Kaitrą kauniečiai švelnino vandens pramogomis

Karštąjį savaitgalį tiršta ne tik Kauno marių pakrantėje, bet ir ant vandens. Vanduo tapo gaivia pramogų zona, kurioje pilna laivelių, katerių, burlenčių, irklenčių ir yra net dirbtinių bangų.

„Žmonės per pandemiją sutaupė pinigų, perka jachtas. Laivų nuolat daugėja, todėl uosto teritorija – užpildyta“, – sakė įvairias vandens pramogas Kauno jachtklube siūlančios bendrovės atstovas Mantas.

Tokių bendrovių prie Kauno marių – ne viena ir, tikėtina, jų dar daugės, nes vandens pramogos tampa vis patrauklesnės, todėl jų paklausa auga.

„Turime konkurentų, tačiau nelaikome vieni kitų priešais. Veiklos užtenka visiems“, – patikino Mantas.

Nusistovėjus karšiems orams, vandens pramogų karuselė Kauno mariose sukasi nuo ryto iki vėlyvo vakaro ir baigiasi specialiais plaukimais – saulėlydžio turais.

Žmonės per pandemiją sutaupė pinigų, perka jachtas. Laivų nuolat daugėja, todėl uosto teritorija – užpildyta.

Paslaugas siūlančios vandens pramogų bendrovės tarpusavyje varžosi siūlydamos ne tik įprastus pasiplaukiojimus kateriais, burlaiviais, irklentėmis, burlentėmis, vandens motociklais, bet ir įsigydamos naujausią techniką.

„Turime specialias bangas sukuriantį katerį. Tokių Lietuvoje yra tik keli. Paskui katerį tempiamas banglentininkas gali paleisti virvę ir gaudyti bangas“, – apie naujoves pasakojo Mantas.

Paskutines vasaros savaites gaudantys kauniečiai pinigų vandens pramogoms, tikėtina, išleidžia vis daugiau.

„Remdamasis dvejų metų patirtimi galiu pasakyti, kad vandens pramogos populiarėja. Mūsų klientai – mergvakarių, bernvakarių dalyviai, vakarėlius savo darbuotojams rengiančios įmonės, įvairaus amžiaus šeimos. Išskyrus – girtas kompanijas“, – pabrėžė vandens pramogų organizatorius.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tuoj vanduo sužydės

Tuoj vanduo sužydės portretas
pasmirs ir bėgsite kitur neatsigręždami.

Šaunuoliai

Šaunuoliai portretas
Šaunuoliai jaunimas,pagaliau gal ir Kauno Marios atsigaus iš letargo miego...Nes tik Trakuose buvo vandens pramogų...
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių