Kas gali būti blogiau: kauniečiai kenčia beprotišką karštį, o dar nėra vandens

Nesąmonė

Nesąmonė portretas
Čia tik žiniasklaida kelia triukšmą ir konservai iš paskos, o konkrečių gyventojų ,kurie VISIŠKAI neturėtų vandens-nesigirdi.Turim vandens ir jokių problemų.

...

... portretas
Svarbiausia kad krabams vandens nepritrūktų!

silainiskis

silainiskis portretas
turim to vandens. Pilnu pajegumu bega is krano. Maudomes visa seima

na nesuprantu

na nesuprantu portretas
nors tu ką kaip tarybiniais metais per didžiausius karščius to vandens pakako, o dabar su ale modernia iranga jau keliom savaitėm neužtenka. Ir dar nesupratingiems arba tyčia klaidinantiems: gamtos išdaigos nuo mero norų nepriklausomos

ei atsirašinėtojai

ei atsirašinėtojai portretas
vandens tiekimo problemas dažniausiai lemia seni, apnašų pilni vamzdynai ir sutapk tu man, kad staiga vienu metu ėmė ir apsinešė tūkstančiui gyventojų vamzdynai. Be to, kai kėlė vandens kainą, buvo teigiama, kad pabrangimas reikalingas dėl vamzdynų keitimo. Tai kur dingo surinktos lėšos, jeigu vamzdynai nekeisti?

kodėl niekas nelaisto

kodėl niekas nelaisto portretas
žiedinėse sankryžose Pramonės pr, Šiaurės pr. pasodintų medelių? Tam geriamo vandens nereikia. Sukišo žemėn sodinukus ir niekam nerūpi. Medeliai džiūsta, lapeliai susiviję nuo karščio.

Cha

Cha portretas
Kas gali būti blogiau? Irgi paklausėt! Pamatysim, kai visai nebeliks nei medžių, nei apsauginių vandenviečių zonų, va tada tikrai bus blogiau.

Blogiau būti negali

Blogiau būti negali portretas
Kauno centras, kaip per karą: apkasai , dulkės ir pilni šiukšlių konteireniai , blogas vandens tiekimas , nelaistomos gatvės. Toks miesto valdymas yra nepakeliams miestiečiams , nes prademi vis nauji darbai bet užmetami seni .....

Sena netvarka

Sena netvarka portretas
Atkuto Kupčinskų pakalikai- pagatavi puikiai dirbantį Merą šaukšte vandens paskandinti, Kaunas -poxuj kuo blogau tuo pakalikams geriau, kad tik turėtų progą loti. Niekas nieko nesumažino ir neprivatizavo, senas dešimtmečius netvarkytas buvo miestas ir jo komunikacijos-ar įmanoma VISKĄ sutvarkyti per 4 metus. Tai dabar raškom buvusio mero "darbo" vaisius.

Ontė

Ontė portretas
Prieš minutę per radiją pranešė Kaune - 36 laipsniai karščio.

dranduleta

dranduleta portretas
cia tik pradzia,,viciunu vandenis bus privatizoti,,tas pats laikia eiguliu vandenvete,noresi vandens mokek pinigeliu

nepaneigsi

nepaneigsi portretas
Kaune +35 karščio - aišku, kad kaltas Visvaldas, nėra lietaus - kaltas Visvaldas, senka upės - kaltas Visvaldas! Bet kas kaltas, kai ir kitur Lietuvoje tokia padetis?

KAUNIETĖ, KURI BALSAVO UŽ JUS IR NUSIVYLĖ

KAUNIETĖ, KURI BALSAVO UŽ JUS IR NUSIVYLĖ portretas
GERB.VISVALDAI, JEI NETIKITE DIEVU, ŽINOKIT KAD JO ŠAUKSITĖS, BET BUS PER VĖLU. KAS JŪSŲ SMEGENYSE, AR TIK VEIKSMAS KAD KUO DAUGIAU PINIGŲ, AR ŽMONIŲ, KURIE UŽ JUS BALSAVO GYVENIMO LYGIS IR VARGAI. NEIŠPROTĖKIT, REIKIA DARYTI VISKĄ APGALVOJUS, O VIČIŪNŲ VANDENVIETĘ GRAŽINKIT TAIP KAIP BUVO. NEGI NEJAUČIATE IŠ KOMENTARŲ, KAD KAUNIEČIAI JAU JŪSŲ NEBEMĖGSTA IR VADINA "BABKIŲ" DARYTOJU. VISKAM YRA IR SAIKAS IR LAIKAS.JEIGU NETIKITE DIEVU, MANAU ATEIS TA DIENA KAI PATIKĖSITE. VĖLU BŪNA VISADA......
Anonimas portretas
Viskas gerai, nėr vandens ir mokėt nereikės, todėl ir sąskaitų nesiunčia :D

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kauno vandenys dar tebėra socdemų įtakos sferoje? Nes problemos aiškios yra. Jas išspręsti nesunku.

Nepirkite butų šituose mikrorajonuose

Nepirkite butų šituose mikrorajonuose portretas
nes busit be vandens. Kaip nueit į tualetą kai ten nėra vandens, ir aplamai tragedija, net rankų nenusiplausi. Kaip gyvent tokiuose namuose kur nebuna vandens, vamzdžiai sausi , rudyja be vandens. Yra ir vaikų darželiai ir 2-oji ligoninė, ir tuberkuliozinė ligoninė. Tai kaip jiem be vandens būti? Gerai pasiskaitykite, ir įsidėmėkite kur labiausiai nėra vandens ir ten nepirkite butų, nes paskui gailėsitės į tokį mikrorajoną papuole.

AS

AS portretas
taaip patikėjo jo gražbyliavimui prieš rinkimus- myliu Kauną ir kauniečius, tai dabar būkit viskuo patenkinti -ir nusiprausę ir atsigėrę ir pėsti daugiau vaikščiosit, kai mikriukus panaikins-pėdinsit į stoteles...

Teisingai

Teisingai portretas
Cia pirmam komentare zmogus parase!! Pridursiu-durniu ir baznycioj musa!! Matijosiui nusispjiaut ant jusu!!

durniams

durniams portretas
O Vičiūnų vandenvietės sumažinimas, už kurį caro įsakymų nubalsavo dabartinė taryba, leidžiant matijošaičiui jaunesniajam išparceliuoti sklypus, turbūt, čia ne prie ko? Kaip jaučiatės, kauniečiai, pardavę miestą ex-gangsteriui už asfaltą ir takelius? Sėkmės dabar maudantis savo prakaite.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių