Kaune – pirmasis Lietuvoje dienos centras priklausomiems asmenims ir jų šeimoms

 • Teksto dydis:

Kaune, naujoje Nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo erdvėje (Vaidoto g. 115) pradėjo veikti pirmasis šalyje dienos centras, siekiantis padėti sveikstantiems priklausomiems žmonėms ir jų šeimoms.

VšĮ „Blaivi laisvė“ patalpose antradienį vakare renkasi kopriklausomų asmenų terapinė grupė, trečiadienį vakare – priklausomų asmenų terapinė grupė, penktadienį ryte nuo 10 val. – socialinių įgūdžių grupė, o antradieniais bei ketvirtadieniais ryte nuo 10 val. – vyksta individuali konsultacija darbo paieškoms (pavyzdžiui, kaip surašyti CV, būti motyvuotu ar pasirengti darbo pokalbiui).

Iki šiol Kaune nebuvo vietos, kur dienos metu galėjo kreiptis žmogus, pabaigęs gydymosi nuo alkoholizmo kursą Priklausomybių ligų centre, tačiau jaučiantis, kad jam „žemė slysta iš po kojų“ ar asmuo, kuris jau apsisprendė mesti gerti, tačiau dar laukia vietos gydymo nuo alkoholizmo stacionare.

Mieste reikalinga ir vieta, kur gali kreiptis priklausomų asmenų šeimos nariai, jaučiantys, kai gyvenimas po stogu su priklausomu žmogumi tampa nepakenčiamas, o nėra su kuo pasitarti.

Dabar gretimose patalpose (Vaidoto g. 115, II a.) veikiančiame kabinete galima gauti individualią konsultaciją visais su priklausomybėmis susijusiais klausimais, kurią teikia projekto partneriai – Priklausomybės ligų specialistų asociacijos konsultantai.

Projektas „Kompleksinės socialinės reabilitacijos paslaugos socialinės rizikos suaugusiems asmenims: priklausomų asmenų šeimos dienos centras“ įgyvendins net kelis uždavinius - prasmingai užimti sveikstančius žmones, padėti socialinės rizikos šeimų nariams suprasti priklausomybės ligos procesą, identifikuoti kopriklausomybę, burtis į savipagalbos grupes, o taip pat padės pradėti darbinių - profesinių įgūdžių atkūrimą.

VšĮ „Blaivi laisvė“ – tai savanoriška organizacija, kurios tikslas - blaivaus gyvenimo būdo skatinimas ir pagalba priklausomybėmis ir ko-priklausomybėmis sergantiems žmonėms bei jų artimiesiems, o taip pat su šia problema susiduriantiems specialistams bei organizacijoms.

Projektą „Kompleksinės socialinės reabilitacijos paslaugos socialinės rizikos suaugusiems asmenims: priklausomų asmenų šeimos dienos centras“ finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“.

Daugiau informacijos – 8 673 53909, blaivilaisve@gmail.comNAUJAUSI KOMENTARAI

lol

lol portretas
dailės "tipo" terapeutė tenai be atitinkamo išsilavinimo ir niekam neįdomu, kad fraktalus peckelioja ir vertina "ekspertė"

šaunu

šaunu portretas
pinigų plovykla atsidarė dar viena

sodininkas

sodininkas portretas
labai gerai seniai to reikejo esu alkohollikas nors negeriu15 m bet pamenu kaip sunku vienam buvo mesti Te padieda jums DIEVAS
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių