Geležinkelio stoties vaiduokliai neįveikiami?

Marija Oniščik

Marija Oniščik portretas
Ką tik aptikau, kad šiame rašinyje, be jokių kabučių ar autorių paminėjimų, nukopijuota visa pastraipa iš mano internete publikuoto teksto ir jame buvusia istoriko Alvido Jancevičiaus citata, trumpai tariant, aptikau plagiatą.

Jonute

Jonute portretas
Kaip blogai,kad sitiek metu niekas nieko nedare,kas prasuko reikalus,tie pigiai nusipirkopastatus ir sitiek metu nieko nedaro.gal tie zmones jau isvyke ar ismire,kad taip apleido nupirktus pastatus.nejaugi negalima pagal termina konfiskuoti ir pradeti dirbti.o kitaip nugrius ar apkerpes.Tai butu grazus vaizdelis.o nuo cia ir prasideda kelias i Kauna.

Taikos 55

Taikos 55 portretas
Centras mirsta,kaip ir Klaipedoj....

Cha

Cha portretas
OOO, ir vėl miesto taryba sau pasitvrtino lengvatą - pusę kainos kompensuos už fasado remontą - VISAI NEJUOKINGA. Reikia baudas imti už miesto šiukšlinimą, o ne kompensuoti. Tuoj pat Kaunas pagražėtų, bet juk patys ir prisigriebę mūsų bendro turto, kad jau ir neapžioja. Tai nuo baudų tegul paspringsta. Cha-cha-cha - ir taip atsitinka su mūsų meru ir jo sūnumis pirmiausiai??? Istorija viską sudėlios, bet bus per vėlu - čia gyvens tik ukrainiečiai, baltarusiai, kiniečiai...

o

o portretas
beretiniai vaiduokliai iveikiami?

matijosiau gryzk i savo krabine

matijosiau gryzk i savo krabine portretas
Uz visus architekturinius sloikus ir kitokias nesamones dekokit tiktai nusenusiam, nukvakusiam krabui...

visi patogumai

visi patogumai portretas
Taigi sake kad dvi ministerijas i Kauna perkels, stai ir vieta joms kurtis. Is patvorio kaimo - Vilniaus atvaziavus i Lietuva nereikes toli nuo stoties toli eiti, butu cia pat darbas ir stotis.

Rimas

Rimas portretas
Siauliu gatvej ''nebaigtas statybas''griaut reikia. grazi stotis, viesbuciai, o sveciui pasukus i salutine gatve- siukslynai..... cia juk irgi miesto veidas

sutvarkyt

sutvarkyt portretas
paprasta ,tik reikia suremontuoti ir issiusti saskaita seimininkui uz darbus ir medziagas ,bet pries tai priimti kazkoki istatyma.

pagaliau straipsnis apie vaiduoklius

pagaliau straipsnis apie vaiduoklius portretas
Jau kiek metų važinėju prot šiuos tikrai apleistus namus ir neatsistebiu mūsų miesto valdžia. Kažką seniai reikėjo daryti. Bent jau konservuoti ar nudažyti ttuos baisius namus. Ypač tą, kuris, išėjus iš geležinkelio stoties, yra deįinėjde pusėje. Ten jau medžiai ant stogo dideli užuago, visas miškas. Įsivaizduoju, koks vaizdas pasitinka atvažiavusius iš kitų miestų ar šalių, jie turbū galvoja> negi kauniečiai ant stogų augina medžius? O jau langų baisumas, o jau nedažyti ir apsitrynę fasadai. Nors ką čia aš apie Vytauto pr. ir geležinkelio stotį. Pažiūrėkite, koks garsaus dailininko Adomo Galdiko namas stovi Savanorių prospekte priešais ,,Aušros" gimnaziją. Apkaltas lentomis, kažkada buvęs tiesiog ,,bomžų", valkatų prieglobsčiu, šiukšlynu. Tiesiog gėda.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Tokių pastatų mieste daug ir šitie ne patys baisiausi, bet , mano nuomone, kažkas norėtų juos " priglausti" papigiai, tai ir kelia bangas.

Lietuvė

Lietuvė portretas
Reikia savininkus griebt už sprando, ir jokiu būdu negriaut, reastauruot, prikelt naujam gyvenimui.Užsienyje pasižiūri kaip kaip atrodo senamieščiai,pastatai autentiški,išsaugota architektūra.

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
O kaip atrodo Kalnieciu PC ,irgi medziai auga ,ir karveliai tersia ,oirgi pag. ivaziavimas i Kauna.

Arvys

Arvys portretas
Kie esu girdejes, tai dauguma aptriususiu , nesaugomu pastatu yra grazinti ju savininku palikuonims, kurie daugeliu atveju gyvena Izraelije. Jiems ko gero yra nusisvilp ant sito turto, tad jie juo ir nesirupina ir ziauriai gadina miesto veida. Tokiu pastatu aibe yra tiek Vytauto pr, tie SV. Gertrudos g., tie centre ir senamiestije. Miestats yra papuoles i teisines pinkles, bet kazka juk daryti reikia. Ko gero vienintelis budas sudeji jiems labai dideles baudas, o jei jie nemokes ir baudos virsys pastatu likutine verte, tai tada anstoliai turetu uzdeti letena ir perduoti ta turta turto fondui. Na ,o tada aukcionas, pirkimas ir nauji seimininkai kurie tikrai sutvarkys tuos vaiduoklius.

kaunietis

kaunietis portretas
Norint galima ką nors sugalvoti. 2 kampiniai pastatai į Vytauto prospektą? Misija neįmanoma? Gėda.

Giedrius

Giedrius portretas
Griauti nafik tą planeta su visu turgum ir padaryti didele aikštę. Ir miestui gerai ir svečiams negėda pasirodyti.

Arnas Funkas

Arnas Funkas portretas
Patylėk, durniau. Kur tu tuos trupančius fasadus matai ? Kada paskutinį kartą buvai Vytauto pr. ? Tokie kaip tu laiką leidžia Kalniečių turgelyje ir savo apšniaukštoj virtuvėj tarp neplautų lėkščių.

pastatus

pastatus portretas
sutvarkyt problema - medžius išpjaut lengviau .............nepagalvojo burmistro klerkai , kad tie ''bjaurus, kreivi , spuoguoti medžiai'' bent pridengė trupančius fasadus ..............

hmmmm

hmmmm portretas
taigo Kaunas tvarkosi, tai ir tvarkykitės, o aš pažvengsiu iš tų pagirūnų ,

Taip

Taip portretas
vaizdelis ne koks,prie planetos turgaus galetu uždrausti lauke prekiauti,neimanoma kartais i pati turgu ieiti,tegul tie žmogeliukai prekiauja pačiame turguje o tai ju tie stalai nekelia jokio "grožio"niekada ten lauke neperku nes atrodo viskas labai nešvaru

to ctrl

to ctrl portretas
Baisu koks apleistas netvarkomas miestas buvo n metų,ir viską sutvarkyti prireiks dešimtmečio. Jei dar Kupčinskėlis būtų likęs bent vienai kadencijai-Kaunas būtų Jonavos griūvantis priemiestis. O DABAR ---------- varyti tas bobulkas ir perpardavinėtojus pačioje gatvėje prie Planetos su baisiais "stalais", skubiai nugriauti baisius medinius kioskus. KODĖL tos bobulkos negali prekiauti turgaus viduje??

baik

baik portretas
Čia reikia tokio sprendimo kaip Vilniuje prie Lietuvos kino teatro, kur atsiras aukšto lygio muziejus. Kaune aišku prie stoties muziejaus nereikia, bet kino teatras visai ne vietoje, nes ir taip ten kino nerodo, o yra turgus.Toje vietoje turėtų būt viešbutis.

Algis

Algis portretas
Išeitis paprasta.Nesitvarko,įvaryti tokį mokestį kad per metus padengtų pastato rinkos kaina Tokių atvejų greitai susigrąibys nesvarbu ar lietuvis ar zydas

.........

......... portretas
Tai bus tuoj parduodas per NT rinka ir pinigeliai pasidalinti . Irenkite zmonems butus tie kurie laukia eileja daug investiciju nereikes. Bet tuo niekada nebus lengviau dakalti.

archyvas

archyvas portretas
Kauno diena galėtų iš savo archyvo iškelti straipsnį, nes jau užaugo nauja karta, kuri nežino, kaip buvo sugrąžintas turtas vienam žydų tautos atstovui, dėl kurio panaikinta pastate prieš "Planetą" buvusi geležinkeliečių poliklinika. Atiduotas net priestatas (apie tai irgi "Kauno diena" rašė), negalėjęs būti paveldėtu turtu, nes pastatytas ne prieš karą, o vėliau. Taigi, jei gerai pamenu, Izraelyje gyvenęs paveldėtojas savo turtu visai nesidomėjo, jį tebetvarko ir pirmą aukštą, nepaisant baisių sanitarinių sąlygų, komercijai nuomoja lietuvis. Jis tai tikrai negalvoja apie jokius namo sutvarkymus.Sako, kad dabar namo savininkė kažkuri vietinė žydų bendruomenė. Išeina kaip toj patarlėj "šuo ant šieno, - nei pats ėda, nei kitiems duoda"? Rašė "Kauno diena" ir apie "Planetos" painią bei neskaidrią privatizaciją. Lyg tyčia kino teatrą iš savivaldybės nusipirko iš Izraelio pargrįžęs asmuo. Turgus po stogu pirkėjams toje vietoje reikalingas, ir jis, tikiu, savininkui pelningas.

Anonimas

Anonimas portretas
Dar baisiau atrodo apsnerkstos turgaus ir buvusio kino teatro "Planeta" teritorijos. Cia tai tikrai reikia ta chaosa tvarkyti. Bet mindzikuojama jau n metu. Ir apmokama automobiliu aikstele prie gel.stoties sluoti.

Atsakymas „Taip“

Atsakymas „Taip“ portretas
O tai kas trukdo važiuot Bažnyčios gatve ir per Girstupio g. išvažiuoti? Nes įsivaizduoju, kad kirst gatvę norit tada, kada link Tunelio g. ar Fredos važiuot. Ir išvengsit dar vieno pagerinto šviesoforo, ypač jei į kairę sukt norit.

Antanas

Antanas portretas
Kad Vytauto prospekte iki autobusų stoties, principe, visur tik piguva... Andžėjaus ar Valerijaus telefonų taisymas, seksprekės, šūdini kioskeliai... Viso to šūdo reiktų atsikratyt.

NA NA

NA  NA portretas
valatkai gal nereikėtu vien tik negatyvią pusę matyti ,_______Vilnius tai pat pasitinka svečius , rodydamas savo senus , nušiurusius pastatus ,nors jie ir buvo paremontuoti ,ką jau kalbėti Vilniuje prie autobusų stoties, seną spekuliantų turgelį ,su senais pigiais pastatėliais ,,,kas liečia Kauną ,tai gana originalūs ir didelių investicijų reikalaujantys pastatai ,stovintys prie geležinkelio stoties ,problema yra ne vien juose ,jie stovi prie pagrindinės eismo arterijos ,,,,sėkmės ,reikia pinigų ,bus skolinkitės iš ,,,,,,,

Taip

Taip portretas
Reikia tvarkyti privažiavimą prie stoties stovėjimo aikštelės. jei pabandytumėte įsukti į ją per piko valandas, važiuojant iš miesto pusės, suprastumėte, kad kirsti tris juostas - užduotis ne tokia ir lengva.

ctrl

ctrl portretas
Negali būti, juk Kaunas tvarkosi, ar ne taip vieningo miesto runkeliai?

prie Akropolio mieras

prie Akropolio mieras portretas
irgi jau kelinti metai neinveikia vaiduoklio. Ir ką? nieko.....

baikit

baikit portretas
jūs tą Kupčinską prikaišiot. Jam būnant miestas bent jau pradėjo keistis į gera, kad ir iš lėto. O kas iki jo buvo? Visokie garbarai, kurie tik skolas augino

€ portretas
Ir tą turgų reikia iškelti kur nors į Šančius, nes prie soties jam ne vieta.

Žaliakalnis

Žaliakalnis portretas
Straipsnis apie nieką. Tu dviejų pastatų dar 20 metų niekas netvarkys. Velniai jų nematė. Didesnė bėda yra buvęs Planetos kinoteatras ir jo aplinka. Dabartinė Kauno valdžia tiesiog žygdarbį atliko pakeisdama šaligatvius nuo Autobusų iki Geležinkelio stoties ! Juk 30 metų stovėjo sutrupinti šaligatviai, telkšojo balos. Šiandien jau ir tvorą pradėjo tverti aplink privatų sklypą prie Stomatologijos klinikos, kad uždengti tuos klaikius skardinius turgaus kioskus. Įdomu kaip atrodys ją pabaigus ? Na ne Monakas bus, bet vis geriau. Ir kas leido tuos skardinius kioskus prie pat Vytauto pr. sulypdyti ?! Tikros favelos. Klaikuma neišpasakyta. Ir tai vis lansburginių valdymo laikų padariniai. Miestas buvo paverstas kažkokiu savartynu.

buvo

buvo portretas
kalbu ,kad nupirko kazkoks zydelis. Jeigu taip ,tai jie gi neremontuoja.

Taigi

Taigi portretas
O man tai baisiausia ta požeminė pėsčiųjų perėja prie stoties, kas suprojektavo tas baisias žalias kerėplas, kur ant šaligatvių užsikėtojusios? Na, o dėl pastatų priežiūros, tai jei verslas ne LEZ, mokesčiai oho, net PVM pamiršo iki prieškrizinio atstatyti. Pasiūlymas - visą Kauną paskelbti LEZ.

nuomonė

nuomonė portretas
O pastatai su augančiais ant karnizų medžiais,trupančiu tinku nekelia pavojaus praeiviams? Gal statybų inspekcija galėtų susidomėti šių pastatų būkle ir įspėti savininkus,kad pašalintų pavojų praeiviams?

Neabejingas Kaunas

Neabejingas Kaunas portretas
Siūlau viešai skelbti, kas tie apsileidę šių pastatų šeimininkai.Gal bent viešumo išsigąs kai visuomenė ims linksniuoti jų pavardes. Šiaip, niekas nesikištų į privačią nuosavybę, bet čia ne koks nors daiktas, o neprižiūrimi, griūvantys namai, bjaurojantys Kauno vizitinę kortelę. Ir dar, jau beveik baigta Vytauto prospekto rekonstrukcija, kas, savaime, džiugina, bet prie turgaus paviljono, už stotelės esanti aikštelė skendi šiukšlėse.Ten guli išvartyti betoniniai "papuošimai", kadaise skirti gėlėms, dabar virtę šiukšliadėžėmis.Tikriausiai, ta aikštelė turgaus nuosavybė, bet negi nėra būdų juos sudrausmint?

Vika

Vika portretas
Tam gedintojui )Geda) pasakysiu, kad sitie Kauno seimininkai,kaip jis issireiske, dirba tik 2 metus, o jau sitiek padaryta. O stai 8 Kupcinsko seimininkavimo metus galima pazymeti juodu kaspinu - miestas buvo visiskai nustekentas ir suzlugdytas. Kur jus tada buvote, kodel tada nereiskete pretenziju?

Safyras

Safyras portretas
Jei stovi tušti pastatai su išmuštais langais, reiškia tų patalpų šeimininkams nereikia, nes mūrinis pastatas be šildymo negali ilgai stovėti, nes Lietuvoje oras yra negailestingas..Akropolis Kaune parodė, kaip iš paprasto pastato išorėje įrengti pasaką viduje... Juk simbolines kompensacijas šeimininkams irgi galima mokėti, kaip jie sumokėjo kažkada simbolines kainas, pirkdami kilnojamą ir nekilnojamą turtą .

GĖDA

GĖDA portretas
skaityti -27 metai SIEKIA PLANUOJA matyt per trumpos rankos ir protas ,kad niekas nevyksta ,bet nyksta Kur miesto šeimininkai?

nesupratau,

nesupratau, portretas
Tai dar jiems neuzdeti maksimalus mokesciai?20 metu laiko gfiuvenas centre ir nieko? Matyt,,savi,,seimininkai

benas

benas portretas
O Karo ligonines gatveje ivaziuoti i Kaunakiemio gatve isvis susisurinta,del keliu mistiniu euru sukure kamscius-su galva galvokit,o ne kiausais

Sanciu,Kibiras,,

Sanciu,Kibiras,, portretas
Koks lopas pradejo braizyti stovejimo vietas prie pat sankryzu-pvz Misko gatveje-ar bandei uzsukti?

lijopardas

lijopardas portretas
Dar ir planeta su visu turgum kibenimat nunešti nuo vaizdo reikia

tereik surenkt akciją

tereik surenkt akciją portretas
Tam,kad Kaunas taptų grąžesnis,reik sudaryti dvi finansavimo sumas,viena apie 70 % sumos remonto darbus iš miesto fondo turi būti skirta tiems gyventojams,kurie gyvena iš minimalaus ir vidutinio atlyginimo,pensininkai ( ne seimo nariai ar verslininkai) turi būt atleisti nuo mokesčių. Antra, jei pastatas priklauso asmeniui pvz. verslininkui,politikui,ar tai seimo nariui,tada iš miesto fondo turi būti skirta tik 50% sumos.O darbus privalo prižiūrėt asmenys atsakingi už paveldą.Galiausiai galėtų surenkt akciją" Mano MIESTAS grąžesnis " ir pakviesti visus miesto gyventojus bei atvykstančius svečius prisidėti prie šios akcijos paaukojant bent 1 eurą. Tikrai nepagailėčiau ir 2 eurų. Ir nereik ieškot smegenų ten kur jų nėra.

Wika

Wika portretas
"Ruošiamės kelti nuomos kainą..." Tik dabar?! Jau seniai reikėjo tuos savininkus-apsileidėlius-nevalas apmokesdinti meksimumu!

Anonimas

Anonimas portretas
vel pristayyas stikliniu sloiku nes daugiau nieko ir nemoka

kaunietis

kaunietis portretas
o Planeta tai ne vaiduoklis? ten viskas tvarkoj?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių