Kas sumainys aukso žiedus? (jaunavedžių sąrašas)

  • Teksto dydis:

Šią savaitę Kauno mieste tuokiasi

Liepos 2 d. (ketvirtadienį)

12.40 val. - Rimantas Tatarūnis ir Svetlana Lenkimienė.

12.50 val. - Linas Stasiulevičius ir Daiva Nemuraitė.

13 val. - Edvinas Vilkevičius ir Jogailė Rudzinskaitė.

13.10 val. - Matas Krocas ir Sandra Širvinskaitė.

13.20 val. - Paulius Kazlauskis ir Adrija Mackelaitė.

13.40 val. - Ziyad Zalov ir Laimutė Andriuškevičienė.

13.50 val. - Stanislavas Borovov ir Liudmila Nikitina.

14 val. - Tomas Sipavičius ir Paulina Žliubaitė.

14 val. - Lukas Vasiliauskas ir Deimantė Galalytė.

15 val. - Deividas Danyla ir Agnė Girniūtė.

Liepos 3 d. (penktadienį)

13.30 val. - Andrius Geisčiūnas ir Rita Gorožanceva.

13.40 val. - Saulius Maknickas ir Eglė Dubickienė.

13.50 val. - Aivaras Labuckas ir Laura Leonavičiūtė.

14 val. - Audrius Jankauskas ir Eglė Šetikaitė.

14.10 val. - Donatas Mackevičius ir Justina Romanovaitė.

14.20 val. - Remigijus Saulius Sasnauskas ir Elena Čimielienė.

14.40 val. - Vytautas Banevičius ir Elena Kubiliūtė.

14.50 val. - Gintaras Dvareckas ir Renata Daujotaitė.

15 val. - Tautvydas Gaučas ir Gabija Tamošiūnaitė.

15.10 val. - Evaldas Zelenka ir Gintarė Žukaitė.

15.30 val. - Arentas Keršis ir Egidija Lazovskienė.

Liepos 4 d. (šeštadienį)

10.50 val. - Dominykas Cicėnas ir Eglė Mikelionytė.

11 val. - Aleksandro ir Birutės Vitkų auksinės santuokos jubiliejus.

11.10 val. - Lukas Kvedys ir Agnė Rakauskaitė.

11.20 val. - Tomas Bielevičius ir Greta Kazlauskaitė.

11.30 val. - Julius Valantiejus ir Goda Traidaraitė.

11.30 val. - Ernestas Karsokas ir Eglė Kazlauskaitė.

11.40 val. - Darius Raižys ir Greta Ivanovaitė.

11.50 val. - Andrius Mozūras ir Asta Aleksejevaitė.

12 val. - Albertas Anužis ir Gintarė Čeponytė.

13 val. - Justinas Gilvickis ir Greta Aleksandravičiūtė.

13.10 val. - Erlandas Banišauskas ir Rūta Strauzaitė.

13.20 val. - Rūtenis Laurinaitis ir Maria Averina.

13.30 val. - Darius Cikana ir Eglė Butkutė.

13.40 val. - Vytautas Vainikonis ir Greta Prochorskytė.

13.50 val. - Klaidas Grincas ir Rugilė Račkauskaitė.

14 val. - Marius Noreikis ir Eglė Zelenkaitė.

14 val. - Donatas Lietuvnikas ir Dovilė Karvelytė.

14.20 val. - Vytautas Navickas ir Asta Krušinskaitė.

14.30 val. - Karolis Karpavičius ir Rima Stonytė.

14.40 val. - Žilvinas Burauskas ir Ieva Vasilevičiūtė.

15.10 val. - Žygimantas Kulikauskas ir Gerda Keršytė.

15.20 val. - Laurynas Kluoda ir Dovilė Pakutkaitė.

Šią savaitę Kauno rajone tuokiasi

Liepos 2 d. (ketvirtadienį)

14.30 val. - Vaidas Seniūnas ir Augustė Sutkutė.

15 val. - Bernardas Jonkus ir Iraida Čiapaitė.

Barboros menėje

Liepos 3 d. (penktadienį)

13.30 val. - Rokas Liubauskas ir Aurelija Vaičiūtė.

14 val. - Povilas Kukcinavičius ir Rugilė Striganavičiūtė.

14.30 val. - Edgaras Adomaitis ir Greta Tartilaitė.

Baltojoje menėje

15.30 val. - Justas Žemaitis ir Aurelija Andriekutė.

Jaunųjų pasirinktoje vietoje



NAUJAUSI KOMENTARAI

Mama

Mama portretas
Mano dukra išteka... Ilgai ir laimingai visiems!

Neidomu

Neidomu portretas
Nera gimimo datu

? Pirmam komentarui

? Pirmam komentarui portretas
Kokios ?
VISI KOMENTARAI 4
  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Orai
  • TV
    programa
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Facebook
  • Twitter
  • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių