I. Zasimauskaitė: baisu, kai dvylikos metų vaikas kalba apie savižudybę

Anonimas

Anonimas portretas
Paaugliai kokius kaimynus mato tevus aplinka toks ir pats jaunimas.Suauge zmones ziaurus o norit kad vaikai butu ramus.

Anonimui

Anonimui portretas
Matosi kad ir paties protelis menkai išsivystes,nes kalba eina ne apie jaunus žmones,bet apie paauglius, kurie švaistosi pagaliais ir gąsdina senus žmones.matomai auga tokiose šeimose kur niekas jų neaukleja elgtis padoriai.

baisulis

baisulis portretas
baisu kai tokios Zasimauskaitės kalba ne apie muziką

Kęstas

Kęstas portretas
Nieko nuostabaus. Visa Lietuva yra be kompaso, vyksta tautos savižudybė. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis reikalauja įsileisti į Lietuvą daugiau svetimos kultūros žmonių Štai ką ponas Dargis rašo šiuo klausimu: "Kitos išeities neturime, tik didinti bendrus imigracijos srautus, kompensuojant nuolatinį bendrą gyventojų skaičiaus sumažėjimą dėl didesnio mirusiųjų ir mažesnio gimusiųjų skaičiaus. Yra būtina užtikrinti teigiamą migracijos saldo (+11 tūkst. ar daugiau), kad nuo 2025 m. pradėtų augti bendras gyventojų skaičius."

Kęstas

Kęstas portretas
Kas bus, jei taip padarysime? Lietuvoje neapsimokės investicijos į robotus ir aukštas technologijas, nes niekas negali konkuruoti su pigiais vergais. Liksime žemų atlyginimų šalimi. Mes, lietuviai, toliau emigruosime į Vakarus. Mus išstumiantys svetimos kultūros žmonės gyvens tokiose pat mums baisiose ir mums svetimos kultūros jų bendruomenėse, kaip jie dabar gyvena visur kitur pasaulyje. Net Lietuvos policininkai bijosis ten užeiti. Ar už tokią Lietuvą kovojome? Jokiu būdu negalima balsuoti už Nausėdą ar Šimonytę, kadangi šios asmenybės yra tokių, kaip ponas Dargis, nupirktos. Nausėda išvis yra tiesioginis bankų statytinis. Šimonytės ministravimo metu brangus pasiskolinimas iš bankų yra gerai visiems žinomas skandalas. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

ald

ald portretas
Zasimauskaite, baisu kai bet kas kalba apie savižudybę, nesvarbu koks jo amžius

nu jo

nu jo portretas
nu ir baisi švabra ant kiek nusišneka

ZALGRYBIS

ZALGRYBIS portretas
O KAS JI TOKIA KLAUSIMAS))????

Jonas

Jonas portretas
O kiti tai nieko nesupranta, tiktai tu, baisuokle. Atgal į urvą keliauk. Negalima jos rodyti, kokia baisi.

Anonimas

Anonimas portretas
todel geriau neturek vaiku

kauniete

kauniete portretas
kokia baisi ta zasimauskaite fui nosis didele srasydla

TvartelioZinios

TvartelioZinios portretas
O kodel jis turi negalvoti, taigi teroristine vatikano k u r v u sekta lagaliai oficialiai nepilnamecius sviecia, kad kazkoks gyvenimas po mirties bus geresnis????

Anonimas

Anonimas portretas
Tai senolei pasakysiu taip.Esate seni zmones nesventi.Apsnekat jaunus zmones is blogos puses.Uzimat prakeiksmais mojuojat ta lazda.Seni zmones dar megsta gramule istaisyt.Tie is viso koliojasi.Ir tada buna jaunimui sunku.Senimas nesventas oi ne.

Remis

Remis portretas
Nestabilios psichikos vista ir tiek. Dar tipo tada liemenele pamirso...nejuokinkit kam jai tas rubelis jeigu vietoje papu dvi peliu apgrauztos spirgos.

Nesupratau

Nesupratau portretas
kam reikalingi kažkokie kontrargumentai nevartot alkoholio? Yra vienas argumentas -nei vienas alkoholikas nėra nieko sukūręs ar išradęs. Niekada nesiteisinau ir neiškojau jokių kontrargumentų. Tiesiog nepatinka būt apsvaigus. Va čia irgi argumentas.

senole

senole portretas
o ar nebaisu kai vos sulaukes 9 ar 10 metu paauglys, pagali pasiemes grasina senutems sedincioms kieme ant suoliuko ir liepia nesdintis,nes cia jis su draugais sedes,ir jam pofik kad jos neturi kur pailseti,taip ir norejosi su ta lazda susveisti per uzpakali paciam vaikigaliui ir kas is jo isaugs auga banditu karta,depresija mat jiems,geda skaityti,toki rasini

Kaunietis

Kaunietis portretas
Perdėtas linksmumas kaip tos mergaitės vienas iš depresijos požymių.

tikrai baisu

tikrai baisu portretas
nes tai reiškia, kad tėvai paleido į gyvenimą žmogutį, bet neįdavė jam kompaso. Ir blaškosi toks vaikas, nes su juo niekas nekalbėjo apie vertybes, apie gyvenimo prioritetus, nesidomėjo jo interesais, galų gale jam paprasčiausiai trūko tėvų šilumos, meilės, apkabinimų, paguodimo, išklausymo, noro jį suprasti.

Skaitytojas.

Skaitytojas. portretas
tegul vaikais rūpinasi profesionalai, o tokia krišnaistė tegul bando auginti savus vaikus ir padaro juos laimingais nereikia lysti ir reklamuotis ne savo sferoje...

Mociute

Mociute portretas
Matyt ne taip ir baisu ,jei su sypsena ,o gerb senolis sako teisingai ,nereikia vaiko ,,paleisti is akiu,, rupintis jo reikalais ,kai ,jis bus saugus seimoje ,nekils visokiu keistu minciu.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek tu meteliu jai kad ji komentuoja daro isvadas.Tai cia aplinkiniai kalti kad kalba apie savizudybe.

pirst

pirst portretas
baisesnės padlos nesu mačiusi per televiziją kas ji tokia nevykėlė

Anonimas

Anonimas portretas
Man baisiau kai tokios Zasimauskaitės kalba.

Senolis

 Senolis portretas
Jei vaikas kalba apie savizudybe- kalti tevai ! Jei zmogus depresuoja- tinginys ! Tingi kurti tingi dirbtu. Blogiausia ,kad itakoja zmoniu psichika sektos - zmogus aptingsta ,stogelis nuvaziuoja. Sibire sunku buvo ,bet nesizude nei vaikai nei suauge, ir nezude vaiku! Dirbti reikia ir nebus depresiju, nenaudoti kontraseptiku,ir vaikai nenores zudytis! Tik darbas kuryba gali isgydyti zmogu.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių