Daugiabučio renovaciją apkartino muštynės: „Brostos“ darbininkas užsipuolė namo gyventoją

medžiagos

medžiagos portretas
ne pagal projektą - nedelsiant stabdyt darbus, duot į teismą ir reikalaut savo lėšom viską perdaryti. Rusiškoms medžiagoms sertifikatai Rusijoje yra perkami, žinau, turėjau reikalų, SPSC neišdavinėja jokių sertifikatų jokioms plytelėms, visa kokybės garantija - tai rusiška sertifikatas ir tiekėjo atitikties deklaracija, be nepriklausomos laboratorijos bandymų jūs niekada nesužinosite realių medžiagos parametrų, todėl daug kas tuo naudojais ir prakišinėja šlamštą,kuriam jokie bandymai nebuvo daryti. Taip yra visuose statybos sektoriuose - kur tik galima, visur kiša neva analogus, kurie kai kurie gal ir nėra blogi, bet dažnai bendrą kokybę lemia ne viena medžiaga, o technologinė grandinė, kaip, kas, kada ir su kokiom medžiagom bus daroma. Galima geriausius dažus paleisti vėjais juos užtepus ant netinkamu gruntu gruntuoto paviršiaus ir pan.

Raeivis

Raeivis portretas
Tyrimas veikia visoje Lietuvoje

Priekvaliui

Priekvaliui portretas
Savivaldybė? O kuo ji čia dėta .Renovacija yr privatus reikalas. Yra namo savininkai ir jiems atstovauja jų pasamdytas techninis prižiūrėtojas, yra rangovas, atliekantis darbus, yra bankas , kuris suteikia paskolą namo gyventojams. Yra tarpininkas- privatus koks nors "Būtų ūkis, Namų priežiūros grupė ir pan."

MATIJOŠAITI- tai dar kartą p a t v i r t i n a , kad

MATIJOŠAITI- tai dar kartą p a t v i r t i n a , kad portretas
SAVIVALDYBĖS statybos priežiūros specialistai n e a t l i e k a PRIEDERMĖS-- pastoviai kontroliuoti RANGOVŲ atliekamus statybos darbus--savivaldybė turėtų s k u b i a i ir laiku reaguoti į gyventojų s i g n a l u s, apie daromą b r o k ą

O mes

O mes portretas
Norim renovacijos draugystės 5f namo tik per tuos nuomininkus nieko kol kas neišeina o namas baisus visas byra

Taip

Taip portretas
Darbininkas nekaltas ir nereikia jo pult jis dirba savo darbą ir mes turim tokį bruda kaimyną kuris visur lenda koliojasi sedekit namuose ir nelyskit kur nereikia

Prie ko cia darbininkas

Prie ko cia darbininkas portretas
Jisai projektu neruosia ir medziagu neperka . Jisai paprasciausiai dirba jam paskirta darba .

Ka mokėt už renovaciją

Ka mokėt už renovaciją portretas
Tai jau geriau biški dasidėt ir nusipirkt naują butą naujam name. Tai 100 kartų išloši.

brokas

brokas portretas
Saules gatve 8 dare Brosta, puse namo plyteliu sutrukineje, tokiu rangove reikia vengti, brogdariai.

baisu

baisu portretas
Rangovas net nezino kas pas juos dirba, tai rytoj reikia eiti ten paklijuoti ir pasimusti, juk vistiek niekas nieko nezino.

visa esmė

visa esmė portretas
""Šiame name montuojamos ne lenkiškos, o rusiškos, bet jos atitinka visas specifikacijas ir europinius standartus. Tiekėjai pasiūlė šias ir mes sutikome. Šios plytelės yra kietesnės nei lenkiškos, bet gyventojai jokio skirtumo nepajus", – pareiškė "Brostos" statybinės dalies darbų vadovas Linas." Va čia ir yra visa renovacijos Lietuvoje esmė: tiekėjai pasiūlė ir mes sutikome. Netrukus paaiškės, kad jokių europinių standartų jos neatitinka ir niekada neatitiko. Tiekėjai nusipirko ir suprato, kad geruoju tų plytelių realizuoti nepavyks, reikia ieškoti būdų kaip iškišti kokiems "lochams" tas plyteles. Turėjo pažįstamų toje "Borastoje", sako, girdėjome turite renovacijos objektą, gal reikėtų va šitų... pigiau... Tame name vien sup.... seniai pensininkai gyvena, ką tie lochai, nx supras? Taip ir vyksta renovacija Lietuvoje. Jei žurnalistai dar bandytų pasiklausti "Beta LT" arba Kauno savivaldybės atstovų komentarų, tai tokių kliedesių ir pasakų prisiklausytų!

tam Nėra garantijų

tam Nėra garantijų portretas
Net ir esant nusimanančiam kaimynui, niekas nepasikeičia. Visi kontrolieriai ima pinigus ir paskui mulkina tave. Priremti nepatogių klausimų, bėga nuo tavęs arba ima tave ignoruoti. Laukiu kol mūsų namą priduos. Tada visus pasirašiusius kuo ramiausia sąžine priduosiu STT. Pas mane yra visos nuotraukos. Neišsisuks.

Nėra garantijų

Nėra garantijų portretas
Namo renovacija labai aktualus klausimas. Bet visa bėda tame, kad iki šiol nėra garantijų, kad kilus klausimam dėl medžiagų kokybės, kainos, darbų kokybės bus kam spręsti tuos klausimus. Vieni renovuoja, kiti projektuoja, treti atlieka techninę priežiūrą. Bet realiai niekas kokybės netikrina, jei name nėra gyventojo, kuris nusimano tai ir blogai.

techninė priežiūra patikėta bendrovei "Techkonsta".

techninė priežiūra patikėta bendrovei "Techkonsta".  portretas
techninė priežiūra patikėta bendrovei "Techkonsta"....... už ką pinigus mokat, jeigu ta firma savo darbo neatlieka ..... plytelės ne pagal projektą ... juk viskas pasakyta

antirenovacija

antirenovacija portretas
Labai nenustebino. Techninė priežiūra bet kokį Š įteisina. Namo gyventojus raginčiau ieškotis nepriklausomo eksperto, viską kruopščiai fiksuoti ir jau pradėti rengti dokumentus teismui. Paminėsite mano žodžius, kitaip nieko nebus. Mūsų namo renovacijoje tokių dalykų irgi netrūksta. "Beta LT", aišku, nieko blogo niekada nemato, džiaugiasi sau "de facto" ministerijos su ministru be portfelio statusu ir 500 mln. Eur. paskolų ištaškymui portfeliu.

zurek

zurek portretas
kad koks uzbekas ar haholas tavo bobos neisrombintu uzlipes pastoliais

Ir kam ta renovacija

Ir kam ta renovacija portretas
Triukšmai, dulkės, nekokybiški darbai, o bus paimta kaip už gerą darbą, t.y.mokėsit ir mokėsit pakol paskutines kelnes numaus, o kiek dar nervų kainuoja. Gerai kad atsirado vienas ne durnas gyventojas, kuris pastebėjo kad ne tokios plytelės o kitiem durneliam nesuprast, bele plytelės, kad ir pigiausios ir praščiausios. Renovuokitės jeigu esat durni, neturit kur dėt pinigų.

Nausėdas

Nausėdas portretas
Štai tokie PIGŪS emigrantai statybininkai. DARGIS SU AVULIU atsidžiaugti emigrantais negali ir vis keikia lietuvius

Konservatorių- liberalų realijos

Konservatorių- liberalų realijos portretas
Argi čia nusikaltimas? CHA. Vertas administracinio įspėjimo. O va jei būtų internete būtų parašytas komentaras nepritariąs šimonytės armonaitė ar NET PAČIOS DOBROVOLSKOS NUOMONEI -tuomet aišku būtų sukelta visa Generalinė Prokuratūra, vyriausias policijos Komisariatas, iškelta baudžiamoji byla ir komentatorius būtų persekiojamas dieną, naktį- dieną naktį

Anonimas

Anonimas portretas
mazai dave filmuotojams

Klimaite

Klimaite portretas
kaunadienei svarbiausia kietas straipsnio pavadinimas ir jiems visiškai ne esmė kad su realybe jis nelabai ką bendro turi
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių