Dėl rekonstrukcijos laikinai uždaroma įkalnė nuo Raudondvario pl. link Romainių

 • Teksto dydis:

Jau ateinantį pirmadienį (balandžio 3 d.) startuoja svarbus Romainių gatvės rekonstrukcijos etapas. Kelininkai mažiausiai iki birželio pabaigos uždarys atkarpą tarp Šilainių ir Raudondvario plentų – vadinamąją „Regitros“ įkalnę. Čia ruošiamasi įrengti požemines komunikacijas, pėsčiųjų takus bei atnaujinti stipriai susidėvėjusią gatvės dangą. Iki rudens darbai apims ir kitas Romainių gatvės atkarpas.

Pernai rudenį Romainių gatvės rekonstrukcija startavo nuo Kauno riboženklio iki M. ir P. Šalčių g. Čia jau gegužės pabaigoje planuojama leisti eismą bent viena kryptimi. Darbų zonoje, kaip ir visoje maždaug 4 km besitęsiančioje gatvės atkarpoje, rangovai pradėjo kloti naują lietaus nuotekų surinkimo sistemą.

„Iki šiol lietaus nuotekų nebuvo visoje gatvėje. Nuo analogiškų darbų pradėsime ir įkalnėje Romainių link. Po rekonstrukcijos vietos gyventojai galės prisijungti prie pagrindinių požeminių tinklų. Išsispręs ir po liūčių apsemtų gatvių problemos. Iš romainiškių prašome kantrybės mainais už geresnę gyvenimo kokybę. Sutvarkę pagrindinę gatvę Romainiuose, galėsime imtis kitų“, – teigia Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas A. Pakalniškis.

Įsibėgėjus rekonstrukcijai tarp Šilainių ir Raudondvario plentų, netrukus darbai persikels į kitus Romainių gatvės etapus. Apie juos gyventojai bus informuoti papildomai.

„Pirmadienį abipus įkalnės vairuotojus pasitiks atitvarai ir eismą draudžiantys ženklai. Čia darbai truks iki birželio galo. Kol vyks remontas, vairuotojų prašome rinktis alternatyvius maršrutus per Aukštutinius Kaniūkus, Šilainių plentu ar Bivylių, A. Šapokos, B. Brazdžionio, Mosėdžio gatvių trasa“, – pataria Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

Pirmadienį abipus įkalnės vairuotojus pasitiks atitvarai ir eismą draudžiantys ženklai.

Romainių gatvėje, atnaujinus požemines komunikacijas ir įrengus paviršinio vandens surinkimo tinklus, rangovai sutvarkys važiuojamąją dangą, įrengs naują apšvietimą ir šaligatvius.

Tvarkomoje gatvėje daugiau dėmesio bus skirta ir eismo saugumui užtikrinti. Medekšinės ir Romainių gatvių susikirtime suprojektuota žiedinė sankryža, patogios pėsčiųjų perėjos tiek einantiems, tiek ir riedantiems.

Pagal sutartį sutvarkyti pagrindinę gatvę Romainiuose planuojama iki kitų metų vidurio. Rangos darbus atlieka viešąjį konkursą laimėjusi bendrovė „Fegda“.NAUJAUSI KOMENTARAI

G. P.

G. P. portretas
O aš džiaugiuosi, kad pagaliau atėjo ir į šį miesto pakraštį tvarkymo eilė. Nes tiems kas gyvena ant kalno ir yra be automobilio užlipti nuo regitros ant kalno yra nesaugu ir labai nepatogu. O ką jau kalbėti apie važiavimą dviračiu.... Galima daug kalbėti, kur dar reikia taisyti, ar apšvietimus tiesti. Pavyzdžiui nuo Akademijos važiuojant visas vakarinis aplinkelis vakarais tamsus. Nuvažiuoti nuo tilto link vilijampolės tik vietinis gali atrasti kelią, nes jo paprasčiausiai nesimato. Va šitą dalį tai labai reiktų tvarkyti, jei rastų tam biudžeto .... Bet ... mes galime burbėti, kiek norime, jei nuo to lengviau pačiam, tačiau įžeidinėti kitų nereikia. Jei konstruktyviai pareikštume didžiausias miesto problemas, į kurias reiktų daugiau atkreipti dėmesio, o ne mėtytumėtės epitetais, gal kas ir aukštesniųjų ir perskaitytų komentarus. O dabar jų paprasčiausiai neskaito Palaipsniui ateis eilė ir į Kalniečius

Darius Dariuks

Darius Dariuks portretas
Žiedinė sankryža Lampedziuose klijuoja virš pusę metų

Kodėl uždaroma?

Kodėl uždaroma? portretas
Tik caras Krabas sau gali leisti tokį BBD ant gyventojų. Normaliai, tai tvarko vieną pusę, po to - kitą, dalimis. O sloikininkai daro, kaip jiems patogiau, o ne mokesčių mokėtojams.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių