Karščių nualintas Kaunas sulaukė lietaus: apsėmė automobilius, skendo gatvės

Anonimas

Anonimas portretas
Smarkiai nulijo apie17val. Kalniečiuose,ir jokių potvynių nebuvo,kas čia skleidžia nesąmones,matomai apšmeižti merą nori.Iš kur tos nuotraukos?Gal tai vilniečių buvę potvyniai?

viena

viena portretas
po kitos smegduobės yra Vokiečių gatveje, Ž.Šančiuose, bet valdžiai neįdomu.

Matas

Matas portretas
Nepartini didesnio asilo kaip tu neteko stebeti. Butu kupcinskas,butume visi paskende nes keliu duobese vanduo taip ir butu stovejas

Matas

Matas portretas
Nepartini didesnio asilo kaip tu neteko stebeti.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Šiandien, birželio 17 d., pirmadienį, 12 val. Kaune, Laisvės alėjoje prie Vytauto Didžiojo paminklo rengiamas visuomenės susirinkimas dėl geriamojo vandens krizės mieste ir grėsmę keliančio vandenviečių plotų mažinimo.

ė čiole

ė čiole portretas
varyk miegučio

Čiolė

Čiolė portretas
Kažkas dejuoja, o kažkas tvarko. Mažiau rašinėkit tų nesąmonių.

is ten pat

is ten pat portretas
taigi taigi, Silainiuose beveik nelijo!

Gimiau laiku

Gimiau laiku portretas
Ir tikriausiai spėsiu padvėst didesnių nesamonių nepamatęs, nei dabar vyksta. Užuojauta liksiantiems.

Liūtis

Liūtis portretas
Mielieji...realiai lijo stipriai apie 30 min...jei čia stichija, tai nežinau... problema kad visi nubėgimai dėl pernelyg ilgų remontų gatvėse užsinešę smėliu...

Nepartinis

Nepartinis portretas
Kaunas tvarkosi - taip susitvarkys, kad po matijošaičių kadencijų kauno neliks - nuplauks kažkur... Cha-cha-cha. Pažiūrėkite, kas darosi po Čiurlionio tiltu. Antras Nemunas, o gal ir gilesnis. Kažkokia nesąmonė visur. O nori dar ir kelią tiesti ant Nemuno kranto Ž. Šančiuose. Susitvarkykite sau po nosimi, ponai Matijošaičiai, nepulkite statyti stiklinių dangoraižių ir Ž. Šančiuose ant Nemuno. Po Jūsų visų darbelių iš Nemuno liks tik dvokiantis upelis nuo Jūsų visų versllo centrų. Ir kas ten per architektas toks dirba toje miesto taryboje - nukvakęs kažkoks. O dar mylimero draugelis cha-cha-cha

Miestietis

Miestietis portretas
”kokybiškai” su mero patepimu sutvarkytos gatvės...

As

As portretas
Lenda “kokybiški” mūsų mero darbai... Gaila, bet tai tirbūt ne pabaiga....

viciunai

viciunai portretas
meras tvarkosi mat jam kazkas pavydi nemoka jis tvarkyti nei kalbeti ar gali buti is milicininko geras gaspadorius geras tada kada svetima galva kazkadaro

ponia is sanciu

ponia is sanciu portretas
čia mylmeris su vieninga komanda kaltas. butu neasfaltaves, medziu nekirtes, grindinio l neklojęs, namu nestatęs tai butu normaliai. butu vanduo subėgęs o likusi vandenėlį medžiai išgėrę. ot bjaurybės negaliu

...

... portretas
Šiaip, įdomus pastebėjimas, tai jau tradicija tampa: prieš liūčių sezoną Kauno 'tv(d)arkytojai' nulupa seną kelio dangą ir - viską taip ir palieka, LAUKIA kol liūtys viską nuplaus (taip pernai buvo su Kauko laiptais, su Gedimino gatve...). Na o kad liūtys po to Miestą paskandina, kanalizaciją užkemša, tiems darkytojams nerūpi ("TE komunalininkai tvarkos, mes da-RRR-bą dirbam")... paskui tie darkytojai savo griovas žvyru užpila (už žvyrą juk Miestas sumoka!), plytelėm uždeda (ar kiek asfalto papila) - toks 'darbas' gal pora metų laikys, o kaip paskui?.. kas čia, ne sabotažas, ne diversijos?.. kieno nurodymu taip vyksta, po kieno 'stogu'?

Tikrai

Tikrai portretas
gerbiam p. R. Masiulį, sakom Jam ačiū,kad Jis yra. Laikykitės. Jums - stiprios sveikatos, ištvermės,optimizmo. O, veltui Kauno meras Matjošaitis kviečia gerb. Masiulį "pasimokyti" į Kauną. Ko ? Gobšumo...? Matjošaitis nevertas gerb. Masiulio. Visiškai. Visais dorais atžvilgiais.

Ach,kaip

Ach,kaip portretas
"gražu" Kaune. "Dėkui" p. Matjošaičiui, nes Kaunas "l. tvarkosi". Kur tik patvarko, begėdė gamta naikina. O ponas l. gerai rūpinasi tik savimi, savo vaikais, savo... Tikrai "gražu".

Masiulis

Masiulis portretas
Tai gal visgi pats pasimokink is Roko Masiulio !!! :)))

...

... portretas
Keikiam Kupčinską (bet ką padarė tas LAIKOS), bet Krabą keiksim DAR labiau - jo 'tvarkymasis' vargu ar jo kadencijos pabaigos sulauks.

Anomalija

Anomalija portretas
6val.Kaune griaudėjo,o vietomis ir žaibavo.Šiaip tai kai žaibuoja,tai ir griaustinis dunda,bet šį kartą Kaune ne kaip įprasta.

Štai tau ir "cha cha"

Štai tau ir "cha cha" portretas
kiek tik gali pagiežingieji kaltina TIK konservatorius,bet...kiek,nuo nepriklausomybės metų valdė konseratoriai ? Berods tik 2. Na,o jų klaidas PRIVALĖJO taisyti sugrįžę kairieji kolūkių p-kų,ir įv.TSKP (persidažiusių kt.pavadinimais) patys nariai ar jų palikuonys. Ir ką?... Patys grobia, " malkas skaldo",ūsus augina,savo vaikus įtaiso į šilčiausias vietas,juos gina teisina. Š....i, niekingi vadovai, puolantys kitus.

cantechnikas

cantechnikas portretas
Ne politikams spręsti kaip projektuoti ir remontuoti gatves. Visos normos paseno, asfaltuoti ir plytelėm kloti plotai padidėjo ir esamos vandens surinkimo normos neįvertina to, priimant darbus niekam neįdomu nuolydžiai, kad grotelės aukščiau kelio dangos, kad įdubose jos turėtų būti didesnės. Svarbu statybininkams priduot objektą, o ten kaip bus, taip ...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Aciu merui

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Sakiau rink reikejo koncervatorius gyventume kaip rusijoje

Juana

Juana portretas
Na griuk negyvas,,griaudėjo perkūnija,vietomis ir zaibavo"lyg tai du skirtingi reiskiniai...

R...

R... portretas
Matijošaičio šeimyna [plačiąja ir siaurąja prasme] labai jautrūs kritikai.Užtenka pareikšti,kas negerai,iš karto labai jautriai sureaguoja.Tik, gaila, ne trūkumus šalinti,o kaltinti konservatorius už kritiką.Nes,anot jų,visiems kitiems nors ir tvanas-bus gerai.

vaje

vaje portretas
Tai naujiena, kazkokia anomalija - bene pirma karta taip atsitiko?

Algis

Algis portretas
Pasirodo zaibas ir griaustinis spirtingi reiskiniai...... o man mokykloje aiskino kad tai elektros iskrova kuri pasireiske garsu ir sviesa tuo paciu metu

kaunietis

kaunietis portretas
nelyja blogai, gerai palijo vėl blogai, nepravažiuojamos gatvės- 6ą val sėdėkit namuose ir melskitės kad dar palytų- o tai jau visur rudi nudegę žolynai, dulkiu visur pilna, nes gatviu nieks nelaisto ..o kodėl užtvindo vanduo? todėl, kad šiukšlės užkemša nubėgimo groteles.. trūksta tšeimininko mieste, kad tvarka būtų..

Mes

Mes portretas
Tiek met7 sakoma,kad netinkamo debeto lietaus vamzdynai ir trapai ..kt.,valdžioms weter -gamina sovietines kiekybes -įsi savinimus toliau..

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuviui niekada neitiksi ir visada bus blogai. Sedi galvas susieme, susirauke ir nepagalvoja ka padaryti, kad butu geriau. Mastykit dvikojai , neinkskit.

Rex

Rex portretas
Per siaura nubegimo sistema,naujai sudėta,čia jau pastoviai tose pačiose vietose apsemia,

Anonimas

Anonimas portretas
SUKOS KA JIE PRIDARE SU KASINEJIMU IR NETVARKINGU BET KAIP DAROMU DARBU JIEMS SVARBU PRAPLAUTI BABKES KIEK JIE KURVOS PRIDARE ZMONEMS NUOSTOLIU KAS ZMONEMS ATLYGINS O TAM KRABUI TAI VISKAS VIENODAI RODO.

Elona

Elona portretas
Nors vieną dieną sulauksime atgaivos!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tipo sutvarko gatves,bet apie grenažą nepagalvoja... koks meras,tokie ir kelininkai-svarbu pinigus įsisavint!

L

L portretas
Skęsta ne todėl, kad nesutvarkytas, o todel kad užneša kanalizacijos angas visokiom augalinemis šiukšlėmis. Mūsų gatvelėje pastoviai einam atkimšti kanalizacijos ir jokio potvynio, nors tuo metu gatve ir saligatviai buna kaip upes.

Skaitau

Skaitau portretas
Ko koliojatės??,Ten kur sėmė anksčiau,ir dabar bus taip!! ĮJUNKITE SMEGENIS,kai lietus pliaupia-liūtis!!!nesurenka tiek gatvių iranga to vandens!! Na bet kauniečiui koncervui gerai nebus N I E K A D A !!!

Anonimas

Anonimas portretas
Dėl visko kalti rusai ir asmeniškai Putinas.

rabarbaras

rabarbaras portretas
a tai sianakt neisvaziavo gatviu laistyt

Kauniečiui

Kauniečiui portretas
Jūsų įžvalgos pataikė į 10-tuką!!! Savivaldybės korupcijos lygis vejasi Venesuelą,jeigu dar nepralenkė.

.

. portretas
Komentatoriai.. Rašot bele rašyt. Tai gal jūs debilai patys.

Lanfergis

Lanfergis portretas
Kada kauniokam gerai, tai sausa tai skesta baloje...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Lietuvai nebudingi tokie karščiai,pagal geografinę padėtį ,manau yra problema didelė ,kurią reikia spręsti neatidėliotinai.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kazkaip daznokai sutvarkytas Kaunas skesta. Gal korumpuoti debilai tvarke?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių