Apie Lietuvos paštą: siuntas atidavė kitam žmogui, o darbuotojai dar ir akis draskė

Kliente

Kliente portretas
Kiekvienas zmogus pasakytus zodzius interpretuoja skirtingai,vienam tai bus sausas pasakymas,o kitas nores,kad su juo grazbyliautu. Niekada nesu girdejusi is pasto darbuotoju nemandagaus tono klientu atzvilgiu,juolab pasto vadoves,kuri netgi iteikia neregistruotas siuntas klientams...

Lina

Lina portretas
Ir man lygiai lygiai tokia pati sutuacija buvo tame pačiame 43 pašte kovo mėnesį, ir taip pat pašto paaiškinimas buvo kad pavardė skirėse nedaug, vietoj ienės aitė. Gal jie ten kažkokią strategija turi susikūre pasiaiškinimams.

Taiigi

Taiigi portretas
panasiai dirba visi pasto skyriai tiek mieste tiek rajone. O dabar dar jiems kokia laime nesioti ubagams pensijas. Nunese, gavo duokle .Juk laikrastuku ir zurnalu beveik niekas neuzsisako. I daugiabuti pastininkas ateina tik kada mokamos pensijos,o siaip prapedina pro sali nes nera ko uzeit.

Irena

Irena portretas
pritariu Dariui. Vakar buvau pašte prie Vitebsko. Karšta, eilė. Vienas neišsimiegojęs vaikinas pradėjo ant specialistės rėkauti, kad paštininkai neneša laiškų, o atėjęs negali pasiimti. Pakvietė vadovę. Moteriškė ramiai patikrino kompiuterį ir vyrukui tikrai mandagiai pasakė, kad laiškas šįryt išneštas į namus, kad paštininkė dar negrįžus, kad jie tikriausiai prasilenkė. Vis tiek vyriškis nerimo, siuntė grasinimus. Iš kur tas pyktis. Kokioms sąlygom turi dirbi moterys.

Darius

Darius portretas
mano patirtis siame paste kitokia nei Dianos. Siunciuosi daug is uzsienio, kas savaite lankausi paste. Ir merginos ir virsininke labai malonios. Ji mano nuostabai pati karta pasiteiravo kai stovejau eileje su isiuntimo dezemis gal noreciau pasirayti sutarti kad nereikt stovet eileje, patare siuntas siust per savitarna. Patys bukime kulturingesi, ne taip susireiksmine

To marius

To marius portretas
sumoki pinigus,o pasiima siunta kitas cia nepaaiskinimas.

Diana

Diana portretas
Nestebina, nes čia būtent 43 paštas. Teko ne kartą tame pašte susidurti su nemalonumais.. O jų direktorė, tai visai chamavota, net keista, kad tokia persona, niekad turbūt negirdėjusi nei apie pagarbą, nei, kad bendraujant nebūtina šūkauti visa gerkle ir spjaudytis, (prisi)dirba ir vargo nemato.. Turbūt turi užtarėjų vadovybėj, nes skundų rašymas neturi jokio poveikio, nesąmonės tos pačios kartojasi nuolat.. Po kiekvieno kontakto su ja man visą dieną galvą skaudėdavo, o kai darbuotojom tokia vadovauja, nėra ko ir stebėtis, kad vienos raidės nepamato, gi žmonės ten dirba, ne robotai..

Pastovus klientas

Pastovus klientas portretas
Darbuotojos gauna minimuma, dirba dar sovietmetį menančiam interjere lyg turgelyje tarp skalbimo miltelių ir kitokio chlamo. Jau artėdamas prie 43 pašto durų pradedu jaustis keliautoju laiko mašina, lyg grįžęs 30 metų atgal. Stebiuosi, kodėl čia nebuvo filmuojami HBO serialo Chernobyl epizodai.

43

43 portretas
43 paštas visais laikais pasižymėjo darbuotojų letapediskumu ir arogancija. Niekas nepasikeitė ir dabar.

Mozila

Mozila portretas
Būtina tuč tuojausa mesti lauk iš darbo tokias "specialistes", kurios ne tik neatlieka pareigų, bet dar drįsta ir chamavoti. Einant į kapitalizmą mums buvo žadama, kad čia jei tik žmogus blogai dirba, tuoj pat metamas iš darbo. O realybėje turime vaizdą liūdnesnį nei socializme, niekas sąžiningai nedirba, nes turi savo stogus. Ir tokios veikėjos dirba ne tik Vytebsko pašte. Dar blogiau yra Gryčupio pašte.

Marius

Marius portretas
Užtarsiu pašto darbuotojas. Ne, nesu pašto darbuotojas. O ko jūs norite iš pašto darbuotojų kurie priversti dirbti nuo 6 valandų ryto? Nenuostabu kad supainiojo.

jo

jo portretas
Esmė, kad pašte dar dirba dalis sovietinio mentaliteto darbuotojų - dirba pagal savo asmeninį supratimą, kuris dažnai kertasi su teisės aktais, o kartais yra net nusikalstamas. Pvz., nemato nieko blogo pristatyti registruotas siuntas visai kitam asmeniui (pvz., Kaimynui) ir dar parašą padirbti paprašo... Bet, regis, šiandien tai jau labiau išimtis nei taisyklė..

Andrea Martin

Andrea Martin portretas
„Google“ už kiekviena savaite sumokejo internetini darba iš namu nuo 4000 iki 9000 euru. Gavau pirmaji menesi € 20974 ir 29485 eurus mano paskutinio menesio „Google“ mokejime ir dirbau 2–4 valandas per diena laisvalaikiu lengvai iš namu. Tai tikrai patogi vartotOjui,, ir aš tiesiog taip džiaugiuosi,, kad sužinojau apie tai... Skaityti daugiau šioje svetaineje. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­o­­r­­kLinks3.C­om

Italas

Italas portretas
Pagrdinis mūsų laikų prieštaravimas: gerai dirbti mes dar negalime, o prasatai uždirbti jau nenorime
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių