Kaune paskiepyta apie 80 proc. abiturientų – beveik visi, kurie išreiškė norą

Raimis

Raimis portretas
Ar 20 procentų (100-80) yra 40 abiturientų? pagal mano aritmetikos žinias 20 procentų nuo visų abiturientų yra virš 500...

Santara

Santara portretas
Kauno ,,Santaros” gimnazija jau trys savaitės laukia nesulaukia skiepų...

to nuomone

to nuomone portretas
Gal jūs geriau neklausykit prof. Vaitkaus, tas peza išsijuosęs. TV laidose dar buvo galima klausyti, ten tiesiog sakė vienkryptę, bet daugmaž teisingą informaciją, kad COVID vakcinos nepraėję 4 fazės klinikinių tyrimų, kas reiškia mes nežinom ilgalaikio poveikio organizmui ir reakcijos į kitus vaistus. O ką pamiršdavo pasakyti, kad natūraliai persergant COVID mes jau šiek tiek žimom tuos poveikius, t.y. mirtis, daugybiniai organų nepakankamumai, plaučių fibrozė, didelė tromboembolijų rizika, pokovidinis sindromas (kai žmonės iki pusės metų nedarbingi), na ir plius tai ko dar nežinom, nes 4 fazės klinikiniai tyrimai užtrunka 4-5 metus, o tas galioja ir natūraliai persergant. Tai čia kiekvienam rinktis, tai ką suvardinau ar kelios dienos gripo simptomų be slogos ir kosulio, kažkokios alerginės reakcijos ir skausmas iki savaitės dūrio vietoj plius tai ko dar nežinom.

nuomone

nuomone portretas
ponia Rasa,skaitykit,klausykite prof,Vaitkaus,domekites paciu gamintoju pozicijom.Buves Pfizer prezidentas pasake,kad tai yra pats didziausias zmonijos istorijoje depopuliacijos projektas.Na negalima taip nemyleti savo vaiku

nuomone

nuomone portretas
na as niekada nepatikesiu,kad tevai gali sutikti daryti su vaikais medicininius eksperimentus.O sita marmalas tai eksperimentinis.Jei taip yra tikrai,tai sitie zmones neturi jokios ateities,tai ne tauta,tai biomase

>Rasa

>Rasa portretas
Nekenčiu tokių mamų Rasų, kurios ant tiek glušos, kad ieško savo vaikams sveikatos problemų. Gal nužudyt nori savo vaiką?

Penktadienis13

Penktadienis13 portretas
Rasa čia Kauno mieste taip? Įdomiai.

Rasa

Rasa portretas
Straipsnyje rašoma netiesa. Tegu pasidomi žurnalistai kodėl dalis abiturientų, kurie nori skiepytis net neregistruojami skiepams. Visą savaitę aiškinames su visuomenės sveikatos biuru, bet registruotis vis neleidžia - nepatenkate į prioritetų sąrašą.

KUR

KUR portretas
Tai registruokis be talonėlio, ateis eilė ir pakvies.

TO to kur

TO to kur portretas
Tai aš ir esu senukas, atsisakęs Astros. Bet kažko nesulaukiu to "siūlymo".

To KUR

To KUR portretas
Su Pfizer skiepija senukus, kurie atsisakė AstraZeneca. Tai Pfizer eilėj manau ilgai dar lauksi.

Penktadienis13

Penktadienis13 portretas
Smagu žiūrėt į jaunimą, Lietuvos ateitis ne tokia ir prasta kaip mums piešia. Spėju provincijoj bus ne toks procentas, bet iš esmės Vilnius+Kaunas turbūt pusę abiturientų ir sudaro.

KUR

KUR portretas
O kur vakar Kaunui skirta Phizer vakcina? Vakar gi gavo LT 70000 dozių. Nei vieno talono nėra skiepytis šia vakcina, vien tik Astra Zeneca.

Mažai naudos

Mažai naudos portretas
Gerai, tik pilną imunitetą deja jie įgaus tik po 3mėn., kai gaus antrą skiepą. Egzaminai bus jau pasibaigę. Tai tiek ir tos naudos tiems abiruerientams.

Na

Na portretas
Šaunu, galės eiti konsultuotis į mokyklą ir egzaminus laikyti gyvai ir sėkmingai.

As

As portretas
Netikiu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių