Dvyniai iš Lapių – pasaulio irklavimo vicečempionai

Liepos 7–11 d. Reačice (Čekija) vykusiame pasaulio jaunimo iki 23 metų irklavimo čempionate dviviečių be vairininko valčių klasėje dvyniai Domantas ir Dovydas Stankūnai po atkaklios kovos iškovojo sidabro medalius. Tai pirmas Lapėse gyvenančių sportininkų pasaulio čempionatuose iškovotas medalis.

Reačice jėgas išbandė dar du Kauno rajono sporto mokyklos mokiniai: Dovilė Rimkutė ir Justas Kuskevičius. D.Rimkutė dviviečių porinių valčių klasėje pusfinalyje su porininke užėmė 4 vietą ir dėl 7–12 vietų kovojo B finale, kur, įveikdama paskutinius distancijos metrus, aplenkė Italijos komandą ir bendroje įskaitoje užėmė septintą vietą.

J.Kuskevičius irklavo keturviečių porinių valčių klasėje. Lietuvos atstovai galutinėje rikiuotėje liko vienuolikti.

Visi šie sportininkai yra mokytojų Antano ir Editos Lavickų auklėtiniai.

Anonimas

Anonimas portretas
ŠAUNUOLIAI!!!!!!! SVEIKINIMAI!!!!! Garsinat Lietuvą :)

Audrius

Audrius portretas
Šaunuoliai!Lietuva visada turejo gražias irklavimo tradicijas.Kiek medalių pastoviai parveža.Lietuviai pasaulyje stiprus ne krepšinyje.Prisiminkit dviratininkus,plaukikus,šiuolaikine penkiakove,disko metikus ir t.t.Ne visi gali būti krepšininkais ,o be to ir ne be tie laikai,kai vyrukai ėjo kautis už Lietuvos garbę.