Kaune vairuotojai stringa didžiulėse spūstyse

 • Teksto dydis:

Nuo pirmadienio ryto rekonstrukcijai uždarytas itin intensyvus miesto eismo mazgas – Pilies žiedinė sankryža. Taip pat transportas draudžiamas P.Vileišio tiltu. Jau pirmąją rekonstrukcijos dieną gyventojai dūsta spūstyse. Anot LNK žinių tarnybos, kelias prailgo mažiausiai tris kartus. Visi miesto aplinkiniai keliai šiandien vakare užsikimšę nuo automobilių.

Pagrindinės vietos, kuriomis vairuotojai apvažiuoja Pilies žiedą – Varnių, Nuokalnės gatvės.

Taip pat gerokai padaugėjo automobilių Savanorių prospekte, Vakariniame aplinkkelyje.

LNK žinių tarnyba praneša, kad rekonstrukcija kainuos daugiau nei 3 milijonus eurų.

„Planuojama atnaujinti šiluminių trasų tinklą, Kauno gatvių apšvietimą, ESO atnaujins dujas, elektros sistemas, „Kauno autobusai“ atnaujins kontaktinio tinklo atramas“, – LNK žinioms sakė Kauno miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Pasak jo, po rekonstrukcijos keisis eismo tvarka.

„Važiuojant nuo žiedo turėsime į Birštono gatvę jau ne šviesoforinį pasukimą, jis bus šviesoforu nereguliuojamas. Taip per tą vietą galėsime praleisti daugiau srautų“, – aiškino A.Pakalniškis.

Pasak jo, neseniai rekonstruotas P. Vileišio tiltas tapo pavojingas: „Pavojingas elementas yra tilto deformaciniai pjūviai. Jie bus pakeisti“. 

 

 

Vairuotojams tenka ieškoti kitų kelių, kaip patekti į centrą.

Kaune eismas draudžiamas ir Europos, taikos prospektuose, P.Kalpoko gatvėje, Karaliaus Mindaugo prospekte.

Yra apribojimų ir ties Šv. Gertrūdos bei Šauklių gatvėmis. Dėl to kitose Kauno gatvėse vairuotojai stringa spūstyse ir juda kur kas lėčiau.

 Iš Vilijampolės bei Šilainių važiuojantys kauniečiai turi apsišarvuoti kantrybe, mat aplink gausu automobilių.

„Košmaras visiškas. Galėjo padaryti kažkur apylanką, kad būtų galima kažkaip pravažiuoti“, – sakė kalbintas kaunietis.

„Tikiuosi, kad darbai bus atlikti laiku, nes jei iki rugsėjo nesuspės, tai bus katastrofa“, – teigė kitas vyras.

Visiškai nuo centro atkirstus Vilijampolę ir Šilainius, kemšasi vienintelis likęs Varnių tiltas. Nuo spūsčių dūsta ir Žaliakalnio gyventojai.

Sėdintiems prie vairo tenka ieškoti gatvelių, kuriomis galėtų nukirsti kampus ir greičiau išlįsti į Savanorių prospektą ir taip pasiekti miesto centrą. 

Todėl mažesnės Žaliakalnio gatvelės šįryt taip pat sulaukė didesnio vairuotojų dėmesio.

Tačiau buvo ir tokių, kurie apie Kauno pilies žiedinės sankryžos remontą negirdėjo, ne taip suprato informaciją ir tikėjosi, kad galės prasmukti, tačiau liko nieko nepešę. Jonavos, Šauklių gatves ir P.Vileišio tiltą sujungianti žiedinė sankryža yra visiškai uždaryta. Tiltu gali eiti tik pėstieji, todėl vairuotojams teko apsisukti ir važiuoti kitomis gatvėmis.

Pilies žiedinė sankryža bus uždaryta visą vasarą. Darbų metu bus sutvarkytos ne tik požeminės komunikacijos, apšvietimas, bet ir kelio danga, sutvarkyti šaligatviai. Patogiau bus ir Šv. Gertrūdos bei Šauklių gatvių sankirtoje. Nuo P.Vileišio tilto bus pašalinti atsiradę defektai.

Dėl uždaryto Pilies žiedo keičiasi ir autobusų bei troleibusų tvarkaraščiai, tad kauniečiai turi labiau planuoti laiką, mat dalis maršrutų aplinkkeliais važiuoja kur kas ilgiau.

 

 

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

LLL

LLL portretas
Kamščiai miesto gatvėse parodo, kad Kaunas turi visų laikų blogiausią Lietuvoje eismo reguliuotojų komandą. Kurie sugeba tik kamščius kurti ir absoliučiai nesugeba valdyti miesto transporto, netgi ir visuomeninio miesto trarnsporto. Nesugeba netgi sankryžų normaliai suvaldyti. Jeigu kamščiai ne tik piko valandom, bet ir aplamai visą dieną, tai akivaizdu, kad komanda - košmaras.

Anonimas

Anonimas portretas
Labai protingas skaitytojas ir protingai rašo ,ubagai išlipkit iš savo surudyjusiu ,,automobilių,, vaziuokit visuomeniniu transportu ,nebus kamščių irgreičiau nuvaziuost.

Ventus

Ventus portretas
Zyzliu ir ikscianciuju laikai. Ismokit laika planuot, marsrutus, naudotis google maps traffic, jei jau is savo senu kledaru islipti nesugebat ir visur tik su auto. Ar tezinot tik viena marsruta ir kito sugalvoti skystos smegenys neleidzia?
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių