Aistros dėl balkono remonto: už naujakurį turės mokėti visi namo gyventojai

Seimas vieną kartą

Seimas vieną kartą portretas
ir visiems laikams išspręsti tą apmokėjimą už balkonų remontą . Žmogus ,kuris neturi balkono ,bet gal didesnę buto kvadratūrą sumoka daugiau nei tas ,ķuris turi balkoną . Kai rūkyti -tai MANO balkonas ir ką noriu tą darau ,bet už remontą-mokėkite visi . Balkonai priklauso butų savininkams ,kurie vieni ir gali patekti į jį . Jeigu balkonas yra koridoriaus gale ir į jį gali patekti visi ,tai ir mokėti turėtų visi . Būtų geriausia,kad Aplinkos apsaugos ministerija išleistų kokias atmintines daugiabučių gyvenamųjų namų butų savininkams paprastas ir aiškias už ką atsakingas buto savininkas, o už ką atsakingi visi butų savininkai . Privatizuojant butus ,reikėjo pridėti ir balkono plotą prie to buto ,nes jis tik tam butui ir priklauso .

Taip...

Taip... portretas
Tokia jau tvarka, turime mokėti, už kaimynų balkonų remontą, nors mes ir negalime, vaikščioti po kaimynų balkonus.

Įdomu

Įdomu portretas
Tai kaip suprantu, aš galiu eiti į namo bet kurį balkoną ? Geras išaiškinimas atsakingo asmens.

Lepeska

Lepeska portretas
Padare tipo samata projekta zinom kaip priskaiciavo bala zino kokiu islaidu. Juk visiem turi i kisene nubyret. Man butu ukis el skaitikli montavo. Darbininkai dviraciais atvaziavo medine lentele 45×35 atsiveze. Kaip gavau samata apmoket pasirodo ir benzinas ir lentele ir skaitilis ir dar bala zino ko pripliusuota. Saskaita kosmine juolab skaitikli pati pirkau. Taip visur vyksta.

UPS

UPS portretas
Gyvenu pirmam aukšte,balkono neturiu,nešiu rūbus džiauti į naująjį balkoną-jis juk bendro naudojimo.Gal dar ir bačkelę raugintų kopūstų pasidėsiu.

as

as portretas
KOKS DAR PROJEKTAS ! ISDALINTA SUMA GYVENTOJAMS,KITI GAVO IR PO 38 EURUS,AR CIA UZ BALKONO TIK IVERTINIMA BUKLES,O KUR DAR REMONTO DARBAI..GAUSIM AUKSINI BALKONA,GALES GERETIS VISA VILIJAMPOLE,KAIP AUKSINIU TUOLETU KAUNO PILY. !!!

Xio

Xio portretas
Administratorius neprivalo iš anksto informuoti jeigu tai yra avarinė situacija.

Kita planeta

Kita planeta portretas
Keiskite administratorių uztenka surinkti 51% gyventojų parašų. Bet beda tame visi administratorei lupa pinigus.. Pagal įstatymą prieš kažką darydami turėjo informuoti gyventojus samsyo kaina. Žmonės balsuoja pritaria ar ne. Gal pigiau išeitų kitur

Nekalbekit

Nekalbekit portretas
Nesamoniu,nebuvo jokio susirinkimo,diskusiju del sito balkono,nieks nebuvo informuoti,tai gali patvirtinti visi namo gyventojai!

BAISU...

BAISU... portretas
Bendro naudojimo Bet i ji nei as,nei tu nepateksi.Tai kaip suprasti.

Liftai

Liftai portretas
O už liftus imamas mokestis nuo buto kvadratūros, lyg liftas kilnotų butus, o ne žmones. Dabar dažnai didesniame bute gyvena pora pensininkų, kurie retokai juo naudojasi, o mažesniame bute gyvena šeima su 2-3 vaikais, kurie kasdien eina į darželį, mokyklą, į lauką pažaisti, treniruotes ir t.t. ir už naudojimąsi liftu moka mažiau. Kame teisybė?

Emra

Emra portretas
Visas pyktis dėl to kad valdžia mūsų idiotai. Visi daugiabučiai su įstiklintas balkonais, bet 99% be projekto ir leidimų. Kitaip sakant nelegalūs. Čia taip nuo 2010 m yra. Langų pardavėjai privalėtų žmones įspėti apie tai. Bet tada niekas balkonų nesistiklins. Taigi tas kaimynas viską legaliai darbo tik tai yra per brangu ir neįprasta. Pats vargau kol įrodžiau, kad būta pirkau su jau įstiklinti balkonu. Nes registrų centras sako tu nelegaliai įstiklinai balkoną.

Klaida

Klaida portretas
Įstatyme minty turimi bendro naudojimo balkonai, tokių būna bendrabučiuose, kai kuriuose daugiaaukščiuose. Savo balkonus gyventojai remontuojasi patys. Tačiau sunerimti verčia kitas faktas: 1600eur už PROJEKTĄ! Administratorius aiškiai susijęs su

Daugiabucio gyventojas

Daugiabucio gyventojas portretas
Kam nepatinka tegul kraustosi i nama, ten tikriausiai nereikes nieko remontuoti ir taisyt. Proto naivuoliai, taigi zinojot kur gyvenat. Bendros islaidos visada buvo ir bus. Suspaude uodegas mokesit ir bus ok, jei ne perduos anstoliams ir labanaktis :)

nieko naujo

nieko naujo portretas
Senos bėdos su daugiabučiais, jų administravimu ir bendrojo naudojimo patalpų išlaikymu. Atkreipsiu dėmesį, kad nei viena partija nei per praeitus, nei per užpraeitus rinkimus, nei dar anksčiau nieko nepasiūlė šiuo opiu klausimu.Nes labai nebloga "lesyklėlė" susidarė. Tinka visoms sisteminėms partijoms. Šiaip jau, jeigu visi namo gyventojai privalo mokėti už balkono remontą, išeitų, kad visi namo gyventojai turi teisę juo naudotis? Ne? Paskui 60 butų po 30 eurų yra 1800 eurų! Ar tikrai balkono remontas gali tiek kainuoti ir kur anksčiau buvo KBŪ, kurio specialistai privalėjo vertinti pastato konstrukcijų būklę, juo labiau, jei butas priklausė savivaldybei? Be to galiu patvirtinti, kad balkonų remontas nėra kažkokia išskirtinė prievolė, nes jų remontui neskiriamas dėmesys netgi renovacijos metu. Mūsų renovuojamame name, kur balkonai buvo net grėsmingai įskilę, kyšojo surūdijusios armatūros, niekas nieko renovacijos metu nedarė. Tiesiog užtepė putplasčio klijavimo mišiniu ir apšiltino.

kestas

kestas portretas
Kaip rukyti tai balkonas nesavininko o kaip remontuoti pasirodo kad savininkas turi.Kur cia tikroji logika

jei

jei portretas
balkonas bendro naudojimo kaip fasado dalis, tai kodėl kaimynai neapmoka ir langų keitimo? tai didžioji dalis fasado! jei trumpiau kas naudojasi tas ir moka, kitaip buto balkonas nėra ir negali būti bendro naudoji turtas, kadangi juo naudojasi ir prižiūrėti privalo buto savininkas. jei netinkamai eksploatuoja , pvz. amžinai šlapias , skaldo daiktus, kas sąlygojąs trūkius, į kuriuos patekusi drėgmė per žiemą didina plyšius , klausimas ir už tai kaimynai turi mokėti? tai tas pats kaip buto remontas moka savinikas.ir baikite išvedžioti ir lysti į kaimynų kišenes.

Mauzeris

Mauzeris portretas
Labai teisingai! Balkonas priklauso namo fasadui, o fasadas priklauso visiems. Tas istatymas nepatinka tik varguoliams kurie nemoka pasinaudoti. Net ir uz stoga visi bendrai turi sumoketi, ar visa nasta turi tekti paskitiniam aukstui? Nebukit kurmiai

Artas

Artas portretas
Bendri balkonai yra bendrabučiuose, o čia gaunasi, kad bet kuris iš gyventojų turi teisę į tą balkoną... pasidžiaut rūbus, atsigert kavos, o, parduodant butą, į dalį balkono kainos!

Skelbiu.lt

Skelbiu.lt portretas
O kur namo gyventoju parašai kad je sitinka su projektu. Gal žmonėms per brangu ir je paties nuspręs pasamdit kas pigaiu atliks darbus. Namo giventojai rinkit parašus ir atsisakykite šito administratorių.

Ar galite

Ar galite portretas
Situo straipsniu pasidalinti fc, ikelt i viesa, kad zmones galetu dalintis nuomone ir diskutuoti, kokie apsurdiski lietuvoje istatymai, kai kazkas gyvena ir nepriziuri balkonu, nustekena iki tokio lygio, o kam priziuret ir moket pinigus, juk visas namas surinks! Imeskit i viesas diskusijas kas galit Aciu

O

O portretas
Ta pati nesąmonė ir su blokų siūlėm , name 6 laiptinės, taiso siūles 3laiptinėj, bet moka visi namo butai , absurdas. Tyčia išdalina sąskaita ant viso namo kad tipo neatrodytų labai brangu, kai iš tikro labai brangu ir kosminė suma.

manau

manau portretas
jog teisiškai galima tokią rinkliavą užprotestuoti,nes kaip sakoma Civiliniam kodekse "..bendrosios dalinės nuosavybės teise priklauso namo bendrojo naudojimo patalpos, pagrindinės namo konstrukcijos, tarp jų ir balkonai, bendrojo naudojimo mechaninė, elektros, sanitarinė-techninė ir kitokia įranga." Tad galima ginčytis teisme,nes balkonas kuriuo naudojasi tik bute gyvenantis asmuo,nėra bendro naudojimobendra dalinė nuosavybė,taip kaip ir vandentiekio vamzdynai esantys bute,elektros instaliacija. Bendrosios dalinės nuosavybės,tai yra rūsio patalpos,laiptinės patalpos,palėpė,namo stogas,balkonai kuriais naudojasi visi gyventojai.

Bet tai

Bet tai portretas
Kad cia ne namas o nusiurusi sovietine landyne

balkonai priskiriami prie bendrojo naudojimo objektų

balkonai priskiriami prie bendrojo naudojimo objektų portretas
Kaip? Juk nera bendro naudojimo. Gali i balkona tik is to buto zmogus naudotis! Istatymas privalo buti pakeistas. Cia nesamone!

nėra logikos

nėra logikos portretas
kodėl balkonui turi susimesti visi namo gyventojai, o juo naudotis tik to buto gyventojas ? Įstatymų kūrėjai kažkokie apsirūkę ....

ja na

ja na portretas
susidurem ir mes,gavom saskaitas,jokiais keliais neissiaiskinom uz ka turejom moketi,jokios informacijos,jokio skelbimo ,pakabintas tel,puse dienos sugaisom ir nieko nesuzinojom,kaip taip galma,jie taipgudriai uzsimaskave kad galu nerasi,kazkas turi keistis,cia oficialus pasipinigavimas

tam ddt

tam ddt portretas
Įstatymo nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Kur parašyta, kad bendras balkonas. Balkono konstrukcija bendra, kaip lauko durys, lauko sienos, vidaus sienos, stogas... Pirmam aukštui balkono konstrukcija tarnauja kaip stogelis virš lango.

Nu geras

Nu geras portretas
Ar balkone ziurkes gyvena...kad tinkas aptrupejas tai aisku,o kas sonus griauzia

L?

L? portretas
Jeigu projektas kainavo 1800 (30x60butų), tai remontas logiškai turėtų kainuoti 18 tūkstančių. Kam tada rašys?

Gal

Gal portretas
Tikrai reiktu pasidometi sito buto pirkimo istorija...STT auuu,padekit

JEI CIA TIK PROJEKTO KAINA

JEI CIA TIK PROJEKTO KAINA portretas
be pačio remonto, tai kaina kažkoks kosmosas.

Kaimyne

Kaimyne portretas
Kur jus buvote informave birzelio 17 diena,baikit juokus....zmones nebutu gave soko,jei butumet informave apie tai! O tam kaimynui...laikykis,eisim visi kas noresim i tavo auksini balkona,jei ne per duris,tai su kopeciom,nereiks is svetimu pinigu remontus darytis!

jonis

jonis portretas
man atrodo kad 1800 eur(30eur x 60 butu) uz remonto aprasa daugoka…

Anonimas

Anonimas portretas
belieka numušt visus balkonus...

Nieko

Nieko portretas
nuostabaus- "Durnių laive" tai pateisinama....

CHUNTOS DVELKSMAS

CHUNTOS DVELKSMAS portretas
Lihuanijos bardakas visame gražume.bet svarbiausia,kad SEIMO DALBAJOBAI neturi laiko tvarkyti įstatymų,liečiančių paprastų žmonių kasdieninį gyvenimą,jie gi žiauriai užsiėmę,prastuminėja narkotikų įstatymą,partnerystes visokias,Stambulo konvencijas,Seime tulikus vyrams-moterims naikina,dabar ten Gabrys galės su Čmolyte šikti kartu ir apie žmogaus teises Baltarusijoje diskutuoti.

ddt

ddt portretas
situacija tokia,kad balkonas-namo konstrukcija.Reiškia, tuo balkonu gali naudotis ir ta kaimynė, kuri gyvena pirmame aukšte?Įdomiausia, kad pinigai, balkonui remontuoti, skaičiuojami pagal butų kvadratūras:))) Gyvename dar vis LTSR.Ir ne kitaip.

Lapė Kanapė

Lapė Kanapė portretas
Šiaip tai reikėtų kreiptis į savo apygardų seimo narius, nes įstatymas tikrai nelogiškas ir keistinas. Aišku, šitiems gyventojams jau niekas nepagelbės, bet ateičiai tokią nelygybę sutvatrkyti būtina.

yja

yja portretas
"geras" kaimynas, manau dar ne to sulauksit. Protingi žmonės patys savo turtą tvarkosi, o gudrūs svetimom rankom

Gyventojai

Gyventojai portretas
Savi valdos UAB "Kauno butų ūkis" pasižymėjęs primestiniais darbais ,be gyventojų sutikimo -susirinkimo , savo auksinėm išsikeltom kainom .Namo administravimo vadybininkai dingę,viskas bendra-dažnai tik atsirašinėjimai ,visi galai į vandenį-kadrų kaita ir t.t. .Rinkliavos būsimiems remontams ..? turbūt nuplauks kaip ir daug metų amortizacinės lėšos kapitaliniams -atnaujinimo -renovacijos darbams ,kaitaliojant -buv.butų ūkių pavadinimus į naujus Rubikon švogerių UAB-us .Senokai domėjosi jais matyt STT ,o gal susidraugavo...?

Anonimas

Anonimas portretas
Galima įlipti į žmogaus balkoną ir išsitiesti hamaką, ar atsigerti arbatėlės, juk bendras. Patys nemaloniausi tipai, kurie žino įstatymų spragas ir nė nemirktelėję panaudoja savo naudai ar prieš kitus žmones.

Čia

Čia portretas
Lietuva,čia "bardakas"aplinkui!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių