Kauną naktimis terorizuoja motociklininkai, bet jų pažaboti niekas negali?

Grįžti į straipsnį

Patyręs

Patyręs portretas
Sauja vinių greitai problemą išspręstų. Nors Kaunietis ir ne Suvalkas, bet jų tikrai ant žemės nebers.

Vycka

Vycka portretas
Viskas labai paprasta! Teismas turi įpareigoti, kad naktimis Kauno miesto gatvėse (juk įpareigojo, kad vyktų Laisvės al., ar ne?) vyktų gėjų eitynės! Policijai tuojau pat atsirastų noro, pinigų daryti tvarką!

Pasirodo,

Pasirodo, portretas
triukšmo matuoklis Kaunui - "itin inovatyvus prietaisas"... Matyt, todėl iki šiolei miesto galvos yra bejėgės sutramdyti saujelę chuliganų.

ooo

ooo portretas
Patogu dirbti,kai daug valdininkų, visada galima kažkam permesti,nes specialiai visi specializuojasi tik sau po nosimi, Spręsti problemą tai nėra kam, jei tai neliečia įtakingo,atsakingo asmens asmeniškai,Gal tie britvos gali palakstyti Panemunėje,kur gyvena Matijošaičiai,Norvaišos ir būtinai naktimis,kuo ilgiau kelias valandas.

Seniuks

Seniuks portretas
Kad ir taip naktimis kaukia sirenos be britvu

Policija miega?

Policija miega? portretas
Nuo22 val iki3 nakties vyksta dragas ,ŽMONĖS MIEGOTI NEGALI.

neapsikentęs

neapsikentęs portretas
jeigu valdžia nieko nedaro, ar ne laikas prisigaminti ežių juostų ir patiesinėti tiems plerpaliams lakstant ?

vadinasi

vadinasi portretas
gyvenimas pagerėjo ............. visi ratuoti ir laimingi

Dniepras

Dniepras portretas
Naktimis, tikrai daug moto gazuoja, ypac prie sankryžų, bet daug ir automobilių, su modifikuotais duslintuvais. Jiems, atrodo neįmanoma pajudėti iš vietos, nedauzant ribotuvu

Ar ne taip?

Ar ne taip? portretas
Ne negali, o tie kurie turi tai daryti, jiems vienodai rodo.

Anonimas

Anonimas portretas
Esme ta,kad jei prie komisaro namu pradetu lakstyti,tai gal ir isisprestu beda. Mano manymu jei vaikinai nori save isbandyti tegul vaziuoja i Kacergines trasa, o jei to nenori tai kazkuris taps donoru,nes kai tu vaziuoji mieste leistinu greiciu ir nori persirikiuoti i kaire juosta kaip is kosmoso atskreda ir dar pyksta kam uzkisau. Ka daro musu angelai ?

Gedas

Gedas portretas
Greitis 30kmh ne sprendimas, galiu pirma pavara važiuot ir krioks tiek pat, tik labiau užknis dar ir nesaugiau, eismo trukdymas. Nuo Savo dugnais eina jie į Muravą, čia reikia gaudyt, padarys 30kmh ir kas, netikrina niekas gi, patruliuot reikia, atimt teises, duot baudas, konfiskuot mocus. Kodėl turi kentėti geri ir normalūs motociklininkai dėl keletos miesto idiotų

Šetonytė

Šetonytė portretas
Dabar visi FASS ant motociklistų.

Šiaip

Šiaip portretas
jei nemokam/nesugebam patys tvarkytis, gal imkim pavyzdį iš kt.ES šalių, kurie tokią problemą išsprendė? Jei perskaityt abiejų straipsnių šita tema komentarus , tai žmonės rašo (reglamentuoti greitį iki 30km/h, laiką, kada galima ir kada ne "skraidyti", duslintuvų patikra ir pan.). Laikas spręsti problemą. Kodėl dėl keliolikos ar keliasdešimt GATVĖS CHULIGANŲ turi nemiegoti visas miestas? Auto vairuotojai net ir už vieną viršytą km baudas dalina, o čia britvos dvigubai viršyja,ir specialiai dar garsiai birzgina- tiesiog tyčiojasi iš gyventojų. Ar šitai transporto grupei KET negalioja??????????????

Na

Na portretas
Tiesiog stebėtina, kokia NEĮGALI (?!) ŠIAIS LAIKAIS POLICIJA...Ypač juokinga, kai pasiūlo patiems gyventojams pažeidėjus fiksuoti. Reiks turbūt pasistayt "raskladuškę" ant vienos tokios sankryžos ir pradėt budėti. Gal ir algą policininkai mums mokės, kai dirbsime JŲ DARBĄ??

Julija

Julija portretas
Tas pats vyksta ir Klaipėdoje. Nebeįmanoma pakęsti šį triukšmą kiekvieną naktį motociklininkai siaučia H.Manto, Janonio gatvėmis. Turi būti uždrausta jiems siausti senamiesčio gatvėmis. Tegu siaučia užmiestyje,kuo toliau nuo gyvenamųjų namų.

Ir Vilniuje

Ir Vilniuje portretas
įdomu, kad naktimis narsiai ir garsiai švilpia pro pat policijos pastatą Vilniuje, Pašilaičiuose...

Trumpai tariant

Trumpai tariant portretas
Betvarkė totali...o ką darysim su šunų šūdais ant šaligatvio???

Anonimas

Anonimas portretas
gyvenu ties stacionariu greičio matuokliu. Jį įrengus triukšmas padidėjo labai.Iki jo įkalne važiavo normaliai , o pravažiavus , keliamas žiaurus triukšmas. Be to kelia triukšmą nekokybiški šulinių dangčiai . , kurie barška dieną ar naktį. Tai apie Savanorių pr. įkalnę. Gatvės remontas darytas nesenai. Ar neturėtų rangovai sytvarkyti.

keistas

keistas portretas
Pigiausia kova įtemti trosą ar vielą kelyje, na tarp dviejų medžių ar stulpų..., pralėkus motociklui šalmas pasilieka....

Raimondas Gobikas

Raimondas Gobikas portretas
jei su automobiliu be duslintuvo pralėktum, iš karto tech. apžiūrą anuliuotų, o motoc. tai galima .

Paraginkite

Paraginkite portretas
vaikus organizuoti TikToke issuki "Sunaikink motocikla nakti!". Turetu macyti.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Štai kokia,ta mūsų tvarka.Miestiečiai tūkstančiais prašo pagalbos,o jos kaip nėra,taip nėra.Skaudžiausia,kad klerkai stūmdo tą problemą vienas nuo kito.Savivaldybė,kuri ir turi spręsti šį klausimą,girdi pretenzijas persiunčia ....policijai,o šios likučiai atsako,kad ne policija sprendžia miesto eismo organizavimą,o būtent savivaldybė.Tai akivaizdus įrodymas,kad Lietuvoje valdžios nėra.Reikia pridurti,kad bėda ir yra tame,kad sunaikinta kelių policija,kuri ir spręsdavo tokius klausimus.Šiandieninė tikrovė rodo,kad kuo daugiau betvarkės,tuo geriau mūsų "patriotams".

Martynas

Martynas portretas
Tegul policija pastovi prie ilgųjų gatvių nuo 23 val. iki 3 val. ir sugaudo tuos velnius. Už pakartotiną pažeidimą - konfiskuoja mocą bent mėnesiui! Gal tada apsiramintų.

Paneveziecius

Paneveziecius portretas
terorizuoja ir automobiliais. MAD 699 ir JDV 670 nuolat kriokia ir diena. Policijai pranesta ne karta. Deja - jokiu naujienu!

Ne negali,

Ne negali, portretas
o nenori! Yra istatymai del triuksmo,yra istatymai del neleistino TP konstrukcijos keitimo,yra ismetimu ir triuksmingumo patikra. Deja,tai galioja tik ubagams! O visos,be isimties,tarnybos - dirba turciams,tiesiogiai smaugdamos tuos ubagus!

Aldona

Aldona portretas
Panevežyje tas pats -- labiausia tai vyksta savaitgaliais , bet ne vien motociklai , bet ir mašinos staugiančios , čiaudančios ...ir t.t bet nepajėgūs niekas jų sutvarkyti !!! Ir taip budėjimas nuo 22 val . Vakaro. Nė vienas negali triukšmauti , o jiems niekas nieko nedaro - manau , kad policija juos gerai žino ! O KAIP DĖL KENKSMINGUMO SVEIKATAI ???

Roma

Roma portretas
Silainiuose pradeda apie 24 val .Garsas baisinis . Na pastovetu pareigunai ie padarytu tvarka .

?

? portretas
O gal čia visuomenės kiršinimo spec. operacija? Kam tai naudinga?

Karolis

Karolis portretas
Wow ir net garsieni Rombai nepadeda? Gal dar koki zenkla reikia sumastyti? Tiek daug gerio jie atnesa!

Baikeriai okey !

Baikeriai okey ! portretas
...... geriau baikit transliuoti tuos beskonius ukrainietiškus kino filmus per Lietuvos ryto televizija - jau bloga nuo jų darosi

Paf

Paf portretas
Kažkur girdėjau, kad skersai įtemtas trosas labai padeda?!

gėda

gėda portretas
Šianak 1.00 Vėl prasinešė pora kartu ir vaizdas kad specialiai pagazuodamas kad garsiau būtu. Policija mieste negyvena keliukai užmiesty namus pasistate už kyšius.

Normalūs žmonės miega

Normalūs žmonės miega portretas
O kai normaliai miega, negirdi kas kur važiuoja. Be to. Sunku vatos į ausis įsikišti? Juk turi nors kas naktimis patruliuoti. Policija savo funkcijos neatlieka, jie tik kyšius susirenka ir patys yra prekiautojai narkotikais ir patys yra susirenka tas duoklės iš prostitučių ir kyšius iš naktinių barų ir kazino. O kas pagaus žydo vaiką ar dukrą nakčia bešluaužiantį tamsoje bandyti nusišikti? Žinoma ne policija.

vaziuoja

vaziuoja portretas
150km/h greiti matuot reikia or baust, zenklai debilams negalioja

Fd

Fd portretas
Tereikia pakabinti zenkla su perbrauktu motociklu ir nurodytu laiku 23. 00- 7. 00. Ir ner ko tirti ju garsa. Motociklas gali vaziuoti ir su normaliu garsu, bet naki piemenys laksto tycia burzgindami.

pupa

pupa portretas
Apsvaidykit karva. šū.džiu

Prisimenu

Prisimenu portretas
garsiaja Sustausko fraze. Prie jo - tokiu teroristu ir nebuvo!

jei riaumojantys motociklai be duslintuvu gali

jei riaumojantys motociklai be duslintuvu gali  portretas
dalivaut eisme 0 mano golfas su duslintuvu negali nes per daug co2.... sakau tai nuemus duslintuva po WILNO centra ir nakties viduri praskrist naujai asfaltuota skvernelio gatve butu tapts tas

Highway

Highway portretas
Užtektų tik nepralesit jų per techninę apžiūrą, kaip kad nepraleidžia dūmijančių golfų. Vienok TAC matomai nematuoja decibelų, o tikrina ar visi turi naujas vaistinėles

nuomonė

nuomonė portretas
Pora kulkosvaidžių labai greitai išspręstų visas problemas.

debesėlis

debesėlis portretas
na gal ir yra koks judesys jau. ką tik girdėjau policijos sirenas ir vienas pirda pabėgo šarkuvos gatvele, bet policija čia neužsuko, matyt vijosi kitą. Reikia tuos parazitus fotografuot, filmuot, visokius naktinėtojus, ir taip pat važinėtojus ir dieną tarp mašinų, atsistojančius prieš automobilius stop linijos priekyje prie šviesaforų ir kt. š. ir masiškai siūsti e policijai. Gal atpažins. Nemanau, kad policija juos besivydama sugautų. Reikia fiksuoti, atpažinti ir bausti. Jeigu bėgo, tai dar atimti pirdą.

jo

jo portretas
Pagaliau rado rimtesnę problemą už paspirtukus. Reikia tiesiog ramybės valandomis drausti motociklų ir keturračių eismą. Iš kiemų galėtų ir visus dizelius pašalinti. Kas link varnų ir kirų pirma ausų išrašyti tiems kas juos lesina, taip pat galima būtų ir pradėti naikinti.

NIJOLĖ

NIJOLĖ portretas
Susidaro vaizdas, kad tame mieste nėra valdžios .

komedija

komedija portretas
Šiandien K.Baršausko pr. baisiu greičiu pralėkė gal dešimt juodomis kaukėmis užsidengę veidus motociklininkų. Čia gi miestas ir iki nelaimės vienas žingsnis. Jeigu policija bejėgė, tai gal pasitelkia į pagalbą kariuomenę?

ARBA LAMBO OEM (AKRAPOVIČIUS)

ARBA LAMBO OEM (AKRAPOVIČIUS) portretas
Šiaip išeitis, grizti i kaima, arba pasieskoti gyvenamos vietos toliau nuo miesto... Ir ramybes daugiau ir pragyvenimas pigesnis...

Akrapovičius

Akrapovičius portretas
Varnom ir žuvėdrom, prašom baudas skirti, už kraksėjimą, ramybės valandomis...

Uždrausti motociklus.

Uždrausti motociklus. portretas
Nes nemoka važiuoti.

Nebekliedekite

Nebekliedekite portretas
apie ta epolicija,ponai! Panevezyje,Zemaiciuose,vienas "lenktynininkas" gyvena daugiabutyje. Jie pradejo naktimis rinktis prie namo,o namo pirmininkas kazkaip prisikviete policija. Na,atlekia gi puse triju nakties su garsiniu signalu tie "saugoti,padeti"! Aisku,pacukai dingo isgirde,o policija apkaltino zmogu melagingu iskvietimu!!! Po savaites,nakti ir jo automobili apgadino "kazkas". Jei manote,kad policija jusu puseje - laikas gydytis!

Tai ka,mentai muzikai kaune

Tai ka,mentai muzikai kaune portretas
Bejegiai???

Cha

Cha portretas
O aš jau seniai perspėjau, kad uždraust rūkyt lengviau negu uždraust triukšmaut!

L- jauciu su mastymu tau prolema

L- jauciu su mastymu tau prolema portretas
yra internete toks puslapis epolicija, o gal dar pats neturi telefono su fotoaparatu.

L

L portretas
Kaune į kulverstuko darželį kažkoks išsigimėlis jau kelis metus gal iš kaimo kokio atveža benkartą su sportine baisiai griaudžiančia mašina ir taip kasdien 7val ryto griausmas net atsikeli iš to siaubo ir po to 17val kai paimdavo benkartą vėl griaudžia ant viso rajono, tai tas išgama taip vežioja benkartą ir taip smaginasi abu ir kokį pavyzdį rodo benkartui.

Kauna terorizuoja

Kauna terorizuoja portretas
ne motociklininkai o degradai ,,vairuotojai" - karštakošiai, nemokantys vairuoti, nuolat naudojantys garso signala, kuriu supratimas apie vairavima per kamščius gazas-dugnas-stabdis. Kaunietis tai Diagnoze !

Komentas

Komentas portretas
Kas girdejote apie policijos reidus pažaboti motociklų keliama triukšmą?Niekas?Ir neisgirsite,kadangi policijai "Dzin".Štai greitį matuoti,tai prašau.

Tai kodėl policija

Tai kodėl policija portretas
pripirko už mūsų pinigus tų brangių BMW motociklų. Kad šiaudinius prezo identus garbingai palydėti ?

Vardas

Vardas portretas
pagavus konfiskuot motociklą

P

P portretas
Vilniuje Ateities gatvėje prieš keletą metų irgi grupelė kiekvieną vakarą cirkus išdarinėjo. Tai kaustytais varais iš asfalto žiežirbas skaldė, tai -staigiau prieš važiuojantį automobilį kairiuoju posūkiu išnirdavo. Laimei kartą vienas trenkėsi į viaduko atramą. Dabar ramu, nors kartais koks "kamikadzė" ir pralekia.

Kaip ten?

Kaip ten? portretas
"Ginti-saugoti-padėti"? Kievieną vasaros vakarą, vos sutemus, riaumojantys "pirdociklai" juokiasi iš tvarkosargų ir miesto valdžios neįgalumo užtikrinti bent minimalią tvarką Kaune.

babulka

babulka portretas
uždrausti motociklų eismą naktimis, pastebėjus motociklą fotkę siųsti epolicijai. Turim patys tvarkytis. Bde to mieste pastatyt daugiau kamerų tose gatvėse, kad nufotkintų pravažiuojančius.

Mąsto apie trečią

Mąsto apie trečią portretas
kadensiją.

tik

tik portretas
idomu ka masto uves faras ziuredams krabo akimis i si laisva laisvu pridurku bardaka kokio nei sovietmeciu nesapnavom tokio marazmo /razumnu/ dimensijoje su kreiviu saikos kreivais sprendimais s geroves naudai /slavapridurkam/,,,,,,,,,

Susikiškit

Susikiškit portretas
tą savo prevenciją kur norit, kas iš to, kad prevenciškai pasimatuos.... nuo to nustos naktim durnavoti? Problema ta, kad jie visiškai nebaudžiami ir dar kažkokiu mistiniu būdu sužino, kur kada patruliuos pareigūnai ir kokioj gatvėj kurią naktį geriau nesirodyti.

tik

tik portretas
dar gerai kad pavieniai o ne organizuoti baikeriai ir su automatais kaip jav o to dasilauksim jei bus mazinamas faru skaic ius ir tie patys tautos nerems?===

Karlas

Karlas portretas
O kaip atrodo tas "triukšmo mažinimo įrenginys" ??? Gal triukšmo matavimo, žurnaliūgos???

VB

VB portretas
Vilniuj lygiai tas pats,lekia kaip patrakę Ukmergės gatve ir dieną,ir naktį apsiklausyt neįmanoma.

Ne visas

Ne visas portretas
Gatves išvardinot kuriuose trukdo miegot.

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Reikia griežtinti įstatymus,bet tuo pačiu ir įrengti atitinkamą vietą-trasą,kur tokie galėtų "išleisti savo garą",jeigu labai jau "spaudžia" noras pasirodyti,kokie "kieti" ir prisiimti atsakomybę toje spec.trasoje,tik patys ant savęs,nes puikiai supranta,kad toks vairavimas yra pavojingas.

Draudimas

Draudimas portretas
Ivaziuot i miesta turbut geriausiai padetu, policija galetu stabdyt vos tik pamate, bet iskart atsiras kita problema-jie issikraustys i rajona ir tada zmones nemiegos ten. Juos reikia gaudyt visur ir visada su radarais ir triuksmo matuokliais, bet kiek policija turi noro ir priemoniu nuolat ta daryt?

Laurynas

Laurynas portretas
Be empatijos jiems, bet gal bus daugiau donorų…

junga

junga portretas
belieka apsiginkluoti akmenimis ir paleisti is balkonu nes nuo tu parazitu neks neapgns,ponai gyvena sodybose te jie nevazineja

Kauniete

Kauniete portretas
Mentai galėtų naktimis bent pora valandų pastovėt pvz. K. Mindaugo Pr. ir kt. gatvėse kaldami jiems dideles baudas.

Ne tik

Ne tik portretas
motociklininkai ir ne tik Kauna. Panevezyje teroras jau 4 metai kasnakt! Netrukdo nei orai,nei tarnybos,nei paros laikas... Ir niekas ju netramdo,nes tai - ne ubagai i turgu su pasateliu! Vien perprogramuoti varikli ir duslintuvai su sklendemis "sportiniam rezonavimui" - neretai puse "bolido" kainuoja... Laukiama savivales ir linco teismu,kad butu galima "teisetai" ivesti diktatura! Labai pavojinga,kai valstybes tarnybos dalyvauja sliauzianciame perversme!

Na kokiu idiotu reikia būti,

Na kokiu idiotu reikia būti, portretas
kad rašyti destrukcijai,nuo kurios kenčia tūkstančiai žmonių, pritariantį komentarą?"Jaunimas tobulina įgūdžius"...Na, banditai naktimis taip pat tobulina įgūdžius,negi nepritarsit?

Atėjo laikas

Atėjo laikas portretas
Naktimis gatvės tuščios, puiku, kad jaunimas tobulina vairavimo įgudžius. Tik tai turėtų būti oficialiai leidžiama, kiek galima viską drausti. O skundikai tam ir yra , kad viskuo skųstūsi .

an

an portretas
Nėra baudžiamumo, tai ko jiems nesiduoti naktimis? Teko kreiptis dėl kaimyno keliamo triukšmo (garsaus muzikos kalimo non stop), tai toks policininkų požiūris, kad liūdna darosi. Sako, jūs gal per jautrūs garsams. Kažkoks pasityčiojimas. Gatvėse pastovėtų, tai bent nauda būtų, ką ten sėdi užsidarę ir šaiposi iš žmonių,

>>>>kiek galima ..

>>>>kiek galima .. portretas
Arba esate mankurtas,nejautrus aplinkinių žmonių problemoms,arba vienas iš tų debilų motociklistų.

Kiek galima dejuoti

Kiek galima dejuoti portretas
Jei lauke triukšmas - užsidarykite langus. Jei kankina nemiga - išgerkite migdomųjų.

...

... portretas
leistų imti kyšius policininkams problema išsispręstų akimirksniu,niekas netriukšmautų,niekas nestovėtų po zenklais su avariniais ar be jų,niekas nemaigytų išmaniųjų vairuodamas,visi turėtų vaistinėlę,gesintuvą,avarinį zenklą,dūmijantys automobiliai greitai dingtų iš kelių,nemoderni priemonė bet labai veiksminga

Kaunas

Kaunas portretas
Ne tik motociklai bet ir kaimynai aplinkiniai neduoda ramiai gyventi.Ksunas tai ne vienkiemių kaimas,gretimame kieme kaimynai jaučiasi kaip kad vienkiemį gyventų. Nuo ryto 8: 00 val išeiginėmis dienomis išeina i kiemą kalbasi garsiai , viską ,visus pokalbius girdi namie,visai nemalonų girdėti tų pokalbių.Vakare net TV pažiūrėti negali per girdimas kalbas o dar prisideda šašlikų kepimai,smarvė i namus pro langus veržiasi, uždaryti negali, nes lauki vakaro kada gaivesnio oro i namus įleisi.Taip ir vargsti negali , nesinori nervus gadinti,jeigu žmogus nesupranta tai ir kalbos nepadės.Manau Kauno miesto ribose ,ir privačiuose kiemuose ,reikia uždrausti kepti kieme šašlikus, kepsnius ,nesvarbu ką.Reikia įvesti baudas už kūrenima kieme,gamtoje.

truputėlis nuoseklumo

truputėlis nuoseklumo portretas
Šūkauti, rėkauti darkytis lyg ir draudžiama naktį ir vėlų vakarą, statybų triukšmas draudžiamas, o pirdininkų išsidirbinėjimai keliant kuo baisesnį technikos triukšmą laikomi norma?

Būtent, problemos su trukšmadariais

Būtent, problemos su trukšmadariais portretas
tiesiog ,reikia norėti nespręsti,nes tai padaryti visiškai paprasta- nustatyti miestuose ,kaip civilizuotuose Europos šalyse, laiką kurio metu draudžiamas motociklų eismas.

Joptvaišiuks

Joptvaišiuks portretas
Pas mus buvo panašiai su keturračiais, kai vienas užsimušė, ramu dabar, o tiems daunams ribų nėra...kol neužsikokošins koks avinas kiti neaprims...

gddfggd

gddfggd portretas
gal greičio ribojimo kalneliai padėtų?

kuo garsesnis motociklas

kuo garsesnis motociklas portretas
tuo mažesnis pimpis

Uztat

Uztat portretas
Nekilnojamas turtas kaune vertingas ir dar brangs! Pramogavimas motociklais ir ju keliamu triuksmu - prabangos dalykas, tad ir nt atitinkamai kainuoja, kaip namai gamtos apsupty! Negadinkit medziagos 30kmh zenklams motobanditams, negi neaisku, kad jie jo nesilaikys? Maciau youtube kaip vokietijoj tokius bando kontroliuot iskaitant masinistus, net ten sunkiai sekasi, nors pajegos metamos kur kas didesnes, o cia yra lietuvos policija! Ausu kamstukus galbut efektyviausia butu pirkti? Dar buna spec vatos, isikisi i ausis ir nieko negirdi.

Miesto valdzia

Miesto valdzia portretas
suinteresuota situ pjudymu. Kitu atveju draudziami eismo zenklai 22.00-07.00 mocams jau seniai stovetu prie miesto vartu.

viskas gerai ...........

viskas gerai ........... portretas
kuo daugiau triukšmo , tuo greičiau išganyti būsite ............ priprato 30 metų vien pienu maitintis

Faktas,kad nei policija,nei savivalda,

Faktas,kad nei policija,nei savivalda, portretas
nei aukščiausia valdžia imtis priemonių,įstatymų ,pažabojančių destrukcinius motociklininkus ,nesiruošia.Jiems nusiššikt ,kad pusė miesto nepailsi nuo pažeidėjų triukšmo.

Zvirblis

Zvirblis portretas
Vaidoto g, Jiesios pl., Plytines g., baisu kas vyksta... Ir ne tik motociklininkai... lengvom masinom baisiausiai kriokianciom ant laiko lenktyniauja. Siandien tik ~03 val nakties aprimo..

?

? portretas
Argi tik Kauną terorizuoja? Vilniuje gal nenakvojote, čia maskolija įsigudrino kažkaip net imituoti šaudymo garsus praplerpdami gatve

žmonės, pabuskite

žmonės, pabuskite portretas
Ar nesuorantate kad jūs esate pjudomi vieni prieš kitus? Kad nejudintumėte valdžiose sėdinčiųjų.

Komentaras patvirtina,

Komentaras patvirtina, portretas
kad esi beraštis primityvas.

Nereik dviracio isradinet

Nereik dviracio isradinet portretas
1. Vokietijoje ,Austrijoje nuo 21.00 ar nuo 23.00 iki 6 ryto pasirinktinai nuo miesto dydzio draudziamas motociklu eismas. Lietuva yra ultra liberali salis , todel neribota triuksmo laisve suteikiama viesiems. 2. Kadangi Kauno meras yra kaip koks perauges bachurelis, tai apie mocu vazininejimo ribojimus nakti dar anksti kalbet. 3. Tvarkingi pilieciai galetu paduoti savivaldybe i teisma del triuksmo tvarkos salygu mieste neuztikrinimo. Bet geriau pasirenka pakenteti.

Paulius

Paulius portretas
Nepatinka, neklausyk

Algis

Algis portretas
Stebiuosi policijos darbu. Ne laikas akcijas daryti. Reikia motociklininkus, lakstančius kaip pamišę po miesto gatves, gaudyti ir skaudžiai bausti. Visi girdim ir matom kokie greičiai išvystomi miesto gatvėse. Tai tik laiko klausimas kada bus liūdnos pasekmės. Policija puikiai supranta šio baisaus triukšmo priežastis. Važiuojant leistinu greičiu niekada nebūna tokio triukšmo, tačiau kai prasideda lenktynės miesto gatvėmis, policija PRIVALO atlikti savo darbą. Atsirašinėjanti ir mieganti policija mums nereikalinga.

Nekenčiu begarsių paspirdukų

Nekenčiu begarsių paspirdukų  portretas
Išgalvota proble ble blema. Kad valdžiagyviai jums gadina sveikatą, keldami kokesčius, versdami daryti tai ko jums nereikia, tai bijote net prasižioti. Radote atpirkimo ožius. Che, che... Užsdėkite po kelis antsnukus ir ant ausų ir nebus probleblemos.

dvfsdf

dvfsdf portretas
yra kelio ženklas ,,Motociklų eismas draudžiamas" Ir kitas ženklas nurodantis valandas. Ir viskas. Gali pastatyt, o paskui sugaudyt

Lapė

Lapė portretas
Tiesiog tyčiojasi iš kelių policijos. O policija kaip lūzeriai ir toliau menkina savo autoritetą. Kvailystes rašo,kažkokias prevencijas derina,svaičioja apie grečio mažinimus. Argi nesupranta,kad niekas nesilaiko to 50 km greičio. Jeigu tie jojikai ant ožių važiuotu tik leidžiamu greičiu ,tai jiems būtų neidomu ,o ir garso nebūtu. Kai tik paskyrė tą naują kelių polcijos viršininkų ir pasidarė mieste bardakas

Vatnykai prieš civilizaciją

Vatnykai prieš civilizaciją portretas
Kai homosovietikai išeis pas savo kumyrus Staliną ir Lenina tada ir reikės pradėti statyti tikrą laisva demokratinę Lietuva.Lauksime.

Tai

Tai portretas
Reik kreiptis i Vilniu ir is ten atsiust zmones padirbet , pastoviai kai Kaune tokie ivykiai is Vilniaus dirba ir Jablonski buvo atsiunte tvarka daryt su motociklais rimti bahurai vazineje ir Kauno policija nenori veltis i ju gaudynes .

Au

Au portretas
Ne tik britvos pjausto,bet ir jaunieji automobilistai perdzia persidare duslintuvus i sproginejancius,uzsičipine grabus bezda juodais dumais.palycyjai nieks nerupi..bet, kad isigijo "fantastini" hi-tech decibelu matuokli,tai jau sis tas

Pasiūlymas

Pasiūlymas portretas
Paprašykite vaikų, kad šie padarytų kuo panašesnę trikojo kopiją. Nupirkite reikalingų medžiagų, pažadėkite kad vaikas gaus atlygį... Ir vaikams bus įdomus užsiėmimas, ir visur pristačius "trikojus", pirpintojai nežinos ar čia tikras, ar tik pokštas.

tautos

tautos portretas
Lietuvos numylėtinis pats gražiausias ožys anukas sako reikia atimt pilietybe motopirdom.

duoda galva nukirsti savo

duoda galva nukirsti savo portretas
jei situ 99% debilu motocikininku negyventu nuosvu nmu rajonuose.

poicininu "PROTAI"

poicininu "PROTAI" portretas
nejuokinkite normaliu zmoniu su ta savo prevencija,juk anie specialiai paruose savo technika motociklus ir lengvuosius automobilius kad tik triuksmas butu didesnis nes jo metu soperiukai patiria neispasakyta orgazmo jausma.

:)

:) portretas
Klynabirbiai.

Vatnykų ruporas dirba

Vatnykų ruporas dirba portretas
Kauno tiesa po atakos prieš Kauno barus ir paspirtukininkus pereina prie motociklininkų juodinimo.Sovietiniai išgamos babkes uždirbinėja.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kuo daugiau jų prisitrenks, tuo geriau.

Rocky

Rocky portretas
Reikėtų gerai papurtyti tech. apziūrų darbuotojus: įdomu kaip jie praeina tech. apžiūras, kai vos ne visi mocai kaukia garsiau už keleivinį lėktuvą? Ir pradėt nuo to kad tokiems apskritai tech apžiūra nebūtų praeinama

Hm

Hm portretas
Nemaža dalis tų motociklininkų galimai yra patys policininkai, todėl nieko ir nesprendžia

IR VĖL TAS PATS

IR VĖL TAS PATS portretas
Tegul padaro specialias vietas ir aiksteles.O viešose vietose kur yra žmonių gyvenama,ir trukdoma jų ramybė tegul deda baudas nuo 1000€.,ir dar bananų gerai į užpakalį.

Špygą jiems o ne algų

Špygą jiems o ne algų portretas
Mentai nenori dirbti,prikabinėjo kamerų,pristatė trikojų ir vsio prie kompų sėdi kojas užvertę.Pėsčių nematysi nes vaikščioti nemoka.Tik algas jiems kelkite.

Jeigu davu smegenu

Jeigu davu smegenu portretas
Neužtenka tegul.pažiūri, kaip.kiti miestai tvarkosi. Gal naktimis motociklų eismą draudzia?

..

.. portretas
Kovo 11 osios gatve ties girstuciu, kiekviena nakti terorizuoja tie patys motociklininkai. Uz 300 m policija, bet jiems tai neidomu. Taciau diena, kai dabar vasara tuscios gatves, tai trikoju pilna

pasitaiko

pasitaiko portretas
netyčia pamesti prieš pat motociklo ratus plieninės vielos gabalą, arba aštrių trumpų vinučių, būna, išbyra iš kišenės, o kam nepasitaiko..

Daina

Daina portretas
Nedaro tvarkos, nes nenori dirbti. Uždėtų milžiniškas baudas už triukšmo emisiją, kaip mat tvarka atsirastų.

na, jo

na, jo portretas
Kalbos kalbelės. Ai, kokie šaunuoliai, matuos triukšmą! Ir ką? O naktiniai košmarai vis tęsiasi, net ausyse spengia. Žmonių kantrybė ne begalinė. Kas padarys tvarką?

Na ir kam

 Na ir kam portretas
Taip brangiai? Pakelkit valdininkai subines ir pasivažinėkit po naktinį Kauną. Ir brangaus prietaiso nereikės, pamatysit savo akimis ir ausimis išgirsit kaip baikeriai triukšmauja ar gyventojai be reikalo vargšelius apkalba. Nesinori, per sunku, miego naktimis norisi po sunkaus dieninio darbo? Tikros darbo bites…

Valar

Valar portretas
Apie 22 val kažkoks debilas šilainiuose gazavo, negana jam žemaičių plento, tai dar į šarkuvos gatvelę užsukdavo užkaukti. Kad jis nudvėstųkuo greičiau

Paštas: credito.activo@laposte.net

Paštas: credito.activo@laposte.net portretas
Paštas: credito.activo@laposte.net PASKOLOS PASIŪLYMAS. Pone, ponia, įmonė ar asmuo, jūs ieškote paskolos savo veiklai atnaujinti, paskolos projektui įgyvendinti, paskolos namui, paskolos verslui, paskolos automobiliui įsigyti, paskola savo verslui kurti, paskola asmeniniams poreikiams tenkinti, tada pas mus viskas galima. Suteikiame asmenines ir verslo paskolas nuo 5.000€ iki 8.000.000€ su nominalia 03% palūkanų norma, nepriklausomai nuo prašomos sumos. Susisiekite su mumis ir nurodykite tikslią paskolos sumą bei grąžinimo terminą. Kreditas jus įpareigoja ir turi būti grąžintas. Paštas: credito.activo@laposte.net
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių