Darbų įkarštis prasideda ir likusioje Vilniaus gatvės dalyje

Prieš pusę mėnesio pradėję kapitalinį Vilniaus gatvės remontą, atkarpoje nuo Rotušės aikštės iki Birštono gatvės, remontininkai jau nuėmė grindinio dangą ir pradėjo požeminių komunikacijų rekonstrukciją.

Pasak miesto savivaldybės pranešimo, kaip ir buvo planuota, nuo šio pirmadienio veiksmas persikels į kitą atnaujinamos susisiekimo arterijos dalį, besitęsiančią iki pat Laisvės alėjos. Dėl gyventojų saugumo ši Vilniaus gatvės atkarpa taip pat bus laikinai uždaryta bent iki Kalėdų.

„Kantrybe teks apsišarvuoti likusios Vilniaus gatvės dalies gyventojams ir verslininkams. Čia bus kasamos gilios tranšėjos, galinčios siekti iki 4 metrų, todėl joks eismas nebus įmanomas. Kapitalinis remontas prasidėjo sklandžiai ir viskas vyksta pagal planą. Rangovų atliekamus darbus prižiūri archeologai“, – sakė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Kantrybe teks apsišarvuoti likusios Vilniaus gatvės dalies gyventojams ir verslininkams.

MB „Praeities tyrimų instituto“ direktoriaus Simono Sprindžio teigimu, pirmasis archeologinių tyrimų etapas artėja link pabaigos. Tolesni darbai taip pat bus vykdomi bendradarbiaujant su rangovais. „Svarbu paminėti, jog net ir aptikus archeologinių vertybių, gatvės kapitalinio remonto darbai nebus stabdomi ar neįmanomi. Net jei archeologams ir reikėtų detaliau ištyrinėti vieną ar kitą vietą, rangovas savo darbus tuo metu galėtų vykdyti šalia“, – patikino S. Sprindys.

Savivaldybės pranešime pabrėžiama, kad jos įsteigta bendrovė „Kauno vandenys“ dar šiais metais planuoja Vilniaus gatvėje iš pagrindų atnaujinti giliai po žeme esančius nusidėvėjusius centralizuotus vandentiekio ir nuotekų tinklus. Taip pat bus atskirta mišri nuotekų surinkimo sistema, kuri pagerins bendrą situaciją mieste. Kol vyks Vilniaus gatvės kapitalinis remontas, statybvietėje taip pat darbuosis bendrovės „Kauno energija“, ESO ir „Kauno gatvių apšvietimas“. Tik atlikus darbus po žeme, bus atnaujintas grindinys.

Laimučio Brundzos nuotr.

Vieną seniausių Kauno miesto pėsčiųjų gatvių papuoš atnaujinti šviestuvai ir kiti mažosios architektūros elementai. Visus darbus planuojama užbaigti iki kitų metų vasaros.NAUJAUSI KOMENTARAI

EdmundasTulcevičius

EdmundasTulcevičius portretas
Būtų šaunu , kad tuo pačiu suremontuotų ir studentų bažnyčia , o tai dabar stovi kaip toje pasakoje ,, puse lupta , puse skusta ,, , tas pat kaip ir Nepriklausomybės aikštėje prie sutvarkyto soboro stovi buvusios VAI griūvėsiai .

TOO "Kita planeta"

TOO "Kita planeta" portretas
Kaip tau keverza rūpi kas kur atsidurs!!! Esi tinginys ir gyveni bendrike,tai labai rūpi kas kur atsidurs..

Kita planeta

Kita planeta portretas
Kur bus panaudoti srnovinei vestuvai ir akmenimis.. Ar neatsidurs kokio politiko sodyboje
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių