Kaunas „Krepšinio namams“ metė gelbėjimosi ratą

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Ne Kaunas, o meras krysa su subinlaižiais, kad prisiplakti prie sabonio,. Prišiko Kauno miestui su šitu pastatu. Galima buvo viso sporto muziejų pašte arba ąžuolyne po atviru dangum. Kodėl varinis? O ne medinis? Pagal medalius. Kitas variantas Kauno vandenų pastatas, ir išlaikyti aferiatines pareigybes? Kaip ir čia vietelė saviems? Šlykštu nuo tokio sabonio, kuris išskiria save - sporto žmones. Dešofkė tu saboni.

Reinkarnuotam Lubinui

Reinkarnuotam Lubinui portretas
Krepšinis - Kaune, Vilniuje tebus Zoologijos sodas - lyčių lygybės institutas Lukiškėse.

Alternatyva

Alternatyva portretas
Savivaldybė gali nuspręsti, kad Kaikario Kosmetologijos centras Kauno Ąžuolyne yra neteisėtas, jį nusavinti ir perleisti krepšinio namams.

Saboliuks

Saboliuks portretas
Geriau zoologijos soda remkit

Pranas Lubinas

Pranas Lubinas portretas
Kaunas yra Kaunas. Pinigų reikalingam daiktui atsirado. LKF būstinė privalo būti Kaune. Vilniui palikime "Lyčių lygybės institutą" ir paplūdimį Lukiškių aikštėje. Jiems užteks. Man tik pastato architektūroje trūksta tautinių motyvų. Eilinė dėžė. Jei ne tas ąžuolas atsitiktinai augęs toje vietoje - būtu visiška nykuma. Vis tik krepšinis garsina Lietuvą pasaulyje, reiktu tautinių akcentų. Bet jei architektams neduota to suprasti - reiškia neduota.

ALGIS

ALGIS portretas
Yra šitiek krepšininkų- MILJONIERIŲ ir neįgali pasistatyti krepšinio namų , o jais naudisis tai jie , SKRUDŽAI daugiau nieko .

Pillietis

Pillietis portretas
Nepergyvenkime, kauniečiai: tegul pastato tuos kapšinius namus, vėliau bus galima renovuoti ir jų vietoje įrengti krematoriumą. Nereikės nei į spaskicho Kėdainius, nei į dūdos Žečpospolita nabašnikus vežioti. Investicijos pravers. Šabašnikai prašo, nabašnikams pravers...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Eiline Sabo makle.

taaaaip

taaaaip portretas
viskas gerai - pastatys tą muziejų - bus puikus traukos centras. Prisiminkime kiek ubagų lojimo susilaukdavo daugumas projektų? Yra žmonių, kuriems VISKAS yra blogai. Net tokie akivaizdūs edukaciniai/pritraukiantieji objektai kaip mokslo sala, tiltai, krepšinio namai ir tt

nuomonė

nuomonė portretas
Man kažkodėl primena eilinį prekybos centrą.Ar nebuvo galima pastatyti originalesnių Krepšinio namų? Tokia mano nuomonė.

Paulius

Paulius portretas
Manau taps ilgainiui taps pinigu taskymo, neracionalumo, paminklu statybos sau ir siaip absurdo simboliu.

Parkingas senamiestyje

Parkingas senamiestyje portretas
Kas senamiestyje daro tokius parkingus šalia naujų pastatų? SENAMIESTYJE! SANTAKOJE! Kur tokio sklypo vertė 1 mln. eur.! Su privačiu užtvaru už savivaldybės pinigus! Kaip sakoma vienoj reklamoje - apie viską pagalvota. Kad nereiktų bašliuoti pinigų už stovėjimą.... Dulkina jus visus vidury baltos dienos miestiečiai, o jūs tik kaip nuolankios avelės pritariamai linkčiojat galvas šitiems išverstaskūriams ''patriotams''.

???

??? portretas
Tai čia bus Sabonio namai...nesuprantu tų namų reikalingumo,kokios tai bus funkcijos to statinio...kaip sakoma-gyvam sau muziejų Sabas statosi...

Trūksta žodžių

Trūksta žodžių portretas
vis tiek savo padarė. Į miestiečių nuomonę nusispjaut? Patiko Matjošaičio darbai, bet aš jau pradedu pykti. Šitaip neturėti nei gėdos, nei sąžinės. Ir vieniems ir kitiems. GĖDA MILIJONIERIAMS. Už tokius darbus reikėtų perrinkti. Bet kas galėtų būti kitas? Apsaugok Dieve nuo Kupčinsko. Nebėra Lietuvoje ŽMONIŲ.

Andreika

Andreika portretas
Kokie dar komentarai, kai "maro" metu "pūstažandžiai" pas vargo pisuoklius pinigų kaulija. O Visvaldybė visai apšakalėjo. Svetimus pinigus kaip savus dalija. Ant krienų tokius gandragalvius su caru priešakyje...

Hn

Hn portretas
Verkšlenti, kad trūksta pinigų gėda. Galėtų mūsų milijonieriai krepšininkai po kokią 50t pridėti-išeitų be vargo projektas. O savivaldybė tegu mieste sukasi, dar yra kur...

Nu

Nu portretas
Bet kaunieciai taip myli sita valdzia, jog susitaikys, nes gi viskas del miestieciu, kam tos mokyklos, darzeliai ir kultura, bile krepsiniui gerai.

patriotas

patriotas portretas
PAZAISLIO VIENUOLYNAS KAUNO PUOSMENA BAIGIA SUGRIUT O CIA SKARDINIAM MUZIEJUI PINIGUS RENKA,GELBEKIT TAI KAS YRA TIKRA VERTYBE PONAI VALDANTIEJI

Aš portretas
Geriau būtų skyrę mokykloms!!!

Vycka

Vycka portretas
Už dėžę rūdžių sienomis! Ten pasakos istorijas apie "sovietinius krepšininkus"? Juk dabar žaidžia afrokauniečiai prieš afrovilniečius...Tai nudžiugs krepšinio Brežnevas!

Pafa

Pafa portretas
Gaidys tas krabas

Senjoras

Senjoras portretas
Nagi susimeskit visikrepsininkai milijonus uzdirbat ,o savivaldybe turi kur det pinigus miegamuose rajonuose duobeti takai ,ivaziavimai, suoliuku nerasta, kieciai auga nes bendri plotai pjaunami retai..

Paprase-

Paprase- portretas
,,pist,,kluona nupirko,paprase-,,Zalgirio,,arena ,,padovanojo,,klubui,paprase-sklypa senamiestyje Kaunas padovanojo,paprase-300 000 euru,siaip,numete,kiek dar prasys? Nes viska gaus.

Galėtų prisidėti

Galėtų prisidėti portretas
pati neturtingiausia ir nuskurusi gyventojų dalias - profesionalūs krepšininkai.

Hmmm

Hmmm portretas
Juk yra Sabonis, tad tegu ir gelbeja krepsinio mokyklas, tegu parduoda namus poilsio, ar langu fabrikeli ir bus pinigu.

skaidri organizacija

skaidri organizacija portretas
Kur tie 2,3 mln. eur. kur LKF uždirbo iš EČ 2011 m. Lietuvoje ? ? ?

Pasidomekite,

Pasidomekite, portretas
Kas vadovauja VsI,ir kiek ju buvo sekmingai,,prihvatizuotos,,ar isvogtos.

Idiotizmas

Idiotizmas portretas
O is vaikuciu uz krepsinio treniravimasi kas menesi ima po 20 euru.Nranda 200 000euru.Sudo kruva.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Iš ubagu kišenės, štai jums ir demokratija

MILIJONIERIAI

MILIJONIERIAI portretas
O KUR SABONIAI? AR NEGALEJO PATYS SUSIMEST MILIJONUS GAUDAMI?

Geras sprendimas

Geras sprendimas portretas
Nereikia verkšlenti. Miestas investavo į būsimą turizmo traukos centrą. Mokinukai iš visos Lietuvos per ekskursijas kasmet muziejuje ir Kauno kavinėse lengvai paliks tuos 300 000.

yes

yes portretas
Viskas cia gerai,viskas juda o tai yra saunu,Kaunas tai ne Vilnius!

Geriau

Geriau portretas
viską pravalgyti ar ne?

Raseinių Magdė

Raseinių Magdė portretas
Viršūnė, Panemunės miškas(Vičiūnaiūnai) išasfaltuotas, krepšinio namai, viešbučiams (tam tarpe ir Magnus) mokesčiai nurėžiami per pusę, gatvės kas met vis tos pačios perasfaltuojamos, Kas toliau???

Kodėl taškomi visų pinigai?

Kodėl taškomi visų pinigai? portretas
Jei sirgaliams reikia tų namų tegu ir statosi.Kodėl turi jiems statyti visi.?

Žiauriai pavydžiu.

Žiauriai pavydžiu. portretas
nukvakęs

Gera gyventi svetimų sąskaita

Gera gyventi svetimų sąskaita portretas
Tai kur tie VISI Krepšinio sirgaliai???? Nesugebėjo net pusę sumos surinkti :))) Caras su Sabu, Špoku gerą maklę padarė :) Žalgirio privačiam klubui milijonai eur per metus; Žalgirio krepšinio mokyklai šimtai tūkstančių eur; sumakliuotas privataus bankrutuojančio Sabonio krepšinio centro pirkimas iš Sabo už 'GPM'-15% didesnę kainą, už Kauno Švaros pinigus išpirkta Kausto arena.... ROJUS

kaunietis

kaunietis portretas
Matijosiui ir jo bebrams atsirugs sis biznis per miesto valdzios rinkimus.Milijonierius remia milijonieriiu ne savo,o miesto pinigais.

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Kai Kaunui ,parkams pinigų ir jėgų nėra.Gryčiupio parkas ir upelis miesto viduryje šliužų veisykla,o upelis smirdykla.Įdėjo nuotrauką diedą su kibiru pilanti išmatas į upelį ir nieko negali mat senukui padaryti.Privati valda.Net lauko tualeto per 30 metų neprivertė pasistatyti.O vis gyvenantis paupiuose ir leidžia visas išųmatas į vandenis.Mat reikia ,,Krepšinio namų,,reikia teguk ir statosi.

K

K portretas
2020 m. Huawei skyrė 3 mln. eurų LKF, nebeužtenka babkių? Miestas turi pinigų perteklių?

Pasityciojo

Pasityciojo portretas
Kodel skyre lesas neatsiklause kaunieciu, niekas nebutu sutike nei cento skirt, tegul patys krepsininkai milijonieriai remia sau statoma centra. Juk zmones issake neigiama nuomone apie situs krepsinio namus. Yra svarbesniu dalyku kuriu reikia zmonem, neigaliu zmoniu centra statyt reikejo.

melo kojos trumpos

melo kojos trumpos portretas
2017/03/09 Projektas kainuos apie 2,1 mln. eurų, lėšas tikimasi surinkti pardavus LKF vertybinius popierius, dabartines biuro patalpas Vilniuje, trūkstama suma suma bus renkama iš privačių rėmėjų. Anot A. Sabonio, pusė lėšų jau turima, beje jis pats projektui žada skirti asmeninių šeimos lėšų, tą ragina padaryti ir kitus sporto atstovus, krepšinio sirgalius.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių