Kaunas pasitiko 2021-uosius: į kiekvieno širdį skrieja gražiausi linkėjimai

Išmušus vidurnakčiui Kauno dangų pradėjo raižyti įvairiaspalviai fejerverkai. Šiemet Naujųjų metų sutikimo šventė iš Rotušės aikštės persikėlė į kitas atviras miesto erdves bei gyventojų kiemus.

Kitokios šventės

Įprastai prie kalėdinės eglutės Kauno miestas visiems dovanodavo šventinius fejerverkus, tačiau šiemet Rotušės aikštė šventinę naktį buvo uždaryta, tad fejerverkus savivaldybė perkėlė arčiau kiekvieno kauniečio namų.

Net dešimtyje Kauno vietų, esančių miegamuosiuose rajonuose, buvo galima stebėti ir miesto fejerverkus. Tiesa, netrūko ir pačių žmonių leidžiamos pirotechnikos, sukūrusios šventinius atgarsius visame mieste.

Šiemet daugiausia kauniečių Naujuosius metus sutiko arčiau namų. Štai Aleksoto panoramoje, kurioje įprastai būdavo daug žmonių, pasitinkant 2021-uosius metus buvo ne tiek daug lankytojų. Be to, jau nuo Senamiesčio pusės matėsi, kad šioje panoramoje budi policijos pareigūnai, įsijungę švyturėlius.

Prieš vidurnaktį kauniečiai skubėjo išeiti į lauką, o fejerverkai į dangų pradėjo kilti likus maždaug dvylikai minučių. Kas rankose laikė šaltas ugneles, kas – šampano taurę, o išmušus dvyliktai, pasipylė sveikinimų lavina.

Nors šiemet neleidžiama buriuotis, tačiau ne visi tokius prašymus išgirdo ir 2021-uosius pasitiko draugų, kaimynų ir artimųjų apsuptyje. Tačiau buvo nemažai ir tokių, kurie fejerverkais grožėjosi tik dviese, likę namuose, ar sustoję saugiais atstumais kitose viešose erdvėse.

Ko tikisi iš kitų metų?

2020-ieji metai daugeliui buvo iššūkių metai, tad 2021-aisiais žmonės linkėjo daugiau stabilumo ir galimybių vėl bendrauti, kaip buvome įpratę prieš pandemiją. Šventinę naktį sutikti kauniečiai visiems linkėjo ne tik sėkmingų metų, bet ir nepamiršti savęs.

„Visas tas koronavirusas privertė stabtelėti, įsiklausyti į save ir aplinkinius. Linkiu visiems, kad Jaučio metais, kai vėl bus galima bėgti maratonus, nepamirštumėme sustoti, įkvėpti ir pažiūrėti, kaip mes patys jaučiamės. Tik sustoti, žinoma, linkiu ne dirbtiniu būdu, kai tai pasako valdžia, bet pajausti patiems ir įsiklausyti į savo jausmus“, – pasisakė kaunietė Julija.

„Laimingų Naujųjų metų linkim mes“ – gerai žinomą frazę išdainavo viena porelė.

Kiti miestiečiai įsitikinę, kad 2021-ieji metai bus įdomūs, kupini atradimų, kelionių džiaugsmų ir artimųjų apkabinimų ir šilumos. „Visų labai pasiilgom, siunčiam virtualius linkėjimus ir bučinukus. Mes jau greitai vėl galėsime susitikti, liko nedaug laukti. Tad norisi palinkėti žmonėms dar šiek tiek kantrybės ir ištvermės“, – palinkėjo Austėja.

„2020-ieji metai tikrai atitiko žiurkiškus metus: pavasarį visi bėgom į parduotuves, tempėm maistą į namus ir jį slapstėm po visus kampus. Taip pat iš namų išlįsdavom tik naktimis. Negana to, dar ir platinom užkrečiamas ligas. Tikrai ne sutapimas, kad korona atėjo būtent Žiurkės metais. Na bet su ja jau galim atsisveikinti ir pasitikti Jaučio metus. Jautis – tvirtas gyvūnas, tad, manau, kad ir ateinantys metai atneš kiekvienam stiprybės ir ryžto“, – kiek su ironija į senuosius metus pažvelgė Jokūbas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tikėkimės

Tikėkimės portretas
kad Naujieji prieš ateidami į Lietuvą spėjo pasiskiepyti. Su Naujais Metais!

Su Naujais Metais Kaunieciai

Su Naujais Metais Kaunieciai portretas
Visiems sveikatos,geresniu laiku.

tu

tu portretas
Man sugalvok pavadinima i kiekvieno sirdi skrieja graziausi linkejimai,kaip tai vyksta,ir kas tas sirdis suskaiciavo
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių