I. Šimonytė: konservatorių fiasko Kaune negąsdina

kas atstovaus Lietuvą užsienyje

kas atstovaus Lietuvą užsienyje portretas
milicininkas prezidentas gali būti tik ... neįsivaizduoju, gal šiaurės korėjoje, bet ir ten turbūt ne milicininkas, o partinis partinė kaip dabar Lietuvoje. O visagali, apšviesti lietuvių tautos žmones laisvės protu

nauji didesni mokesčiai

nauji didesni mokesčiai portretas
milicininkas negali būti prezidentu, negali būti prezidentu ir viengungiai, nes jie silpnai supranta žmonių, šeimos gyvenimo sudėtingumus.

kokios perspektyvos

kokios perspektyvos portretas
žmonės iš inercijos , kaip paaugliai , priešinasi tipo sovietams, svajoja balsuoja už konservus. KĄ KONSERVAI PADARĖ REALIAI ŽMONĖMS GERIAU ? PADIDINO MOKESČIUS, GĄSDINA PRIEŠAIS, PROPAGANDA STRESINĖ.

Vistos Valmora

Vistos Valmora portretas
Kas uz Juozaiti,spauskite zalia.

Vistos Valmora

Vistos Valmora portretas
Kas uz Nauseda,spauskite zalia.

Vistos Valmora

Vistos Valmora portretas
Kas uz SimOnyte spauskite zalia.

Vistos Valmorus

Vistos Valmorus portretas
Kas uz Skverneli spauskite zalia

ŠŪDRYTIS BLOKUOJA KOMENTARĄ

ŠŪDRYTIS BLOKUOJA KOMENTARĄ portretas
KOKIA JUS NAIVI.......pradžiai rekomenduoju ATIDŽIAI perskaityti bent su pieštuku pažymint paraštėse pagrindines mintis KARLO MARKSO "Kapitalas" . Kadangi , kaip supratau, esat išsilavinusi tai man leidžia manyti kad galit perskaityti ORIGINALO KALBA " DAS KAPITAL"...........vat čia ir bus jums atsakymas į Jūsų situaciją......Paaiškinu......KAI KAPITALISTAS PERKA darbo jėgą jis nei centu nemokės daugiau nei jį PRIVERČIA darbo jėgos kaina RINKOJE...(K.Marksas)......Kadangi, kaip teisingai pastebėjot kad Lietuvoje ŠVOGERIZMAS o aš Patikslinsiu kad tai ŠVONDERIZMAS tai apie KAPITALIZMĄ kalbėti anksti...Tad KAPITALISTŲ tikrų NĖRA.....Yra valstybės ir ES pinigų SKIRSTYTOJAI...Jiems kaip ir SOVIETAMS nerūpi Jūsų žinios....Jiems vis tiek kas dirbs, svarbu savas...nors ir kaimynų DOGAS kuris neišlaikydamas šlapimo laukdamas kol jį išves į lauką prišlapina daugia bučio laiptinėje....Svarbu kad jo vardu galima PASIVOGTI valstybės ar Europos Sąjungos pinigėlių....Jam nerūpi ir jūsų darbas, NES ra

Sexo Logovas

Sexo Logovas portretas
Sex BOMBA.

Anonimas

Anonimas portretas
kada isimsyte ta straipsni su ta mergse

Anonimas

Anonimas portretas
kiek dar tos mergses nuotrauka dar bus ar nera apie ka rasyti

Tam Nikodemas

Tam Nikodemas portretas
100 proc.TIESA.

Nikodemas

Nikodemas portretas
Šimonytės elektoratą turiu nuliūdinti.Jie balsuodami už Šimonytę prezidentu išrinks Landsbergį,o Šimonytė bus tik už virvelių tampoma lėlytė.

Tam Uzuojauta

Tam Uzuojauta portretas
Tai kaip suprasti.Isvoge,praskolino,ateme pensijas,supjude su visu [isskyrus Ukraina] pasauliu,suskalde tauta,isvadino sunimis kirmimais,veda antivalstybine agitacija ir dar daug sunybiu.Tai ka minkstakakti uztarejau patarsi,jiuos slovinti tuos bkakes.Jei tau jie patinka tai ir buciuok jems i subine.Ir negraudink,nemoralizuok zmoniu.

Didžiausios sėkmės !

Didžiausios sėkmės ! portretas
Šimonytė iš dabartinių pretendentų į prezidentus pati tinkamiausia-labai išsilavinusi,aukštos kultūros,labai protinga ir žmogiškai šiltas žmogus.Viską daranti gerai apmąsčiusi,principingai.Duok,Dieve,kad jai pasisektų-visi ja didžiuotumės.

Užuojauta

Užuojauta portretas
Nuostabą kelia,kad yra tiek daug nelaimingų žmonių,kurie nieko gero savyje neranda-vien pyktį,pavydą,neapykantą,nesugebėdami surasti nieko pozityvaus.Net ir užsiimti nieko geresnio nesugeba,tik sėdėti prie kompiuterio ir žiūrėti,ką čia apšmeižus,apjuodinus.Ir tik tada,matyt,randa nusiraminimą.Jeigu tai tik tokie vaistai gelbsti,tai pirmyn voliotis po mėšlą.

aha

aha portretas
Kad jus kur, tauškaliai, sėdit susibezdėję prie monitorių ir pezat bet ką, eikit geriau į kiemą pasišluot. Turėsit po vieną balsą ir atiduosite už tą, kurį norėsit. O toks būdas, varyt vieni ant kitų, panašus į rotveilerių urzgimą.

Tai Natalija

Tai Natalija portretas
Kaip malonu,kad dar yra taip blaiviai mastanciu,drasiu Zmoniu.Aciu.Jauciu Tau didele pagarba.

natalija

natalija portretas
SIMONYTE KAIP GALI TAIP NCHALOISKAI ELGTIS JUK GERAI ZINAI KAD TAVES KUBILO GRIBAUSKAITES LAUKIA TEISMAS JUK MILIJONINES SKOLOS NEDINKS CIA APVOKTA SALIS IR JUOKINGA SKAITYTI KAIP KITI KOMENTUOJA GRAZI PROTINGA BRANGIEJI NE TAME ESME APVOKTA LIETUVA SITOS TRIJULES IR SITA VAGYLKA DRISTA KALTINTI KITUS SKVERNIALIUI I TAVO AFIOROS SIMONITE TOLI TOLI AR DAR ANTIEK GLUSA KAD NESUPRANTI KAD REIKES ATSAKYTI O IS BANKU NEATGAVE PINIGU KIEK SENUKU NUMIRE KIEK BADAVO PENSININKU TU ESI NUSIKALTELE

gana

gana portretas
jjai ir ant apvogtu pensininku nusispiaut ir jie jos negazdina

ar nebus vėl

ar nebus vėl portretas
kas man iš tos laimės ir iš tos garbės.Portretai kaune Daukanto g.iškabinti namo dyžio.

Nerka

Nerka portretas
Neturit ka veiktk, rasot nesamones, eikit koki gera darba padarykit.

sim

sim portretas
ONYTE.Nepralysi.

a

a portretas
Be amziaus nusenusi, dar kol jaunesne buvo geraiatrode. Nors ir auksto intelekto, bet per silpna tokioms pareigoms. Kokia prasme dukart is eiles rinkti moteri.

TAM Cha cha cha

TAM Cha cha cha portretas
Paaiskinimas ipatingai tupiems.Koncervatoriai-komunistai-KGBistai-baptistai ir kitos menkyses vienas kunas-KONCERVATORIAI.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Karbauskio tvarto vištgaidžiams nuo ilgo ir intensyvaus koliojimosi visai galvelės susisuko – nebeskiria koncervų nuo komunistų, kgbistų nuo baptistų ir pan. Jų leidžiami garsai tapo nepanašūs nei į padėjusios kiaušinį vištos kudakavimą, nei į gaidžio giedojimą. Iš didelio alaso galima išskirti nebent šūkį „Už Skvar-var-var-var-ne-lį !“. Belieka užjausti vargšus ir tikėtis, kad Karbauskis neužmirš jų pasišventimo ir tinkamai įvertins.

Anonimas

Anonimas portretas
cha cha vatinukas rubliuku jam reikia

To Cha cha cha

To Cha cha cha portretas
Nors Matijošaitis tikrai negeras kauniečių pasirinkimas, mes RINKSIME PRENJERĄ SKVERNELĮ. Tad tavo špyga ne riebi, o blozna kaip Marytės plaukas.

Vatnykas

Vatnykas portretas
Žinote, o man visai patinka tautos parsidavėliai, kurie normaliai mąstančius, nekorumpuotus ir tiesą žinančius žmones pravardžiuoja vatnykais, troleibusais ar dar kažkuo. Tai man parodo, kad jie yra nusikaltėliai, nekenčiantys savo tautos ir aklai palaikantys oligarchinius plėšikus menkystos. O iš jų prasivardžiavimų komentaruose labai akivaizdu, kad jų mažai. Be to valdančioji dauguma savo atkakliais veiksmai puikiai parodo, kad jie netaikys šiems žulikams jokių senačių. Argi tai ne puiku?

Cha cha cha (kartoju)

Cha cha cha (kartoju) portretas
Prašovei, Matijošaiti. Kad ir kiek belotum su savo šunauja ant Šimonytės, iš to naudos nebus. Per rinkimus kauniečiai vis tiek parodys Skverneliui riebią špygą.

O, kodėl turėtų gązdinti?

O, kodėl turėtų gązdinti? portretas
Šimonytė Kauniečių gerbiama ir vertinama. Ko negalima pasakyti apie pasipūtusį, išverstomis akimis, mažamokslį išsišokėlį Skvernelį.

Fuij

Fuij portretas
Padlaižiai supa Ingridušką. Pasižiūrėkite į paskutinė nuotrauką - jauni vyrukai, o kaip dirbtinai ir pataikaujančiai jie išsišiepę prieš "būsimą" prezidentę. Fuij.

Skola ne rona, neužgyja

Skola ne rona, neužgyja portretas
Jei kažkas galvoja, kad apvogti pensininkai gali užmiršti jiems padarytą žalą, jei kažkas galvoja, kad Šimonytės atimtos pensijos nenuvarė silpniausių senukų į kapus, tai jie gal konservatoriai arba liberalų pakalikai. Tos skolos nebeužgis, nes jos sugriovė daugelio žmonių gyvenimus. Tai ne šiaip koks savanoriškai nusipirktas ir neišloštas teleloto bilietas. Seni žmonės, neturintys artimųjų, mirė iš bado. Arba nuo ligų, nes nebegalėjo įpirkti vaistų. Tai nedovanotina. Pensininkų apiplėšimui amnestijos nebus.

TAM charizma

TAM charizma portretas
Zmones isiklausykit i ta komenrara.Tik uz SKVERNELI.Taip Juozaitis geras zmogus,bet per mimkstas iveikti tas uzkerpejusias bonzas.Po Skverelio prasau,sekancioj kadencijoj.Skvernelis buldozeris,o tokio siandien verkianciai reikia.Tas koncervines bonzas rauti su saknimis.

charizma

charizma portretas
Geriausi kandidatai iš esamų yra Juozaitis ir Skvernelis. Juozaitis lyg truputi geriau, bet... jis per mažai charizmos turi, todėl jei balsuosime už jį, vis tiek jo neiškelsime į finalą. O jei atiduosime savo balsus Skverneliui - jis stipresnis ir taip nustums daugumos nekenčiamus konservus Nuosėdą ir Šimonę. Todėl rinksiuosi SKVERNELĮ.

Ne

Ne portretas
tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje ši moteriškė patirs fiasko.

Neskubėkime ir pažvelkime kiekvienas savarankiškai

Neskubėkime ir pažvelkime kiekvienas savarankiškai portretas
Kas yra Nuosėda? Bankininkas. Kas yra bankininkas? Tai tas žmogus, kurio viso gyvenimo tikslas iš visų atimti ir niekam nieko neduoti. ____________________ Kas yra Šimonytė? Buhalterė. Kai kam patinka jos pusiau laukinis, neintelektualus, ne, bet ir ne idiotiškas jumoras. Tegul, dėl skonio nesiginčyjama. Bet ar ji kada nors ką nors protingo SUMĄSTĖ SAVARANKIŠKAI? Ne. Ji tik buhalteriškai uoliai atlikdavo Kubiliaus sadistiškus nurodymus. Tad ar galime ko nors iš jos tikėti? Ne. _____________________ Kas yra Skvernelis? Mentas (policininkas). Ar jis sugeba savarankiškai mąstyti? Taip, tai nors ir neįtikinamos išvaizdos, bet protingas veikėjas. Ir jis nei karto neparodė jokio polinkio engti paprastą žmogų. Priešingai, kelia minimumus ir pensijas. ____________ Tad sėkmės renkantis kas kiekvienam iš jūsų tinka.

anonimas

anonimas portretas
Kodėl Šimonytę turėtų gąsdinti konservatorių fiasko Kaune? _ Nors ji dideliu protu ir nepasižymi, manau, ji gerai suvokia, kad jai jokių šancų į prezidentes nėra. Tad ir konservatorių kritimas jai neturi rūpėti.

kk

kk portretas
tegul issisiepusi Simonyte papasakoja kaip 2008 m su Kubiliumi atiminejo atlyginimus ir pensijas ji puikiai moka suzaisti jei kas uz ja balsuos tai tegul paskui graus ne tik nagus bet ir alkunes nes ji tikrai pridirbs

Babunė

Babunė portretas
Vėl rinkimai kiršina šeimas. Vienos, tos kurios metuose, už gražuolį Gitaną, tie kurie su minkštąją galia - už gražųjį Ingridos užpakalį, Saulius prisidirbęs kai bukas mentas, tad iš ,,pirmaujančių nėra iš ko rinktis. Net gėda eit į balsavietę ir atiduot savo neįkainojamą balsą.

vardas

vardas portretas
uz bet ka tik ne uz koncervus

Kaunas

Kaunas portretas
už bet ką, tik NE už skvernelį

Anonimas

Anonimas portretas
Mink pedalais i Vilno....

Vilniečiui

Vilniečiui portretas
Pagal Jūsų apibūdinimą ji tinka viskam.Taip pat ir prezidentė ji būtų labai tinkama.

Vertinama pagal save

Vertinama pagal save portretas
Labai protinga,išsilavinusi,turinti gerą humoro jausmą-tikrai ji verta pagarbos.O juodnugariai kaip ir turi būti-už tokius,kokie jie patys yra.Todėl jiems ir patinka tokie klounai kaip Skvernelis,Gražulis,Širinskienė ir kt.

Istorinė

Istorinė portretas
Šimonytės misija yra padaryti viską , kad po dabartinės prezidentės išėjimo NIEKS NESIKEISTŲ

vilnietis

vilnietis portretas
Įžvalgi, stipri moteris, tinka Finansų ministre, Premjere, bet Prezidente tikrai ne

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Cha cha tu juk koloborantas raudonas

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
Aš neičiau į tokią aludę

...

... portretas
Šimonytė gerai žiūrėtųs TIK 'Šveiko' alinėje alų šinkavojanti.

nei

nei portretas
1 nei kitas nereikalingas zmonems nes tai mafiines marionetes rinkime Puteiki nes tai tautos zmogus.....

Kaunietis

Kaunietis portretas
Šimonytė,tai konservatorius su žmogaus veidu.Negaliu įsivaizduoti,kad atsiras žmonių,kurie balsuos už ją.Vien tik milijardinės paskolos,už 3 kartus didesnes palūkanas,tautą ilgiems metams pasmerkė egzistavimui.Neįsivaizduoju,kad nors vienas pensininkas,nebalsuotų už Skvernelį.Juk jam valdant,tik per du su puse metų,pensijos pakilo 3 kartus.To dar nebuvo.O,jeigu Šimonytė nebūtų prašvilpus milijardų, su trigubomis palūkanomis,tai tos pensijos ir atlyginimai būtų labai žymiai pakilę.Labai gaila,kad kažkokie,galimai samdyti nemokšos,rašinėja nesąmones,apie Skvernelį bei Matijošaitį.Net neabejoju,kad tai konservatorių darbas.Mat jie praradę savo vardą kauniečių akyse, tiesiog pradėjo isterikuoti.Bet manau,kad jų laikai ,jau praėjo ir Lietuvą jie daugiau neskurdins.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Prašovei, Matijošaiti. Kad ir kiek belotum su savo šunauja ant Šimonytės, iš to naudos nebus. Per rinkimus kauniečiai vis tiek parodys Skverneliui riebią špygą.

Dedules statytinei

Dedules statytinei portretas
Jei butumei konservatoriu statytine - balsuociau uz tave, bet kai susidejai su ta liberalgbtfasistkomuniagine lovio gauja - atsiprasau, bet balsuosiu uz bet ka, tik ne uz lovio gaujiniu statytinius.

jus

jus portretas
Simonyte yra konservatoriu statytine o Skvernelis Karbauskio

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kaunas klesti ...pasivaiksciok bent apie savo Chrusciovke ...tik pasiimk GPS nes pasiklysi ,galvosi kad randiesi Rojuje.

Patriotas

Patriotas portretas
Nebalsuosim uz anarchija,korupcija,netvarka ,vagystes ir mela kuri nesa konservatoriai buve komunistai bei kgb nariai ir ju statytiniai Simonyte -senmerge ir banku statytinis Nauseda.Nedarykim Lietuvai gedos rinkdami KGB nariu dukras bei senmerges pagalvos kad mes debilu salis.

G

G portretas
Nu keistas reiškinys, niekaip nesuprantu kuo taip užbūrė Kauniečius dabartinis meras, kerai tiesiog. Žmonės kalba, kad labai daug daro, dėl to geras meras. Miestas kaip gyveno taip gyvena, kai kurie rodikliai šiek tiek kyla ir tiek.

geras darbas

geras darbas portretas
net jei Šimonytė nebus išrinkta prezidente, tai padarys labai gerą darbą, nepraaleis skvierno į antrą turą

ALGIS

ALGIS portretas
Tokio amžiaus mergaitės yra neprognozuojamos .

///////////

/////////// portretas
SimoOnytes konservatddegradeliu fiasko negazdina , antraip sakant ,,,, mus visus visi dulkina ,o mes vis stiprejam,,,

Anonimas

Anonimas portretas
DALBAJOBAI ISSIRINKOT VIENA MENTA LIETUVOJ DAR LIKO PROTINGU ZMONIU IR ISSIRINKS KA REIKIA

o

o portretas
šimkorka deda ant Kauno , seką magnolijos pėdomis

Kaunas

Kaunas portretas
zinoma, sie kandidatai ,ypac konservai, siu komentaru neskaito, ne honoras, bet labai vertetu paskaityti tautos nuomone apie save, tikrai butu naudinga jiems patiems. Kita karta nedarytu tokiu "klaidu", kad zemes skrajotu, arba marcias pamokytu kad negalima sklypa pirkt uz 15 milijonu eur ir parduot uz 1 eu, bent jau su simonyte butu pasitarus. O kas del kauno, tai jau panele tegul apsspakaina ir keliauja geriau I salcininkus kvailiu ieskot

Laima

Laima portretas
Be reikalo išleido pinigus kelionei

Pensininke

Pensininke portretas
Prezidentas turi but i su geru stuburu, nepaklusti partijos PATARIMAMS ( siuo atveju KONSERVATORIAMS) . Prie sios prezidentes valstybe nusiristu i dar didesne skolu liuna, o aplamai ji neturi jokios strategines VIZIJOS, Nejaugi rinkejai patikes gaidzio pranesimais.

As

As portretas
Tam Viešpatie nešišauk konservatorių ir nereikės Viešpaties mineti

dovanėlė konservų ir šito vištgaidžio fanams

dovanėlė konservų ir šito vištgaidžio fanams portretas
gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

n.s.

n.s. portretas
šimonytė, Kaunui tai toks niekas kurio negalima Kauniečio akimis įsivaizduoti, kas tai "priozidentus".

Aldona

Aldona portretas
Balsuosim už Ingridą Šimonytę

Tai-tam/Viešpatie /

Tai-tam/Viešpatie / portretas
taigi,kaip reikėjo ,,prisidirbti"konservatoriams ,kad tapo ,,mylimesni" net ir uż daugiau kartų buvusius valdżioje socdemus .? Partijos lyderių reitingai daug ką pasako,bet arogancija didesnė už pačius....

Jeigu

Jeigu portretas
nepavyktų p.I.Šimonytei patekti į antrą turą,tai ,,kaltininkas "aiškus.Ir dėl p.A.Vaitkaus kandidatavimo į Klaipėdos merus-kai kam atrodė,kad,,Ne su TAIS ėjo ".Va,taip ir renkamės.......

Anonimas

Anonimas portretas
KAUNAS LIETUVOS SIRDIS GRAZIAUSIAS LIETUVISKIAUSIAS MIESTAS.KONSERVATORIU NEMEGSTA IR NEBALSUOS UZ JUOS.TUREJOM MERA KUPCINSKA DAUGIAU MUMS NEREIKIA VALDZIOJE JU.SIMONYTE BUVO FINANSU MINISTRE KADA KUBILIUS SKRIAUDE ZMONES PENSIJAS ATEME.PAEME ABU SKOLINOSI BAISIOM PALUKANOM.RINKSIMPREZIDENTA

Vista

Vista portretas
Cia ne mielo gaidzio giesme,o tikras komentaru reitingas.Koncervai matot,kaip jusu siaubingai neapkencia.Smagu.

Viešpatie,

Viešpatie, portretas
ar čia tikrai Kauno laikraštis, ar čia tikrai rašinėja kauniečiai? Mano kaime penkios trobos ir dvylika gyventojų, bet nėra nė vieno idioto. O čia vien aršūs idiotai. Buvo kažkada Kaunas - Lietuvos širdis, buvo Kalanta, buvo antisovietiniai mitingai, buvo milicininkų bananai... O dabar kauniečiai milicinkėlio-mentuko Skvernelio užpakalį bučiuot pasiruošę

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
NORĖJAU NEBALSUOTI.BET TEKS BALSUOTI,KAD ŠI KUMELĖ IR CHVAD BANKO PINIGŲ PKOVIKAS,KONSERVATORIŲ SUBINBUČIUOTOJAI NEPAPULTU.KONSEVINĖS BANKĖS YRA KALČIAUSIOS,DĖL LIETUVOS NELAIMIŲ.GERIAU JAU VELNIAS,TIK NE ŠIE ANTŽMOGIAI.

Susmirdusi

Susmirdusi portretas
Konserve , bando prasmukti prie lovio

Linas -> ------

Linas -> ------ portretas
Na tai turbūt Brexit analogas. Kaip ir priklauso vatnykui, rašo daugiskaitoj, bando kalbėt už visus :-)

------

------ portretas
vatnyke, ką reiškia LITXIT ? ;DDDD

...

... portretas
Balsuosim TIK už tą kandidatą kuris LITXIT pažadės; jei tokių nebus - išbrauksim VISUS!

Autofan

Autofan portretas
Gal Šimonytė kaip žmogus ir nieko, bet ji konservų pakalikė, o tai tragedija, užtenka tų konservantų -tautos apiplėšinėtojų, kiek galima tautai makaronus kabinti?

Šančiokų daktarui

Šančiokų daktarui portretas
Va dėl tokio tautos niekinimo- Lietuva nuolat patrina landsbergininkų snukelius į jų pačių fekalijas. Nes tokio fekalijų fabriko kaip landsbergininkas- nerasi nuo Špicbergeno iki Vietnamo

Alex

Alex portretas
Perskaičiau straipsnį įdėmiai. Lyginant su Skverno vizotu ir pasisakymu- laaabai skysta. Trafaretinės frazikės, šaltas pareigos atlikimas ir tiek. Labai jau nesunku nuspėti, kad gal ne visi 100 000 Matijošaičio balsų pareis Sjvernui, bet netoli to

Keturi Šančiokai

Keturi  Šančiokai portretas
Absoliučiai gerai Daktaras rašo .

Delfi

Delfi portretas
Skaitykit Delfyje kun. Roberto Grigo interviu. Pagaliau net patys aršiausi Lansbergio rėmėjai pripažino, kad ši partija, po to kai jai pradėjo vadovauti Ožiukas, tapo " liberalais Nr.2", t. y. krikščionybės, šeimos ir tautinės valstybės priešais. Jokių balsavimų už konservatorių remiamus kandidatus ! Užteks mulkinti žmones.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Gali balsuot stribu palikuoniai kurie dekingi islaptinus deka koncervatoriu kgb archyvus

Anonimas

Anonimas portretas
Cia ta pati ministre kuri sumazino pensijas pensininkams ,kad galetu paremti privacius bankus. Koncervatoriai= Liberalams. Abidvi partijos tarnauja didiesiems koncernams.

Tam daktarui

Tam daktarui portretas
Tavo isvardinti epitetai siandien 95 proc. valdzioje.Dziaukis kvaily.Bendrai gal tau nubyra nuo tu vagiu,tai kitas klausimas.

Tai Kaunietei

Tai Kaunietei portretas
Aukso mintys ir zodziai.Tikra teisybe.Dziaugiames.

Kaunietė

 Kaunietė portretas
Nei bankininko,nei buhalterės.Kuo daugiau abu šmėžuos žiniasklaidoje,tuo labiau praras rinkėjus.Jau net vimdo,kai matai tuos pačius ,,abrozdėlius,,.O kur kiti kandidatai? Manyčiau,kad tai yra labai nesąžininga ir neteisinga.Tauta atskirs grūdus nuo pelų ir be užsakomų rašliavų, ir be tendencingų reitingavimų.

greta

greta portretas
jeigu jos kaimynai sake kad geras zmogus vadinasi tai tiesa

nuu

nuu portretas
nuu pagalvokit ka renkat istisai! istisai i valdzia lenda prauodegiai vandens zenklai,su vienu tikslu jusu saskaita pralobti! darykit isvadas ir neberinkit ju!

Daktaras

Daktaras portretas
apsivalge krabu kaunieciai,kurie isrinko motyjoshke. Kazkada shustauski, ar venskiene issirinko- protingi rinkejai isvaziavo i uzsieni, kiti ismire ,tai stribu kumunistu, vagiu ,palikuonys ,vatnykai, kurie nemato toliau bliudo ,renka valdzia

konservus is sirinkit

konservus is sirinkit portretas
tokius kurie reme stambu kapitala tai vaiksciosit be kelniu ir be dantu

Sąjūdžio veteranas

Sąjūdžio veteranas portretas
Šiandien interviu Delfyje kunigas Robertas Grigas pareiškė, kad Konservatorių partija po permainų vadovybėje pakeitė vertybine orentaciją ir tapo Lietuvos "liberalais Nr.2". Ir kad jis už šią partiją visada balsavęs daugiau nebalsuos. Štai prie ko privedė Lietuvos patriotus V. Lansbergio nepotizmo politika ! Perduoti partiją anūkui tikslu išsaugoti įtaką ir, svarbiausia, turtus.

nei ŠIMONYTĖ ,nei NAUSĖDA-- nėra GYVENTOJŲ kandidatai,

nei ŠIMONYTĖ ,nei NAUSĖDA-- nėra GYVENTOJŲ kandidatai, portretas
tai SAVANAUDIŠKOS ir nesąžiningos landzbergizmo KLIKOS atstovai, kuriuos nori PRAKIŠTI konservatorių CHUNTA , juk tai matėme - patyrėme valdant DVIEMS konservatorių prezidentams , kurie per 20 metų SUGEBĖJO pagrindinei gyventojų daliai sukurti SKURDŲ gyvenimą-- gyventojams TREČIO konservatoriaus nereikia, kuris šalyje sukurtų UBAGYNĄ.

Anonimas

Anonimas portretas
Iš kur tokia nuomonė,kad peikiant Šimonytę,tinka Skvernelis?Netikę visi trys-ir Nausėda tam tarpe.

:)

:) portretas
Tai kad jie liberalai Nr. 2

rinkėjas

rinkėjas portretas
Lietuva su konservatoriais - Lietuva be ateities.

Anonimas

Anonimas portretas
Koncervatoriams reikia savo prezidentes. Tada gales netrukdomai testi savo afioras,tokias kaip Lanzbergio paskutine afiora su zeme!!!

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Matijošaitis laikosi duoto žodžio – visa jo šunauja puola Šimonytę.

nekonservas

nekonservas portretas
komentarai,tai svarus tikras reitingas [ne gaidzio].Koncevams spirga ausys ir pasturgalis.ATEINA GALAS.Ui.

Pagarba Šimonytei

 Pagarba Šimonytei portretas
Skvernelį “į muilą”!

kaunietis

kaunietis portretas
Gal apsieisime be dar vienos senmergės?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Bravo, Matijošaiti. Tavo kalytės Broškės “kavalieriai” gerai puola Šimonytę. Draugas Skvernelis nepamirš tavo nuopelnų ir ištikimybės.

Anonimas

Anonimas portretas
Koncervatoriai kazkuom Siaures Koreja primena.Turetu galios tai pradetu suimineti uz tai ,kad nebalsavo uz Koncervatorius . Ar atskleide Lanzbergio afioras su zeme.

Drasiai

Drasiai portretas
Pirmyn. Tikrai laimes. Tik ji to verta!

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Matijošaitis vykdo pažadą paremti Skvernelį – užsiundė savo šunkaras Šimonytei aploti.

Anonimas

Anonimas portretas
NE KORUMPUOTIEMS Koncervatoriams!!!

nunu

nunu portretas
Krabas toks godus , kad net nelegalus užsieniečius samdo...

Balamutas

Balamutas portretas
miela iš užpakalio, kada eina, eina ir nueina...

.

. portretas
Valio, krabas šoka striptizą , durnos bobos su prasigėrusiais diedais ploja katučių...

Miela

Miela portretas
Buhaltere

Anonimas

Anonimas portretas
Is foto sunku pazakyti cia vyras ar moteris?

Nerima

Nerima portretas
Gal ir ne tokia tvirta kaip Grybauskaitė, bet vis tiek geresnė už kitus du. Balsuosiu už ją. Bent jau dėl to, kad nepraeitų (vėjo) pamušalėlis.

tam uz simOnyte

tam uz simOnyte portretas
Apsidairyk,pamastyk lanzberdziu [kukluma].Pamirsai austejos mkyklas,superkamas Vilniuje uz 1 eur.zemes.Tai cia zmogau matai lanzberbiu gaujos kukluma.As tai matau ciniska,stambaus masto KORUPCIJA.Uztai jiems ir reikia simONYTES,kad galetu toliau siaubti Lietuva nebaudziamiems.

Jau turime....vaizdelis liūdnas....

Jau turime....vaizdelis liūdnas.... portretas
Kam ta boba reikalinga. .......

Dima

Dima portretas
balsuokime uz I Simonyte

As uz Simonyte.

As uz Simonyte. portretas
Kremliniam troliam matyt Kremlius dave ir zodyna kaip taskytis purvais? Kodel savo AMB neizvelgiat blogio.Juk jis su savo klanu ilgiausiai buvo valdantieji ir taip nuvalde .Tik saves nepamirso.Juk visos paezeres,parkai ju ir ju klano nariu uzsattytos.O Landsbergis pasistate mazyti nameli prie Palangos siukslyne tai visi kaip igelti puole.Juk doras lietuvis mato kas yra kas.Toks dziaugiasi nepriklausomybe ir supranta ,kad tai parsidaveliai rekia.Simonytei ir Grybauskaitei rezidenciju nereikes ir nebus seimos kuria iki grabo lentos turesime islaikyti.Kaip to siekia Kristina .Nors ir nebuvo Prezidento zmona.

Kazin kas ir kaip

Kazin kas ir kaip portretas
sutiko simONYTE.Ar nepabrango Kaune kiausiniai [vistu].Po tokiu asabu vizitu gali tapti deficitu.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Šustauską į prezidentus . Nes nėra ką rinkti . Parazitai kurie nieko Lietuvai gero nepadarė ir dar gavo algą

Zenonas

Zenonas portretas
Apseisim be Š. Turim kaunietį Mindaugą Puidoką. Jaunas, perspektyvus ir energingas. Padorus, teikiantis vilčių.

c

c portretas
ta riza skorpionka,aplamai skorpionai savanaudziai isverstaskuriai svimylos isnaudotojai,jie del savanaudiskumo net seimu nekure ir vaiku neturi,o jai ir yra tai stengesi kuo greiciau atsikratyt...jie tik teziuri sau naudos...

Ona

Ona portretas
Man patiktų Šimonytė kaip asmuo, bet tai, kad atstovauja konservatoriams - blogai. Tie mūsų miestą labai nualino, nebegaliu jais tikėti.

uz ta simOnyte,

uz ta simOnyte, portretas
balsuos tik susmirde koncervai [ju jau nedaug],arba uz alaus bambali.Ji su kubilu praskolino,nualino Lietuva.Ir dar drysta lysti i prezidentus.Bendrai cia koncervu paskutine viltis,grybes pakaita.simOnyte prezidente Lietuvai pilnas KRACHAS.Zmones SUSIMASTYKIT.Tik Skvernelis sutvarkys ta koncevu saika,uztat jo bijo,kaip ugnies.Visaip smeizia begediskai.

Anonimas

Anonimas portretas
Krabopolis balsuos pagal nurodyma is nuovados.

AK

AK portretas
Kol p.V. Lansberguis saipysis is zmoniu, tai uzmirskite vieta prie lovio. Bet kai numirs, juk su saule negyvens dar ilgai jo idejos trukdys paneigti Lietuvos zmoniu niekinima, kad neisrinko jo prezidentu. Protinga salis tik beprociu valdoma. O Matjosaiciui gatvese vaziuojame tarsi labirintuose. Atmink lazda turi du galus. Anksciau turtingus siunte i sibira , dabar i Briuseli parlamenta, kaip netikusius Lietuvoje.Cia yra paprastu rinkeju nuomone

Manau

Manau portretas
Balsuosim už Ingridą. Protinga, diplomatiška, moka anglų kalbą, gerai atrodo. Svarbus faktorius: troliai puola labiausiai.

serž

serž portretas
Paskaitau komentarus ir stebiuosi, kad kiek mažai Kaune beliko tikrų Kauniečių. Valstiečiai ne dabar užvaldė Kauną, o jau kelis dešimtmečius važiuoja iš kaimo gyventi į Kauną ir jų mastymas kaimietiškas. Net mūsų miesto meras kildina save ,kaip trečios kartos Kaunietis, o aš prisimenu vaikystėje keldavomes valtele per Nemuną į Vičiūnų nedidelį kaimelį šalia Kauno /žuvauti/, gal ir mūs meriukas mažas bėginėjo šalia. Taigi "tikri ir netikri Kauniečiai komentuodami apie Kaune nuveiktus darbus TS gerai pagalvokite ir važiuodami per Panemunės tiltą Juozapavičiaus pr., K.Mindaugo pr. pro "Žalgirio" areną ir kitus objektus mastykite blaiviai, o n e "valstietiškai".

Konservu pakalike

Konservu pakalike portretas
Kaunas uz ja tikrai nebalsuos

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Rinksim graziause kumele

Močiutė

Močiutė portretas
...,,Žmonės yra išmintingi,, -teisingi kandidatės žodžiai,dar pridėčiau,kad mes-rinkėjai ,dar turime ir gerą atmintį.Taigi,tamstyte, nesitikėk,kad pamiršome konservatorių nuveiktus,,gerus,, darbus tautos labui.Kaunas

itato

itato portretas
uz nuveiktus Lietuvai 'gerus' darbus lai likimas atlygina dvigubai,ir vienas suvalgytas Karmelavos cepelinas pavirstu i penkis

Anonimas

Anonimas portretas
nieko nebijo tik visiški durniai ir už nieką neatsakantys zombiai, kurie yra valdomi ,Šimonytė kiaulės akimis žiūri , į apvogtą Lietuvą ir toliau žada dirbti pagal komunistų ir kgbistų landsberginių programą , ji tik buhalterė ,kaip lieps šeimininkai ,taip ir dirbs ,dar be trūksta Juknevičienės karo vado ,ir anūkėlio kaip premjero ,kas tad liktu Lietuvoje .

vnz

vnz portretas
Šimonis butu Grybowskos kopija.O dabar truputi istorijos iš koncervu valdymo-nieko neveikimo Kaune.1-Auksinis tualetas puse limono.2-Marveles uostas-state state tam ,kad isisavinti Europos pinigus.3-Gatviu apsvietimas,-buvo Ziauriai taupoma,dege tik kas trecia lempa.4.Duobes-buvo prieita prie tokio absurdo,kad vairuotojas pats kaltas ,kad nusilauze rata.Lietuvoje koncervu portugalai visas uzsienio investicas atiduodavo Wilno,paziurekite koki triuksma kelia del zemes ukio ministerijos perkelimo i Kauna.Geriausia iseitis Lietuvai butu perkelti sostine i Kauna,tolygiau vystytusi visa Lietuva,o wilno galetu likti pramones vienu is centru.......

Nabagas pencinykas

Nabagas pencinykas portretas
Atiduok pinigus pencinykams

Remis

Remis portretas
Kaunas kad ir kaip stengtusi vistiek liks provincija. Kauno provincija.jei ne zalgiris kaunas butu uzmirstas kampelis. Nesakau kad konservatorius isprogusiom akim buvo geras meras.bet bent jau psedziuose iki isnaktu sedejo .isrinkot sustauska...dabar i save paziurekit pusdurniai.krabas neturejo ka veikt metesi i politika. Zinot, as tureciau uznugari, nuosava koncerna, milijonus tai irgi kazka ant durniaus miestui sugalvociau. Kaunieciams linkiu sveiko mastymo ir ne su neapykanta pralenkti sostine o darbais. Ir ne mero o savo indeliu i miesto gerove. Na,o kas nuspres kas bus prezidentu tai be vilnius ar kaunas. Tauta nuspres

Jonas

Jonas portretas
palaikom, protinga moteris, visa šeima

AS manau Kaunas.

AS manau Kaunas. portretas
Juk matosi,kad puola pasamdyti Putino skalikai.Tie patys per ta pati visuose straipsniuose.Parsidaveliu gauja.Rusiskos propagandos trolintojai.Juk daugiausia nepriklausomybes metu valde buve komunistai tai jie nustekeno ir iseidami paliko gilioj ekonominej duobej Lietuva.Kubilius dirbo naktimis,kad isliktume.Ir pagal jo projektus pereme kiti dirbo.Tai patvirtino ir Uspaskichas.O zmogus sekantis politika tokiais troliu komentarais netiki ir tik supranta kaip smarkiai dirba rusiskos priopagandos masina.

tiesa

tiesa portretas
lansbergiu sutves projektas...

Anonimas

Anonimas portretas
bob a su kiausais .Kur tavo vyras ,gal tu pati vyras kazkieno

Už bachūrus blondinus

Už bachūrus blondinus portretas
Kaunas nebalsuos.

trumpai

trumpai portretas
Patiko to ko neskelbia didžioji parsidavusi žiniasklaida-pasigooglinam-Sąmokslo Teorija - 2019 No 03

hmm

hmm portretas
Teks BALSUOTI UŽ INGRIDĄ, nes ją labiausiai puola NA NA ir kitos etatinės kremliaus nuokvakos. ;DD

Emigrantė

Emigrantė portretas
Žmonės dar nepamiršo kaip su kubilu praskolinot Lietuva už didelius procentus,o dabar į prezidentes taikosi pamiršk ir nepasiseks Daukanto aikštėje pasėdėti!!!!!!

jonas

jonas portretas
MATYS JI PREZIDENTO POSTA KAIP SAVO AUSIS BE VEITRODZIO.AVANTIURISTE APIPLESE PENSININKUS DABAR DAR KARTA NORI VISUS ISDURTI.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Dar šimONYTĖ svajoja apie Kauną konservai iš vis Tegul pamiršta valdė 20 metu!!!!!!

Kazimyras

Kazimyras portretas
Gasdina ne gasdina ponia ne jums Daukanto aikstes rumai.Lietuvos zmones ne pamirso jusu padarytos skriaudos Lietuvai ir ju zmonems.Ir dar jei jus butumete isrinkta tai jus butumete Landsbergiu pastudele o ne prezidente.Viena tokia jau turime,gana laime jau ji praeitis.

chi - juokas

chi - juokas portretas
Dar kartą įrodo, kad politika ne moterų reikalas

Kaunas

Kaunas portretas
Praskolino LT. Procentus palūkanų net 9 paėmė...o dar pasakojo, kad balsavime ji nepalaikė kauno dramteatrio...

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių