Kaunas tvarkosi: ko laukti 2020-aisiais?

BAISI BETVARKE TOLIAU NUO CENTRO

BAISI BETVARKE TOLIAU NUO CENTRO portretas
KVIECIU PONA MERA po lietaus atvykti i Romainiu gatve ties ,,RIMI,, parduotuve ir palaukti autobuso tiek i centra ir tiek griztancio is centro,kaip gera bus kai jus iki galvos aplies purvinas vanduo ,nes nera jokio jo surinkimo.O taip neseniai yra irengtos stovejimo aiksteles.Dirba darbus atmestinai,o priimantys siuos darbus dar labiau abejingi zmonems.O jau apie Lubinu gatve tai ir kalbeti nesinori,visa gatve nuolatinai pagal asfalta duobeta,asfaltas irgi duobetas,kai kur gatve po lietaus nepraeinama,nes visa apsemta. Sitokia gatve vaikai skuba i mokykla,kai lenkiasi masinos jos aptasko zmones..Nusileidziant Lubinu gatvei i Romainiu islipus is autobuso niekaip negalima be nuotykiu pereiti i Lubinu gatve.KADA pagaliau prades dirbti savivaldybes klerkai.

mumu

mumu portretas
Reikia suskaicuoti grindinio akmenis,kad Kupcinskas nepavogtu.Zaliakalni jis daug kur tasytus akmenis uzasvaltavo

Aš portretas
Pritariu, Romainių kalnas tuoj skils pusiau, duobė duobėje. O gal čia ne Kaunas? Ar šita Kauno dalis nesitvarko?

Aurimas

Aurimas portretas
Eilini karta Romainius uzmirso nors miesto teritorija jau 20 metu

Nuomone

Nuomone portretas
Tik nebandykit sunaikinti senamiescio grindinio, sudedami savo su...sik...tas plyteles, nes Rygoje maciau panasu grindini, ten tikras senamiestis, gerai sutvarkytas, o pas mus viska tik sudarko ir isvagia.

nieko,

nieko, portretas
meras jau išrinktas.

kaunietis

kaunietis portretas
O kada isgrusite is miesto centro ir ramybes parko varnas,kurios jau apsoko visa Laisves aleja ir naujus suoliukus.Nakciai is visur suskrenda nakvoti i Laisves aleja.Teatro prieigas tvarkysite,o teatro fasado sutvarkyti jau keli metai negalite.Apsilupinejes,nukritusiu tinku,miesto centre baisiai atrodo.Statybininku lauzas kruvose.Argi miesto centre turi statybininku siuksles buti.Ji isnesus is remontuojamo teatro,turi buti tuoj pat isvezamas.Matosi,kad Kauno atnaujinima priziuri tikri kaimieciai,kuriems siuksles akiu nebado.Rotuses aikstes grindinys zemiau kritikos,o turistai tai mato.

Gražina

Gražina portretas
Senamiestis be akmeninio grindinio ne senamiestis. Vilniaus gatvės kavinių savininkai, verslininkai, gyventojai vienykitės prieš grindinio sunaikinimą ir kinietiškų plytelių klojimą !!!

Zdislavas

Zdislavas portretas
Aciu Merui

Laima

Laima portretas
laukiam ,nesulaukiam,kad baigs tą ,ką pradėjo .Nes sugriauta Halė,stadionas kelia šiurpą. Tikimės,kad kas nors apšvies merui protą ir vietoj tilto per Nevėžį, pabaigs šiuos svarbius objektus. O ir Soboro remonto,Vienybės aikštės laukiam nesulaukiam.Tiltas per Nevėžį naujai perstatytas tik prieš 9 metus, dabar dar ką tik atlikti baigiamieji darbai,sutvarkyti dviračių takai .Jokio transporto kamščio ten nebūna, jei Kaune veiktų sėkmingai eismas , būtų lengviau pasukti į Vija Baltika, arba greičiau nusileisti iš Romainių. O ir eismas į Jurbarką nėra toks jau intensyvus. Ar Valstybė tokia turtinga,kad statytų tiltus kas keli metai į niekur?

Kaunas - nekultūringa Europos kultūros sostinė?

Kaunas - nekultūringa Europos kultūros sostinė? portretas
Kauno valdžia gal nenori pastebėti, kad Kaune beveik nėra dviračių takų! Reikia dalį gatvių atiduoti dviračiams ir paspirtukams. Visame civilizuotame pasaulyje išskyrus Lietuvą taip daroma. O juk Kaunas pretenduoja 2022 metais būti Europos kultūros sostine! O kokia čia bus kultūra jei net dviračiu ar paspirtuku Kaune nėra kur važinėti! Kaunas - nekultūringa Europos kultūros sostinė?

Pagarha SPURGINEI

Pagarha SPURGINEI portretas
Puikus pavyzdys kaip reikia tvarkytis tai Kauno Spurgine Laisves alejoje. Saunuoles moterys,tyliai ramiai issugojo Kaunui spurgine. Reiketu jas pristatyti METU KAUNIETES apdovanojimui. o kauniecimas siulau sekti ju pavyzdziu. Norite issaugoti Vilniaus gatves grindini- neleiskite, kad ji isardytu ir parduotu! Tiesiog saugokite ir mylekite savo miesta.

2022

2022 portretas
2022 ARTEJA! Tai reiketu pasirupinti ir ka mes parodysime tape Europos kulturos sostine? Versalis- uzkaltais langais. Tulpes - tik lentele saligatvyje, Metropolis- picerija, Senasis pastas senamiestyje- nezinia kas,Dramos teatras- Maximos filialo stilius, Centrinis Pastas- nezinia... Puiku, kad musu miestas tvarkosi, bet reiketu paveldo pagalbos/tik ne pono Svaigedo!/,kad neatsitiktu taip,kad neturesime ka parodyti ir apsijuoksime. Pavyzdys -Raudondvario oranzerija- / cia jau Kauno rajono naikinimo pvz/pretenzinga,neskoninga,liudnai juokinga.

Giedrė

Giedrė portretas
Savanorių prospekto - Kovo 11- osios gatvės atkarpos iki Taikos prospekto didžiojo žiedo pėsčiųjų takai kaip Marso kanjonai ir iš abiejų pusių. Gal kada ir ten darbininkai ateis ? :)

Prie Kupčinsko (2009 05 11 susirinkę kaune rinkti seimūnai)

Prie Kupčinsko (2009 05 11 susirinkę kaune rinkti seimūnai) portretas
Kaune lankęsi Seimo nariai nepamiršo nurodyti ir projektų, kurie kol kas tebėra vizijose. „Pirmiausia reikėtų rūpintis Logistikos centro statybomis šalia Kauno ir europinės geležinkelio vėžės nukreipimu pro Kauną. Be to, nejuda Laisvės alėjos, Čečėnijos aikštės rekonstrukcija“, – sakė A.Dumčius. Jis pastebėjo, kad valdininkai dažnai nesugeba greitai paruošti techninių projektų, o tai trukdo laiku įsisavinti gautas lėšas. Priekaištų sulaukė ir už švietimą atsakingi savivaldybės tarnautojai. Pasak V.M.Čigriejienės, trijuose skyriuose dirbantys tarnautojai netinkamai atlieka savo pareigas. Ypač daug pastabų parlamentarė turėjo už švietimo reformą ir švietimo įstaigų renovaciją atsakingiems savivaldybės darbuotojams. „Tiek daug darbuotojų, o nėra normalaus bendravimo tarp švietimo skyrių ir švietimo įstaigų bendruomenių. Mere, prašyčiau priversti Antaną Bagdoną (Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas, – red. past.) dirbti. Jis net nesukoordinuoja, kad jo darbuotojai pateiktų žiniasklaidai tei

> ....miesta puošia.... Skaityti daugiau: https://kauno.die

> ....miesta puošia.... Skaityti daugiau: https://kauno.die portretas
pirmo sakinio gale klaustukas ?. Sorry.

> kaip miestą puošia....

> kaip miestą puošia.... portretas
Čia mero reikalai. Kiek žinau salono savininkas S.T. yra labaI originalus , žmogus "su cveku".Gerai prisimenu jų konservus "Tėviškės kvapas", už10 litų, su konservuotu karvės mėštu. Buvo baisus "prikolas".turėjo paklausą . Pirkdavo dovanoms emigrantams , uošvėms...Žodžių originalus žmogus su originaliom įdėjom. Neviskas turi blizgėti ,stiklu , nikeliu, auksu. Mano galva, ten viskas kitaip, savotiškai ir tai- YRA OK

TIKIU

TIKIU portretas
NAUJIEJI VASIUKAI Greitai ateiviai aplankis musu grazu Kauna

Klevas

Klevas portretas
Meldžiu, tik nelieskit amžino Vilniaus gatvės grindinio, nes reikės vėl, kaip Laisvės alėją, kas 10 metų perkloti. Esamas gi atsiras privačių namų kiemuose

Nuomone

Nuomone portretas
Jauciu, prades darkyti senamiesti.

o kaip miestą "puošia"

o kaip miestą "puošia" portretas
visiško kičo citadelė "Tarp gėlių". Anądien Savanorių pr suskaičiavom 12 kičo elementų, kuriais aplipdyta ši parduotuvė. Sukežęs Moskvičius, meška, dviratis ir ko tik ten nėra. Kad nors kas būtų susijęs su gėlėmis. Nieko. Kažkoks košmaras vienoje iš pagrindinių miesto gatvių.

Statybininkas

Statybininkas portretas
miestas ,be precedento Lietuvoje, kasmet prisideda apie 1 milijonu eurų prie į kultūros paveldo regisrtą įtrauktų, kultūros paveldo zonoje ,esancių ir kitų nušiurusių fasadų sutvarkymui.Tai maždaug 75 eurai 1 m2 fasado Kiek žinau , pernai 19 namų parama nepasinaudojo. Ką tai pasako apie mietelėnus. ?Kaip tam rusiškam filme- komedijoje, jiems" do lampočki" kokios būklės jų namas

Reikia suprasti tęsinys

Reikia suprasti tęsinys portretas
plėtra , ministerijų klerkų stalčiuose gula projektai, kuriems prašoma europinių ar šalies biudžeto lėšų it t.t ir t.t

Reikia suprasti

Reikia suprasti portretas
kad miesto biudžetas yra ribotas ir visko per trumpą laiką padaryti neįmanoma. Vilnius gali sau leisti pav. nac.stadiono statyboms 338 mln eurų per 25 metus ,Kaunas teišgali 44 mln. Tūkstančiai jaunų žmonių keliasi į priemiesčius ,statosi namus kotedžus , nes miesto teritorijoje beveik nėra laisvos žemės individualiai statybai .Jų GPM sėda į rajono biudžetą.Mieste daug pensininkų, ,Rajonas maudosi piniguose ,o jo naujieji persikėlėliai nori miestiečių privilegijų..Meras yra tvirtos rankos šalininkas ,bet kaip žmogus ,atėjęs iš verslo, su miesto pinigais tvarkosi gerai. Miesto tvarkybą, naujų miestui reikšmingų objektų statyba, tikrai vykdoma labai sparčiai. Rastas skolų portfelis net gi sumažėjo 8 MLN eurų. .Savivaldybėje beveik nebeliko ūsuotų bebrų, o jaunimas dirba neblogai .Reikia tik kantrybės ir didesnių pinigų miesto kišenėje ir Kaunas suklestės. Aišku, kad į Kauno vežimo ratus , labai kiša Vilnius (valdžios biurokratai), kurie netoleruoja konkurencijos.Tai ir KUN plėtra

Ilona

Ilona portretas
Tai kada Romainiuose bus šaligatviai?

KAUNAS TVARKOSI

KAUNAS TVARKOSI portretas
Aciu kad perspejot ape remonta Viniaus g.Kraustausi bizni i Laisves aleja

Vitui

Vitui portretas
Romainiai ir yra kaimas, geras pavyzdys Kauno rajonui, kad nesijungtų prie miesto. Protingi žmonės į ten nessikėlė, nebent beturčiai. Tai naujoji slabodkė, proletarų rajonas, o tokiems viskas paskutinėje eilėje.

Anonimas

Anonimas portretas
Sėkmės. Tikimės, kad visi projektai pavyks ir mūsų miestas taps tikra Kultūros sostine. Tvirtybės atlaikant piktavališkus trikdymus ir dirbtinai keliamus erzelius.

Rimas

Rimas portretas
Kas čia per pagyros. Už ką tam matijošaičiui pagyros? Kaunas dar neturėjo gero, ūkiško mero ir panašu kad niekad neturės:(( Viskas griaunama ir brutaliai...

krabai pasitvarko

krabai pasitvarko portretas
ir pasitvarkys, kol liksime basi nuogi. o tada patrauks į rajoną ;))))) ?

Anonimas

Anonimas portretas
etatinis trolis taskiukai ...

Adleris

Adleris portretas
Paskaitai keketą paskutinių komentatų - tai kažkokie idiotai rašo. Juos turbūt vaikystėj kažkas seksualiai išnaudojo. Ir gana stipriai.

Tai

Tai portretas
Romainių gyventojai gali taip pat prisidėti. Vitai-galima pusę pinigų susirinkus kitą pusę gauti iš savivaldybės-tada greitai turėsit gražią naują gatvės dangą.O jei dykai-tai nėra ko pykt-reik laukt kaip ir kiti už dyką laukia...

...

... portretas
Jaunasis komjaunuolis būsimasis milicininkas (o dabar dar ir Krabas) anuomet dalyvavo kolūkio susirinkime: "Dienotvarkėje du klausimai: daržinės remontas ir komunizmo statyba. Kadangi daržinės remontui neturime lentų, iškart pereinam per antrojo dienotvarkės klausimo". O 'prie ko jaunas priprasi'... tai ex-milicininkas Krabas ir toliau komunizmą stato, ir kaip anais laikais viskas tik griuvėsiais virsta. Nes kai pradedi melstis pinigui, gobšumui ribų nebėra, bankui Miesto užstatyt negalima, BET remonto sutartys (su garantuotu apmokėjimu) jiems tinka. Taip kad - viena sutartis, kita, vieną objektą išgriauni, darbus užstatai, užgautus pinigus kitą konkursą paskelbi, vėl kažką išgriauni, naują konkursą skelbi (gal ką pirmajam objektui ką padarai, BET - nepabaigi, nes bankui reiktų paskolą grąžint). Va, dabar IŠGRIAUTAS stadionas ir - BASTA (kas ir buvo dar kažkada SAKYTA), dabar Krabui BŪTINA pradėt knisimąsi Saloje, ir vėl europiniai pinigėliai pasipils, ir vėl tęsis komunizmo statybos.

A.

A. portretas
Būtų nuostabu, kad mažosios archiyektūtos dsrvai, puošiantys Kauną, būtų aukštos meninės vertės. Kad ne kičas puoštų. Bet tam reikia gero valdininkų skonio, o tai retai įmanoma. Menoyytininkai galėtų imtis iniciatyvos ar kiti profesionalai.

o

o portretas
tvarkosi tik mat jo svancai plaudami eurobabkes ir bus kultsostyne nuo 2 galo

Vitas

Vitas portretas
O kaip su Romainiais?Jau desimt metu kaip prijungti prie Kauno, o vistiek gyvename kaip kaime.Nei saligatviu, nei asfaltuotu gatviu.Pagrindine Romainiu g. vienos duobes, nera saligatviu,o Lubinu g.net masinos negali prasilenkti.

Kauniete

Kauniete portretas
O kam ta sporto halė reikalinga?nakvynės namai kam ju reikia ,tegul šala kam tu veltėdžiu gailėt prageria viska ir į nakvynės namus glaudžiasi,nu nebent darbo vietu kažkam atsiranda.

Kunietė

Kunietė portretas
Kodel nieko nekalbama apie Nemuno gatvę,baisiau negu baisu..teko lydeti uzsienieti,pastarasis klause ar cia vargsu kvartalas ?Juk Nemuno g.irgi prieiga i atnaujinta Laisves aleja ?

Liuks

Liuks portretas
Nu smagiai pasijuokiau, šaunuoliai, ir halę padarysit, ir bomžai nesušalo:) Tiesa, kiek tiri būt šilumos kad sušaltų?O Laisvės alėja, tai jau tyliu.

jk

jk portretas
Naujieji Vaisiukai, stadioną baik laikų, halę atstatyk mente.Krabui svarbu pradėti,paimti pinigus ir toliau ramybę.Juk firmą stadiono remontui parinko jis,kaip matom pinigų nėra.nera ir stadiono Ar ne metas Krabą paimti už kiaušinių

Verkių 18

Verkių 18 portretas
Įdomu kiek reikės pono Pakalniškio raštiškai prašyti, kad būtų pagaliau sutvarkytos Verkių 18 namo įvažos... Čia tipo Kaunas tvarkosi, o į namus turi papulti per kotakombas..

Vilius

Vilius portretas
O kur dingo Neries krantinės parko rekonstrukcija? Ją lyg ir pernai turėjo pradėt?

Merui

Merui portretas
Tik nedrįskite išlupti senamiesčio akmenų grindinio

Nuomonė

Nuomonė portretas
O Vilijampolė vėl pamiršta. Tarsi nebeegzistuoja. Rajonas arti centro. Visų dažnai pravažiuojama Varnių g. Bet niekas nieko nežada.

Ž. Valstiečių Beretininkė

Ž. Valstiečių Beretininkė portretas
Viskas padaryta ir daroma mūsų MylMero rūpesčiu ir raumeniu . Šlovė !

Buldogui

Buldogui portretas
Tu čia apie savo būdą pasakoji ? Tai susitvarkyk ir nebus aplinkui betvarkės. O gal nuo lansburginių laikų į miestą nebuvai išėjęs ?

buldogas

buldogas portretas
krabui svarbu pradeti naujas statybas juk isto turi daug naudos jo sutve o tvarkyti kur reikia maza naudos kur nepazvelgsi visur betvarke pradeti darbai neuzbaigti o kur ka padare jau viskas subirejo taip kad ner uzka girti ir liaupsinti taip jis reklama labai megsta bet ji liaupsinti neverta

Karmenui

Karmenui portretas
pretenzijos Lietuvos geležinkeliams ir Rail Baltic

Karmenas

Karmenas portretas
Amaliu pervaza su amerikietiskais kalneliais pavirs atrakcionu parku kai pasnigs ir pasals,patekimas nemokamas

Žmuidzin

Žmuidzin portretas
Nuvažiuoju kartais į Žemaitiją. Ten Lansbergiu vaikus gąsdina.Pensininkai kalba ,kad pie Kubiliaus pensijų dalį nubraukė, Skvernelis pakėlė, o jei ateis į valdžią Anūkas su karaliene Morda, tai visai pensijų nebemokės Sunkai balsus rinks sunkiai, joks Gaidys su savo apklausų procentais nepadės

FAS

FAS portretas
NET KOKTU SKAITYT,PJAUNASI PITBULIAI,VIENI KONSERVATORIU KITI MATIJOSAICIO VEISIMO

O Palemonas tai nieko nesulauks?!

O Palemonas tai nieko nesulauks?! portretas
Rupūs miltai, kaip miesto valdžiai visai dzin Palemonas! Lyg nepriklausytų Kaunui! Tuoj bus 2 metai, kai vargstam su niekaip nebaigiama apylanka, laužydami mašinas, eikvodami benziną ir teršdami orą. Gal savivaldybės vadovai niekad nė nebuvę Palemone? O ta naujoji Amalių apylanka kraupiai suprojektuota. Išbandykit abiem kryptimis, neapsidžiaugsit.

Zigmas

Zigmas portretas
Šaunuolis meras ne be reikalo toki palaikima turi miestiečiu, visi supranta kad koncervam ne vieta mieste. Sveikatos merui.

kaunietė

kaunietė portretas
Laukiam nesulaukiam, kada grąžins netoli 15 mln., už pernai metų šildymą. LAUKIAM.

AMALIU GYVENTOJAI

AMALIU GYVENTOJAI portretas
Koks klounas projektavo Amaliu pozemine pesciuju pereja,kam reikejo pilt akmenukus tako krastuose,dabar visi tie akmenukai po visa isasvaltuota taka isbarstyti,SUTVARKYKIT KOL NEVELU

Atvirai kalbant meluoja

Atvirai kalbant meluoja portretas
Vilniaus gatves istorine akmenu danga nuims ir bus kaip Laisves aleja..

linas

linas portretas
nu skalikai -lokit toliau ,,,miestas auga ir grazeja

vida

vida portretas
jeigu visus projektus igyvendins -miesto merui reiks statyti paminkla,,,,,atstatyti konservu suniokota miesta reikia titanisku pastangu

Raimis

Raimis portretas
Palemonas ir Mariu g kaip ir Kaunui lyg ir neprikalauso.

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
aciu MERUI ir komandai uz puiku darba,,,,miestas keiciasi igeraja puse ,,,,,,tokio MERO miestui gali pavydet daugelis miestu dar karta ACIU MERUI

Pakalniškiui sueis

Pakalniškiui sueis portretas
kiek šiemet Kamesta ar Autokausta broko pridarys?

keistas klausimas

keistas klausimas portretas
ko laukti 2020. Nagi vėl asfaltuos gatves, kurios nuo 2018 asfaltavimo jau duobėtos, pabaiginės pradėtus 2018, 2019 m darbus ir pradėjinės naujus nepabaigiamus. Žodžiu, gyvenimas verda.

>hm

>hm portretas
o kaip būtų Kupčinskas pastatęs naują Panemunės tiltą, jei nebūtų pašalinta tai, kas trukdė? Ale tai proto bokštų atsiranda pas mus.

Tiesa yra tokia

Tiesa yra tokia portretas
Tiek gatvės, tiek daugiabučių kiemai yra visvaldybės nuosavybė. Tik kelių daugiabučių kiemu naudojasi apie 400-600 butų, o daugeliu Kauno pakraščių gatvelių - vos 10-12 šeimų. Tai adresuoju tam idiotui, kuris parašė "kiemus tvarkykitės patys". Kodėl ne mažas gatveles tvarkykitės patys? Žemės nuosavybė tai tose pačiose rankose ir savininkas už tai atsakingas. Beje, meras savo rinkiminėje programoje trečiu numeriu buvo įrašęs "neleisiu savivaldybei laikyti apleistais ir dobėtais daugiaubučių kiemus". O kaip yra iš tikrųjų, matome visi.

Arnui Funkui, mero padlaižiui

Arnui Funkui, mero padlaižiui portretas
ką čia kliedi, žmogau. Beveik visur, kur prieš metus kažkas daryta, jau lenda brokas. O kas buvo daryta prieš du, tai jau konkrečiai sukiužę, pilna didelių įtrūkimų, duobių ir tt. Jau vėl reikia naujo remonto. Kalbu apie būtent apie gatves ir šaligatvius. Jei trumpai-darbų kokybė yra tragiškai baisi. Nesiverčia net liežuvis kokybe vadinti.

DALIA

DALIA portretas
Jau praeitoje kadencijoje žadėjo sutvarkyti ĄŽUOLYNO PARKĄ AUKŠTUOSIUOSE ŠANČIUOSE , tačiau kaip ir ankščiau ,žmonės klampoja po purvynus.Verkių gatvę gražiai sutvarkė,tačiau mašinos važiavo 2 metus ALSĖDŽIŲ GATVE sugadino gatvės dangą,dabar pilna duobių ant sankryžos su Medvėgalio gatve,o užtaisyti nėra kam.Gražu ,kad KAUNAS TVARKOSI,tačiau reikėtų senesnius pažadus išpildyti.

cioce

cioce portretas
aš irgi taip tvarkausi ir tvarkausi........ ir vis betvarkė

Hm

Hm portretas
Pamenu vieną Kupčiaus darbą - susprogdintą Panemunės tiltą su fanfarom, kai didelė dalis Kauno gyventojų turėjo važiuoti N kilometrų per aplinkui... Ką darė, tą suš...

Paulius

Paulius portretas
Na konservatnykai, pirmyn. Dabar rasykit: a) kad viskas dar prie Kupcinsko pradeta; b) kad per daug uzsigriebe, kad va ziurekit i stadiona, nespeja. O miesto karavanas vistiek juda tolyn.

XXX

XXX portretas
N︆︆︆︆or︆︆i︆︆te︆︆ su︆︆si︆︆ra︆︆sti m︆︆er︆︆gi︆︆ną vi︆︆e︆︆nai na︆︆k︆︆či︆︆ai? S︆︆ve︆︆iki a︆︆tvy︆︆kę - w︆︆w︆︆w︆︆.︆︆︆l︆︆︆a︆︆︆︆d︆︆y︆︆︆︆︆4︆︆︆︆.︆︆︆︆f︆︆︆︆︆u︆︆︆n︆

pagyvensim pamtysim

pagyvensim pamtysim portretas
pirma reikia uzbaikti pradetus darbus Man tai primena BARDAKA

Ina

Ina portretas
Sutvarkė Draugystės parką ir pažiūrėkit kas gavosi.Sporto treniruokliai kokio tipo zmonėms pritaikyti neaišku,pensininkams tikrai ne.Apšvietimas ,vakare parke nejauku,šviesa nukreipta į žemę,tamsu.Dekoratyviniai akmenukai susimaišę su purvu , lapais,spygliais.Skalda šalia asfaltuotų takų ,maišosi po kojom.1,5 milijono sukišta.Prastas projektas.

Kovo 11-osios gatvė!

Kovo 11-osios gatvė! portretas
Kovo 11-osios gatvė visa baisi, šulinių dangčiai įdubę. Ypatingai kraupi padėtis su šios gatvės šaligatviais nuo Draugystės žiedo iki Kalniečių sankryžos, ten jau nebelikę faktiškai šaligatvio, asfaltas sutrupėjęs visiškai.

Dvi Lietuvos

Dvi Lietuvos portretas
Kaunas tvarkosi puikiai,tad meras ir komanda neturetu kreipti demesio i koncervu ir makūno fanatikus demesio.Reikia dirbti sistemingai,nesiblaskant ir žmones nuspres patys ,kas dirda, o kas tik šūda mala.Sekmes

Kaunas

Kaunas portretas
Kas saves negiria i ta perkunas trenkia.Taip yra sakoma.O prisiimti kitu darbus tai negarbinga.Tik ne visiem duota suprasti.

:]

:] portretas
Žilvinai - esi labai ligotas dvasiškai žmogus. Eik ieškot pagalbos!

DVI LIETUVOS

DVI LIETUVOS portretas
Faktai-Vilniaus biudžetas -660 milijonu euru,gyventoju 500000,Kauno biudzetas-300milijonai euru,gyventuju-300000..Vilnius,konstitucinio teismo pagalba APVOGE LIETUVA,pasidvigubines finansavima.Dabar vilniaus biudzetas toks,kaip Klaipedos,Šiauliu ir Kauno kartu sudejus Neveltui vilnius statysis 10 kartu brangiau stadiona,nors vietu bus tiek pat ,kaip Kaune.

vytautas

vytautas portretas
ger. kaunieciai, mano nuomone butina jums priminti , kad taip girti matijosaiti nera uz ka, .visu pirma pries giriant reikia suzinoti kaip skirstomi europos sajungos pinigai . lietuva i euro sajunga istojo 2004ar 2005m .,o pinigai projektams skiriami 7metams pirma kadensija pinigams lietuva ,otaippat ir kaunas gavo uz paruoztus projektus 2007m rinkimu isrinkus mera kupcinska jam projektus iki 2014m ruose buves meras garbaravicius , kupcinkas ruose projektus nuo 2014ar 2015 metu jusu giriamam matijosaiciui .matijosaitis sau projektus ruos nuo2020m paziuresim kokius finansinius projektus pasruos sau ir kiek projektu liks sekanciam merui . primenu ,kad visi kauno parkai ,laiptai itt uz euro sajungos lesas yra iskovoti buvusio mero kupcinsko , o apie kupscinsko atliktus darbus ir gerus darbus galima rasyti labai daug , bet reikia pripazinti ,kad koncervatoriai patys nemegsta publikuotis apie atliktus darbus . butina priminti , kad kupcinskas i valdzia atejo ,kaip lietuva uzklupo pasauline

Bronius

Bronius portretas
Prie ko čia tas Garbaravičius? Gal dar su Vileišiu imsite lygnti Matijošaitį? :)))

Anonimas

Anonimas portretas
Irena, nereikėjo keltis į Romainius, t.y. į akimą. Romainiai tik derevnia, ko norėjai tą turi.

Akivaizdu prisiminus

Akivaizdu prisiminus portretas
Pagal investuojamas lesas į remonto ir plėtros darbus mieste, tarp merų pranasesnis V. Matijosaitis, tačiau pagal įdėtų lėšų efektinguma - nepalyginamai A. Garbaravicius.

nenusiviliantis

nenusiviliantis portretas
Ar iš balos tas dosnumas ir tokie užmojai? Gyvenk ir žveng poną merą girdamas. (Bet kas bus kai jo neišrinks kitai kadencijai- va tada ar kai kas ne paaiškės)

Nilė

Nilė portretas
Meras kurčias, jam gali sakyti ką nori, jis, jei nenaudinga jo xebrai, net nekalba. Ką ten eik ir patark.... ....

Uzsakytas straipsnis liudija nerima

Uzsakytas straipsnis liudija nerima portretas
Vieno skyrelio antraste pavadinta: "Arteja pabaiga". Nejaugi jau siemet?

Apžvalgininkui

Apžvalgininkui portretas
Tai eik, patark.....

Birutė

Birutė portretas
kalniečių siaubūną nesiruošia judinti, kaip matau iš planų, o tai juk miesto vartai, pagrindinis įvažiavimas

Pelei

Pelei portretas
pele, padaryk geriau.....

Vandai

Vandai portretas
Vanda, esi savanaudė ir visiškai nepilietiška.Jeigu Tau nereikia, tai nereikia niekam?Nesinori gyventi gražiau, įtvarkingiau? Tik man, man, man.....Ir Tu stenkis...

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Kiek suprantu tai salos parko naikinimas ( apstatymas ) , naudingas vici pastatų savininkams . Kokio aukščio pėsčiųjų tiltas į kitą Nemuno krantą ? Kas virs su galima laivyba ? Per kiek laiko bus apgadinti nauji troleibusai važinėjantys tam tikromis gatvėmis ( kurios specialiai netvarkomos ) ? Nupirko naujų šūdų kad juos greičiau suvagyti . Senus troleibusu pigiau parduos nei kainavo jų terlionė ( 54ooo eurų ) ?

Anonimas

Anonimas portretas
KODĖL NIEKAS NEVYKSTA PRIE KAUNO MARIŲ? DAR PIRMOJ KADENCIJOJ BUVO PASKELBTA APIE JACHTKLUBO TERITORIJOS TVARKYMĄ.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
KĄ LENGVIAU PAVOGTI IŠ VIEŠOJO TRANSPORTO ? ELEKTRĄ ? DUJAS ? AR DYZELĮ ? Ar gali būti kad nusikalstama schema - dyzelio vagystės iš autobusų parko , egzistuoja dešimtmečius ?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Ko negiriate šiūkšlių , kad leido gyvenamųjų namų statybas mieste gyvenamuosiuose rajonuose kurie pilnai apstatyti ? Ko negiriate dėl oro užterštumo kuris viršija visas normas , tik tai slepiama ? Ko negiriate šiūkšlių kurie prie girstučio nusprendė statyti čiuožyklą ? ten ir taip nėra kur automobilių statyti . Ko negiriate šųkšlių kurie išasfaltuoja o paskiau vamzdžius tiesia ? Konegiriate šiukšlių kurie išvagė valstybės turtą ? Ko negiriate šiukšlių kurie apmokestinos kiemus ? Meras ir jo sūnelis su gauja iš tarybos yra krisos . Paklauskit pas tuos krisas : ką nuveikė kad namų administratoriai nevogtu ? Ką nuveikė kad neapvogtų manęs ir turto savininkų mūsų kieme , Lietuvos ? Veikė ir bveikia prieš Lietuvos interesus . Vien Lietuvai padarė milijoninę žalą nupirkdami troleibusu ir hibridinius dyzel autobusus , pasmerkė užterštumui ( ligoms) ir spūstims , finansinei žalai afalto remontui ir troleibusų elektros linijų priežiūrai , ir buvo galima atpiginti pravažiavimą 50% . Vagys

to klodai

to klodai portretas
8 juostų ir nereikia. Reikia padaryti parkavimą šalia juostų, o ne versti žmones nežinia kaip toli nuo namų statyti mašinas. Ir tai reikia suvokti patiems, o ne po vakarus dairytis.

Sauliui

Sauliui portretas
Nekliedėk. Lygini konservatorius su krabais? Sakai už tuos pačius pinigus kažką padarė. Matyt esi labai bagotas jei nepastebėjai kiek prie matijošiaus viskas pabranginta - važiavimas troliais ir busais, parkavimas, komunalinės paslaugos ir t.t. Neregys esi.

klodai

klodai portretas
nesu matęs vakarų šalyse, kad beveik Miesto centre - Taikos pr. - gatvė būtų 8 juostų! neskaitant troleibusų įvažų! Autostradoj 6 juostos!

dešimtmečio kantrybės

dešimtmečio kantrybės portretas
Na, o dabar visus pažadu, projektų užbaigimo datas padauginkit iš dviejų.... Povilas Mačiulis sakė prieš pusantrų metų, kad Ledo arena prie Girstučio bus pastatyta 2019 m.

Irena

Irena portretas
KADA BUS TVARKOMA ROMAINIU GATVE TIKRISUSIA NIEKAS IS SAVIVALDYBES TEN NEGYVENA ROMAINIU KALNO APGAILETINA BUKLE

1 to saulius ir merui

1 to saulius ir merui portretas
Tu debilas - arba mero sūnelis . Kiek tiltų ir jų prieigų remontas kainavo ? Kokios gatvės , plentai , prospektais sutvarkyti ir kokio jie ilgio ir kaip sutvarkyti kad net vamzdžiai nepamiršti patiest ? Duxai tik gali rašinėti apie kitus , kur negeba sulyginti , darbų ir jų svarbumo .

Apžvalgininkas

Apžvalgininkas portretas
Bijau, kad Taikos prospektas bus tvarkomas tik dangos atnaujimu ir meras eilinį kartą parodys savo nesupratingumą ir neišplatins šios gatvės taip, kad po viena juostą būtų skirta automobilių stovėjimui. Ką ten supratingumas, čia yra siekis be galo lupikauti iš eilinių žmonių, nes mes norime statyti mašinas po langais ir jas matyti. Ar jų neniokoja vandalai, ar nevagia. O merija stengiasi visur daryti apmokamą stovėjimą taip atimant paskutinius eurus iš eilinių piliečių. Valdančioji dauguma šiek tiek kelia atlyginimus ir pensijas, o merija tuoj pat viską atima

Sauliui

Sauliui portretas
Kad konservatoriai buvo netikėliai, tas aišku. Krabas dirba du kart geriau už Kupčių. Bet to nepakanka. Dabar mums reikia dirbančių keturis kartus geriau. Kad dasivytume. Ir, kad nevogtų į savo šeimos kišenę. Todėl nieko gero kol kas neturime.

Anonimas

Anonimas portretas
susiplanavo ką vogs ?

kaunietis

kaunietis portretas
Reikia laukt tokios pat betvarkes ir toliau....

Saulius

Saulius portretas
Konservatoriai taip ir nepaaiškino, kur padėjo milijonus, skirtus miesto tvarkymui, dar viena kadencija ir miestas būtų pradėjęs griūti. Dabar akivaizdžiai matosi kiek galima padaryti už tuos pačius pinigus.

Vita

Vita portretas
Ką galima tikėtis prie Savanorių 228 namo,kur priešais yra bendrabutis.Kiemas yra baisus.Prie namo privažiavimas toks,kad vien jūra ir purvas.Tame name ir svečių namai ir firmai ir niekas nekreipia dėmesio.Šalia kitas pastatas kur konteineris rūbams.Ten vien duobės ir balos ištisai visus metus.

Ko laukti

Ko laukti portretas
Dar vienų Turkų

Vanda

Vanda portretas
Kvailas pasakymas kiemus "tvarkykitės patys". Mums, tiems kurie esame pragėrę vairuotojo teises arba neišmokome važiuoti ir neturime ant benzo, kiemai ir mašinos nerūpi. Ir niekas mūsų neprivers mokėti už ratuotų turtuolių mašinų aikšteles ar įvažiavimus. Ne mūsų reikalas.

Anonimas

Anonimas portretas
Kai kiemai bus privatūs, tada ir tvarkysime, o kol jie savivaldybės, šeimininkas ir turi tvarkyti.

Jei jau giriames 2

Jei jau giriames 2 portretas
2019m pradžia 2: Vandžiogalos plentas Pagrindinę Domeikavos eismo arteriją planuojama platinti iki trijų juostų dėl kairiųjų posūkių srautų, darbai bus atliekami miesto ribose. Dalį įvažiavimų ketinta uždaryti, bet svarstymų metu vietos bendruomenė sukilo, tad projektuotojai įsipareigojo peržiūrėti sprendinius, kad gyventojams būtų sudaryta galimybė pasukti į vietinės reikšmės gatves netrikdant pralaidumo. Vandžiogalos plente bus atnaujinami šaligatviai, dviračių takai, įrengiamas apšvietimas, lietaus surinkimas. A. Pakalniškis pastebėjo, kad tai viena pagrindinių Kauno gatvių, kurios rekonstrukcija leistų pagerinti eismo situaciją ir srautų pravažiavimą pro magistralę. GAVOSI????? Ir tt ir pan. Na, bet Bruknių ir Aktinidijų takus, be abejo, reikia... ;)))

Įprasta praktika

Įprasta praktika portretas
Kas laukia 2020? O laukia 2019 asfaltuotų gatvių rekonstrukcija, asfaltuos iš naujo...

Klynas Kiauleikis

Klynas Kiauleikis portretas
Chr chr kriu

Nu nu nu

Nu nu nu portretas
Kiema savo gal patys susitvarkykie nasarnikai

Jei jau girames

Jei jau girames portretas
2019m pradžia: Romainių gatvė 2019-aisiais rekonstrukcija laukia Romainių gatvės nuo Raudondvario plento kalno. Ties Medekšinės gatve atsiras žiedinė sankryža, o Romainių gatvės ir Šilainių plento sankirtoje eismas bus organizuojamas kaip iki šiol. Be to, nuo Raudondvario plento kylant į kalną numatytas atitvaras, įrengiamas asfaltbetonio dangos pėsčiųjų-dviračių takas, analogiškas nutiestam Švenčionių gatvėje. Dalyje Romainių gatvės šaligatvis eis viena puse, nes suformuoti sklypai. Čia miesto tvarkytojams iššūkį taip pat meta lietaus nuotekų sistema. „Reikia suprojektuoti apie kilometrą atskiro nuotekų tinklo. Manome, gatvės atnaujinimas padės spręsti semiamų pakalnės gyventojų sklypų problemą“, – dėstė A. Pakalniškis. GAVOSI?????

na

na portretas
kada pagaliau tvarkysit kiemus ir įvažiavimus į juos?! Elementarių dalykų nesugebat, o grandioziniai planai kaip tik?

Anonimas

Anonimas portretas
Suprantu,norint gauti ES pinigus,reikia skubėti,ir rodyti,kiek daug nuplanuota,nes vėliau galimybės mažės.Viskas gerai,tik reikia kruopštumo ir nuoseklumo darbuose.Kodėl netvarkomas Lukšio g-vės šaligatvis,einantis nuo Pakraščio g-vės,ir susikertantis su Savanorių pr.Juk ten toks žmonių judėjimas;Rasos gimnazijos mokiniai,einantys į Kalniečių p-ką pacientai,Aušros centras,Kauno raj. savivaldybė.,Odontologijos klinika,2 vaistinės ir kt.Čia gi ne nuošali gatvelė,ir besitvarkančiam Kaunui akis bado.

ko laukti ?

ko laukti ? portretas
laukti, kiek pasipildys vieningos gaujos aruodai ? laukti, ką dar išvers ir paliks nesutvarkytą ? laukti , kiek dar primityvių reklamų bus už mokesčių mokėtojų pinigus ? užkišto, pritrombuoto centro ?prichvatizuotų pastatų ir žemių ? Žiurkių metai

pelei

pelei portretas
Apie kokius 'daugiau gražių pastatų' galima kalbėti jei net mero perstatoma 'Respublika' šalia 'Akropolio', primena ne ką kita, o rachitu sergantį personą?

PILKA PELE

PILKA PELE portretas
DAUGIAU MIESTE IDOMESNIU,GRAZESNIU PASTATU REIKIA,KAD PUOSTU,PAIVAIRINTU MIESTA

LENKISKI

LENKISKI portretas
nu jo,kaip kaunas sujudo,issitiese i sviesa. Truksta kaunui dangoraiziu,kad iprasmintu apie progresije miesto ir prisikelusi is griuvesiu miesta

SAUNUOLIAI

SAUNUOLIAI portretas
A C I U - KAUNO MERIJAI .!!! tIESIOG DZIAUGIASI SIRDIS VISA TA MATANT IR GIRSINT ,o jus koncervukai ir kiti pakalikai sprokit is pavydo..sunes loje,karavanas vaziuje...

lupikautojas

lupikautojas portretas
Tylėk apžvalgininke, nes panorėsiu tai ir pėstieji pradės mokėti kad šaligatviai vaikšto

Padlyzai "google maps"

Padlyzai "google maps" portretas
Geriau patylėtum, nes vargu ar tavo merui reikalinga idiotiška reklama.

Shanchishkis

Shanchishkis portretas
Pirmiausia reikia pabaigti tvarkyti ka pradejai,mere! Miestas ,kaip shernu ushknistas! VOKIECIU gatve kada sutvarkysit! Igriuvos, ilankos aplink sulinius, baisu kaip cia dar autobusas vaziuoja!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kada pagaliau tvarkysite tveriu gatvele kosmaras beveik Kauno centre ir tiek laiko nesutvarkyta kiek kartu buvo rasyta prasymu jokio rezultato

Apžvalgininkas

Apžvalgininkas portretas
Tegul Taikos prospektas bus tvarkomas etapais, bet bijau, kad eilinį kartą meras parodys savo nesupratingumą ir neišplatins šios gatvės taip, kad po viena juostą būtų skirta automobilių stovėjimui. Ką ten supratingumas, čia yra siekis be galo lupikauti iš eilinių žmonių, nes mes norime statyti mašinas po langais ir jas matyti. Ar jų neniokoja vandalai, ar nevagia. O merija stengiasi visur daryti apmokamą stovėjimą taip atimant paskutinius eurus iš eilinių piliečių. Valdančioji dauguma šiek tiek kelia atlyginimus ir pensijas, o merija tuoj pat viską atima

Klynas Kiauleikis

Klynas Kiauleikis portretas
Kriu kriu

Google Maps

Google Maps portretas
Koks Kaunas buvo prieš 5 ar daugiau metų galima pasižiūrėti "Google Maps", kur sudėta 2012 metais filmuota medžiaga. Siaubas ! Iki ko buvo nuvarę miestą lansburginiai ! Gatvės - lopas ant lopo, namų fasadai - kaip fekalijomis apipilti. Kaunas buvo panašus į seną diedą su pralyšusiais kaliošais, iš kurių kyšo nekirpti kojų pirštų nagai, sprandas apaugęs, o pažastys priaugę, plaukų, apdaras - 1995 m. pavyzdžio odinė striukė ("koža"), ant galvos - "drušliokas". Šiandieninis Kaunas - tai sportiškas jaunuolis firminiais džinsiukais pasipuošęs, su spalvotais sportbatukais, su kavos kaušeliu išsinešimui rankoje bei pora pigių skrydžių bilietukų kišenėje, kėlionei kur "šilta". Ir visą tai dėka Kauno mero !

Arūnas

Arūnas portretas
Džiugu skaityti tokius straipsnius. Ir jei tie pažadai virs realybe, tai bus puiki dovana mums, visiems kauniečiams.

A Funkui

A Funkui portretas
Kosmosas Kaunui?

Rinkejas

Rinkejas portretas
Gerb Skaiste, balsavau už jus, noriu paklaust kodel konservat nestate verslo centru Kaune?

??

?? portretas
Stado nebereik?

Arnas Funkas

Arnas Funkas portretas
Nuoširdus ačiū Kauno merui už iš griūvėsių prikeltą miestą. Per penkis sezonus atlikta begalė darbų. Gatvės tapo beveik idealios, o suženklintos net tos, kurios net tarbiniais laikais nebuvo ženklinamos. O kur dar renovuoti parkai, sutvarkyti namų fasadai, vykdomi visuomeninės paskirties pastatų rekonstravimai bei statybos ? O ir verslo statybų mąstai išaugo keleriopai. Kaunas prieš penkis metus ir dabar - tai žemė ir dangus. Dabar kaunietis didžiuojasi gyvendamas tokiame mieste, o valdant lansburginiams iš jo visi Lietuvos kaimiečiai, su vilniečiais priešakyje, šaipėsi.

Ntlrg

Ntlrg portretas
Kažkam kale i klyna greit raiks pinigus imti

. . .

. . . portretas
Kas saloj kas žemyne ...

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
atkatu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių