„Camelia“ reklamoje – naujai suskambusi žinoma daina ir Laisvės alėjoje šokantys veikėjai

 • Teksto dydis:

Mažų kainų vaistinių tinklas „Camelia“ pristato naują įvaizdžio klipą. Jame naujai suskambo daugeliui puikiai žinoma daina „Gera“, pagal kurią reklamos veikėjai ir Lietuvos metų vaistininkas šoka tarsi miuziklo žanro filme. „Gera, kai gali sutaupyti ir pasidalyti džiaugsmu su kitais“, – pabrėžiama klipe.

Praėjusio amžiaus 7-ojo dešimtmečio pabaigoje sukurta, iki šiol daugeliui puikiai žinoma daina „Gera“ (muzika M.Noviko, žodžiai A.Saulyno) suskambo naujai siekiant akcentuoti „Camelia“ vaistinių tinklo išskirtinumą ir mažų kainų įvaizdį.

„Mūsų lojalūs klientai puikiai žino – nėra prasmės išlaidauti, todėl ateina į mūsų vaistines ir reikalingas prekes įsigyja už mažą kainą – taip jie kasdien labai daug sutaupo“, – sako UAB „Nemuno vaistinės“, valdančios „Camelia“ vaistinių tinklą, vadovė Aušra Budrikienė.

Mūsų lojalūs klientai puikiai žino – nėra prasmės išlaidauti, todėl ateina į mūsų vaistines ir reikalingas prekes įsigyja už mažą kainą.

Pagrindinė klipo veikėja – energinga ir pozityvi moteris, racionali, nes šeima pasirūpina apsipirkdama ir pasitardama su specialistais „Camelia“ vaistinėje. Iš vaistinės moteris išeina puikiai nusiteikusi, o pakeliui sutinka savo senjorę mamą, vyrą ir sūnų, kuriais staiga reikia pasirūpinti. Moteris pasiruošusi visiems iššūkiams, nes ką tik apsipirko vaistinėje, o svarbiausia – už mažą kainą, todėl sutaupė. Ji dainuoja: „Gera, čia mažos kainos laukia visada. / Gera, jaučiuosi drąsiai šeimai pirkdama. / Aš sau leidžiu daugiau, nes sutaupau / Ir pasirūpinti visais pigu, sumani esu.“

Reklaminiame klipe nusifilmavo ir ilgametis „Camelia“ vaistininkas, pernai geriausiu Lietuvos 2020 m. vaistininku pripažintas Rimvydas Blynas. Klipas filmuotas Kaune, Laisvės alėjoje, prie fontano, kur  įsikūrusi „Camelia“ vaistinė.

2021 m. kovo mėnesį „Spinter“ atlikto reprezentatyvaus tyrimo duomenimis, didžioji dalis (49 proc.) respondentų mano, kad vaistinių tinkle „Camelia“ – mažiausios kainos. 41 proc. apklaustųjų teigia, kad šiose vaistinėse – geriausi pasiūlymai ir akcijos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dainius

Dainius portretas
O kur prierašas, reklama apmokėta iš lėšų to ir to? Gėdos turėtumėt.

neturėtų būti jokių vaistinių reklamų

neturėtų būti jokių vaistinių reklamų portretas
jei suka reklamas - reiškia per didelis antkainis vaistams, vaistai tai gi ne prabangos prekės

Visi vaistinių tinklai laiko kvailiais žmones ir tiek.

Visi vaistinių tinklai laiko kvailiais žmones ir tiek. portretas
Eilinis triukas ir viliotinis kuris neva veikia nuo16-18valandos.Jei tai būtų visu prekybos laiku tai gal ir galėtų dainuškas traukti.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių