„Hegelmann Transporte“ vadovas: dėl koronaviruso protrūkio nuostolis bus minimalus

Kaune registruotos logistikos bendrovės „Hegelmann Transporte“ vadovas Tomas Jurgelevičius sako, kad dėl įmonėje fiksuoto koronaviruso protrūkio nuostolis turėtų būti minimalus.

„Kažkoks bus nuostolis, minimaliai“, – BNS trečiadienį sakė bendrovės vadovas.

Apie protrūkį Kauno transporto įmonėje pranešta antradienį. Iš viso įmonėje registruota 18 susirgimų koronavirusu, visi susirgusieji – iš Uzbekijos dirbti atvykę tolimųjų reisų vairuotojai.

Šiuo metu tiriami ir visi 200 įmonės darbuotojų, tačiau, pasak bendrovės vadovo, artimą kontaktą su sergančiaisiais turėjo tik keli asmenys.

„Mokytojas, instruktorius, kuris veda kursus, moteris, kuri priiminėjo dokumentus ir vairuotojas, kuris juos atvežė“, – teigė T. Jurgelevičius.

Jo teigimu, bendrovės biuras, kuriame nustatytas protrūkis, skirtas tik priėmimo į darbą ir mokymo tikslams, o visa kita įmonės administracija – kitoje miesto vietoje.

Mokytojas, instruktorius, kuris veda kursus, moteris, kuri priiminėjo dokumentus ir vairuotojas, kuris juos atvežė.

„Hegelmann Transporte“ vadovas taip pat teigė, kad nuo šiol teks atidžiau stebėti dirbti atvykstančius užsieniečius.

„Tikrinsim visus ir viskas, kito kelio nebus. Ir pats Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pataria tą daryti, mes su jais bendradarbiaujame ir bendradarbiausime toliau“, – tvirtino bendrovės vadovas.

Jis šiuo metu taip pat teigė laukiantis įmonės darbuotojų tyrimų rezultatų, be kita ko, ir pats važiuojantis pasitikrinti dėl koronaviruso. Šiuo metu dėl koronaviruso besitiriantys bendrovės darbuotojai yra izoliuoti.

Trečiadienį bendrovėje, pirminiais duomenimis, nustatytas dar vienas koronaviruso atvejis, pranešė Kauno miesto savivaldybė. Tai būtų 19-as patvirtintas su „Hegelmann Transporte“ susijęs atvejis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Irena

Irena portretas
Tokį vadovą, kuris savo neatsakinga veikla užkrest pusę miesto reikia griežtai bausti. Jis skaičiuoja savo nuostolius, o kas mokės už uzbekų gydymą?

Anonimas

Anonimas portretas
Baudą 100000 Eur ir į kalėjimą 3 mėn. su visom čiūrkom už veiklą prieš valstybę, tegul dūlkina ji per šikną.

kadangi

kadangi portretas
miestas net darželiokus iš kitų savivaldybių keleriopai apmokestino, atseit, jų tėvai ne Kaune deklaruoti ir ne jam fizinių pajamų mokesčius suneša Kaune dirbdami, tai tokiu atveju, kam atitenka Uzbekistano piliečių mokami fizinių asmenų mokesčiai?
VISI KOMENTARAI 36
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių