Kaune surengtas „Krepšinio namų“ pristatymas

...

... portretas
Krabas aferistus myli.

senjoras

senjoras portretas
o didis mylėtojas krepšinio mūsų meras kiek tūkstančių paaukojo? o visi krepšiorai gaudami tokias algas tegul suaukoja , ko čia laukiat iš tų paprastų žmonių tų varganų 5eurų..kas tam muziejuj bus įamžinti, tie ir tegul aukoja..

STUDENTE

STUDENTE portretas
labas Mere, NEGI JUS APSILEISITES IR TOLIAU TIESITES KONSERVATORIU POLITIKA, AR TOLIAU FINANSUOSIME TIK TUOS , KURIE "MES" ESAME SVARBUS.JAU ZMONES PAVARGO NUO TO CHULIGANIZMO, VISI GI MATOME.mAN ASMENISKAI KREPSINIS, KAIP SPORTO SAKA , YRA NULIS.

obsovente

obsovente portretas
Tiek yra sporto sriciu,kalbate tik apie krepsini .paskutiniai durniai.ne gi musu meras su tuo susitaikys.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
O ko halėje netiko ? Papildomas pajamas gautu . O čia eilinių lopų išlaikymui pastatas ir pinigai , automobilių srautas .

Katinas

Katinas portretas
Jau geriau būtų plaukimo baseiną pastatę, kur bet kuris vaika, už simbolinį mokestį mokytusi plaukimo.... o čia kas ta dežė? Dežė ir tiek

Versija

Versija portretas
Halė, Sporto muziejus, Žalgirio arena - ką, per mažai vietos apdovanojimams kraut ant lentynų ir marškinėliams, ntraukoms ant sienų sukabint? Dr reikia naujų statybų, aukų rinkimo? Garantuoju, kad po kelių metų Krepšinio namai taps restoranu-sporto klubu-viešbučiu "Taip gyventi verta".

Gėdingas projektas

Gėdingas projektas portretas
Naglumas neišpasakytas, Santakoje, parko viduryje statyti kažkokią dėžę... Kurių velnių? Be to, šalia jau yra sporto muziejus... Sporto halė - gyvas muziejus, istorija, deja jau sunaikinta, be skrupulų... Liūdna ir gėda už šitus dalykus, esu siaubingai nusivylęs Matijošaičiu, pasirodo yra toks pat veikėjas, kaip zuokas, svarbu žandus prisigrūst. O Sabonis ant kiek buvo geras krepšininkas, tai dabar baisus verslinykas. Godumas, godumas, godumas daugiau nieko nėra pas šiuos tipelius...

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
GERBIU SABONI BET TIE NAMAI NEREIKALINGI butu uzteke ekspozicijos ZALGIRIO arenos patalpose

jonas

jonas portretas
sabas Palangoj sunaikino krepšio aikšteles ir pasistatė viešbutį,po to aš į jį žiūriu,kaip vokietis į žydą

Kvaila be galo

Kvaila be galo portretas
Tuščias pinigų švaistymas

Dalius

Dalius portretas
šioje elgetų valstybėje turtingiausi žmonės - krepšininkai, galėtų ne kaulyti pinigų, bet oriai tą pastatą pasistatyti už savus.

Gal

Gal portretas
gana į vieną vietą lįsti už mūsų pinigus?

Nina Jeriomina

Nina Jeriomina portretas
LKF vadovai įprato gyventi pinigų pertekliuje ir baisiai "nustebo", kad prie 50 eur kainuojančių bilietų nenusidriekė kilometrinės eilės. Tas rungtynes galima ir per TV pasižiūrėti. Nesureikšminkim jau taip to krepšinio. Visur turi būti saikas.

Šaunuolis,

 Šaunuolis, portretas
Arvydai, sekmės!.

sabai

sabai portretas
buvo krepsinis ,o dabar kas ,visi ziuri tik nauda finansine kam plesytis uz skstikus, ne be reikalo lidla reklamuoji,krepsini reklamuok ,daugiau bus. Krepsinis eina uzmarstin liks tik krepsinio namuose prisiminimas, bus gana ir jo.

Senamiestį

Senamiestį portretas
baigia apdergti su tokiais projektais. Sienos būtinai turi būti juodos arba surūdiję... tik taip moka dabartiniai architektai projektuoti... O dar skelbiama, kad valstybė saugo Kauno senamiestį. Gėda.

Krites zemiau nulio mano akimis Sabas

Krites zemiau nulio mano akimis Sabas portretas
Sabai, turek gedos!

Nu ka

Nu ka portretas
Sabas vel eilinis savo sfera suka,o Du hai uz tai ir vel sumokes.slykstus jis senis,bet nu ka lietuvoj tokie jau yra tie izimybes.

matyti bajeriai

matyti bajeriai portretas
kas likussiu pingus sunes? kazkaip tylu...... gera zurnalistika, skaidrus projektas.

Kavenskis

Kavenskis portretas
Sabius svajojo vietoj Kauno pilies savo baznycia pasistatyt.galejo bent 10 % samatos suaukot, o dabar numete stolnika ir baisu didvyri vaizduoja ....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių