Įpykę M. Riomerio gatvės gyventojai: namai renovuoti, o baisi aikštelė netvarkoma

M.Riomerio gatvės gyventojai, kurių namai pažymėti neporiniais numeriais nuo 3 iki 23 džiaugiasi, kad 2018-ųjų metų pabaigoje pagaliau baigta namų renovacija. Tačiau šioje gatvėje gyvenantys kauniečiai nesupranta ir piktinasi, kodėl netvarkoma labai duobėta aikštelė šalia prekybos centro „Čia“ ir kavinės-baro „Nibrė“.

„Labai laukiau daugiabučių kvartalo rekonstrukcijos pabaigos. Gruodžio mėnesį šiame kvartale buvo atnaujinti paskutiniai du namai  iš vienuolikos esančių – devintas ir vienuoliktas. Renovuoti namai atrodo labai gražiai. Tačiau pykdo tai, kad liko neišasfaltuota šalia namų ir baro esanti ypač duobėta aikštelė.  Ji – matomoje vietoje, šalia pagrindinės M.Riomerio gatvės. Palijus aikštelė pasidaro tiesiog baisi, sunku pro ją praeiti neišsitepus ir nesušlapus batų“, - portalui kauno.diena.lt pasakojo M.Riomerio gatvės gyventoja Dalia. 

Taip atrodo netvarkoma aikštelė palijus

Pasak jos, nepatogumai prasideda keliuku priėjus prie 5-uoju numeriu pažymėto namo. „Toje vietoje plytelėmis išklotas takas baigiasi, tenka žingsniuoti duobėtu keliu. Kai sausa, dar nieko tokio. Tačiau lyjant lietui čia nelinkėčiau vaikščioti ir priešui. Apie susidariusią situaciją tenka pasikalbėti su kitais šios gatvės gyventojais. Jie taip pat yra nepatenkinti“, - sakė moteris.

Palijus aikštelė pasidaro tiesiog baisi, sunku pro ją praeiti neišsitepus ir nesušlapus batų.

M.Riomerio gatvės gyventojai duobėta aikštele skundėsi dar 2017 metų rudenį. Tada portalas kauno.diena.lt Kauno miesto savivaldybės teiravosi, ar ji žada išasfaltuoti duobėtą aikštelę.

Atsakymas buvo trumpas, bet aiškus: „Dalis sklypo, kuriame yra aikštelė, priklauso privatiems asmenims, todėl savivaldybė tikrai neasfaltuos privačios aikštelės“, - taip tada situaciją pakomentavo Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Dalia mano, kad miesto savivaldybė turėtų imtis priemonių, kad asmenys, kuriems priklauso dalis sklypo, paklustų bendrai tvarkai ir sutvarkytų aplinką.

M.Riomerio gatvė ėmė sparčiai gražėti nuo 2016 metų rudens. Buvo naujai išasfaltuoti keliai, trinkelėmis iškloti šaligatviai, prie kiekvieno namo įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės, pastatyti suoleliai, modernūs požeminiai atliekų konteineriai, atsirado krepšinio aikštelė, vaikų žaidimo aikštelės. Ar gražų bendrą vaizdą ir toliau gadins niekieno netvarkoma duobėta aikštelė?


Šiame straipsnyje: M.Riomerio gatvėrestauruoti namainamų renovacijaduobėsKauno miesto savivaldybėskaitytojo naujienaduobėta aikštelė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Justina24

Justina24 portretas
Aš ieškau vyro už atvirus santykius! Su manimi galite susisiekti per šį portalą - www.pc.tc/justina24

M.Romerio g- vės gyventoja

M.Romerio g- vės gyventoja portretas
Boikotuokite naktinbarį ir parduotuvę,kol nesutvarkys aikštelės neikit nei ten ,nei ten.Privatininkų kiemų taip pat niekas netvarko.O jeigu kam negerai,tai turintys garažus susimokėkit ir išasfaltuokit.

Anonimas

Anonimas portretas
Kastuvus i rankas ir neliks duobiu
VISI KOMENTARAI 37
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių