Dėl žiedinės sankryžos įrengimo darbų – laikini eismo ribojimai: rinkitės kitus maršrutus

  • Teksto dydis:

Kauno savivaldybė informuoja, kad ketvirtadienį dėl kelio remonto darbų numatomi eismo ribojimai B.Brazdžionio ir A.Šapokos gatvių sankryžoje. Vairuotojai raginami rinktis kitus maršrutus ir taip išvengti galimų spūsčių. Tam tikri pakeitimai laukia ir viešojo transporto.

„Rugsėjo 15 d. nuo 10 iki 16 val. B Brazdžionio ir A.Šapokos gatvių sankryžoje numatomi laikini eismo ribojimai. Čia vyksta žiedinės sankryžos įrengimo darbai“, – nurodo Kauno atstovai.

Kauniečiai, važinėjantys 64-uoju autobusų maršrutu, taip pat turi suklusti, nes šis viešasis transportas minėtą dieną važiuos kiek kitaip, nei keleiviai yra įpratę. Ir autobusu į darbus bei namus keliaujantiems miestiečiams patariama peržiūrėti savo dienotvarkę, galbūt pasirinkti kitą viešąjį transportą, kad kelionė vyktų kuo sklandžiau.

„64-ojo maršruto autobusai nuo Bivylių gatvės važiuos apylanka: A. Šapokos g., Girios g., Pušų g., Tyrlaukio g., B. Brazdžionio g., o toliau įprasta trasa. Atgal nuo 9-ojo forto gatvės – apylanka tomis pačiomis stotelėmis“, – keleivių dėmesį atkreipė savivaldybės specialistai.

Jie pažymėjo, kad taip pat, siekiant išvengti didesnių spūsčių vykstant remonto darbams, nuo rugsėjo 19 d. pakeistas 64-ojo autobuso maršruto eismo tvarkaraštis – važiavimo laikai paankstinti.NAUJAUSI KOMENTARAI

Antanas

Antanas portretas
Gimiau Kaune Pušų gatvėje Panemunėje,iš kur dar Pušų gatvė Kaune. Pažiūrėjau Google Maps dar yra Pušyno g. Šančiuos ir prie Brazdžionio g. Kaip orentuo tis Jūsų straipsniuose. Bet komentarų Jūs neskaitot, žemas lygis...

Zigmas

Zigmas portretas
Ką,Šimašius buvo svečiuose?

šių kadencijų prisiminimai

šių kadencijų prisiminimai portretas
išraustas miestas, kamščiai gatvėse ir vėjo perpučiamos, perlyjamos visuomeninio transporto stotelės.
VISI KOMENTARAI 18

Galerijos

Daugiau straipsnių