Į polikliniką – tik pagal laimingųjų sąrašą?

Nemira

Nemira portretas
Nesuprantu kaip gali nustatyti lyga telefonu? Aš pati šendiena skambinau šeimos gidytojai, verkti norisi nuo tokios konsultacijos, paklausė kas darosi ir ar neturėjau kontaktų su serganceis. Atsakiau kad neturėjau, tai man nustatė bronhita ir pasiūlė gerti daug arbatų. Taip kad mielieji su tokia konsultacija išmirsim ne nuo koronos.

...

... portretas
Nepatekę į poliklinikas tiesiog ilgiau pragyvens.

Supersenjoras

Supersenjoras portretas
Prisiminkime matematikos pamokas. Paskaičiuokime teisingai, ar geriau, kad vienas, Dievulio pašauktas, atsidurs danguje, ar, kad laikantis karantino reikalavimų, išgelbėsim dešimčių gyvenimus. Aš, nors man tik keli metai iki devyniasdešimties, už antrą variantą.

Ligonis

Ligonis portretas
atsiuntė žinutes ,kad atidėti tyrimai ir skambina Informacija pilnai teikia.

Vaida kvaila žurnalistė

Vaida kvaila žurnalistė portretas
apie kokias kvailystes Vaida "pezi" ar apsimeti kvaila ar nesupranti ,kad KARANTINAS.

kaunietė

kaunietė portretas
Gerai, kad ne visus įleidžia, jei bus daug žmonių, tai apsikrėst didesnė galimybė. Tikrai yra ligų, dėl kurių žmogus nemirs, ir galima palaukti. Bėda ta, kad jie nieko neinformuoja. Man buvo paskirtas vizitas 23 dieną. Jokios žinutės nei skambučio kad vizitas atšauktas ar nukeltas. Prisiskambint neįmanoma, visi telefonai arba išjungti, arba tiesiog nėra personalo, kad atsiliepinėtų. Teiginys, kad pacientai informuojami - įžūlus melas.

Kaunietė

Kaunietė portretas
VIENIŠI PENSININKAI DĖKOJA DIEVUI, KAD DAR TURI JĖGŲ PATYS NUEITI IKI VAISTINĖS AR PARDUOTUVĖS. JEI PRIREIKIA ASPIRINO, AR KOKIO TEPALO ARTRITUI GYDYTI, TAI JOKS KAIMYNAS NEPAGELBĖS. KEFYRO STIKLINĘ GAL IR KAIMYNAS DUOTŲ, BET DAR REIKA IR DUONOS, IR KIAUŠINIŲ, IR ŪKIŠKO MUILO. TODĖL IR PĖDINA PENSININNKAI, LAZDELE PASIRAMSČIUODAMI IKI ARTIMIAUSIOS PARDUOTUVĖS. UŽSIPIRTI PRODUKTŲ SAVAITEI NEGALI - KAS PARNEŠ? TODĖL IR KULNIUOJA PARDUOTUVĖN 2 - 3 KARTUS PER SAVAITĘ.SAYSITE, O KUR VAIKAI? JŲ PAPRASČIAUSIAI NĖRA - ŠEIMOS NESUKŪRĖ, TODĖL NĖRA NEI VYRO, NEI VAIKŲ...

as

as portretas
Pensininkai laika praleisti eina i poliklinikas ir i maisto prekiu parduotuves,tai tikrai tiesa.

Romualdas

Romualdas portretas
Dabar atpras kam reikia ir nereikia eiti.Būna tokių kurie iš neturėjimo su kuo pabendrauti ,gydytojas ir lankydavo.Reikia suprasti ,padėtis ne eilinė,be būtinumo nėra ko medikus ir save statyti į pavojų.

Žurnalistai

Žurnalistai portretas
Nors kartą galvokite, ką rašote. Kiršintojai...

Puiku

Puiku portretas
Vaistinėse pagrindinių vaistų nėra, poliklinikos sergančiuju nepriima. O ir ten kad eiti reikia būt savižudžiu

tulpes@

tulpes@ portretas
reikia nukirpt, per anksti išsiskleidusias ir nesamones skledžiančias,,,STOP pacanpalaiki...

To As

To As portretas
Butent! Pritariu Jums! Zurnalistams butu geda rasyti tokius str! Ar norit, kad toliau tokiu metu butu visi bandom ileidziami ir sakytumet, kad vel daktarai nesaugo musu?! Ka jus cia rasote? Kam tokie “tyrimai” pandemijos metu? Turekit sveiko proto

BAISU...

BAISU... portretas
Dabar nuotoliniu budu gydo

As

As portretas
Nu truksta zodziu pandemijos akivaizdoj drystat narplioti problemas tokiu skambiu uzvadinimu,suzvereje zmones visai.Tai onkologiniai ligoniai ir jiems reik pagalbos siandien,rytoj gali jau nereiketi.Atsibuskit!!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių