Demaskuota: garsių moterų badytoja dirba nelegaliai?

Grįžti į straipsnį

Derekt

Derekt portretas
tokiu specelisciu labai daug, viena ,, specialite ,, jau 15 metu daro ivairias injekcijas ir visi tai zino, Saltkalviu g 3 Klaipeda, Ausra

As

As portretas
O visas kitas “specialistes” irgi tikrins ar susidoros su sita ir toliau visos dirbs kaip dirbusios? Atrodo, kaip labai i viena zmogu nukreiptas straipsnis, visiskai nekreipiant demesio i padeti sitoj srityje aplamai

as

as portretas
normalios moterys, su teisinga smegenu veikla nenukentejo, o del likusiu nukentejusiu, tik uzjausti, jei joms butina save zaloti, kaip sakoma tiksliai atliko darba ko ir norejo juk

Buhalterė

Buhalterė portretas
Man tai įdomu, o kas apmoka komplikacijų po tokių procedūrų gydymą (būtent, gydymą!), kuris tikriausiai kainuoja gana nemažai. Ar susimoka pačios tuščiagalvės išpūstalūpės ir jų gerbėjai-rėmėjai, ar sugadinta sveikata taisoma Ligonių kasų sąskaita?

Cha

Cha portretas
Pas ka ant kaklo vietoj veido užpakalis tai ir slaugytoja-badytoja tinka Gera uznugari turi badytoja Ir besmegeniu pulka su užpakaliais vietoj veidu - patenkintos visos puses - oi oi

Reziume

Reziume portretas
Odontologijos klinika Klaipėdoje "Šypsokis pasauliui" turi visas licencijas, o žalos pridaro su kaupu ir už nieką neatsako. Saugokites licencijuotų nemokšų.

Tu

Tu portretas
Pilna lietuvoje dirbanciu slauga studijuojanciu moteru, net nebaigusiu bet eiles ir kainos beprotiskos pas ja. Patikrinkit Simona Zincenko dabar jau Saboniene, visos jaunos pas ja eina ir laiko zvaigzde nors dirba nelegaliai…

pastabusis

pastabusis portretas
Paminėdama Bosienę ši badytoja smarkiai prisidirbo. Jei Bosienė pas ją lankosi, tai bus problemų dėl išpliurpimo, jei nesilanko - tai dėl vardo naudojimo savireklamai. Visaip bus blogai, nes Bosienė teisybės ieško teismuose.

Retorika

Retorika portretas
Daina Bosas maniau tikrai aukstesnio lygio "ponia" yra, bet pasirodo va ir lygis jeigu pas slauge grazinasi. O slauge eina ir pasakoja volisiems is eiles. Nu lygiu lygis cia, net geda svetima.

Nuomone

Nuomone portretas
Tie, kam cia yra normalu, kad slauge i veida leistu botulina ir pan, t.y. grozio ir estetikos injekcijas darybu - tik patvirtina, kad dauguma tautieciu vis del to yra silpno protelio.

Abrakadabra

Abrakadabra portretas
Negali teikti tų paslaugų, bet patį veiksmą, leisti injekcijas, gydytojui paskyrus, gali? Tai išeitų, kad su gydytoju gali dirbti, ar ne? Vadinasi dirbs ji, o pinigėliais reikės pasidalinti su gydytoju. Pasakykit, kokie chirurgai patys daro tas injekcijas? Manyčiau, kad chirurgai daro operacijas. Įdomi situacija.

Tarnybos miega

Tarnybos miega portretas
O nelegalai klesti super gyventi Lt

To Zinanti

To Zinanti portretas
Butent VASPVT truksta kontroles funkcijos, visiskai popierine istaiga, rinka palikta paciai susireguliuoti, zmoniu sveikatos saskaita. Zmonems truksta edukacijos ir specialistu viesumo Slaugutes injekuotojos, ABSURDAS

Žinanti

Žinanti portretas
O tai gal pajudinkime visas? Pvz. Medestetur įkūrėja Ugnė Stanislovaitienė - slaugytoja, kuri daro injekcijas, o už ją pasirašo gydytoja dermatovenerologė. Man trūksta VASPVT indėlio ir normalių bausmių. Po to ta pagarsėjusi Butkienė.. Visa ši istorija su Rasa visiems žinoma puikiai, tik dabar kažkas iškėlė rimčiau į viešumą. O pacientai turi suprasti,kad ne visi su baltu chalatu yra gydytojai.

...

... portretas
juk cia ne butinoji medicinos pagalba, kam tiek triuksmo del psichologiskai problemu turinciu zmoniu? save darkyti, pirma reik su psichologu sneket, kam to, taip kad.... ne medicinos cia paslaugos ir kam kaltint klinika, na nebent tuom, kad psichologo nepasiule pirmiausia

Anonimas

Anonimas portretas
Parsidave lietuva skandinavu bankams vergai cia mes Lt

Vyras

Vyras portretas
Man juokingiausios tos su pripūstomis lūpomis,kaip anties užpakalis.

karo su Ukraina metu bankų pelnai išaugo iki 68 proc

karo su Ukraina metu bankų pelnai išaugo iki 68 proc portretas
Gal ir patikėčiau žurnalistų gerais ketinimais (jeigu jie tikrai būtų tai aiškintusi bankų išaugusius apetitus, galimai nemokamus mokesčius valstybei, o ne botaksus), jeigu ne dirbtinai agresyviai sukurptas straipsnis, net tos įstaigos adresas anot jų kažkoks blogas. Beje nesitiki, kad pacientė, kuri grasina savo advokatais, nebūtų pasiskaičiusi apie tos įstaigos darbuotojus ir neva atkišo savo veidą bet kam, na nejuokinkite.

pavarė žurnalistai

pavarė žurnalistai portretas
Dabar žinosiu, kai eisiu į ligoninę ar į polikliniką sakysiu einu pas badytojus.

NoPn

NoPn portretas
Parduodu Xanax, clonazepam, bromazepam. 860137563

to Klausimėlis

to Klausimėlis portretas
Na ir palyginote. Ar jūs matėte, kad kur nors poliklinikoje injekcijas leistų gydytojai? Tikrai ne, netgi į venas leidžia slaugytojos (sesutės). Tada viskas ok būna? Kažin ar gydytojai mokėtų leisti injekcijas.

R

R portretas
Bus matyt ar tikrai teisinėj valstybėj gyvenam! Jeigu badytojai iš po visko neužsisuks aukso kranas ir toliau badys kvaileles kurios pas ją eina, visos slaugės žinos, kad reikia mest mažai apmokamą darbą slaugių ir eiti badyt botoksą . Tik mačiau badytoja veidą pasiturbinusi - nelabai bepanaši į tą kur foto

jis

jis portretas
tai jūs visas tas privačias klinikas, ne tik grožio patikrinkite. Ten visur 100% gyvuoja atlyginimai vokeliuose, o kai kurios įkurtos labi įtartinom sąlygom, bet euriukai akis daug kam užklijuoja.

Varpas

Varpas portretas
Atkiskit lupytes ... idursiu ir as

To KLAUSIMAS

To KLAUSIMAS portretas
Būtent! Vaidina auką, pūliuoja kažkokius ligotus komentarus, klinika rašo tekstus apie susidorojimą, gynėjos aprauda slaugytę, keikia sistemą. Na tai parodyk tą licenciją! Suvaryk visus faktais! Bet neturi ką rodyti. Va kur bėda. O ko Medihub tyli? Ne jų lizdo nauja gegutė?

KLAUSIMAS

KLAUSIMAS portretas
A tai kodėl specialistė neišstoja ir naparodo savo licenciju?! Iš karto nuimtu visus klausimus ir išsklaydytu samokslus Gal NĖRA ka PARODYTI?

Sugebeciau

Sugebeciau portretas
Duokit man adata ir kokio gal parafino padarysiu ne tik lupas ...

Rada

Rada portretas
Garsios moterys eina badytis pas slaugytoją, be žodžių...

Hmmm

Hmmm portretas
Na ir antraste, visai zurnalistai nukvako

KLAUSIMĖLIS

KLAUSIMĖLIS portretas
Kaip reaguotumėt, jei autobusą vairuotų žmogus be teisių, jei lėktuvą pilotuotų megėjas oreivis be licencijos, o vaistus kurtų ne farmacininkas, o "kosmetinės medicinos gydytoja"?

IKI TRAGEDIJOS VIENAS ŽINGSNIS

IKI TRAGEDIJOS VIENAS ŽINGSNIS portretas
Klaiku! Įsivaizduokite jei nuo hialurono kritinis alerginis šokas - ką padarys gydytojas, o kaip pasimes kosmetologė ! Medicinos įstaigoje yra ne tik medikas, bet ir būtinos priemonės gaivinimui.

Kaunas

Kaunas portretas
Uzsakytas straipsnis ir tyrimas teko pajusti kauno dienos reketa ir tai jau tesesi daug metu svabu kad tik moka , o apie garbaraviciu klana tyli siknas surauke , gal ne tiesa?

Klausimas

Klausimas portretas
Tai kaip čia Daina Bosas ėjo ne pas gydytoja, o pas slaugę? Kažkaip neatitinka jos standartų.Tai jeigu slėpė savo kvalifikaciją ar tikrai Dainai Bosas suleido, tai ką turėjo suleisti ar iš Gariūnų turgaus pirktus filerius suleido? Kažkaip suabejočiau ir tų preparatų kokybę. Iš kur juos perka ar leidžiama juos naudoti?

Kažkaip

Kažkaip portretas
Jaučiu, kad tyrimas bus neišsamus, nes daug gerbiamų valdžios įstaigų nepaminėtos: priešgaisrinė, darbo inspekcija, maisto ir veterinarijos tarnyba, konkurencijos tarnyba, seniūnija ir daugelis kitų.

KD

KD portretas
Labai ziauru kaip su Rasyte bandoma susidoroti tokias budais. Toks sklykstus uzsakytas straipsnis yra nepilnavercio zmogaus neapykantos ir pavydo isreiskimas. Na o Kauno Diena labai gaila bet prarado savo verte issikisdama i sio niekingo zmogelio neapykantos kara. Gaila kad Lietuva liko “svogeriu” krastas.

Ilė

Ilė portretas
'Garsioms moterims" dar galima pasiūlyti ir svirplių klizmą labai gerai veikia ir visai nebrangu

M

M portretas
Kokia cia sensacija,mokescius valdzia užkrovė didziulius,ir nemoka.Ir niekas nemoka,o cia moteriškė,tegul eina pas ją kas tik nori.

Dekokim specialistei

Dekokim specialistei portretas
Dabar garsios moteris taps dar garsesnes, nes ne tik nuo orgazmo bet ir nuo skausmo rekaus.

Susirūpinusiems

Susirūpinusiems portretas
Jeigu parodys atitinkamos profesinės kvalifikacijos gydytojos licenciją - turės išeit atsiprašantis straipsnis. Bet kadangi neparodys, tai jos niekas nei dergia nei palieka. Manau nei ENTT, nei VMI ar VASPVT nepalieka :)

Laura Laurytė

Laura Laurytė portretas
Toks agresyvus ir iškart nuteisentis straipsnis. Skaitau ir galvoju kiek gali būti pagiežos pas žmones. Svarbiausia apdergti ir palikti

Nuomonė

Nuomonė portretas
„Garsios moterys“, „nuomonės formuotojos“ ir „uždara FB grupė“ – viskas tuo ir pasakyta!

Rimtai

Rimtai portretas
Įžvelgiu kažkokį psichologinį herojės kompleksą, nes turbūt viena ir ta pati komentuotoja, arši gynėja pasirašo vyrų vardais:))))

Šaltukė

Šaltukė portretas
Pagalvojau, kad veterinarų trūksta ir šiaip pagalbinio personalo prieglaudoj Penkta koja, bet po to pagalvojau, kad gyvūnėlių sveikatos priežiūra bent normaliai kontroliuojama, nepaeis... nei šuniukui, nei kačiukui neleidžia vaistukų neturintis tam teisės prašalaitis.. net vaistų nuo blusų nenusipirksi gyvūnų prekių parduotuvėj, jei tuo metu nėra veterinarijos gydytojo. Ne save taip vadinančio, o veterinarijos gydytojo išsilavinimą įgijusio. O čia visgi mes kalbame apie žmones. Apie moteris ir vyrus, kurie dabar plėšosi marškinius, turi "labai aukštus" standartus ir story'uose aiškina, kaip nei jiem, nei kitiems celebričiams nieko blogo nepadarė. Nepadarė ir girtas medžiotojas, kuris tą dieną nieko nenušovė. Nepadarė ir paauglys, kuris youtube išmoko vairuot sunkvežimį, nes tą dieną niekas nepasimaišė kelyje. Ar būtinai turi kažkam kilti baisūs sveikatos sutrikdymai, kad visi suvoktų KODĖL NEGALIMA lįsti prie žmogaus kraujotakos ir raumenyno neturint tinkamo išsilavinimo.

Emilis

Emilis portretas
Fui koks neskanus užsakytas straipsnis. Mums teko ten lankytis ir tikrai ten labai mielas požiūris į klientą

Nelikvidu atranka

Nelikvidu atranka portretas
Ten moteru nerasta tik kardashian surogatai su pripustais žandais, kaktom ir lupom, ir tatuiruotom sub..em, nu bukvaliai tokios kaip rodo kk2, ir jos dauginas taip greit kaip triušiai tik partogenezes budu

subadyt ,,,garsiu moteru,,, badytojai

subadyt ,,,garsiu moteru,,, badytojai portretas
visas LIUPAS, prifarsiruot botokso ir issisketusia paleist, legaliai dirbt, toliau badyt ,,,garsias moteris,,,,

Nu jo

Nu jo portretas
Mano bobai po injekcijos tarpkojo rauksle isnyko net nusimyzt nebegali ir ka tada?

as irgi retkarciais

as irgi retkarciais portretas
pabadau garsias moteris

Mhm

Mhm portretas
Sitai seselei Marozienei visai protas aptemo matomai nuo desperatisko noro nusipirkti dar ir dar viena chaneli ar aukstakulniu pora, todel ir apsimeta slanga, kad seseles gali daryti injekcijas i kaire, ir i desine. Na, turbut tai tiesa, Lt patapo eksperciu salis! Net neabejoju, kad viena kita bado rusiuose nelegaliai, susiveikusios nelegalaus pavogto is salonu Botox ir kt slamsto.Juokas per asaras….

Re:reputacijos reziume

Re:reputacijos reziume portretas
Oho cia kas do "profesorius'ė"baigus maximoj darba pasireiske.

Nuomone

Nuomone portretas
Slaugytoja turi sikna badyt, i ne veida. Todel tie, kas dave badyti jai veida - siknoj smegenys.

Pasimetus

Pasimetus portretas
O kodėl nebe sculpta? O medihub...?

Siūlau

Siūlau portretas
Įstatymai aiškūs. Šmeižtas ar ne tegul Rasa rodo gydytojos diplomus.Jeigu ne ir ji ištikrųjų yra tik slaugytoja, tada viskas aišku. Atsako pagal įstatymą. Amen.

tatoo

tatoo portretas
o tai tatuiruotes darantys kokius mokslus turi buti baige? ar rasalo ar kazkokiu automobiliniu dazu vedimas po oda tai smulkmena, o jei po oda suleisi ne spalvota rasala o bespalvi skysti tada jau labai labai baisu? Tai cia juk tas pats kaip nespalvota skaidri tatuiruote.

REPUTACIJOS REZIUME

REPUTACIJOS REZIUME portretas
-paskelbia kad tai šmeižtas -paskelbia kad buvo reikalaujamos kažkokios pinigu sumos už straipsnio stabdyma -visas komentatoriu būrys (gal vienas asmuo) kalba apie kažkoki susidorojima -kažkieno pavyda -parsidavusius žurnalistus -konkurentus………… Ir NULIS teisiniu argumentu, NULIS! Manau tokios retorikos neleistu sau bet koks save gerbiantis Kauno raj. autoservisas, o čia, sveikatos priežiūros imonė! Dugnas. Su reputacija viskas aišku, matomai estafetė kitoms institucijoms…

REPUTACIJOS REZIUME

REPUTACIJOS REZIUME portretas
Na šitas case’as vertas PR pradžiamokslio knygelės “Kaip užkasti savo reputacija per kelias paras” Šalyje dar karta gydytoju dermatologu iškeltas viešai klausimas kas gali atlikti injekcijas ir kreiptasi i VASPVT dėl išaiškinimo. Ko pasekoje, kaip istatyma pažeidžiantis pavyzdys atsiranda “Kauno dienoje” straipsnis apie imone “Sculpta” Kaip reaguoja imonė i KD straipsni kuriame pateikiama informacija apie žurnalistini tyrima ir teisinius argumentus kad Rasa Marozienė būdama SLAUGUTE negali atlikti tokio pobūdžio procedūru, injekciju. Juo labiau kad procedūros metu nei prieš nei po nėra jokio gydytojo. Imonė reakcija:

Žurnalistui

Žurnalistui portretas
Žurnaliste pakapstykit giliau ir sužinosit apie tai kad šioje klinikoje dar dirba specialistė kuri daro grožio proceduras, bet yra nieko nebaigiusi ir daro tai nelegaliai))

Aš portretas
Labai gaila, kad tiek yra pavydo. Ir kas slepiasi už šito straipsnio, pirmas ,kad tai užsakytas ir jokių žurnalisčių nebuvo. Moteris žinanti savo darbą, kuri taiso “dermatologų” gydytoju “gražius” darbus. Kuri kvalifikacija savo kelia ne šitoje supuvusio mąstymo valstijoje su senais įstatymais, o daug pinigu kainuojančiuose mokymuose, kur nei puse jūsų nenuvaziuotumet nei savaitei pabūt. Debil**

He he

He he portretas
Labai aktuali tema, visi kauno dienos skaitytojai dydina sau lupas. Jus dar apie nelegalius pimpiu dydinimo specialistus tirima padarykit, nes siais laikais net ir moterims reikia tokiu paslaugu.

Norge

Norge portretas
Na o kaip su taturuotem?,jas nuo neatmenamu laiku daro net ne medikai..,ir ka?,niekas nenukiancia..tarpkitko,EU tokias menkas botulino proceduras nebutina ,kad atliktu Gydytojas..

nana

nana portretas
Pati nesugalvojo, darykit tyrima jos sugyventiniams, vyrams ar meilužiams

Santechnikas

Santechnikas portretas
Gerai kad parašo kas vyksta ....nes čia panašu į kriminalą.... kaip galima tuo užsiimti nelegaliai...

Jadzė

Jadzė portretas
Noriu susimažinti apatines lūputes, duokite man adresą

Anonimas

Anonimas portretas
Gal atsiras rimtų institucijų,kurios pakirps sparnus tokio braižo gadinančios žmogaus sveikatą ne gydytojams,o slaugytojoms.Tikrai sveikintina,kad tokia veikla užsiimančius žmones ėmė tikrinti,nes tą reikėjo seniai daryti.

Anonimas

Anonimas portretas
tiems kurie smeizia zurnaliste. is kokios vatagalviu kaimenes esate? jei nezinote zurnalistika yra darbas ir uz tai moka pinigus, jokia cia naujiena. norejot kamile apsmeizti, o apsidirbot patys, ir labai smirdite.

To nepatariu

To nepatariu portretas
Tu cia kazkoks sheboy is tailando?nieko nesupainiojei? Uzsidek pampersa ir lupos tilps ir is kiauros siknos niekas nebegs,cowboy

Cx

Cx portretas
Mielieji, o eitumėte apendicitą operuotis pas slaugytoją, kuri tiesiog brangius kursus baigusi? Nemanau. Taip ir čia. Nereikia teisinti gudručių. Tikiuosi, kad visos “grožio specialistės” bus patikrintos.

Tomas

Tomas portretas
Užpirkta reklama, gėda. visi žinome šita vyr. Redaktore už pinigus ko tik nepadarys, pavyduole, nu, visas Kaunas žino kaip dirba

Valstietis is paezeriu

Valstietis is paezeriu portretas
As tai dejausi protezus ir man istatinejo stalius. Paskui iskrito viskas.

dabar aišku

dabar aišku portretas
kodėl Pikulės lūpos kaip 2 petelnės

Baikit juokus

Baikit juokus portretas
Skaityt nemokat? Gali nepatikti tyrimas, žurnalistė, portalas, bet faktas yra aiškus- tetulė dirbo nelegaliai. Jos influencerės taip pat atsakingos už tai, kad reklamavo neteisėtas paslaugas. Klaidino žmones.

basta

basta portretas
Legaliai ar nelegaliai ji ten dirbo, bet jei įlindo teikti tokias paslaugas, tai greičiausiai buvo ten "stogą" gavusi ir ramiai be licenzijų dirbusi. Lietuva gi korupcinė valstybėlė, už pinigus viskas nuperkama. Tuo mes ir panašūs į Ukrainą, tik skirtumas, kad dar karo pas mus nėra.

Asta

Asta portretas
Sekam viską jau kelinta diena viešojoje erdvėje, tiesiog gaila, jog vyksta toks vienapusis puolimas. Kiek mačiau p.Rasa yra išvis Amerikoje, o uždarose grupėse vyksta diskusijos, kur net pasisakyti galimybės neturi specialistė. Visiškai akivaizdus melas, skleidžiamas su intencija. Nežinau kur tiesa, bet iš tokių plačių kalbų eina suprasti, jog tiesiog yra pavydas ir kerštas buvusių simpatijų. Gaila, jog tokių metų žmonės puola taip žemai.

Anonimas

Anonimas portretas
Didžiausias klausimas man kyla kodėl viešoje erdvėje žurnalistė su sese pasiėmusios tiesios ieškotojų roles? Kas per pagieža, nepaliaujamas aktyvumas ir smerkimas.. Ar tai pavydas, ar sumokėta konkurentų akcija manau nesužinosime niekada. Nesinori tikėti, kad profesionali žurnalistė nebijotų skleisti tokio grubaus melo viešoje erdvėje. Pas Raselę esu lankiusis, viskas vyko be priekaištų, viskas vyko legaliai su visomis tiesingomis procedūromis. Užteks šmeižto..

UPS

UPS portretas
Visos kurios pasiskolinot lūpas,grąžinkyt briedžiams...

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Na, nejuokaukite: ir kineziterapeutai atlieka visas šias procedūras! Išklauso įvairius brangius seminarus, kvalifikacinius pažymėjimus gauna ir sėkmingai jau eilę metų gražina žmones... O kur tikrintojai

Mantė

Mantė portretas
Gėda žurnalistei Kamilei ir visai Kauno dienai už tokios kokybės straipsnį. Labai tikiuosi žmonės mąsto ir supranta, jog čia yra visiškas šmeižtas. Jau vakar grupėje Facebook buvo kiek kalbų, bet konstruktyvumo nerasit.. gaila, jog vyksta toks susidorojimas. Sėkmės

Nepatariu

Nepatariu portretas
Buvau pas ja, prasiau lupas padytinti, ji padydino, bet ne tas, dabar vaikstau kaip kowbojus, viskas kabo, tai vetoj stringu tenka pantalonus nesioti, o i kelnes isvis lupos neilenda. Siaubinga aferiste.

He he

He he portretas
Tegul pavesina auku nuotraukas, norim pasijuokti is vistu ir gaidziu.

to va kainos

to va kainos portretas
Jei proto trūktų, tai skirčiau pinigų tiek nesąmonėm, geriau kelionėms ar kam. Ligonės tik drasko savo veidus, nosis ir t.t.Na ,jei bėda, liga, avarija ,tada taip.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Lietuvoje labai daug visokių gydytoju. Ir veido specialistų ir grožio ir mitybos ir lieknėjimo ir nenutukimo ir mitybos kokių tik nori.

aishku . kad proto nera

aishku . kad proto nera portretas
slyshtu kai pamatai tas anties tipo lupas

va kainos Atmorozkės

va kainos Atmorozkės portretas
Veido operacijos Klasikinis apatinės – vidurinės veido dalies patempimas 5600-5800 € Vidurinės veido dalies patempimas ir apatinių vokų plastika 2500 € Kaklo plastika 2300-2500 € Antakių pakėlimas 1850-1950 € Akių viršutinių vokų plastika 1100-1200 € Antakių pakėlimas ir viršutinių vokų plastika 2400-2600 € Endoskopinis antakių pakėlimas 2000 € Endoskopinis antakių pakėlimas ir viršutinių vokų plastika 2500 € Akių apatinių vokų plastika 1500-1600 € Atlėpusių ausų korekcija 1100-1200 € Vienos ausies korekcija 750-800 € Pilna nosies plastika su pertvaros korekcija 3200 € Pilna nosies plastika su pertvaros korekcija su šonkauliu 4000 € Nosies galo korekcija 2500 € Nosies pertvaros korekcija 1700 € Rinofimos gydymas 1650 € Smakro plastika, kaina su implantu 2600 € Lūpų didinimas nuosavais riebalais 1350-1450 € Lūpos pakėlimo operacija su vietine nejautra 1200-1300 € Skruostų (Bichat) riebalų pašalinimas su vietine nejautra 1400-1500

Nieko

Nieko portretas
Nieko nėra šlykščiai už nuomonės formuotiojus už pinigus. Pamatai sąžinę parduoti

Tomas

Tomas portretas
Padariau tirima. Konservata dirba putnui legaliai, ira darbo sutartis, mokescius moka reguliariai, atliginimas neveluoja. Reikia skelbti ji top 2023 metu darbdaviu.

To lina

To lina portretas
Cia jau rimti pareiskimai,uz tuos viesus kaltinimus tokius,kaip "aferiste" gali tekt pasiteisint,nematot gerbiamoji?

Už dyką

Už dyką portretas
Vyrams įstatau ragus, kviečiu visas storalūpes pagroti ant fleitukės, pačepsėsite skanėstą

Lina

Lina portretas
Labai tikiuosi , kad pagaliau bus priejusi liepto gala ta aferiste! Labai tikuosi, kad nebeišsisuks! babkes kala ir juokiasi vaidindama medikę - atimti ta licencija slaugytojos! Uzpakalius lai eina badyt ne veidus, bet jai uzpakalis lygu veidas- bele babkes byra i kisene ir kvailiu atsiranda kas eina pas ja. Dar pries Sculpta kiek metu po Kaikario sparnu aferas dare…

koks kalvis toks ir likimas

koks kalvis toks ir likimas portretas
Saunuolis;;;;;nuzmogejimas;;;;;turim padeti ukrainai nuo uzpolikugelbetis,o kam nepatinka jau aisku,karliko gerbejams,teisingai raso,,,jeigu jus zudytu kaip ukrainiecius jus tada kitaip giedotumet,nieko dievulis viska mato,kas dirba geriui,o kas blogiui,uz viska atsakysim dar ir sitam gyvenime,

o

o portretas
si kgb saika prie /lovio/ prislinko legaliai ir tauta prievartauja /legaliai/?===

vadinasi

vadinasi portretas
PSICHIŠKAI NESVEIKAS GRAFOMANAS JAU RAŠYTOJAS ????? IR GARBINGAS ŽMOGUS..KIENO TARPE ??? POKERIO LOŠĖJŲ TARPE ..AR neeeeeeeeeeee

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
"GALIMAI" dar nieko nereiškia , ar tik ateityje nesulauksim viešo ATSIPRAŠYMO už šį straipsnį ...daug yra teisinių neaiškumų .

o kas jai

o kas jai portretas
bile yra pinigingų, kurių galvelėje tuščia.

geriau paviesinkit

geriau paviesinkit portretas
kurios kiaunes nukentejo

Bobule

Bobule portretas
Naturalus žmogus yra patc gažiausias,o dabar plasmasines gražuoles išpustom lupytėm,atrodo lyg jas visas viena motina būtu pagimdžousi .Kai kurios atrodo baisiai.Na ir.mada atėjo,ar jos jau pinigų neturi kur dėti,tegul aukoja labdarai.Durnumui nėra ribų.Slaugytojos nekaltinu jeigu kvailes eina savęs dsrkyti tai kdel jų nebadyti

Cha

Cha portretas
Rajonuose ir hi fu procedūras daro neteisētai

Anonimas

Anonimas portretas
O DIEVE.....TAI GALAS. JAU TIEK GEOGRAFIJOS NEIŠMANYTI KAD TAPATINTI LIETUVA SU UKRAINA..KĄ DARO TOTALUS NEMOKŠIŠKUMAS IR SMEGENŲ PLOVIMAS..MAN BAISU, KAD VIENA IŠSILAVINUSIŲ TSRS TAUTA VIRTO BEMOKSLIŲ IR PSICHIŠKAI SULUOŠINTŲ ŽMONIŲ ŠALIMI...

Anonimas

Anonimas portretas
Salin gauruotas LGBT-GESTAPO letenas nuo verslininkes.

PŠŠ

PŠŠ portretas
Nuo savo metų toli nepabėgsite, kad ir kaip benorėsite leistis tuos botulinus hialorinus. Na keliems metams taip, bus efektas, bet amžius vėl jus pasivis ir galop suvoksite, kad savo veidelio feiso jau niekaip nebepagražinsite. Maža to, nuo tų injekcijų liksite su atvėpusiom lūpom, nudribusiais paakiais ir pan. Va tada ir bus viso to jauninimosi kaina, už kurią dabar vaikotės. O apie Morozienę ir panašias. Kol yra kvaišų, kurios moka didelius pinigus už jaunatvės eleksyrą, tol ir bus tokių pasipinigautojų, kaip Morozienė. Šioje situacijoje kalta ne tik ji, bet atsakomybę turi prisiimti ir jos klientai.

Reklama

Reklama portretas
Veigu Bosas panaši ne į bačką,o į armatūra,tai ta klinika yra efektinga ir tiks visoms ančiasnapėms.

>nuzmogejamas

>nuzmogejamas portretas
gal baik ruski rašinėt? Ne tik iš formulavimo, bet ir iš žodžių klaidų/zudyykas-grynai iš ruskių akcento/ kiekvienas kas bent kažkiek masto, gali tave iššifruot:D:D)

to ponui tapinui

to ponui tapinui portretas
Blogai skaitai vikipediją.Kelių knygų jis autorius,tekstų,straipsnių,gal tu išvertei kokį romaną būdama s15 metų,apsigirk,gal neperskaitai apie jo veiklą, nemoki įsijungti,tau iki jo šviesmečiai,tamsuoli.

to nuzmogejamas

to nuzmogejamas portretas
Jis rašo po kiekvienu straipsniu ,nesvarbu, kokia tema, juodina garbingus žmones, šmeižia ,išgalvoja nesąmones, propagandistas, jis atlieka vaidmenį kremliaus pasamdyto, kad sukiršintų žmones, kad neaukotų. Kvailelis jis, nesuvokia, kad iš jo tik šaipomasi ,ir niekas neklausys, bet šlykštu ,gėda kad tokį parleidžia komentaruose. Manau, kad atitinkamos institucijos savo darbą padarys.

nuzmogejamas

nuzmogejamas portretas
,,,PONUItapinui.... CIA raso nusikaltimas pirkti ginklus,o ar nenusikaltimas nepirkti ginklus jeigu ateina zudykai i tavo zeme ir tu juos negini,tai uz ka tu eini ,uz zudykus ar uz zmogu kuris nori padeti apginti savo sali//////////////////////// cia raso putino gerbejai,zudyku ,kurie zudo vaikus nekaltus zmones ,atejunai rusai okupuoja ukraina o mes turim tyleti pagal tavo mastyma,idomu kaip tu tyletum jeigu tavo seima naikintu ateje rusai,jie taves neklaus kokios tautybes zudys visus,tai kad TAPINAS gerai daro ,padeda zmonems apsiginti nuo okupantu,o tave reikia isryskinti ,uz ka tu kovoji,uz zudykus,laikas lietuvai tikrinti tokius rasytojus,kurie eina is vien su zudykais,okupantais,zmones padekit kuom galit ukrainai karo metu,o kurupcija yra visur,daugiau,maziau,bet zmones del tokiu svolaciu neturi kenteti,o mums numoti ranka,padedami kitiems mes gelbstim ir savo laisve nuo okupantu,

kk2

kk2 portretas
tokių "meistrių" ,dirbančių nelegaliai-pilna.Jei nelgaliai dirba autoservisai, garažiukai, staliai , kodėl negali dirbti ir jos?

Saunuole

Saunuole portretas
Moteru badytoja .

ponui Tapinui

ponui Tapinui portretas
pasidomėjau Vikipedijoje kas Tamsta esat..Taigi esate ekonomistas pagal išsilavinimą...O prisistatot ŽURNALISTU..Švelniai tariant meluojat..Tam kad buti ŽURNALISTU reikia baigti to paties Universiteto žurnalistiką, o ne ekonomiką...Taigi sutinkat ar nesutinkat tai yra prisistatant kuo nesat tai galima traktuoti kaip sukčiavimą..(.Gerai kad ekonomistai dar neprisistato gydytojais..) Bet žinant jūsų MEGĖJIŠKĄ veiklą šioje srityje gal geriau pavadinti Jūs ŠOUMENU ar kaip nors kitaip...Dėl ginklu pirkimu (nesvarbu kam ) mano nuomone yra NUSIKALTIMAS..Nes tas radaras gali patekti teroristams kurie jį panaudos , tarikim, orlaivio įgūlos dezorientacijai ir įvyks KATASTROFA žūs nekalti žmonės..Ar jus suprantat , kad tai pavojingas ginklas??? Ir jus renkate pinigus tiems ginklams nusipirkti..Žinant korupcijos lygį Ukrainoje šis pavojingas ginklas gali atsidurti kur nors Afrikoje ar Pietų Amerikoje..Nes ginklai jokia paslaptis jau atsidūrė nežinia kur... AR JUS JAUČIAT BENT MORALINĘ ATSAKOMYBĘ

Esu girdėjusi

Esu girdėjusi portretas
Apie įstatymu numatytą tvarką, kai galima patirtį ir įgūdžius prilyginti kompetencijai ir gauti kvalifikaciją. Nes ne visuomet tik popierius profesionalumą apsprendžia.

Sakykim

Sakykim portretas
man žalą padarė advokatas, be kurio pagal LT norminius aktus negalėjau apsieiti. Advokatas turi visas LT advokatūros licenzijas ir kitus popiergalius kurių reikalingumą jie patys nusistatė. Ar advokatūra man atlygins savo licenzijuoto advokato padarytą žalą? Jokiu būdu ne. Tai kokiam velniui reikalingos visos tos licenzijos, geriau būtų privalu skelbti ir viešinti visą paslaugų istoriją, kad klientas pats galėtų susivokti į ką kreiptis, o ką geriau apeiti lanku. Taigi to viešinimo, t.y. veiklos rezultatų žinomumo, visi tie licenzijuotieji labiausiai ir vengia. Jeigu tos komplikacijos su visokio marmalo leidimu į organizmą būtų įvykusios po licenzijuotos specialistės procedūrų, tai ką, būtų pacientei geriau?

to baisu

to baisu portretas
Pamiršai,kad vyrams ten kažką didinote,cha cha

Baisu

Baisu portretas
Valstybe bando visus verslininkus ant licenziju uzsodinti nelegaliai. As su dalininku irgi turejome grozio salona miestelyje, kur uzsiiminejome uzpakaliu ir slaunu didinimu merginoms ir moterims naudojant aukstos kokybes sintetine alyva. Ir versla uzdare vadindami mus nelegalia veikla. Ir viskas vien del verciamu nusipirkti licenziju, kurias mes atsisakem isigyti.

Jezusmarija !!!! :)

Jezusmarija !!!! :) portretas
FAKTAI ! Ponia turi SLAUGYTOJOS LICENCIJĄ ! Vieša info ! Pasižiūrėkite ! Duota net nuoroda , o galima pagooglinus vardą , pavardę ! O SLAUGYTOJA , negali teikti paslaugų , kurias teikia GYDYTOJAS _ Šias procedūras gali atlikti tik gydytojas dermatovenerologas, plastikos chirurgas ar kitas GYDYTOJAS , turintis įstatymų numatyta tvarka patvirtintą atitinkamą kvalifikaciją ir licenciją.____P.S. klaiku ....nesuprasti ką skaitai , kokie teikiami faktai ..

Aš portretas
Geras, ir išsamus straipsnis, gal vertėtų susimąstyti gražuolėms einant pas tokias grąžintis, gal panaudokite savo turimą galvą ir pasidomėkite pas ką gulatės injekcijai, juk tai sveikata ir intervencija, kuri nežinia kokias gali sukelti pasėkmes !! Žurnalistė puikiai atliko tyrimą, buvo įdomu skaityi, tikslas demaskuoti - pasiektas 100 proc. !!

to Manau

to Manau portretas
Pameni, kaip sakė Paksius: ,,ši.u ir tapšnoju'' ant tokių kaip tavo pezalų. tą daro ir didžioji šalies dalis. Pavydėk toliau.

Donatas

Donatas portretas
UŽSAKYTAS STRAIPSNIS 100% ♠

Rasa

Rasa portretas
Šaunuolė Kamilė, tik kuo greičiau reikia viešinti tokias apsimetėles...

to Manau

to Manau portretas
Už konkrečių apšmeižtų žmonių niekinimą irgi yra straipsnis

to manau

to manau portretas
Anonime,užsičiaupk...nejuokink blusų,tu esi nulis,nulių nulis,tu esi kremlinis,gerai žinomas.

Manau

Manau portretas
bet koks saviveiklinis pinigų rinkimas yra SUKČIAVIMAS..Neaišku kas aukoja, iš kokių rezervų, kam patenka KONKREČIAI pinigai ..Be to FINANSINĖ veikla yra apmokęstinta valstybės..Kiek sumokėta mokęsčių ar aplamai sumokėta...Be to po tokia veikla gali buti TERORIZMO FINANSAVIMAS, ( YPAČ GINKLŲ PIRKIMAS),O TAI kelia pavojų LIERTUVOS KONSTITUCINEI SANTVARKAI, nes neaišku kur nupirkti ginklai nusėda ir kieno rankose.Tokią veiką turi kontroliuoti VALSTYBĖ..TURI BUTI VALSTYBĖS PATVIRTINI FONDAI. JEI TO NĖRA - VYKDOMAS FINANSINIS NUSIKALTIMAS...O VISIEMS gąsdintojams primenu LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJOS 25 Straipsnį..........ir prašau nevartoti įžeidžiančių ir necenzūrinių žodžių. Nes už gali tekti atsakyti teisme.

Širšuolas

Širšuolas portretas
Mielos moterys padidinsiu jusu lupas ir lupytes savo geluonio pagalba, dirbu visa para tel. 8 615 $#@%&

Marija

Marija portretas
Nesmerkiu dirbančių, tačiau nustebau paskaičiusi, kad čia yra dienraščio VYR. REDAKTORĖ. Su tokia šališka nuomone dirbti žurnalistikoje negalima.. Linkiu padorumo

Manau

 Manau portretas
vienos zinomos pacientes pavade ir vardas,D.B. neturejo buti viesinamas,be jos sutikimo . Mozorienes dar viena kliurka. gali buti ir uz tai iskelta byla.

Anonimas

Anonimas portretas
Man keista matyt tuos visus patvorio gynėjų komentarus - lyg būtų karinė ataka prasidėjus. Jūs ją mylėjot ir mylėkit, garbinkit ir toliau, bet faktas aiškus - ne slaugės rašo įstatymus. Maža to, "megėjiškas" įstatymų aiškinimas yra atviras melas žmonėms, kurie tau patiki savo sveikatą. Maža to, suklaidintų garsių žmonių naudojimas savo reklamoje pritraukia kitas nelegalios veiklos aukas.

to Paaiškinimas

to Paaiškinimas portretas
Kaip Onute ,Rasa, kauniete, Jonas...kaip sekasi fantazija skurti? nepavyks ,nesitikėk

to paaiškinimui

to paaiškinimui portretas
nepasislėpsi, tavimi tikrai užsiims,kam reikia

p

p portretas
manau kad yra daug tariamu kosmetplpgiu daranciu tokias operacijas...labai pelninga!

senis

senis portretas
jei ne žurnalistai tai lietuvoje vsio zakonno

Vita

Vita portretas
Kad nekiltų komplikacijos po lūpų korekcijos, reikia bent pora dienų nevartoti alkoholio ir neimti į burną kas papuola. Dar patartina praustis. Tuomet ir komplikacijų nebus. Ir brudo po 50 Eurų į save neleiskite, yra normalūs produktai be šalutinio poveikio, todėl ir kainuoja 200 ir daugiau.

Paaiškinimas

Paaiškinimas portretas
Tūlą Tapiną aš nelaikau sukčiumi o SUKČIŲ GAUJOS AUKA. Nes tai LIGONIS turintis priklausomybę lošimui....O sukčių gauja RADAROM stebiuosi kad neužsiima KRIMINALINĖ ŽVALGYBA ir POLICIJA..KAS TAS OHMANAS ir ką jis veikia LIETUVOJE.....

Veidrodis

Veidrodis portretas
Žiobrių lūpų ir šamų skruostų gerbėjoms.... Kokios Jūs baisiai vienodos!. Vis "putlinatėss ir pučiatės" be ribų ir proro. Nebematot savęs veidrodyje, tapote nuo adatų priklausomos. O tiiems be diplomų "skulptorėms" yra Įstatymai.Jie privalomi Lietuvoje. Žalokite save , kur norite, visi tie meno darbai" veide tikrai klaikiai atrodo.

Kaip suprantu

Kaip suprantu portretas
ponia turi tik slaugytojos licenciją ( vieša info ) ir neturi teisės teikti tokias paslaugas , kurias pagal išsilavinimą teikia Šias procedūras gali atlikti tik gydytojas dermatovenerologas, plastikos chirurgas ar kitas gydytojas, turintis įstatymų numatyta tvarka patvirtintą atitinkamą kvalifikaciją ir licenciją._____P.S. tema turėtų būti baigta teisėsaugoje . O apie ponios "padorumą " liko tik kabutėse rašyti .

kas man nepatiko

kas man nepatiko portretas
Paskaičiau straipsnio pavadinimą, na galvoju dabar tai jau kad parašysiu mažai nepasirodys. Bet skaitau straipsnį ir ką pamačiau, straipsnis iš karto itin agresyvus, iš karto akivaizdžiai puolamasis, su įžeidimais "badytoja", suprask - visi kas tobulinosi grožį tie yra "susibadę", beje nors čia pat rašo, kad ta savininkė su mediko išsilavinimu ir kad vyksta tyrimas ir tik jis parodys ar ji tikrai darė ką nelegaliai. Ar nebus čia konkurencija, ar gal kokia pavydi draugė dabar už kampo kikena melagingai įskundusi? O kur taip vadinama nekaltumo prezumpcija,kol neįrodo kitaip?

Anonimas

Anonimas portretas
Kokia neapsakoma kvaiša reikia būti, kad darytis tokias procedūras. Kam tokių gailėtis ?

teisininkė

teisininkė portretas
Visos moteris gave iš jos injekcijos turi kreiptis o ne laukti kada atsiras problema ir praeis laiūkas jin jau nusikalto kad neteisėtai lindo prie jusu veido užsienyje tai labai didelės tūkstantinės baudos jei be mokslinio išsilavinimo užsiima tokiais dalykais Dar ir valdžia turėtu išmokėt kompensacijas kad davė leidimusmulkinti moteris

Tomas

Tomas portretas
Tema yra labai aktuali, kadangi kalba eina apie žmogaus sveikata, todėl atualu tema plėsti ir edukuoti vartotoja. Turi pasisakyti specialistai ir atitinkamos instancijos. Privačios medicinos sektorius turi išsivalyti nuo panašaus plauko apsišaukėliu

Ha ha

Ha ha portretas
"Sculpta" tik man vienam panašu į "čiulpk tą "?

to teisininkas

to teisininkas portretas
Tu ne teisininkas suskiau o matyt gaves doze kolkas patylėk palauk kada ir be tos grožio skiepintojos tavo fizioonomija išsikreips O kad taip bus tai 100% garantija Šipsenėlė sako dingsta nuo veido po triju doziu

juokingi čia vyrai?

juokingi čia vyrai? portretas
Juokingiausia ,kad čia ją gina vyrai, arba tik pasirašinėja vyrų vardais. jei vyrai, tai ką jūs ten storinate ,jei žinote, kaip ji dirba.

Kaunas

Kaunas portretas
Labai protingas Anonimo komentaras Gaila kad mažai tokiu protingu žmoniu liko Taip ir priviso europietišku sukčiu egzistavimas tai jokio žmoniškumo Gėdos jausmo neturinti atsiradusi žmoniu masė jaunimo durninimas lupos kaip ančiu krutys palietus kliuksi prigaminta visokiu depiliatoriu skuskit kojas o nuo to skutimo plaukai auga kaip ant barzdos Kiek sužalotu moteru rodo per intrerneta o tie žalotojai jachtas perkasi kad jus iškreiptais snukiais vaikščiotumėt Ta moterėlė tikrai smegenu defekta turi taip elgdamasi juk žinojo kad gali sužaloti moteri o visos tos užtarėjos sulauks dienos kaip bijos i veidrodi pažiūrėti kas iš ju liks kaip subliukš tas prileistas neaiškus skystis i ju kūna Visi tie butulinai šudalinai tai kaip ir tie skiepai neištyrti neaiškios kokybes Kiek asilu išpaiše savo kūnus tatuiruotėm čia dėl kiekvieno spaugelio pergyveni o jie prašau groži demonstruoja po oda rašalo prisišvirkščia o dar maitinasi chemijos prifarširuota maximu maista

Griuk iš juoko

Griuk iš juoko portretas
Kiek „klinikos“ savininkė prirašė čia „komentaru“. Bet tiek buka, jog nesupranta, jog nesvarbu kokiu vardu save vadintum, vis viena nėra sunku atsekti kas rašė. O prisirašė storai :)

Jonas

Jonas portretas
MOTERYS labai stengiasi,kad įgytų pirmykštį vaizdą-būtų panaši į bezdžionėlę.

ale teisininkui

ale teisininkui portretas
Žurnalistas privalo viešinti klientų skundus, kreipti dėmesį, o teismai lai aiškinasi.Jeiyra nukentėję-tegu aiškinasi.

Teisininkas

Teisininkas portretas
Kad tik netektu vėliau atsiprašinet tai žurnalistei.

Cha

Cha portretas
Taip toms kvailoms vištoms ir reikia. Tegul vaikšto su anties snapais.

patricijai

patricijai portretas
o kaip su žurnalistės pusbrolio marčios tetos močiutės seserimi, kokie reikalai, nekišk nosies ,kur nereikia ,yra tam teismai.

;-)

;-) portretas
TURBUT ZURNALISTINIO TYRIMO METU HELIURONO I SMEGENIS PATEKO IR VISAS RAUKSLES ISLYGINO

klinika

klinika portretas
del dusciagalviu...

to simas,tomas,tadas ir kiti

to simas,tomas,tadas ir kiti portretas
tai teismas išsiaiškins, ko jūs ją ginate. Tokių pilna dirbančių be nelegaliai, lai aiškinasi, ko bijote.

vietoj bosienės

vietoj bosienės portretas
Kreipčiausi į teismą, ar gali išduoti ,kam ką ji darė? ne, negali,čia kaip gydytojo paslaptis turi būti. Pas tokią neičiau, kuri paskelbia pavardę visai Lietuvai ,kam ji patiki veidą.

Simas

Simas portretas
Visi zino, kad straipsnis nupirktas, geda kauno dienai turetu buti dar publikuoti tokius straipsnius.

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių