Kaip apsaugoti Nemuną

mi-au!

mi-au! portretas
o gal pastatyti kaskadinį slenkstį, kaip Ventoj ties Kuldyga, vietoj Adamkaus žadėto žuvitakio per Kauno HES, trijų metrų po metrą, kad atplauktų iki Merkio lašišos, plekšnės ir ruoniai, kad žvejai girtuokliautų šalia namų, gaudydami vėgeles ir gonorėją.. O jei rimtai-autorius aiškiai turi interesą šalia Nemuno, gal mero žmonių paakintas. Laisvę Lietuvai!

Dionizas

Dionizas portretas
Kvailo lietuvio savybė,turim apsvarstyti,atsiklausti specialistų ,įstatymus pakeisti ir taip toliau.PRaeina 20 metu to svarstymo,o niekas nepadaryta,tik plepa.Nezinau,ar Lietuvoje vyrai jau taip subobejas,kad tesugeba tik liežuviais pamalti.Manoo manymu reikėtų jau šiemet statyti kelias barzas ant Neries ir Nemuno ir gilinti vagas,nukasant visas salas.Vien Neryje nuo senamiesčio tilto iki Kleboniškio tilto, per 30 metu išlindo bent šešios salelės,kurių anksčiau nebuvo.Neris baisiai užteršta,putos plaukia upe,matyt Jonavos azotas leidžia,o nuo to brudo siaubingai auga žolės upėje,sulaiko nešama gruntą ir upė vis senka.Nemalti liežuviais,o greičiau statyti barzas upių giluminio.Net geresnės žuvys į Nerį jau neuzsuka,nes dugnas uždumblėjęs.

Kurgi ne

Kurgi ne portretas
Dar aršiau medžius naikinkit, tai ne tik Nemuno, kitų upių, ežerų, bet net balų neliks, jokios užtvankos nepadės.

expert

expert portretas
Pritariu studenciokui,problema aktuali!Lietuvoje TOTALUS BARDAKAS visais planavimo reikalais;Pavyzdys,Kedainiu tiltas dar rusu buvo planuotas su isvaziavimu i aplinkeli per Noreikiskes,bet deja isdalino zemes,o ispirkt pinigu ner.Tas pats ir su siauriniu Kauno apvaziavimu,velgi problemos su zemiu savininkais.Kiek Lietuva gavo is Europos pinigu,butu buve galima pastatyti 3 nedideles uztvakas su sliuzais Nemune,bet pinigai istaskyti -isvogti visokiom kaimo sodybom ir t.t.Pradziai bent pravalytu ta Nemuno vaga mieste,nukasant tuos kalnelius kur kyso is vandens,Na o jei nerimtai-kam isvis statyt ta Kedainiu tilta,valdzia galetu pagalvoti apie brastos irengima toje vietoje,beliktu tik nusileidima iki vandens irengti,per sausras zmones galetu pervaziuoti per Nemuna,butu atrakcija!!!

Ne specialistas

Ne specialistas portretas
Paprasykime broliu baltarusiu, kad is savo HE praleistu daugiau vandens Nemunu :) O Neris nesenka :)

Arvydas

Arvydas portretas
Pritariu studentų nuomonei, kad išsilavinęs žmogus gali sukurti gražią aplinką miestui ir miestiečiams, tačiau sprendimus dažniausiai priima nebūtinai išsilavinę, nebūtinai žinantys, ir nebūtinai specialistais pasitikintys, o todėl drąsių sprendimų bijantys politikai. Drąsiems sprendimams reikalingi drąsūs ir išmintingi politikai, tik šiuo metu tokių yra mažuma. Reikia laukti, kol visuomenė subręs.

bloges

bloges portretas
mes galim nieko nedaryt, bet darys tada baltarusiai savo teritorijoj, ir is nemuno liks upeliukas. delto ir nemunas senka kad baltarusiai uz mus gudresni ir juo naudojasi. o mes jau elektriniu nebepasisatatysim ant stambiu upiu, tad musu upes tik seks...

Anonimas

Anonimas portretas
Kol HE nebuvo nieko saugoti nereikejo. O Nemunas buvo upė o ne pelkė kaip dabar. Kaip užauges Panemunėje šalia Nemuno galių palyginti koks jis buvo prieš 40 metų ir koks jis dabar.

santechnikas

santechnikas portretas
Užtvenkę Nemuną turėsim dvokiančią, rūgstančią kūdrą vidury miesto

Kaina

Kaina portretas
Nuima HE energija toliau bizalas bega

Tadas

Tadas portretas
Problema išties labai rimta, nes jei taip ir toliau, tai visai išdžius Nemunas. Baisu kas darosi šiais laikais.

kaunietis

kaunietis portretas
problema tikrai verta rimtų pasvarstymų ir sprendimų
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių