Grožio ir džiaugsmo kupinoje šventėje Raudondvaryje pagerbti Kauno rajono šviesuoliai

 • Teksto dydis:

Raudondvario dvare šeštadienį iki vėlumos vykusioje šventėje Kauno rajono meras Valerijus Makūnas garbės ženklais ir medaliais apdovanojo iškilius kraštiečius, pasižymėjusius profesinėje bei visuomeninėje veikloje.

„Valstybė prasideda nuo žmogaus, nuo kiekvieno iš mūsų. Todėl džiaugiuosi, kad aktyvios bendruomenės pastangomis į priekį žengiantis Kauno rajonas vertinamas kaip viena geriausių Lietuvos savivaldybių, kad esame jaunatviškas, veržlus ir augantis kraštas“, – kalbėjo V. Makūnas.

Lietuvos valstybės dieną Raudondvario dvare surengtose iškilmėse meras dėkojo visiems Kauno rajono žmonėms, o labiausiai pasižymėjusius apdovanojo.

Antro lygio Kauno rajono savivaldybės garbės ženklas įteiktas Kauno rajono sporto mokyklos mokytojui, Lietuvos irklavimo rinktinės treneriui Antanui Lavickui. Jo auklėtiniai Aurimas Adomavičius ir Ieva Adomavičiūtė yra pasaulio čempionai, Povilas Stankūnas – Europos jaunimo vicečempionas. Taip pat apdovanota ir Raudondvario kultūros centro choro „Svajonė“ meno vadovė Renata Mišeikienė, kuri daug metų puoselėja Juozo Naujalio kūrybą, o jos vadovaujami kolektyvai pelnė ne vieną apdovanojimą šalies ir tarptautiniu mastu.

Už pilietiškumo ugdymą ir skautijos idėjų sklaidą V. Makūnas dėkojo Vilkijos gimnazijos matematikos mokytojai metodininkei Irenai Valatkevičienei. 1994-aisiais ji atkūrė Vilkijos skautų organizaciją ir vadovauja Lietuvos skautijos Kauno krašto Ąžuolų tuntui. Nuo 2010 metų yra jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo konsultantė. Antro lygio garbės ženklas įteiktas ir žurnalo „Mano ūkis“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojui Viktorui Trofimišinui, daug metų aktyviai dalyvaujančiam Raudondvario kultūrinėje veikloje, puoselėjančiam chorinio dainavimo tradicijas, renkančiam istorinę medžiagą bei rašančiam knygas ir straipsnius.

Trečio lygio Kauno rajono garbės ženklu apdovanoto kalvio Ričardo Grekavičius darbai puošia ne tik Kauno rajoną, bet ir daugybę kitų Lietuvos vietovių. Jo iniciatyva Karmėlavoje pastatyta skulptūra, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Pernai respublikiniame tautodailininkų konkurse Ričardas apdovanotas II laipsnio diplomu ir „Sidabro vainiku“, o šiemet pelnė Lietuvos kalvių kalvio karūną.

Ramučiuose gyvenantis Kazimieras Stankevičius yra įkūręs įmonę „Stanliner“ ir tituluojamas vienu geriausių meninio automobilių lyginimo meistrų pasaulyje. Jis labiausiai garsėja unikalių įrankių gamyba. Pernai pasaulinėje parodoje „Mobile Tech Expo“ Orlande (JAV) šiam meistrui buvo įteiktas aukščiausiu profesinės veiklos įvertinimu pasaulyje laikomas apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus. Originalius autorinius įrankius K. Stankevičius yra pristatęs parodose JAV, Japonijoje, didžiausioje Azijos šalių automobilių parodoje „Samurai“. Pas Kazimierą į Ramučius atvyksta mokiniai iš Japonijos, Kanados, Australijos, Graikijos, Vokietijos, Naujosios Zelandijos, Pietų Afrikos Respublikos, Rusijos.

Meras V. Makūnas spaudė ranką ir savanoriui ugniagesiui Gražvydui Prostenui, Drąseikių karjere išgelbėjusiam skęstantį žmogų. Ugniagesio savanorio krūtinę papuošė Kauno rajono savivaldybės medalis (pasižymėjimo ženklas). Už kartu su savivaldybe surengtą kariuomenės bei visuomenės šventę Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytenio logistikos bataliono plkn. ltn. Juliui Gaižauskui įteiktas Kauno rajono ženklas, o šio pulko leitenantui Edgarui Jankauskui – padėka.

Padėkos žodžiai nuskambėjo ir tarptautinio floristikos festivalio „FlorArt Raudondvaris“ dalyviams, Lietuvos valstybės dieną papuošusiems Raudondvario dvarą įspūdingomis gėlių kompozicijomis. Šį festivalį inicijavo floristė bei televizijos laidų vedėja Kristina Rimienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

nežiniukas

nežiniukas portretas
pikti dėdės ir tetos eikite atostogų... nusibodote su savo juodom spalvom ir inkštimu..

nr

nr portretas
Puiki šventė, ypač patiko Vilniaus simfonietos grojami kūriniai.Taip pat įspūdi paliko daugybė stilingų jaunų žmonių šventėje.

gg

gg portretas
siūlau tą sovietinį atstovą vadinti ne mėru , selfių aksesuaru , arba apdovanojimų iteikinėtoju .
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių