Aleksotiškis: dėl remonto darbų susidarančios spūstys varo iš proto

...

... portretas
o is Palemono i Kauną kai reikia10 km per 50min atvaziuot tai nieko tokio?nuo 16 iki 18 val. kas dainavos rajone prie Urmo darosi???Amaliuose irgi...

vietiniai tik vogti gabus

vietiniai tik vogti gabus portretas
kam per galva reik duot kad konkursus rengiant jau galvotu apie pasekmes(arba tiesiog lietuvis nemoka ir nenori tvarkytis?

ZZTOP

ZZTOP portretas
14KM VAŽIUOJU 45MIN. BAISU KAIP TOKIO DYDŽIO "MIESTE" !!!!!!!!!!!!!!

Ponas matyjosis

Ponas matyjosis portretas
Vazinekite viesuoju transportu ir nebus spusciu- labai turtingi patapome- teks branginti benzina!

Gerda

Gerda portretas
O kokios spustys buna isvaziuojant Romainiuose-tiek pagrindineje Romainiu g. vaziuojant link Regitros, tiek nusileidus is Aukstutiniu Kaniuku g. ir sukant i Raudondvario pl.

aha

aha portretas
tik kad neišvarytų, o tai Kuzmos g psichiatrinė panaikinta, kur dėt tokį dėl būsimos tvarkos ir gerovės išėjusį iš proto

man atrodo

man atrodo portretas
kad tas aleksotiškis jau seniai išvarytas iš proto:))

jo

jo portretas
nematau problemos-atsikelk 20-25min anksciau ir visur spesi.

PILIEČIAI

PILIEČIAI portretas
tai kas cia kaltas ? remontas automobiliu nepamatuotai nesamoninga gausa ar musu silpni protai neatlaikantys paciu sudarytu kamsciu???

Ahahaha ha ble

Ahahaha ha ble portretas
Skriaudžia mane valdźia. turiu masinytes tris, namuka uzmiestyje. Zmonike padazyta pamasazuota vaikucius i bebriuko liceju veza. Neturiu pinigu mokesciams, daktarau algai ir miesto bendriems reikalams. Atleiskite many nuo mokesciu ir vaikams da ismokas mokekit, o gatves te supuvusi liberalistine Europa remontuoja, bo ma tai tikri vyrai maskoliai prie sirdies ble...ahaha

benas

benas portretas
siandiena jau stovejo iki Rimi,prie gelezinkelio,dirba nuo ausros iki sutemu,nors visi supranta,kad sis projektas veda i ,,niekur,,o kelininkai verciasi ant kito sono.

ahaha

ahaha portretas
Žmogus labai aiškiai aprašė problemą, bet pridurkai nieko nesuprato ir traktavo tai kaip verkimą. Na žinoma pridurkams viskas gerai, juk savo merą turi...

Manau

Manau portretas
Gerai būtų jei prie straipsnio būtų parašomas ne tik straipsnio autorius bet ir užsakovas :) manau būtų labai teisinga :)

As

As portretas
Sakykit ka norit, bet jau lietuvių toks bruožas - ar gerai ar blogai, verkia ir skundžiasi... kai del kaunie jų buvusi valdžia nesistengė buvo blogai bet visi tylėjo. Dabar miestas atsigauna, miela išeiti pasivaikščioti, vis nauju verslu atsiranda, žmones investuoja ir kuria darbo vietas, bet ar Jum gerai ir vėl negerai nes tik dejuot mokat! Eikit dirbi ir nereikes cia verkšlenti kad kamštyje reikėjo 5 min ilgiu pastovėti, anksciau i darba išvaziuokit ir nustokit viena karta kaltinti Mūsų Merą! Jei ne V.M tai po siai dienai gyventume duobių ir griuvėsių, bei apleistu parku mieste.

:]

:] portretas
Ašaros jūs nelaimingi. Netvarko - blogai, tvarko - dar blogiau. Ir kas antras eismo reguliavimo ekspertas, nes golfą turi. Drausmingai vairuotų, nebūtų tiek kamščių.

Anonimas

Anonimas portretas
Kada jums buvo kas nors gerai? Rita.

Tvarka bus

Tvarka bus portretas
Silumininkai Kaune mandagus pirma praleidžia kelininkus o po to darbuojasi patys.

Dzievuliau mano

Dzievuliau mano portretas
Vajetau atims rajona is rajono, verks vaikai, zmonos verks prie savo audi masinyciu, vyrai raudos savo bemsiukus apkabine. Kas cia darosi mums kaimo zmones nori miestan vergijon isvaryti.

Renis

Renis portretas
Merui ne gatvės dabar rūpi.Kaip pasiglemžti Kauno rajoną,štai kas Visvaldui rūpi.

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
visiems koloborantams ir kitiems isverstaskuriams raudoniem .nepatinka gyvent kaune vaziuokite i rusija ten jumis vieta .KAUNAS LIETUVOS SIRDIS

Tomas

Tomas portretas
Ką ten Čiurlionio tiltas! Visas miestas iškapstytas, išraustas kaip po kiaulių pasiganymo ir tai vadinasi "Kaunas tvarkosi". Per visą mielą vasarėlę sūbynę kasėsi, dirbo kaip rusai, tai ko norėti? Ačiū, Matijošiau!

JJ

JJ portretas
atsimenu dziaugemes, kad suderejo pygesni asfalta, bet daba matosi kaip verslinkai issprendzia pigesnio asfalto problemas, tvarko per kelis kartus ta pati per ta pati ir minusas tampa pliusu...

Mindaugas

Mindaugas portretas
Tai tegul dirba non stop o ne kaip ministrai nuo 8 iki 17val. Tada ir darbai bus greičiau baigti. Pakalniškis niekaip nesugeba iš rangovų pareikalauti atsakomybės ir pateikti reikalavimus dėl darbų spartos ir glaustų terminų.

Automobilio diena

Automobilio diena portretas
Amžini myžniai kauno vairuotojai. Kaunodiena tesugeba apie automobilius ir jų pseudo problemas rašyti nuo ryto iki vakaro?

Cry me a River

Cry me a River portretas
Sustokim ratuku ir susikibę rankomis paverkime.

Pakalnisk8s

Pakalnisk8s portretas
Pastoviai suda mala.Ten nieks niekl nedaro,kaip visuomet-isknisa,ir dingsta.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Čia ne apie spūstis reik rašyti , o apie vagis apvaginėjančius miestą . Alio matijošaičiai . Kodėl miestas apvaginėjamas ? Kelintą kartą toje vietoje asfaltuojama ? Berods 3 kart . Valstybės priešai valstybės tarnybose . Kur ta sušaukta teisėsauga ir atsakingos institucijos . Vagys valdo valstybę

Tai nuo pavasario

Tai nuo pavasario portretas
gatvę prie gelež stoties išgraužě ir nė velnio toj vietoj nedirba. Kasdien važiuoju pro šalį, tai koks vienas lodorius į kastuvą pasirėmęs per dieną kiaušus kasosi. Čia tik darbų įmitavimas. Už tokius darbų organizavimus Pakalniškiui laikas gerai lazdų įkrėst. Tokį pat šūdą mala su Žemaičių kalnu ir kt. Laikas jau Matijošaičiui atsimerkt. Jo klerkai kiša jam pagalius į ratus. Nemoka organizuot - lauk iš darbo, lai varo šiukšlių rūšiuot į MBA, ten ir viskas stringa. Nauja gamykla baigia supūt, smarvė ir žiūrkės aplink, o ten darbai vos kruta, nes vietoj 2 linijų, visad vos viena dirba. Bręsta laikas sukilimui.

Senas kaunietis

Senas kaunietis portretas
Dar taip neseniai džiaugdavomės kiekvuenu kelio rekonstrukcijos ženklus. Taip buvo niūriame landsbergininkmetyje. O dabartinis meras mus taip išleoino, kad lojame už mūsų gyvenimo gerinimą

niekoa sau

niekoa sau portretas
Atsiprasome ,meras darkos:)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių