Quantcast

Kaunas 2023-iuosius pasitiko su muzika ir vaizdais!

  • Teksto dydis:

Vienas didžiausių traukos centrų per šventes – Kauno Rotušės aikštė – antplūdžiui ruošėsi ir paskutiniąją 2022-ųjų dieną. Čia Naujuosius metus pasitiko gausus būrys šurmulio norinčių kauniečių ir miesto svečių.

Įdomių veiklų aikštėje netrūko jau nuo šeštadienio pietų.

Užsukusieji dieną galėjo sudalyvauti edukacijoje „Kalėdinių blynelių kepimas“, po to užsukti į kalėdinių ledinukų dirbtuvėles ir dar sužinoti apie kavos kelią.

Į pavakarę veiksmas trumpam persikėlė į Kauno valstybinę filharmoniją, kurioje trankų ir pakilų toną Naujųjų sutikimui davė Kauno miesto simfoninis orkestras, Kauno valstybinis choras ir dainininkai Joana Gedmintaitė, Agnė Stančikaitė ir Karolis Kašiuba.

Kauno miesto kameriniame teatre šie metai išlydėti su šypsena, kurią garantavo populiariausia Gyčio Padegimo režisuota komedija „Akmenys jo kišenėse“.

Nuo 22 val. Kauno rotušę apraizgė nuostabios 3D projekcijų instaliacijos. Tai miesto dovana vietoje vidurnakčio fejerverkų. Prieš vidurnaktį buvo demonstruojama speciali animacija, kurią papildė išskirtinis garso takelis.

 

Užsukusieji į Vienybės aikštę taip pat neliko be įspūdžių. 23.30 val. Kauno menininkų namai organizavo kalėdinį Kauno kariliono muzikos koncertą. Repertuare – kalėdinių giesmių ir naujametinių kūrinių muzika. Atlikėjas – Raimundas Eimontas.

Koncertines ir pramogines programas Naujųjų sutikimui paruošė dauguma restoranų, kavinių, koncertų salių ir arenų.

Primename, kad nuo 20 val. Rotušės aikštės prieigose įsigaliojo daliniai eismo ribojimai. Jie galios iki sausio 1 d. 2 val.

Atvykusiems viešuoju transportu aktualu žinoti, kad gruodžio 31 dieną iki sausio 1 d. 1.00 val. papildomai keleivius veš 37-ojo Juozo Grušo meno gimnazija-Partizanų g., 40-ojo Urmo turgus - (Partizanų g.) - Kauno ligoninė (Šilainiai) maršrutų autobusai bei 1-ojo Islandijos pl. - Vaidoto g., 11-ojo Islandijos pl. - Kaniūkai maršrutų troleibusai.

Visi naujametinės nakties miesto viešojo transporto tvarkaraščiai http://www.stops.lt/kaunas/NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaunas

Kaunas portretas
Jokio grožio ,atrodo pragaras žemėje.Per daug sprogimų , todėl grožio nesimato.Gaula, jeigu jums atrodo, jog tai gražu.

Vilniuje, rinkosi putinistai su gyvūnų nekentėjais

Vilniuje, rinkosi putinistai su gyvūnų nekentėjais portretas
Ir džiaugėsi gadindami orą

Alio

Alio portretas
Nei filharmonijoje ne kameriniame teatre niekas 31d. vakare nevyko...Raskit skelbimą?..Kam reikia meluoti?...
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių