Kaunas „Krepšinio namams“ metė gelbėjimosi ratą

Kauno miesto taryba pritarė „Krepšinio namų“ statybų projektui iš šių metų biudžeto skirti papildomą 300 tūkst. eurų paramą. Papildomo įnašo į šį projektą prireikė dėl to, jog nepavyko pritraukti rėmėjų.

Planuota, kad prie „Krepšinio namų“ statybų prisidės įvairūs rėmėjai, krepšinio mėgėjai ir paaukos pinigų, tačiau jų surinkta gerokai mažiau, nei tikėtasi. Todėl viešoji įstaiga „Krepšinio namai“ kreipėsi į Kauno miesto savivaldybę, kuri yra įstaigos dalininkė, padidinti pradinį įnašą tam, kad statybos nesustotų.

Projekte buvo nurodyta, kad iš šių metų biudžeto miestas „Krepšinio namams“ skirs pusę milijono eurų, tačiau suma sumažinta. Kaip pranešė projekto rengėjai, miesto savivaldybės administracija įvertino šių metų biudžetą ir nurodė, kad projektui galima iš Kauno kišenės papildomai skirti tik 300 tūkst. eurų. Tokiai pastabai pritarta be pastabų.

Vilmanto Raupelio nuotr.

Finansų ir ekonomikos skyriaus duomenimis, „Krepšinio namų“ statybai jau išleista daugiau nei 2 mln. eurų. Projekte buvo nurodyta, kad „Krepšinio namų“ statyboms dar trūksta apie 724,9 tūkst. eurų. Iš privačių rėmėjų buvo surinkta apie 700 tūkst. eurų, nors planuota, kad tokios paramos bus surinkta 1,2 mln. eurų. Tad dabar, kai miesto taryba pritarė mažesniam Kauno įnašui, dar trūks lėšų viso projekto įgyvendinimui, dar reikės paieškoti naujų rėmėjų.

„Kauno diena“ primena, jog VŠĮ „Krepšinio namai“ buvo įsteigta 2017 metais. Jos steigėjai – Kauno mesto savivaldybė bei Lietuvos krepšinio federacija. Po metų su bendrove „YIT Lietuva“ buvo pasirašyta 2,5 mln. eurų vertės rangos sutartis „Krepšinio namų“ statybos. Buvo planuota statybos darbus baigti iki 2019 m. gruodžio 18 dienos, tačiau darbų eigą pavėlino archeologiniai tyrinėjimai. Dėl šių kasinėjimų, išaugo ir projekto vertė. Dabar „Krepšinio namų“ statybų projektas vertinamas daugiau nei 2,8 mln. eurų.

Vilmanto Raupelio nuotr.NAUJAUSI KOMENTARAI

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Ne Kaunas, o meras krysa su subinlaižiais, kad prisiplakti prie sabonio,. Prišiko Kauno miestui su šitu pastatu. Galima buvo viso sporto muziejų pašte arba ąžuolyne po atviru dangum. Kodėl varinis? O ne medinis? Pagal medalius. Kitas variantas Kauno vandenų pastatas, ir išlaikyti aferiatines pareigybes? Kaip ir čia vietelė saviems? Šlykštu nuo tokio sabonio, kuris išskiria save - sporto žmones. Dešofkė tu saboni.

Reinkarnuotam Lubinui

Reinkarnuotam Lubinui portretas
Krepšinis - Kaune, Vilniuje tebus Zoologijos sodas - lyčių lygybės institutas Lukiškėse.

Alternatyva

Alternatyva portretas
Savivaldybė gali nuspręsti, kad Kaikario Kosmetologijos centras Kauno Ąžuolyne yra neteisėtas, jį nusavinti ir perleisti krepšinio namams.
VISI KOMENTARAI 42
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių