Centriniame pašte pradėti skiepijimai: kauniečiams skirta naujoji „Moderna“ vakcina

Edmundas

Edmundas portretas
Iš kur tiek daug tų medikų , vis verkiama , jog jų trūksta , o čia kasdiena skiepijami beveik vien medikai .

to Skiepas

to Skiepas portretas
Visa tai tiesa, bet Moderna vakcina, kaip amerikoniska, kainuoja vos ne dvigubai daugiau ne BioNvac-Pfizer. Ir siaip, uzsakymai vakcinoms buvo patekti Europos Komisijai dar Rugseji, pagal ka ir buvo uzsakytos vakcinos. Tie centralizuoti EK uzsakymai bus tenkinami pirmieji, o po to, kas nores daugiau, stos i eile.

Sadistai

Sadistai portretas
Būtiną tą adatą taip sugrūst?!Gražiai įdurt matau nemoka.Ar čia tiesioginis traktavinas,kad esi eksperimentinė žiurkė ir turi kentėt?!

Skiepas

Skiepas portretas
Moderna vakcina veikia ilgiau nei kitos vakcinos, jos transportavimo sąlygos palankesnės, ar pakartotinis skiepas taip pat bus atliekamas su Moderna vakcina, nes Lietuva atsisakė daugiau jos pirkti. Privačioms gydymo įstaigoms galėtų leisti pirkti Moderna vakciną, būtų galimybė susimokėti ir pasiskiepyti visiems norintiems , nereikėtų lįsti be eilės , būtų mažiau pažeidimų.

Kopustas.

Kopustas. portretas
Jeigu Uselis is Vilniaus atvarys su savo seima i Kauna antram skiepui tai bukite budrus ir vietoje Vakcinos jiems suvarykite po Chlorkes doze, Parazitams Chlorke tikrai Nepakenks.

Anonimas

Anonimas portretas
Skiepijates bilo geitso ir soroso nuodais. Sėkmės

ot kvailiai

ot kvailiai portretas
Pergyvena dėl tupinykų ir auto - kad tos MODERNA vakcinos daugiau neužsakinės žmonėms bent pasakėt? Kuom juos skiepys antra kartą?

Anonimas

Anonimas portretas
o kokia ne naujoji ?

minde

minde portretas
kupriuka pas kepikit jis mums laisve iskovojo/landsbergy ir anuka jis mum sukufre geroves saly/

tai kad Modernos nepirksim

tai kad Modernos nepirksim portretas
ką čia rašinėjat? Ar ta daržinė bent bus šildoma? Nepigiai kainuos.

Vargo bites

Vargo bites portretas
Islepino laisve musu zmogenus. Iprato viskuo skustis, buti nelaimingi. Gyvenkit ir dziaukites sia diena, prabegs nebegrys.

Anonimas

Anonimas portretas
Na ir publika, tai tualetu, tai automobiliu reikia. Namie issitustine iki pasto nuvaziuojat is bet kurios kauno vietos per 10 minuciu. Susisiekimas labai puikus. Baikit dejuoti, aimanuoti. Neapsikakosit kol suskiepis.

Kaunietis

Kaunietis portretas
vatom masinos nera kur statyt .ir atsilupe

Liūdna

Liūdna portretas
Ir kas galėjo pagalvoti, kad Kauno Centrinis paštas atliks karo ligoninės funkciją.

Gražina

Gražina portretas
Gražinkite "P A Š T A S"!!!

kerui

kerui portretas
ar suprantat,kad viesuoju transportu atvykdami zmones korona gali uzsikresti???nera automobilio kur pastatyt gal nerijos kieme vietos atsirastu,ha,ha

puiku

puiku portretas
Nesuprantu kur problema jai nera kur pastatyti masinos vaziuokit visuomeniniu transportu nes pro sia vieta pravaziuoja daug marsrutiniu autobusu ir troleibusu is skirtingu miesto kampeliu ir susisiekimas fantastiskas nera jokios problemos Labai ismintingas ir miesto gyventojam patogus sprendimas malonu kad buvo parinkta miesto gyventoju vakcinacijai si vieta

Kauniete

Kauniete portretas
Kokia prasme skiepu.Antsnukiai iki gyvenimo galo, isvaziuoti niekur, bendrauti negali, dirbti negali,gyventi normaliai negalesi.Mokytis normaliai negalesi.Sedesim aptvaruose iki amziaus galo.

savivaldybėj nemąstantys tipai

savivaldybėj nemąstantys tipai portretas
savivaldybėj nemąstantys tipai........ ledo arena nauja pastatta ten ir reikėjo skiepyti..... ten yra ,kur mašiną pasistatyt...... Centrinis paštas ...kvailiausia vieta ,,,, nėra ,kur mašina privažiuoti ir pasistatyti

vieta lyg gera

vieta lyg gera portretas
bet nera kur pasistatyti automobilio

Tou

Tou portretas
Kol cia avinu valdzia sureguliuos tuos skiepus visa Lietuva prasirgs.

ar

ar portretas
kulturos paveldas Centrinis pastas savaitgali neuzsals? Ar keras rupinasi vandentiekiu. ar yra WC paste? Siaip tai pakazuha . Nera kur automobilio kur pasistatyti. MODERNOS greitai nebegausit

Aha

Aha portretas
Grazu. Gavau skiepa, kodel nera infirmacijos per kiek laiko bus imunitetas... Visokių poppieru kruva o konkretumo nera

visi

visi portretas
visi pirmyn i pasta

Dziugu

Dziugu portretas
saunuoliai,kad taip rupinamasi kaunieciais. Aisku bus tokiu,kurie visuomet bet kuo nepatenkinti,jiems svarbiausia bet ka kritikuoti,nors patys tai nieko nesugeba.Labai dziugu,kad vyksta vakcinacija.SEKMES DARBUOSE KOVOJANT SU SIA BAISIA LIGA.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Ačiū dievui, reikalai pajudėjo. Ir paštas, rodos, gerai pritaikytas bent kol kas. Bus šildomas, nepus, kol paveldo sargai ir menininkai sugalvos geresnę jo pritaikomumo paskirtį.

noreciau

noreciau portretas
nuo triperio pasiskiepint

Vistele lauk

Vistele lauk portretas
Protingi NE.

Laukiam visi savo vakcinos

Laukiam visi savo vakcinos portretas
Bet kuo daugiau paskiepytų, tuo saugiau visiems, ypač, kai jie gaus antra doze

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Įdomu kiek žmonių užsikrės šitam pastate , ir kaip keisis užkrato rodikliai kai pradės plūsti visokiu transportu į dieną po 1400 . Kaip supratot 28 dienos pakartot procesą . Tai tokiais tempais vakcinacija truks metus ir ilgiau , o jei dar imunitetinis laikotarpis 6 mėn ( nes ilgesnės tyrimų ataskaitos nėra , tik eksperimentiniai triušiai jūs ) , tai vakcinacija truks n laiko . Gryna nusikastama afera sukuriant biologinį ginklą , po to kaip išbandytas afikoje su sars , mars , europoje su paukščių gripu , kiaulių gripu , toliau seka dirbtinė mėsa ( video youtube ) Искусственное мясо будущего , daržovės Эволюция в сельском хозяйстве: Что нас ждет и что мы будем есть в ближайшем будущем, robotai : Evolution Of Boston Dynamics Since 2012 | HIGHLIGHTS . Viskas paruošta kad momentaliai išžudyti gyvūnus , žmones .

Lietuva avinu banda

Lietuva avinu banda portretas
Ir nieko cia nepadarysi.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Kaune afera su dvigubai brangesne vakcina , beje primenu kad ir čia du skiepai , o gresia nusikaltimas : Lietuva pirks papildomas „Pfizer“ vakcinas, atsisako „Modernos“ papildymo . Taigi sugalvoju paeksperimentuoti su žmonėmis skirtingomis vakcinomis . Priminsiu kad Lietuvoje per 14 dienų paskiepyta tik 22ooo iš 66ooo vakcinų . Tempai tiesiog apgailėtini . Tuoj sužinosim kad išskiepijo visą moderną vakciną , o antrą reikia užsakinėti ir ji 33% brangesnė , NES TAIP UŽSIMANĖ AFERISTAI IŠ MODERNOS. Arba sužinosime kad pirmas skiepas skiriasi nuo antro ir jei neperki antro , tai imuniteto neigyji .

Nustebęs

Nustebęs portretas
"Lietuva pirks papildomas „Pfizer“ COVID-19 vakcinas, atsisako „Modernos“ papildymo"/DELFI - o kauniečiams viskas tinka - svarbu badytis!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių