Byla: 300 teisėjų – prieš valstybę

Grįžti į straipsnį

Jonas

Jonas portretas
Gal paskelbtų skaičius nuo - iki kiek jie uždirbą. Kiek yra "mažai" ir kiek yra "daug". Lengviau komentatoriams būtų. O šiaip , kaip liaudies posakis - vienam sriuba per skysta, kitam deimantai per smulkūs..

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
šiaip kodėl valstybė nekelia bylų teisėjams ir pirmininkams ? juk vykdomi nusikaltimai- manipuliavimai , provokavimas , veikimas prieš Lietuvos piliečius

valstybes tarnautoja

valstybes tarnautoja portretas
Gerai kad teisejai mane paprotino. Pasirodo visu atlyginimai priklauso nuo salies infliacijos. Reikes skubiai paskaiciuoti kiek biudzetine istaiga turejo man pakelti algos ir kreiptis i viena is tu 300 teiseju. Tikiuosi mano alga kaip mat padvigubes. Planuoju vietoj 900eu gauti 1800.

istorija

istorija portretas
Mane apvoge. Policija vagi pagavo. Teiseja teisme pareiske kad esu pats kaltas nes "nesaugau savo daiktu", vagis, nors ir prisipazino, yra nekaltas nes "nezinojo kad vagia", byla nutrauke, vagi isteisino ir is manes priteise pinigu vagies advokatui. Pavogtu daiktu aisku niekas man negrazino nes "ju jau nera". Manau kad minimali alga yra viskas ka galima tokiems teisejams moketi. Turbut niekam ne paslaptis kad teismo sprendimas priklauso nuo to kaip advokatas "susitaria" su teiseju. Nuo to "susitaria" priklauso ar teisejas geria alu uz 1,5eu ar vyna uz 100eu. Alga cia nei prie ko.

Braniukas

Braniukas portretas
Pazystu du teisejus. Abu gyvena tokioje prabangoje kad pasidomejus spec. tarnyboms suzinotume kad visa turta jiems padovanojo bobutes su diedukais. Sutinku kad atlyginimai gal ir mazi, bet pries juos pakeliant visus tuos 300 teiseju turetu nuodugniai istirti VMI, FNTT ir STT kad visi Lietuvos gyventojai suzinotu kokie aitvarai jiems sunese turtus gaunant tokius menkus atlyginimus. Dar butu idomu suzinoti kurios karalystes karaliene buvo bobute teisejui padovanojusi dvara nes darbininkui uzdirbanciam panasia pinigu suma niekas nieko nedovanoja.

nagi

nagi portretas
Jeigu as kreipsiuosi i teisma kad mano atlyginimas per mazas ar tie teisejai su pakeltais atlyginimais nutars kad mano alga is tikruju per maza ir darbdavys ja privalo pakelti tiek kiek as noriu? Jauciu pasius mane toli, toli, dar ir issitycios.

piktas

piktas portretas
Kas gali atsakyti kokia alga yra adekvati kokia ne? Kai manes netenkino mano alga as isvykau dirbti kitur. Kai pasiule man priimtina atlyginima Lietuvoje, gryzau. Jeigu teiseju netenkina ju atlyginimas jie bet kuria akimirka gali emigruoti ten kur jiems bus geriau arba pakeisti profesija. Nebutina cia sokdinti valstybe nes algas gauna is mokesciu moketoju sunestu pinigu, o tie mokesciu moketojai apie 2000eu atlygi gali tik pasvajoti nors gal but dirba kelis kart sunkesni ir atsakingesni darba.

Špygą jums,o ne didesnę algą

Špygą jums,o ne didesnę algą portretas
Špyga jums taukuotą,o ne didesnius atlyginimus.Pagal tai,kaip jus dirbate,jums atlyginimus būtina mažinti..Kaip mes,statutiniai pareigūnai ir kariai,kreipėmės į jus prašydami prisiteisti ,kad valstybė grąžintų atimtas mūsų pensijų dalis,tai jūs to nepadarėte,palaikėte neteisingus kubiliaus sprendimus.Dabar jau "apsižiūrėjite",kad pagal tą patį kubiliaus sprendimą ir jums algos buvo sumažintos.TAI KUR JŪSŲ SĄŽINĖ?

Alvydas

Alvydas portretas
Pirma atsisakykit kyšių, ponai, tada gal ir bus normali alga/

Jeigu kas nežinojo

Jeigu kas nežinojo portretas
Mūsų valstybė serga chroniška ir kogero nepagydoma liga. Priežastis neatlikta liustracija, sovietmečio teisingumas kaip ėjo 1990 metais taip be jokios reorganizacijos atėjo iki šių dienų. tai ko jūs stebitės kad turime išskirtinę elitinę korumpuotą neliečiamųjų sluoksnį. O gydyti būtų nevėlu, bet nėr valstybėje šeimininko ir jau seniai.

Zenka

Zenka portretas
Nu tai visus patikrint reikėtu - su kokia(už kiek tūkstančių) mašina važinėja , kokiuose apartamentuose vargsta it tt,

Kopūstui

Kopūstui portretas
Kodėl savo srities žinovai, turintys didelę patirtį, turėtų gyventi "ant minimumo"?, kaip kokie prasigėrę bomžai?

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
Pagyventų ant Minimumo kaip ir visi kiti žmonės ir tada suprastų jog gauna tikrai daug.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jei nepatinka darbas, ko ten apskritai sėdite, bezdate ir dar dejuojate. Ieškokitės geresnio, labiau apmokamo darbo.

pikis

pikis portretas
Teisėjų maištas prieš konservatorių vyriausybę tai akivaizdu net pasikvietė Širinskienę į talką kad akivaizdžiau būtų jok kalta Šimonytės vyriausybė. Tai teisėjų gėda

Omaras

Omaras portretas
Ar nors viena mano pateiktų ieškinių su rašytiniais įrodymais dėl įsiskolinimų vykdė? Aš savo pinigų neatgaunų, nemokų mokeščių. Galit pas banditus eit prašytis išmaldos. Beje po kripto ivedimo galėsit su banditais natūra atsiskaitynėti.

vokelis

vokelis portretas
nu kaip jums negeda?

Pašalietis

Pašalietis portretas
Simboliška,labai simboliška 300 spartiečių ir čia teisėjų tiek pat, ne 299! O kurioje vietoje jie yra pagal visuomenės pasitikėjimą? Duokite daugiau pinigų ir mes būsime geresni!? Kaip sakė įžymus žmogus ir kas gali garantuoti... o rezultatai kartais būna ir 10-0 nusikaltėlių naudai!

alio, sofų kariai

alio, sofų kariai portretas
Pažiūrėjau komentarus - tai vaizdas kaip toj patarlėj "ir šuo kariamas pripranta". Sofų kariai, jūs ne ant teisėjų stumkit, kurie prie didžiausios nei visoje ES infliacijos išdrįso paprašyti padidinti atlyginimus, bet prašykit, kad visiems didintų, nes kiek galima taškyti milijardus į visas puses, o skolas padenginėti didinant mokesčius, kurie ir taip vieni didžiausių visoje ES.

Drs

Drs portretas
Jeigu su 2-tūkstantinėm algom neišlaiko šeimų, tai ką kitiems eiliniams daryti, manau kai apetitas didelis, tai ir 10 tūkstančių bus mažai, pagalvokite teisėjai, sutinku tik su tuo, kad teisėjų darbas nelengvas.

"vargšai"teisėjai,atsikvošėkite

"vargšai"teisėjai,atsikvošėkite portretas
Šie "nuskriaustieji"teisėjai pamiršo,kad kaip Statutiniai pareigūnai kreipėsi į jų teismus,dėl atimtų pensijų grąžinimo,tai jie visi susitarę,kažkieno paliepimu,pensininkų teisėtų prąšymų ne tik netenkino,bet dar sukurpdavi nutarimą,kuriame net nenumatomas tų pensijų grąžinimas.Betgi tuo pačių konservatorių sprendimu,ir jų atlyginimai buvo apriboti.Dabar jau ir jie užsinorėjo .Tai gal pradėkite nuo pensijų grąžinimo pensininkams,o po to grąžinkite sau.JŪS ESATE NESĄŽININGI.

kaip juos pavadinti ?

kaip juos pavadinti ? portretas
Ką tik perskaičiau straipsnį apie dar vieną LABAI TEISINGĄ teisėją - vairuotojas , lėkdamas Radviliškyje didžiuliu greičiu , perėjoje numušė žmogų , kuris po dviejų parų mirė . Šunsnukis paslėpė mašiną ir tikėjosi išsisukti , bet pakliuvo . IR KĄ ? 4 metai lygtinai . Tegyvuoja Lietuvos teisingumas - turėk pinigų , niekada nesėsi . BET ALGAS DIDINKIT ! Oi jau tas teisėjų klanas !

buvo tvarka

buvo tvarka portretas
gaila, kad praėjo tie laikai, kai važiuodavo įsisavinti Sibiro platybių

valstybė lai priskaičiuoja išpūstus VOKELIUS, kuriuos

valstybė lai priskaičiuoja išpūstus VOKELIUS, kuriuos portretas
" skurde" gyvenantys TEISĖJAI gauna , nes teisėjai pamiršo k r e i p i m ę s i paminėti.

a m o r a l ū s konservatKGEBISTŲ teisėjai,

a m o r a l ū s konservatKGEBISTŲ teisėjai, portretas
" nemato" , jog VALSTYBĖ senai yra skolinga skurde gyvenantiems n u a l i n t i e m s ne tik pensininkams ,bet ir POLICININKAMS , -- Juk ne banditai išlindę iš miško nuskurdino , o VALSTYBĖS p l ė š i k a i esantys prie LOVIO su tų pačių " skurstančių" TEISĖJŲ pagalba.--- Valstybė pasielgtų a m o r a l i a i , pirma keldama atlyginimus teisėjams - p a m i r š d a m a skolą policininkams ir galą su galu nesuduriantiems pensininkams

Aga

Aga portretas
Ale mat taukais apteke teisejai nebesugeba seimos islaikyti!!! Čia turbut i ta išlaikyma ieina ir kokios 2 meilužes,vasarnamis prie ežero ir t.t Juk alga jums kaip arbatpinigiai o visa kita ir taip aisku.Blogai gyventumet i uzsienius po 2-3 kartus nelakstytumet ilsetis. Lietuvoje juk vieša paslaptis,paprastas žogelis pasakytu, jog teisingumas priklauso nuo turimu pinigu sumos.

liaudiesmenas.livejournal.com

liaudiesmenas.livejournal.com portretas
pasakiški LT švabyno kolonijos "pasiekimai"- plakatų rinkinys

erikute

erikute portretas
o vokeliai kam?

o gal reiktu

o gal reiktu portretas
pensininkam paduot valstybe uz skatikine pensija keliu simteliu ir žmogaus teisesi igyvenima oru pazeidimus ?

Erika

Erika portretas
Labai gerai. Teisėjų algos turi būti didesnės už parlamento narių.

O kaip

O kaip portretas
Su žemgrobių, prichvatizacijų, vagių bylomis, kuomet nusikaltėliams vsio zakonno pasakyta. Kokia žala apvogtiesiems, valstybei padaryta. Kodėl brazovskio- prunskevnos torpediniai timūrovcai jevroparlamentuose, seime sėdi, kodėl patarnavę zadanijininkai apie raudonuosius merus toliau dielas suka, a ?

klop

klop portretas
jo, reikia jiem pakelt po 10eur, kaip pensijas kelia. siaip, tai jie irgi yra dalis sistemos per kuria betvarke salyje. privaciam sektoriuj uz tokia darbo kokybe jiem nubrauktu arba isvis pendeli i sikna gautu, o ne dadetu dar jiem prie algos

Nausėdos teisėjams

Nausėdos teisėjams portretas
Nausėdos teisėjams reiks Hagos teismo. Tai įdomu bus. O jeigu juos visus pasodins? O gal put in išgelbės. Lieps orkoms ir oligarchams pasirūpinti Nausėdos teisėjais ir bus nauja tvarka kaip pas Lukašenką.

PRIMINIMAS AVIMS

PRIMINIMAS AVIMS portretas
TAS ,KAS LAISVĘ IŠKEIČIA Į DUONOS KASNĮ , GALIAUSIAI PRARANDA IR VIENĄ IR KITĄ ......

>>>>>>BLIAMBA

>>>>>>BLIAMBA portretas
LIETUVOJE TRISDEŠIMT METŲ TĘSIASI BALANDŽIO 1-A ....PASTEBĖJIMAS

G

G portretas
Kas belieka.

replės medeliu pririšimui

replės medeliu pririšimui portretas
xa xa xa taigi Balandžio 1-oji.

Valstybes ir valdžios teises

Valstybes ir valdžios teises portretas
Na VALSTYBES teises privalo,o valdžios labai blogai biokratijos didelio kyšius. Taip valdžios paslaptys viduje sužlugdo,vagia,invetorius turtos dingo nemokes tautos. Valdžia iš rusijos išvogdavo iš LT.bankus. Ar valdžios šviesius??? Bartosevičius buvo iš darbos partijos purvos, Matijošaitis V.pati valdžios ploves pinigus gobštus. Tautos protas kovojo del gyvenimo dirbti algos.

teisejai !

teisejai ! portretas
laip uzmuses Mama ir dukryte ant perejos gauna tik 4 lygtinai !!!!!!! vokas teisė ???

To Gnydos

To Gnydos portretas
Eik nahu1 su savo Kinija! Tavo komunistai kinai stovi 45ti salia Rumunijos korupcijos lenteleje. Jiems pasiekti LT kaip iki menulio, valstieti.

Korumpuotiems teisejams

Korumpuotiems teisejams portretas
Vieni tokie teisejai aiskino, kad mokinomes “ilgai” ne tam, kad blogai gyventi. Pasirodo stai kodel jie kysius ima . Ohhhhh, keturia metus pasimoke, matosi! Gydytojai doktatanturas turejo padaryti kad mus gydyti ir maziau uz jus, korumpuotus sudus, uzdirba!

????????

???????? portretas
KINIJOJE PALEISTAS PILOTINIS PROJEKTAS . KUR TEISĖJO FUNKCIJAS ATLIEKA DIRBTINIS INTELEKTAS .

Taigi

Taigi portretas
Jie ne verslinykai, yra įstatymiškai nustatyti koeficientai, kažkoks blefas

.

. portretas
Tegul nevaidina kad per mažai jiems moka ir panašu s lengvas jų darbas sėdi ir skaitai popieriukus ir poto nusprendi kokia bausmė paskirti pagal įstatymus

tai kokie ju

tai kokie ju portretas
atlyginimai,joe biudzetininkai ir Tauta privalo zinoti ju atlyginimus,be vokeliu.

Kokių dar pinigų nori

Kokių dar pinigų nori portretas
Teisėjai, prokurorai, slaugytojos, mokytojai.... Pinigų yra tik karui, vėliau milijonai bus skiriami atstatymui svetimos valstybės. Saviems nieko. Kažin už ką tie teisėjai balsavo?

turi kiaulės akis

turi kiaulės akis portretas
du su puse tūkstančio ir jiems dar mažai

Gnydos

Gnydos portretas
ir uteles apvoge zmones,isvoge alstybe,dabar kelia teismus.Ateis kinieciai parodys gaujoms is kur pupos dygsta

Anonimas

Anonimas portretas
vagiu kontora .

Bliamba

Bliamba portretas
Kaip lengva proto ubagams pokštą įkišt už rimtą pinigą

gėda švaistymui

gėda švaistymui portretas
Priminimas: teisejai yra tarnautojai, advokatai -verslininkai ir jeigu nenorima tarnauti valstybei tegul eina i verslą, tai ne kariuomenė kur privalomai laikoma ir dėl atlyginimo nesiderina kaip turguje.kita vertus reikia valstybiniam sektoriui būt tvatriam įskaitant ir politikus ir mažinti išlaidas padedant nuo atlyginimų ,taip mažinant co2 pėdsaką.

oj mergele, Barboryt,

oj mergele, Barboryt, portretas
nereikėjo taip daryt: sijonėlio nekilnoti, prokurorų, teisėjų nevilioti.

na

na portretas
ar tai balandžio, ar ne balandžio 1 -moji, gyvenimas ritasi visiems...žiūrima tik Ukrainos, kur tai matyta gyvena nemoka, dantis stato nemoka, pravažiavimas nemokamas...gyvewnimas rojus. O savus smaugia viskas brangsta, dar gąsdina kad įves turto mokesti, kur bus tūkstantiniai į metus...per radiją aiškino, o jei pensininkas neturės tų tūkstančių už ką išsimokėti tai nebėda paaiškino, po jų mirties visą turtą pasiims valstybė...še tau kad nori, iš kokių pinigų broliams bus padėta statyti namus, pirkti baldus...vat jiems tai bus gerovės valstybė. Tai ne balandžio 1-sios šutkės...

parodykit

parodykit portretas
man skurstantį teisėją.Nurodyti 2433e čia dienos alga?

Arvydas Brunius

Arvydas Brunius portretas
SUDINI TEISEJAI SUDINA IR TEISE PATIKRINKIT MANO TEISMO MEDZIAGA!!!

->II

->II portretas
Ką ji gali apginti??? Kažkas žymiai ankščiau komentavo, jog ji net neišlaikė egzamino į advokatus.

to- II

to- II portretas
turbūt ,,įžymybė '' Vėgėlė, ar Žemaitaitis. Nekiek nenustebčiau.

to-Žmogus

to-Žmogus portretas
gal geriau surink man, mano vaikui atlyginti DIDŽIULĘ moralinę (jau nekalbu apie materialinę) žalą., patirtą dėl BRUDŲ teisėjų -tokių kaip Stulpinienę, E.Misiūnienę ir t.t. ir t.t. ??? Tai TIK LIetuvoje įmanoma dėka tokiems ,,teisėjams'' , kai TYČINIAI nusikaltėliai ne tik NEBAUDŽIAMI, o jiems dar priteisiami tūkstančoiai iš aukų už jų TYČINIUS sužalojimus. Nusikaltėliams, galimai buvusio brudo Vyr.Porokuroro S.Stulpino giminaičiams. Gaila, kad taip vėlai jis pakratė kojas. Kaip vienas, VIENINTELIS , doras prokuroras- turbūt visoje LIetuvoje, yra man pasakęs- mes visi bijojom S.Stulpino. O ant tų ,,teisėjų'' jis turbūt turėjo kompromatą, vat ir tampė juos už virvučių :(

jeigu tai

jeigu tai portretas
tik balandžio 1-os pokštas, paprastas žmogus ir supykti galėjo ant teisėjų.

ll

ll portretas
Dabar klausimas ,kas atstovaus valstybei prieš teisėjus?Negi bakalaurė ministrė Dabrawolska ,kuri iki šiol neapgynė nei vienos bylos už Lietuvą ES teismuose?Jei lietuvos valstybės vienas iš pamatų yra teisėtvarką,tai Šimonyės pžiųris š tai aiškus kai sutiko ,kad ministre gali būti Dabrawolska ir dar pasidžiaugė,kaip uoliai ji vykdo jos nurodymus tik neaišku kokia kryptimi,

to-Rima

to-Rima portretas
ĮRODYSIU jums teisėjų ,,protinį'' darbą, bet jūs už tai sumokėsit man 10 000eurų-MORALINĘ žalą (ji žymiai didesnė iš tikrųjų,) , tiek pat-mano vaikui , jau nekalbu apie materialinę žalą , kurią patyriau (patyrė mano vaikas) dėl teisėjų ,,protinio'' darbo. SUTINKAT??? Galėsim susitikti. Priešingų atveju NEPŪLIUOKIT čia apie teisėjų ,,protinį'' darbą.

to-Rima

to-Rima portretas
protinis darbas??? BAIKIT juokauti, net balandžio 1d. Jie (dauguma) NESUGEBA net elemerntariai mąstyti, vietoj mąstymo -jiems pinigai priešų akis. Galiu tai ĮRODYTI. Iš visos širdies LINKIU susipažinti su jų ,,protiniu'' darbu :(

to-kai susiduri su teismais,

to-kai susiduri su teismais, portretas
teisėjai ir tiesiai -šviesiai MELUOJA. Dėl 1 teisėjos AKIVAIZDAUS, ŠLYKŠTAUS melo (reikia pakelti popierius-dėl kokios, bijau suklysti, taip parašyčiaui pavardę-taio Kl.Apylinkės teismo teisėja) buvo rašoma Teisėjų etikos komisijai. Atsakymas- teisėjai gali meluoti, tai ne nusikaltimas. Čia atsakymas nepažodžiui. DUGNAS.

to-kai susiduri su teismais,

to-kai susiduri su teismais, portretas
taiup. Viena teisėja tai tiesiai šviesiai pasakė- MAN NEĮDOMU čia niekas. Kita pamiršo net parašyti- Sprendimas. Tiesiog pateikė tekstą be pavadinimo, paskui tiurėjo teikti dar vieną. O svarbiausia - teisėjai NENORI elementariai mąstyti, GINA tyčinius nusikaltėlius, ypač kai juos gina pabaisa šilčytė, rengiančią spektakliyus teismuose, atvirai besityčiojantį iš žmonių. Moterys pasakojo, jog ji moteriai, kurią neščią išgamos suspardė, ji prarado vaiką, pasakė- ,,nieko čia tokio, pasidarysdi kitą vaiką.'' Dėka tokioms pabaisoms tyčiniai nusikaltėliai NE TIK nebaudžiami. o jiems priteisiami tųkstančiai iš aukų. BŪKIT prakeikt tokie ,,teisėjai'' , jų vaikai (nes kenčia dorų žmonių vaikai) kaip E.Misiūnienė ir daug kitų ir kas garbina pabaisą šlikčytę.

sorry,

sorry, portretas
ne nusišalino teisėjas Mikelėnas, o ATSISTATYDINO, nusiėmė teisėjo mantiją.

Dėl ko nusišalino Aukš.

Dėl ko nusišalino Aukš. portretas
teismo teisėjas Mikelėnas??? Ne , ne dėl algų, o dėl tokio teisėjų ,,teisingumo'' . Degs pragare tokie teisėjai kaip E.Misiūnienė ir dar DAUG ,,Dievų'' Žemėje..

Neadekvačių algų???

Neadekvačių algų??? portretas
GRIAUNA doriems žmonėms gyvenimus, net vaikams, GINA nusikaltėlius (aišku-ne už ačiū) ir dar algų reikalauja didesnių??? NIEKŠAI. SUMAŽINTI iki vidutinės algos Lietuvoje.

Galėtų

Galėtų portretas
Streikuot kaip autobusistai

Nei vienas

Nei vienas portretas
Nei vienas, kuris yra prieš valstybę negali būti teisėjas. Prezindentas tuos 300 kaip praradusius pasitikėjimą turėtų atstatydinti.

Šeškinės 20,

Šeškinės 20, portretas
taip gražiai dainavo "Ant kalno karklai siūbavo),...Ėmiau ir patikėjau romalais.

Vilnius, ne Raseiniai,

Vilnius, ne Raseiniai, portretas
kur Ačai, Plieskiai, Škadauskiai, Dapkai,...tarpusavyje kardus ir medalius dalinasi.

Komentatoriams

Komentatoriams portretas
Nustokite kliedėti. Šian BALANDŽIO 1-ji.

parmazonas

parmazonas portretas
Kai Vilniaus visuomeninio transporto vairuotojai sustreikavo dėl atlyginimo,kokių tik kalbų nebuvo,kad jie ir vatnykai,ir valstybės pamatų griovėjai....Šiai gaujai visa ši landsberginė tautosaka kažkodėl netaikoma .Dar gal ir tapinai su šliurajevais sukils palapines palaikymui ir lytinių organų demonstracijai prie seimo...

Klpd.

Klpd. portretas
Kodėl ,,prieš valstybę" o ne ,,prieš LR valdžią"? Prie ko mes, eiliniai, jeigu įstatymus priima (arba ne) konkretūs asmenys, partijos, seimas, vyriausybė(ypač vyriausybė..)? Kaip ,,nematot" akivaizdžių valstybinių nusikaltimų, taip turėkite ir šitą ,,valstybinį teisingumą"skirtą jums:D) Aš atsisakau net priimti bet kokius šios bylos nutarimus:D) Skant, atmetu kaip kad prokuratūra ar tyrėjai atmeta bet kokius eilinių pareiškimus apie skriaudas, viešo intereso pažeidimus ir tokių prašymų vykdymą:D)

kai susiduri su teismais,

kai susiduri su teismais, portretas
pamatai, kad tie teisėjai tokio lygio, kad sunku patikėti. Tingi netgi dokumentus perskaityti ir viską daro labai paviršutiniškai, jokio intereso vardan teisybės.

tai

tai portretas
kadangi siandien balandzio 1 ir leidziama 1s pameluot ir as /pameluosiu su 1? ar tu 300 /teiseju/ buvo bent 1 Klaipedos /teisejas/ kuris paleido jurbarko bandita dangstoma kgb saikos hebros z?///

sutinku

sutinku portretas
teisejams kelti algas, kai bus panaikintą kad jie po 5metu gauna valstybinė pensija...kai to nebus, algas galit kelti,

šalia Raseinių,

šalia Raseinių, portretas
netoli Dubysos, gyveno Jonas Palubys. Jis būt pakrušęs pusę svieto, bet, atsirado kiti viršininkai Raseiniuose.

Arte

Arte portretas
Tie lietuviai, kurie už savo atlyginimus nekovoja- jų ir neverti. Tegiul murkdosi purve. Lietuviui svarbu tik tai, kad kitas negautų normalaus atlyginimo, tik tada jis pats bus laimingas. O kiek gauna jis pats jam ne taip svarbu. Svarbu, kad kaimynui būtų blogai. Beraščiai murziai su 5 klasėm čia rašo, kad jie gauna 700, tai tegul ir teisėjas gauna mažai... Tai gerai parodo Lietuvos mentalitetą. Didžioji dalis Lietuvoj likusių yra tik vergai, tai jiems ir atlyginimo nereik duoti. Varyt rytais su nagaika į darbą ir duot ėsti papuvusios putros vieną kartą per dieną. Tik to dauguma verti. Jeigu tauta palaikytų visus, kurie streikuoja dėl atlyginimų- tada jie būtų šio to verti žmonės. Streikavo policininkai, mokytojai - ar kas nors prisidėjo prie jų? Ne, sėdėjo visi kiti kaip kiualės prie savo tv, maukė alų ir tyčiojosi. Na tai dabar mokat už elektrą pusė atlyginimo- gavot ko nusipelnėt. Jei pakėlus elektros kainas VISI staigiai būtų išėję į gatves- tokių kainų nebūtų.

o

o portretas
man atrodo kad jie visi zalymo lygio ir pajute naujus politskersvejus visa kalte suverst tiems S.. lgbt pridurkams nes sie jokios atsakomybes nenes nes juos gydyt reik ir tuo uzsiims tik ne veryga nes ji pati su visa sia saika i 1 eile tauta iremins '''-;;-;;-;;-z

Rima

Rima portretas
Proletariato diktatūros palikimas: protinis darbas - tai lyg ir ne darbas, nes nei pūslių, nei prakaito... Panaši padėtis ir kitose aukščiausios kvalifikacijos pareigybėse - medikų, pedagogų, mokslininkų. Skirtumas toks, kad teisėjas negali bėgioti per 3-5 darbovietes, kad išlaikytų šeimą.

andriuks

andriuks portretas
Pas mus pensijos padarytos nuo tokio amžiaus, kai jau į karstą reikia lipti- turint galvoje Lietuvos žmonių gyvenimo ilgumą pagal statistinius rodiklius. Bet nė vienas lietuvis neprieštaravo, kai vis buvo didinamas pensijinis amžius. NĖ VIENAS. Bet pažiūrėkit kas dabar dedasi Prancūzijoje. Valdžia tik nedrąsiai miauktelėjo, kad porą metų didins pensijų amžių ir sukilo visa Prancūzija. Dešimt milijonų žmonių išėjo į gatves. Dabar prancūzai išeina į pensiją nuo 55 metų moterys ir nuo 59 metų vyrai. Valdžia nori padaryt nuo 58 metų moterims ir nuo 62 metų vyrams. Abejoju, kad prancūzų tauta tai leis. Nes leidus vieną kartą save sutrypti - trypiamas būsi visą laiką- vežimas riedės žemyn ir pensija gausi jau miręs. Prancūzai žino, kad valdžia dirba jiems, o ne atvirkščiai. O lochai lietuviai yra bailiai ir susitaikėliai, todėl juos dul kina visi kas netingi ir žmonėmis nelaiko.

tik lyrika,

tik lyrika, portretas
turėjau pavaldume teisininkę Rasą, kuri, pavaldžiai (mus maitinusiai) ministerijai tipo užsieninius projektus apie Afganistaną rengė lietuvių kalba. Kada reikėdavo pagalbos vietoje, siūlydavo kreiptis į KAM Teisės departamentą, nes ji jam pavaldi. Geriau būti našlaičiu, nei ministerijos pavaldinius turėti po ranka, nors kabinete remonto daryti nereikėtų..

pastaba

pastaba portretas
Siulau balsavimu nustatyti teisejo (apylinkes teisejo) alga:uz 2500 euru - raudona ranka, uz 2000 euru - zalia :

Žmogus

Žmogus portretas
Lietuviai,surinkim kaip renkam ukram,negi paliksime "bėdoje nuskurusius" tautiečius!

Rokas

Rokas portretas
Šaunuoliai teisėjai. Jie visiems lietuviams rodo kokiu keliu reikia eiti, kad netaptume vergais savo tėvynėje. Mažai jie uždirba ar daug- šiuo atveju nesvarbu ir ne apie tai galvojate, piliečiai. Komunizmo nėra, todėl nėra ir nebus taip, kad visi uždirbtų vienodai. BET kiekvienas savo aplinkoje turi kovoti už save, savo orumą ir valdžios pagarbą. Dabar gi valdžia visus sutrypė į purvą, daro nesąmones, skurdina, tyčiojasi atviru tekstu - jei pažiūrėt į skiepus, karantinus, kaukes, galimybių pasus, tai jau genocidas buvo prasidėjęs. Ir kiek žmoni už tai padavė į teismą? Tik keletas šimtų. Visi laimėjo bylas prieš valdžią. O kiti? Kiti susigųžę tylėjo ir leido save stumdyti, mesti iš darbo, kažkokiais nuodais "skiepyti". Dabar tas pats. Dirbtinė infliacija padaryta klaiki. Visi tyli. O jei kas išdrįsta priešintis- dar purvu apipilamas. Na jei taip, tai gal lietuvių tauta ir verta tik tokio gyvenimo, kokį turi?

Kaip

Kaip portretas
Suprantu pencinykao ir visi kiri varguoliai patenkinti kapeikom

bbd ant kauno

bbd ant kauno portretas
Tokia teisinė valstybė tik pimpalo yra verta...

H

H portretas
Bet tai parašyti galima ir apie pensininkus , gydytojus ir kitus dirbančiuosius

mokyt- metodinikas.

mokyt- metodinikas. portretas
vargans Vagnorius - idealistas- vylesi kad teisejai nori teisingumo- jie toki pat zmoneliai- pinigai, karjera, pensija, kuria kiti uzdirbs,-tuomet jie advokataus,su visom gerybem ir trukumais- istatymu leidejai kvaili- pabuves teiseju 5 metus turiu valst. pensija ir verciuos advokatura savo malonumui , tuo pat ,mokesciai mazi mazi advokatams,

nuzmogejamas

nuzmogejamas portretas
OKADA VALSTYBE PAREIKALAUS ATSAKOMYBES IS TU paciu biedniausuju atsakomybes teiseju per juos kiek lietuva turejo nuostoliu,kada teismai viksta 15 metu ir atsakymo nera,o gale dar spriteisia valstybei bauda kuri yra speceliai vilkinama,kas uz tai atsakomybe nesa,ogi teismai kurie nieko nedaro vardan teisingumo,bet tik sau kysius ima per 15 metu ,kur teisybe lietuvoje,tai mafija sukurta paciu teiseju,jie ka nori ta daro,zmones nepasitiki teismais,jie tik savo gerove daro per zmoniu kancias,valstybe apvagia,kur skypai isvogti,o teismai tyli ,arba truksta irodymu,kai kam teismai jeigu jie neranda irodymu,kai viskas akivaizdu paprasta akimi,aferistai dirba isvien su teisejais,ir dar siandien jie nori didesniu algu,jus ir to neverti,is jusu atimti turtus kurie igyti kysio forma,nei sazines nei padorumo,idomu kaip ponai pries dieva pasiteisinsit,ogi dievas jums parodys jusu gyvenima zemeje,ten jau nieko nepaslepsit,,GEDA,SLYKSTU,

neturiu abejonių,

neturiu abejonių, portretas
kad Vilniuje paruoštas ne vienas teisininkas iš Kaliningrado, kurie veiks savo giminaičių (gyvų ar mirusių) reikalų patvarkymu ne tik Tauragėje.

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
300 pedalų prieš valstybę? - tai gal pradėkim įteisinti seksą nuo 10 metų ?

ss

ss portretas
A ką ir taip galima, mano alga maža tai parduodu valstybę į teismą :)

kada

kada portretas
pensininku ,ar neigaliuju asociacijos susivienys ,ir paduos i teisma valstybe del gedingai mazu pensiju ,ir neigalumo išmoku... 15000 ubagu prieš valstybe...ko gero juos išvadintu vatnikais, ???

MUMU

MUMU portretas
Kur Masiulis?

AŠ portretas
sveikinam komentatorius su BALANDŽIO PIRMĄJA.....

Anonimas

Anonimas portretas
Negi taip sunku juos pastatyti prie sienos? Negi taip brangus tie 300 soviniu? Jeigu kyla jums klausimas ,,Uz ka?,, tai jus esat is tos pacios kriminalines teiseju gaujos. Tie isgamos neklausia aukos bet sodina ant ilgai zmogelius pagal savo shizofrenines fantazijas.

Nukentejes

Nukentejes portretas
Viešpatie, negi šitiems dar mazai

vakar skaičiau,

vakar skaičiau, portretas
kad, prokurorės manymu jie yra apgailėtini, šiandien - teisėjai nusipelnė gyventi geriau, kas yra? Rytoj, manau, advokatai savo sąlygas Valstybei kels, dėl padidėjusio darbo krūvio ginant prokurorus ir teisėjus. Gyvenau Kaune 7 metus, buvau priimtas į vietinių gerbiamą kolektyvą, juokas kyla prisiminus, kaip galima teisiškai išsivartyti nuo bet kokios užduoties vykdymo (jeigu teisininkai smegenų turi).

Man jau baisu

Man jau baisu portretas
Kyla nerimas, kad tie 300 teisėjų susirinks prie Seimo daužyti langų...

Kam tie teisėjai tegu eina paskui laivą!

Kam tie teisėjai tegu eina paskui laivą! portretas
Užtenka keletos jaunosios kartos žydų: kgpistė čmil, Ramonovskis Greitai, Čiurajevas, užsienio reikalų Anūnakio patarėjas iš Izraelio ir Delfinų redaktorė susėda ir nusprendžia kas ko vertas, kam automobilį sudegint, ką amžinai pasodint!!!

Nejuokinkite

Nejuokinkite portretas
Argi tie asmenys, nurie nustate, kad nuodyti zmones neistirtais chemikalais per prievarta yra teiseta - yra verti padidintu algu?!

Prakalbo patys biedniausi

Prakalbo patys biedniausi portretas
gal pasidalinsi su visa visuomene kiek į rankas gauna įvairaus lygio teisėjai, o antrą gal viešai pasiskelbsit kokiam skaičiui teisėjų iškeltos korupcinio pobūdžio bylos ir dar kiek tyliai pasitraukė iš užimamų pareigų dėl įtarimų galimu korupciniu šešėliu, kokio dydžio piniginės sumos figūruoja galimuose korupciniuose santykiuos paskutinių 5 metų laikotarpyje........aišku jeigu išdrįsite?.......tiesa, o kaip kita nemažiau kvalifikuota visuomenės dalis- medikai, pedagogai ir t.t.....tai jie gauna adekvatų darbo užmokestį.........ypač medikai, kurie atsakingi už patį brangiausią turtą-žmogaus sveikatą........o šiaip netenkina darbo sąlygos išeikite iš darbo, nes manau niekas nelaiko jūsų jame pririštų........

o kur moralines ir materialines zalos atlyginimas is ju?

o kur moralines ir materialines zalos atlyginimas is ju? portretas
jei medikas padaro klaida - t.y. kitas gydytojas nustatoka kad jis gyde blogai tai medikas atlygina materialine ir moraline zala, o kai teiseju sprendimus aukstesnis teismas paskelbia neteisingais tai juk niekas delto nepergyvena- bet juk tai baisi darbine klaida, kazkas nuteisiamas nekaltas, suzlugdomas jo gyvenimas, verslas, vertinimas visuomeneje ir t.t.. Kai teisejai privales atlygint visa materialine ir moraline zala kiekvienos savo klaidos atveju tada bus galima ir kalbet apie didesnius atlyginimus. Kam moket uz darba, kuri aukstesnis teismas paneigia? statybininkui juk irgi nemoka jei jo statomas namas bestatant sugriuna

Manau

 Manau portretas
Tikrai per maža alga..Tai rimtas pavojaus signalas. Išsilakstys teisėjai.:(

visus 300 sukcius ,aferistus , korumpuotus kysininkus

visus 300 sukcius ,aferistus , korumpuotus kysininkus portretas
paliuosuot is darbo ..vyt naxren ir dar sunimis uzpjudyt...atimt busima pensija ir iskelt baudziamasias bylas , del grazinimo y valstybes biudzeta , per dideliu ismoku, algu pavidale....

piš

piš portretas
Jeigu teisia ne taip, kaip reikia partijai, tai nafik tokius teismus

Pardavėja

Pardavėja portretas
Gal ir pardavėjoms iš LIDLŲ< RIMI ir Maximų stoti į kovą? Manau mes mažiau uždirbame už temidinius.

ju

ju portretas
nu va ir galima nesunkiai paskaiciuot kiek lietuvoj yra neimanciu kysiu

Už rezultatus

Už rezultatus portretas
.anau per didelė alga. Minimalios gal ir verti

300 prasiperdusių "spartiečių"

300 prasiperdusių &quot;spartiečių&quot; portretas
stojo į kovą prieš Chierovės valstybę

svilainis

svilainis portretas
Ne kaip kitaip,kad nori jie įteisint nebaudžiamus kyšius,nes gėlių jiems ar šokoladukų nieks neneša.

piensininks

piensininks portretas
kada pensijas padidinsit valdžios ūrodai

pyp

pyp portretas
visu pirma darbo rezultatai apgailetini ju, visu antra lygtais jie is atlyginimu gyvena ir visu trecia, nepatinka atlyginimas - gali vaziuoti vistas pesti

parmazonas

parmazonas portretas
Tai ką galvot ir daryt reikia tiems,kurie aria už minimumą ir priversti darbinius specrūbus bei batus nešiot kaip kasdienę aprangą?Jie irgi šeimas turi,vaikus,kurie nori valgyt.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Kai motinoms,auginusioms vaikus 1995 metais ,išbraukti šie metai iš darbo stažo,nes teisės departamentas nustatė,kad prieštarauja Konstitucijai vaikų auginimas namuose,tai gerai,o kad 2008m jiems šitiek buvo iškelta alga,kai kiti gavo minimumą tai kas čia tokio.Mokytojai tik pasvajoti gali apie tokią algą ir manau,kad nuo mokytojų priklauso kokia visuomenė užaugs.Reikia pirmiausia dėti pastangas,kad užaugtų garbingi žmonės,o tai ir teisėjams nebus darbo.Gydytojai gelbsti mūsų sveikatą,tai it jiems reikia didesnių algų,o ne kaip šie ponai teisėjai šneka,kad dirba per kelis darbus,o ar tie ponai teisėjai nepagalvoja,kad tas lakstymas per kelis darbus ne tik alina gydytojų sveikatą bet ir atsiliepia darbo kokybei.Teisėjai dešimt metų nesimokina.

,,orią'' pensiją gaunantis

,,orią&#039;&#039; pensiją gaunantis portretas
Vargšai teisėjai skursta ir badauja..Tapinas galėtų akciją surengt.

Če

Če portretas
Tingiems padugnėms pavyzdys kad reikia pakovoti už savo gerbūvį o ne laukt pakabinus plastmasinius dantis ant lentynos

cha ... a lia teiseju mafija , sukurus valstybe -valstybeje

cha ... a lia teiseju mafija , sukurus valstybe -valstybeje portretas
patys sau reguliuoja ir nustato atlyginimo dydy , patys isleidineja ,,,istatymus,,, patys nukreipia savo atstovus y KT -teisejus , kad sie uztvirtintu ju kliedesiusistatymu pavidale,kuriuos pateikia Seimo ir vyriausybes patvirtiniuj [ o kaip ta a lia vyriausybe ir semas netvirtins teiseju sukurptu,, istatymu,, ir reikalavimu ] jei juos visus iki vieno galima sodint y kalejima , uz nusikaltimus kurieuos jie prisidirbe iki kaklo , narotikai , prosritucija, pedotilija, korupcija, kysiai na ur t.t ir pan visa tai zino tiek prokurorai ,tiek teisejai , tiek ju patiketiniai advokatai...todel ir melzia valstybe [ tiksliau tauta -mokesciu moketojus ] visi sie uzslaptinti 75 metams ,,,teisejai,,, kurie jau sukise y ES teismu strukturas , Kurius, Krizevicius ir kita susarakurie manyciau turetu cypeje sedet ,o ne lietuva ES atstovaut --bet europinis bordelis yra europinis bordelis...

stumbras

stumbras portretas
Su Balandžio 1, puskvailiai konservai!

visus tikrunti,liks tik keleta,

visus tikrunti,liks tik keleta, portretas
Teismai- lietuvos mafija,jums dar maza,parsidaveliai,

Teisejai jus dabar nebeidomus

Teisejai jus dabar nebeidomus portretas
Dabar trendina "pagalba" Ukrainai kur pinigai grobstomi vagonais, taip kad nebukite naivus LR jus dabar nebeidomus

Anonimui:

Anonimui: portretas
o gal tos sąžinės neturi tie ,kurie visų mokesčių mokėtojų pinigus taip gerai ,,įsisavina " ,kad skursta ir medikai, ir mokytojai, ir kultūros darbuotojai , ir pensininkai , ir teisėsaugos institucijų darbuotojai bei kt. ? Neįprasta kovoti vieniems už kitus: jei stovi basi policijos pareigūnai,tai niekas iš nepatenkintųjų savo atlyginimais neprisijungia,streikuoja mokytojai -kitų profesijų nepatenkintųjų šalia nėra . Streikavo Vilniaus vairuotojai : ar daug kas prisijungė ? Pykstame, kad klesti korupcija įvairiose srityse ,bet dar labiau pykstame, kad žmonės savo teises ima ginti teisėtais būdais . Gal nereikėtų laukti to laiko,kad pusė Lietuvos gyventojų kreiptųsi į Maisto banką ir prašytų paramos dėl tokių ,,orių" atlyginimų.

Senelis

Senelis portretas
Tegu sumažina apetitą,perka akcinės prekės,važinėja 20ties m.auto,rūmus iskeicia į bendrabučius ir pragyvena tikrai

Anonimas

Anonimas portretas
BE sazines !!!!! nepatinka ? mazai moka ? EIK LAUK !!!

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Teisėjai, jei būtų labai pilietiški, galėjo paduoti į teismą LR ir dėl gydytojų, mokytojų ir kitų biudžetinių įstaigų darbuotojų atlyginimų mažinimo ! Juk visų mūsų atlyginimai, kurie padidinami 50- 100€ neatitinka esamos situacijos! Ir visi esame priversti "lakstyti"į kelis darbus arba ženkliai skurdėti! Šaunuoliai teisininkai, kad netyli, kad neleidžia savęs paversti vergetomis darbe, bet mus irgi galėjo prijungti prie tokio pat, nesąžiningo aomokėjimo už darbą kaltinimo! Gaila, kad tyli mūsų profsąjungos, o ir mes patys taikomės su nesąžiningumu ir engimu! Teisėjai turi būti mums pavyzdžiu - negalime leistis paverčiami būti vergais, kad ir pačios valstybės.

varge tu mano

varge tu mano portretas
Pirmiausiai teisingai surašykit rinkimų įstatymą ir priimkit teisingus sprendimus, antra- jūs taip pat gyvenate valstybėje.

Apie teisininku luoma

Apie teisininku luoma portretas
Teisejai remiantis oficiali statiatika labiausia korumpuota profesija Lietuvoje pagal praeinama pinigu cirkuliacija per rankas, maza to jie yra uzdara visuomene nuo 91 metu, kuri nieisileidzia naujo kraujo. Ar matete neturtinga teisininka kada? O kaip su mokytojais?

po kiek opiumas liaudžiai

po kiek opiumas liaudžiai portretas
Je ne mange pas six jours

Jeigu jau teisėjai

Jeigu jau teisėjai portretas
kaip TREČIOSIOS valdžios atstovai priversti bylinėtis su valstybe ,tai ar ne pačių luomas yra kaltas ,kad susiklostė tokia situacija ? Prokurorai dejuoja ,teisėjai dejuoja dėl menko finansavimo , bet ,,nemato " kaip ,,skaidriai" ir ,, efektyviai " naudojami biudžeto pinigai . Kiek kaltų asmenų nubausta ir kiek sugrąžinta į valstybės iždą pinigų ( sugrąžinti pinigai turėtų būti skiriami teisėsaugos institucijoms ) . Visi nori oriai gyventi ,bet ne visi rizikuoja daryti nusikaltimus,tad ir imasi ginti savo teises teisėtais būdais. Nuolankumas ir nuolaidžiavimas valdžios institucijų atstovams juos tik stiprina ( kokia retorika pradėjo kalbėti ypač dabartiniai valdantieji) .

Žemaitis

Žemaitis portretas
Gerai suteptas kulkosvaidis plius trys šimtai šovinių ir byla baigta.

Rapolas

Rapolas portretas
Kai reikalas eina apie pačių teisėjų gerbūvį - jie puikiai dirba ta linkme, bet kad gaut vis kasmet didesnius atlyginimus, tai reikia tinkamai atstovauti ir visuomenei. Deja, bet to toli gražu nėra. Tai kokia čia gali būti išimtis. Visi vargsta ir ne taip , kaip teisėjai , tai visiems reikia sukelti atlyginimus, ypač pensijas ir ne keliolika eurų, kaip dabar , bet šimtais , kaip teisėjams.

Maladec

Maladec portretas
Teisėjai, tai ne jūs baudžiauninkai ubagai prakeikti

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
koncerVapedalus su balandžio 1

geras teisėjas

geras teisėjas portretas
algą užsidirba. Lochas gauna valdišką. Nachalas ne tik užsidirba bet dar valdiškų grašių kliančina.

Patarimas

Patarimas portretas
Tapinai, pradek rinkliavą badaujantiems Lietuvos teisejams sušelpti.

Vatnykas tipiškas

Vatnykas tipiškas portretas
O tai kiek uždirba tie skurdžiai teisejai ? Ko neparašot ? Gal už minimumą vargsta, badauja ? Parašykit, laukiam.

98% ju turetu sedeti

98% ju turetu sedeti portretas
O dabar sokdina valstybe.tai kaip gyvent saziningiems zmonems??pensininkams??tik mazint algas tai gaujai..

Jons

Jons portretas
Na ,cia tai lietuvos ,,demokratijos,, lygis zemiau plintuso .Ir ner ko noreti kai prezdentas ukrainos reikalais tiek uzsiemes ,kad nemato ,kad lietuva zlunga .Taip visiska suirute ir tokia sali valdo Nauseda ,o apie simonyte ir kalbeti geda -nekulturinga ,tai mazai pasakyti butu

Tiek

Tiek portretas
Tiek bedarbių teisininkų, tad nepatenkinti gali nekentėti. Be to bylų sprendimus reikia patikėti dirbtiniam intelektui, 90 proc. teisėjų galės veikti kažką naudingesnio ir išnyks korupcija.

kiek ten tokių tūno

kiek ten tokių tūno portretas
kaip Bartosevičius

Baisu

Baisu portretas
Teisėjai savo valstybę paduoda į teismą? Vadinasi jų lojalumas valstybei lygus nuliui. Ar jie tokie tikrai reikalingi kaip teisėjai? Normalus žmogus, jei netinka alga ieškosi kitą darbą. Arba stoja į profesines sąjungas ir organizuoja streikus.

galima juos pakeisti teisėjais iš Afrikos

galima juos pakeisti teisėjais iš Afrikos portretas
skirtumo dėl korupcijos net nepajustume

95% sios gaujos nariu,turetu sedeti

95% sios gaujos nariu,turetu sedeti portretas
O dabar sokdina valstybe???o kaip isgyventi saziningiems pip??

Patarimas

Patarimas portretas
Paviešinkit, prašom, jų algas. Gal aš kokį labiausiai skurstantį sušelpsiu iš savo pensijos. O tai dar badu numirs.

armonaitė

armonaitė portretas
Taip bus sunaikinta valstybė.

Prezidento Nausėdos akcija provokacija

Prezidento Nausėdos akcija provokacija portretas
Prezidento Nausėdos teisėjai užsinorėjo sukurti sau gerovės profesiją. Nausėdai patinka tokios provokacijos. Jo orda yra išskirtinė. Ypač kai vienas teismas sako kaltas, o kitas nekaltas. Tai tiesiog Nausėdiškas teisingumas.

Išvada

Išvada portretas
Teisėjų mafija. Kitaip nepavadinsi.

vėl atkreipiate dėmesį

vėl atkreipiate dėmesį portretas
tik į save. Ko tylit dėl nevykdomo KT išaiškinimo, kur po šiai dienai negrąžinti užtarnautų pensijų pavogti pinigai atsargos kariams, pareigūnams? Atlyginimų skaičiavimas, juk, taip pat yra analogiškas visai pareigūnų grupei, o ne tik teisėjams. Nebent, laimėtumėte šią kovą, ir visiems gyvenimas gerove pradėtų virsti. Ačiū.

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių