Atsėtos pievos detektyvas ir tūkstantinė žala: gamtos sargai rado auką?

Grįžti į straipsnį

Algis

Algis portretas
Cia daug palaikanciu draugeliu aplinkosaugininkus.Tai sitie ir yra visi siuksles brakonieriai,kurie palaiko

Żurnalistui

Żurnalistui portretas
Kad tiek pykčio turi, tai užsakyk ADD Žilaiciui, tikrai Tikrai nebus korupcijos

Tiriamoji žurnalistika

Tiriamoji žurnalistika portretas
Gerai Jūs sakot, kad turėtų AAD pasidometi kodel palei pat kelia ūkininkas seja javus jau kiek metu ir kodel paejus toliau truputį galimai valstybės tarnautojo ar jo šeimos nario pjaunamas miškas, bet gamtos apsauga to nemato kažkodėl. Klausimas? Butinai turi pasidometi ne tik AAD šituo reikalu, bet manau ir STT. Nes lyg kaip ir kvepia korupcija

Jurgeli

Jurgeli portretas
Nieks ir nesako,jog jo vieno. Taciau kiti dar neisigudrino visko suart,kartu su buvusiu keliuku,apset javais ir paskui pasakot istorijas apie atsetas pievas.

Jurgelis

Jurgelis portretas
Tamsta Vietinio vardu pasivadinęs komentatoriau!Gal apart Dariaus karviu ,daugiau nieko nematai?Noriu paklausti pas tamsta,ar tik vieno Dariaus karves panemunej sika.?Gal pasidomek kokio ukininko dar karves po visa pabemune vaiksto,tame tarpe ir salia prieplaukos.Kokio ukininko telycios, po Skaistakaimy pas zmones vaiksto,kad net savu jos neprisileidzia.Tai ponas prasau gal placiau akis pramerk,kad daugiau matytum!!!

Tiriamoji zurnalistika

Tiriamoji zurnalistika portretas
Zurnaliste tikrai auksto lygio. Parase straipsni besiremdama vien siu,atsiprasant, ukininku ir ju advokato pasakomis. AAD galetu imtis atsakomuju veiksmu ir pareikalaut,visus siuos kliedesius, paneigiancio straipsnio.

Variantas

Variantas portretas
Kuo tikėti abejonių nėra, ūkininkų reputacija kur kas švaresnė, nei Mariaus (ar net jo lašinių rukykla). Mariaus kerštas privire košės, nes pats iš balos išlipti nemoka. Prisidirbo ir pridirbo, bet atsisuks bumerangu. To paties ir dar dvidubai. Bet bendruomenė palaikom ūkininkus, o tiesa visada nugali.

Dalyvis

Dalyvis portretas
Sumustas 6 vandalu,bet ekspertize rado tik kazkoki sena nubrozdinima. Esme tame,jog patys ant savo sprando bedu prisidaret. Reikejo toliau sekmingai art ta "nuniokota" pieva ir galbut butumet neprisidave gamtininkams. Dabar belieka sukt uodegas ir nustacius graudzias akytes meluot zurnalistams.

WW

WW portretas
Pasakykit,kad sapnuoju!

To Dalyvis

 To Dalyvis portretas
Gerai sakai, Mariau keista ta šeimynėlė, bet juk vėl kai sugalvosim kaip pernai galima paskambinti į 112 iš privataus tavo nevarysim, bet iš to kur kiaulėm prekiauji ir kas žinos kas pranešė? Policija numerių tai nesako.

Gamtos patrulis

Gamtos patrulis portretas
Ūkinininkams sėkmės ir sveikatos kovojant prieš vandalą. Tiesa jau pakeliui. Panemunių laumė yra grėsmė ne tik kelyje, bet ir dirvoje.

Nemunietis

Nemunietis portretas
Visiems viskas aišku kas tas vandalas su savo draugija. Vietiniams įrodinėti kitaip ir nereikia. Faktas, kad buvo sumuštas sūnus, išvažineta pieva, tarnybos keliavo vos ne kasdien pagal melagingus ir keršto pilnus parodymus. Gaila pas patį kaimo brudą neatvażiuoja patikrinti lašinių. Abejonių kuo tikėti nėra.

Dalyvis

Dalyvis portretas
Siame straipsnyje praktiskai nera nei zodzio tiesos. Toj nuotraukoje vienintele isvazineta vieta,sunus nesumustas ir jie jau tuo metu are tas saugomas zemes. Ka jie ivardino kaip- sunus are dirbama zeme.:D Suprastumet jei zinotumet kas cia per seimynele. Norejo kitiem pridaryt bedu,bet gavos kaip gavos..

Vietinis

Vietinis portretas
Garbusis dievo avinėli, nevaizduok nukentėjusio ir tvarkykis savo ūkį, tavo palaidos karvės kilometrus Nemuno pakrantės nušiko, vien dėl to jau norėjosi paimti ragelį į rankas, bet susilaukiau. Kažkas kitas tai padarė neapsikentęs. Nemoki py*t nereikia lyst, tas pats ir su ūkininkavimu.

As

As portretas
Cia lietuva cia tiesa itin sunku rast ir ja irodyt na o ukininkui sekmes ir sveikatos kovojant su korumpuotais gamtosaugininkais

smetona - okupantas?

smetona - okupantas? portretas
Dvi aferos - pašto ženklų ir lašinių skutimo. Pirmoji 10 milijonų to meto litų - kaip dabar mažiausiai 1/3 milijardo. Antroji dabar keli milijonai. Tai gaunas ir iki smetonos perversmo ir po Lietuvą valdė okupantas?

Kažkodėl

Kažkodėl portretas
nepabandyta pasiaiškinti ryšių tarp "išvažinėtojų" - AAD ir teisėsaugos darbuotojų, ko gero visi kartu gėrė ir važinėjo po tas pievas....

danų ūkiui

danų ūkiui portretas
Nebuvau Danijoj, bet smetonos Lietuvos vos 5 % ūkių buvo 65 - 300 ha, daugiausiai 20% vidutinių 24 ha, kas liko nuo 1,5 iki 17 ha. Tai kokia tokio ž.ū. ateitis - traktorių įperka vos 2 % ūkių, kiti aria arkliais, darbų rankų skičius nerealiai didelis, našumas nerastas.

To šakes

To šakes portretas
Tai ta politika likus nuo okupanto laikų,dar kelios kartos tą kacapų gerovę jaus,danų ūkis buvo prieškariu panašus kaip Lietuvos, viskas gerai valstybė kiek gali kiek sugeba vaduojasi nuo raudonojo maro palikimo.

Gal

Gal portretas
Sakyčiau tiek apžioti nereikia jeigu neina atkasti,augink ką moki,sugebi turėk savo pardavimo vietą,nepardavinėk pusdykiai maksimom,ikinem,pasižiūrėk kaip kitose šalyse tas sprendžiama,kokybišką produktą visad vartotojas nupirks gera kaina.

Šakės

Šakės portretas
Visiškas valdiškas idiotizmas ir korupcija aukščiausiame lygyje,(smauk savus kad svetimi bijotų) tokia dabar politika nuo liberaliai konservuotų viršūnėlių.

Kur

Kur portretas
Ta lietuviškų ūkininkų produkcija rapsai,karviena,grūdai pilni xemijos kuriuos net afrikiečiai grąžino o visa kita lenkų produkcija ar ne taip varguoliai?

kodel vatnykai zudo kitas tautas

kodel vatnykai zudo kitas tautas portretas
ogi todel kad jiems kyla pavydas kad kitos tautos be vatnyku sutikimo sugeba gyventi geriau uz pacius vatinius.

kaimietė

kaimietė portretas
Kai kur labai" uoliai" dirba aplikosaugininkai,o šiuo atveju net ir dabar galima nustatyti ar ten javai augo ar ne.Ar čia tokie aplinkosaugininkai ,kurie neatskiria varnos nuo varnėno,ražienos nuo pievos?

Tam "visi"

Tam "visi" portretas
Čia tikriausia apie tamstą pasakytas anekdotas:Važiuoja mieste du žmogeliai autobusu,oras biaurus,tai jie ir kalbasi-kaip gerai kaime dabar sedi sau namuose ,lašinius kerta,televizorių žiūri,niekur eit nereikia.

aha to jo

aha to jo portretas
mulki, tu kuro kainose bent gaudaisi? Praeitą savaitę Saurida, Rumšiškės Dž 1,4 jievro. Ateities plentas Kaune, Emsi D visiems- 1,62 jievro. Kur tu matai pigumą? Pusbrolis ūkininkas iki 100 ha ūkį seniai pardavė ir išėjo į valdišką darbą. Kai gauni už pieną 15 centų tai karves melžt neapsimoka. O gyvent iš paramos permažai ha.Kitas didesnis ūkininkas iekojo darbininko, mechanizatoriaus su visom kategorijom, mokančio valdyti šiuolaikį traktorių, 60 jievrų į dieną į rankas - nėra tokių kaime. Sulaukė beiėskodamas kol sūnus paaugo. Ir dukra ir sūnus ir aria ir sėja ir bulves kasa. Tik iš kaimo išvažiuot negali - mokiniai.

Nuomone

Nuomone portretas
Tie valdininkai vissi "abarzeli" uz mokesciu moketoju mokamus mokesciu, gauna algas ir drozia dar mokesciu moketoja , koks jiems skirtumas kaltas nekaltas, svarbu isdroztas

Jo

Jo portretas
Butų ubagai nelakstytų su džipais,nepiltų pigaus kuro visai giminei ir pusei kaimo dirbantiems už centukus,žinoma yra ir padorių ūkininkų bet didžiuma pasijautę dideliai nuskriaustais ponais kaip jau lietuviui įprasta viskuo skundžiasi riebius nuo vargo pilvukus atkišę žandukus papūtę.

to visi

to visi portretas
Koks tu protingas. Žinai kad karvės pieną duoda. O žinai kiek už jį moka? Ūkininkas sklidiną trainyką ( o tai daugiau kaip 3 ltr) parduoda už pusę kainos kur parduotuvėje 2 litrai kainuoja. Vištas fermos augina. Ūkinikai ne prie ko. O žinai, jei ne ES parama, visi ūkiai po kelis šimtus ha turintys su tokiom kainom užsilenktų.

Visi

Visi portretas
Lietuvos ūkininkai vaidina nuskriaustus,tai gamta nuskriaudžia tai vištos kiaušinių nededa,grųdai pigūs,karves pieno mažai duoda,žemės maža reikia pievas suarti,bėda ant bėdos kaip vargsta.

išeitį ūkininkui

išeitį ūkininkui portretas
pasufleravo Varlinskas - kas dieną po vieną. Ir po savaitės problema išnyks.

jonas

jonas portretas
kokia geda gamtosaugininkams,

S(eu)bas

S(eu)bas portretas
kažkoks bepročio sapnuojamas košmaras, o ne valstybės tarnautojų darbas.

Jonas

Jonas portretas
Labai,labai negarbingas aplikosaugininkų elgesys.Tikrina po 3 mėnesiu ?Himnas kvailybei.Matyt,kad nieko nesugeba,tik reketuoti žmones.Bendrai ko norėti,kokia valdžia{jų},tokie ir darbuotojai.

onė

onė portretas
cha mat kaip aplinkosaugininkai myli gamtą,žiūri tik kaip išdūrinėti niekio dėtą

ironija

ironija portretas
pakratykit kartą tuos AAD, rasit pas juos stiklainiuose užvekuotus pinigus kaip pas šiliauską, tą gerai įmitusį briedį. Taip jie "saugo" gamtą

H

H portretas
Labai ne kokia mano nuomonė apie aplinkosaugos biurokratus . Tiek .... Bjauru net galvoti apie tokius.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių