Karaliaus Mindaugo prospekte – eismo chaosas: avarinės situacijos ir vairuotojų barniai

 • Teksto dydis:

Vienoje judriausių miesto vietų – Karaliaus Mindaugo prospekte – vyrauja eismo chaosas. Dėl naujai statomo tilto į Nemuną, perbraižytos eismo juostos, tad dalis vairuotojų jų nepaiso ir važiuoja pagal seną tvarką.

Apsunkintas eismas

Portalo kauno.diena.lt skaitytojai pasidalijo pastebėjimais apie eismo problemas Karaliaus Mindaugo prospekte. Vairuotojai tikino, kad šioje eismo arterijoje yra net kelios problemos. Štai į šį prospektą pasukant iš Birštono gatvės ir keliaujant link „Akropolio“, vietomis yra nubraižytos geltonos juostos, kuriomis turėtų vadovautis vairuotojai, bet realybė kitokia. Negana to, kad dalis vairuotojų nemato geltonų linijų ir važiuoja ten, kur jiems patogu, kiti kauniečiai tvirtina, kad ir pačios eismo juostos subraižytos netinkamai.

„Nors man reikia važiuoti ketvirta eismo juosta, nes po to suku į Maironio gatvę, iki gaisrinės tenka važiuoti vos ne viduriu. Tik už gaisrinės galiu persirikiuoti, nes ten aiškesnės eismo juostos. Bet šiaip visi važiuoja bet kaip, nes pirmoje eismo juostoje dabar yra statybininkų tvoros, tad kai kurios eismo juostos yra susiaurintos, kitos – paliktos labai plačios. Tikrai neaišku“, – kalbėjo kaunietė.

Dar vienas vairuotojas taip pat antrino sakydamas, kad eismas šioje centrinėje miesto gatvėje tikrai chaotiškas. „Karaliaus Mindaugo prospekte buvo klaidinantis kelio juostų išsidėstymas. Taip, jį kažkiek pataisė. Dabar dalyje gatvės jau nėra geltonų juostų. Kiekvieną rytą važiuoju šiuo keliu ir matau, kaip vairuotojai vis tiek nesusigaudo, kuria linija vadovautis vairuojant. Tai pastebėjo ir bendradarbiai. Keliems iš jų pasitaikė avaringų situacijų ar barnių su kitais vairuotojais“, – dėstė kitas portalo kauno.diena.lt skaitytojas.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

Kita problema

Kauno vairuotojai atkreipė dėmesį ir į I.Kanto gatvės bei Karaliaus Mindaugo prospekto sankryžą. Kol vyksta tilto statybos, ir čia šiek tiek pakoreguota eismo schema, tačiau kai kurie nepaiso ištisinių linijų, ir jas pavojingai kerta.

Iš I.Kanto gatvės į Karaliaus Mindaugo prospektą galima pasukti iš antros eismo juostos, tačiau reikia šiek tiek pavažiuoti nuo sankirtos, nes taip veda linijos. Tačiau kai kurie vairuotojai į prospektą bando iššokti pačioje sankryžoje, kurioje yra ištisinės linijos.

Keliems iš jų pasitaikė avaringų situacijų ar barnių su kitais vairuotojais.

Negana to, kai kurie vairuotojai, pažeisdami Kelių eismo taisykles, suka į Nemuno gatvę, todėl yra didelė avarijų tikimybė.

Miesto specialistų nuomonė

Portalas kauno.diena.lt paprašė miesto eismo specialistų pakomentuoti situaciją Karaliaus Mindaugo prospekte. Ekspertai teigė, kad problemos netrukus turėtų išsispręsti, mat tiltą statantys rangovai esą pažadėjo tinkamai perbraižyti eismo linijas.

Justinos Lasauskaitės nuotr.

„Rangovas, statantis tiltą, buvo įpareigotas panaikinti geltoną ženklinimą. Manome, kad pasibaigus tilto statyboms, pasibaigs ir jūsų minimas eismo chaosas. Ženklinimas Karaliaus Mindaugo prospekto sankryžoje su I.Kanto gatve bus atnaujintas pabaigus prospekto remonto darbus“, – portalui kauno.diena.lt komentavo Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.NAUJAUSI KOMENTARAI

Migrena

Migrena portretas
Nesuprantu iš kur tiek nemokančių eismo taisyklių. Tiesiog reika atidžiau žiūrėti kelio ženklinimą ir nebūti daltoniku. Viskas ten kaip ir neblogai. Nemoki važiuoti sėdėk namuose arba važinėk su taxi..

Reikia perėjos

Reikia perėjos portretas
Būtinai reikia perėjos link naujojo tilto. Nejaugi neplanuojama jos įrengti? Kaip dideliems srautams žmonių, tarp kurių bus ir neįgaliųjų ar šeimų su mažais vaikais, reikės patekti į salą? Šviesoforas dar pristabdytų eismą, nes kas antras prospekte viršija greitį, o kai kurie labai stipriai.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
atmatų banda nežino kam skirta bulgarkė
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių