Gimnazijos mokytoja: vaikai – ne daržovės

Atsakymas Marijai

Atsakymas Marijai portretas
Marija, jūsų komentaras tik parodo, kad nežinote ir nesidomite, kiek buvo bebdradarbiauta iki streiko, kaip nutiko, kad mokytojai liko nakvoti ŠM. Ir aišku jums gėda, nes esate paprasta kaip dvi kapeikos. Mokytojams jau negėda, nes situacija : mokytojų atlyginimai didelių miestų, darbo sąlygos, jiems iškelti reikalavimai, sukelia nusivylimą, gėdos jau nebe... Mokytojai žmonės kuriems taip pat reikia šeimas išlaikyti ir jie puikiai žino kad tai gali daryti ir čia LT oriai.

aha

aha portretas
jie dar tik mažos daržovikės...kurios išauga į dideles daržoves

Marija

Marija portretas
Marija.... Yra įvairių būdų savo protestui išreikšti- pritariu šiai nuomonei.- todėl ir nesutinku su teiginiu. kad mokytojai savo reikalavimams išreikšti nerado kito būdo' kaip tik palikti klases ir išeiti triukšmingai protestuoti' užimant patalpas' ten nakvojant ištisas paras ir t. t. ir tai vadina demokratija' nes policija jų nevaiko...Tai paprasčiausia DURNOKRATIJA .Dęl tokio mokytojų elgesio man gėda

Birutė

Birutė portretas
Jeigu "pedagoge - profesionale" save vadinanti vilnietė mokytoja tvirtina, kad mokiniai egzaminams gali pasiruošti ir savarankiškai, nes jie "susiima" tik nuo sausio mėnesio, tai gal iki sausio mokyklose mokytojai iš viso nereikalingi? Juk viena streikuojanti mokytoja televizijos laidoje aiškiai pasakė, kad už nedarbo mėnesius iš profsąjungose esančio "streikų" fondo nedirbantiems mokytojams bus sumokėta. Tai ko "nepagyvenus" ministerijoje dar kokį mėnesį, kitą? Šilta, jauku, už vandenį, elektrą, šilumą mokėti nereikia, maistu aprūpinti, ryšis yra. Streikuojantiems mokytojams streiko organizatorius Navickas yra sakęs, kad Suomijoje mokytojai gali nedirbti kad ir du metus, už nedarbo laiką jiems užmokama. O vaikų žinios ir jų likimai - tokiems" mokytojams " yra absoliutus nulis.

Manau.briedas.

Manau.briedas. portretas
Neremia streiko ,bet remia ideja.Tai matosi kokie mokytojai ,,vieningi,,Jus streikuosit,o mes dirbsim ir algas imsim jusu iskovotas.

pypenas

pypenas portretas
Mokiniai ne daržovės,- o mokytojai kas tokie "daržvių liekanos"................????????????????????

senmergė temsta mokytoja- praleido progą protingai patylėti

senmergė temsta mokytoja- praleido progą protingai patylėti portretas
kai turėsi savo vaikų- gal suprasi. Pagal tavo kvankišką logiką ir gydytojai gali operuoti internetu, ir policininkai nusikaltėlius gali sulaikyti njeišeidami iš kabineto.

>vot teip

>vot teip portretas
O kaip sąžiningam ir doram idealistui nueiti iki tos valdžios? Korumpuotom, atvirai nuostolį Valstybei nešančiom, pilnom nusikaltėlių partijom duodamos dotacijos rinkimams taip užkoduojant kandidatavimą ir rinkimų laimėjimą būtent tik joms. Valstiečiai laimėjo vien todėl /ačiū Dievui /, kad Karbauskis ,,metė" į šią partiją savo asmeninius pinigus. Ir tai paskui jį dar tampė VRK..Paskelbus rinkiminės kampanijos pradžią žiniasklaida ištisai visa patampa TIK PERKAMA. Idealstams nėra jokių šansų bent pasigarsinti nes jie neturi pinigų. Tokie neima dėžučių, neparsiduoda už ''garbę'' priklausyti vienam ar kitam klanui, negauna jokios paramos nei iš verslo nei iš kur kitur.Žodžiu Akligatvis. Ir nesimato kad kažkada jis dings.

Oi,

Oi, portretas
iš plikės tai pagalvojau kad čia ta mūsų TV Jadzė

mokiniams ,,lafa''

mokiniams ,,lafa'' portretas
kuo ilgiau streikuos tuomums geriau puikios atostogos,okas nori gauti daugiau ziniu yra visagalis internetas...

Anonimas

Anonimas portretas
Valdančioji tai mafijos statitiniai,iš kur pas juos milijonai.Jie lipa žmonėms ant galvų,tripia mūsų sąžiningus tautos asmenybes.Nei Skvernelis,nei Karbauskis nebuvo susitikes su streikuojančiais,jie galvoja sausi išlips,ir mus nuramins,o mokytojai neištvers ir išsiskirstys.Taip nebus mes privalome kovoti už save,nes per daug nusileidžiame valdantiesiems ir jų pakalikams.Jau daug mus nuskurdino,nereikia niekam tylėti.

Gytė

Gytė portretas
Nieks nei konsultuoja, nei ką. Mokytojams visai nerūpi jų mokiniai.

Anonimas

Anonimas portretas
Ta bruskiene is.klaipedos dejuoja reikia pasidomet ka jinai dirba gal semkas pardavineja taip blogai ministerijoj bet namo nevaziuja tokia i oska panasi

vot teip

vot teip portretas
Bėda tame,kad į aukštus valdžios postus neina ar nėra paskiriami dirbti profesionalai,kurie galėtu ramiai ir šviežia galva,kaip minėjo straipsnį prezidentė,dirbti,o aukštus postus užima ar paskiriami poltiniai karjeristai,kurie nežibi nei išmintimi,nei profesionalumu, ir tai tęsiasi daugybę metų pradedant Kubilka ar ta pačia prezidente,normalūs žmonės į valdžią nepatenka,patenka tik karjeristai ir "savi" partiniai,ar jūs prisimenat kokį premjerą,kuris atstovautų paprastus žmones,o ne stambų verslo kapitalą?gal kažkada toks ir buvo Lietuvoje,deja,aš jau ir pamiršau
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių