Kauniečiai jau ruošiasi Helovinui: prie šiurpių kostiumų nutįso eilės

  • Teksto dydis:

Pirmadienį laukia kraupioji paskutinė spalio diena, kai švenčiamas Helovinas.

Panašu, kad šiurpnakčiui daugybė kauniečiai ruošiasi iš anksto ir tą daro skrupulingai. Vieni kuo baisesnius, išradingesnius kostiumus perka ar siuvasi, pasitelkę nuosavus ar mamų, močiučių gebėjimus ir išmonę, kiti patraukė į kostiumų nuomos punktus.

Portalo kauno.diena.lt fotografas užfiksavo didžiulę eilę prie vieno iš nuomos punktų. Kol laimingieji, sulaukę savo valandos, ieškojo raganiškų, vampyriškų ar kitokių akcentų, kitus domino galimybė išsinuomoti viską, ko reikia išbaigtam įvaizdžiui.

Regimanto Zakšensko nuotr.

Kostiumų suaugusiems paklausa – ne menkesnė nei skirtų vaikams ar paaugliams. Makiažo, grimo meistrams ateinančios dienos taip bus kvepia darbymečiu, kaip ir išradingų maisto gaminių kepėjams. Šios šventės populiarumą rodo ir socialiniuose tinkluose viešinamų siaubo makiažų ir siaubo valgiaraščių idėjų, receptų ir patarimų peržiūrų skaičius.

Tad vieši ar privatūs vakarėliai ir net naminiai pasisėdėjimai pirmadienį, neabejojame, kad bus šiurpūs.NAUJAUSI KOMENTARAI

Elitas

Elitas portretas
Važiavau ketvirtadienio popietę Savanorių prospektu pro šių vargetų ,sukišusių savo bukas smegenines į telefonus tiesiogine šio žodžio prasme,eilę.Ji buvo žymiai ilgesnė nei šiose nuotraukose.Pasidarė šiurpu nuo šios sovietų laikus primenančios minios eilėje.AMEN.

Smekla

Smekla portretas
Manau kad situos suluosintus padarus butu tikslinga i ukraina pasiusti .Tikrai nenoretu daugiau svesti .Pamatytu tikra helowyna su tikrais aktoriais

sdfsdf

sdfsdf portretas
kiek pažįstu tų švenčiančių, tikrai neaukšto intelekto žmogeliai, bile tik švęst. Nesvarbu, kad makabriška ta „šventė"
VISI KOMENTARAI 32

Galerijos

Daugiau straipsnių