Žinomi kauniečiai apsilankė naujoje jogos studijoje

 • Teksto dydis:

Penktadienio vakarą žinomi kauniečiai susirinko į egzotika ir ramybe dvelkiantį renginį. Laikinojoje sostinėje duris atvėrė nauji jogos, meditacijos ir tantros namai „Mahamudra“. Vakaro šeimininkės susirinkusias įžymybes vaišino veganiškais skanėstais, kvietė aukoti gyvūnų prieglaudos augintiniams ir prisidėti prie bendros „Om“ meditacijos.

Kūnui ir sielai teikiančiais malonumais mėgavosi ir renginyje apsilankė prodiuseris Gediminas Juodeika, aktorė Daiva Rudokaitė, šokėja Eglė Straleckaitė, verslininkas Ugnius Kiguolis, mentalistas Nicholas Kin, šokėjai ir choreografai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, Natalija ir Sigitas Martinavičiai, stilistė Viktorija Šaulytė, Viktorija Vaičaitė ir kiti.

Susirinkusių svečių laukė įsimintinas koncertas su Laurita Peleniūte ir Tadu Dešuku, brazilų kovos meno „Capoeira“ akrobatinis pasirodymas su gyva tradicine šio kovos meno muzika, o savo dainas vakaro svečiams dovanojo dainuojamosios poezijos guru Domantas Razauskas.

Vakaro metu renginyje apsilankiusieji mėgavosi veganiškais skanėstais ir galėjo prisidėti prie kilnaus tikslo. Renginio metu vyko ypatingas aukcionas, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos gyvūnų prieglaudai paremti. Aukciono metu svečiai galėjo įsigyti įvairių daiktų, kurie yra skirti žmogaus dvasios augimui bei atsiskleidimui.

Prie aukciono prisidėjo Baltijos „Wing Tsun KungFu“ asociacija, leidykla „Mijalba“, drabužių parduotuvė „Daivužė“, „Darna“ – rūbai kūnui ir sielai, tatuiruočių studija „Magic Forest Tattoo“, fotografė Deimantė Piraitytė iš „Miško archyvas“, Karolina Samalė su projektu „Valgoma puokštė“, Kaunas „Capoeira“, keramikos studija „Murdeco“, „Mineralų karalystė“, Akvilina Dzeventauskaitė, Domantas Razauskas ir DJ Mamania.

Kaip pasakojo naujos jogos, meditacijos ir tantros studijos „Mahamudra“ įkūrėjos Lina Lila Lisauskaitė-Čebatavičė ir Marija Žukauskaitė, šie namai yra atviri visiems žmonėms, kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę ir savijautą. Pasak studijos įkūrėjų, kol kas tai vienintelė tokia unikali erdvė Kaune.

„Mes su Marija esame palaimintos šia galimybe sukurti erdvę, kurioje žmonės gali ilsėtis ir augti. Širdį džiugina čia vykstantys moterų savaitgaliai, savirealizacijos ir jogos mokytojų kursai. Gera matyti laimingus ir besišypsančius žmones, ateinančius į jogos ir kitus užsiėmimus. Kurėme šią erdvę kaip namus ir mums puikiai pavyko tai išpildyti, tiek lankytojai, tiek komandos nariai čia jaukiai leidžia laiką, - džiaugėsi viena iš studijos įkūrėjų Lina Lila.

„Dažniausiai girdime žmones sakant: „Čia atėjus sustoja laikas ir visas triukšmas ir rūpesčiai lieka toli toli.“ Ši studija apvainikuoja 4-tus „Buddha on bike“ veiklos metus ir yra jau trečia Kauno mieste. Visos jos yra unikalios ir labai skirtingos, kiekviena turinti savo charakterį ir energiją. Šiuo metu Kaune yra daug jogos studijų ir jos yra savaip šaunios – svarbu rasti tai, kas tinka Tau“, - pasakojo studijos vadovės.

Viso vakaro metu „Mahamudra“ meditacijų erdvėje vyko bendra „Om“ meditacija, prie kurios noriai prisijungė daugybė vakaro svečių.

Naujuose jogos, meditacijos ir tantros namuose „Mahamudra“ vyks sąmoningo kvėpavimo praktikos, joga, meditacijos ir moterų savirealizacijos kursai, grupinės meditacijos, seminarai, masažai bei privačios konsultacijos. Užsiėmimus susirinkusiems ves fenomenali jogos mokytojų komanda – „Buddha on Bike“ ir kviestiniai mokytojai.NAUJAUSI KOMENTARAI

cha cha

cha cha portretas
joga-tai taip katalikiška ir šventiška:))

Edska

Edska portretas
gal viena syky nustokit juokinti zmones su tais a le zinomais

mADA

mADA portretas
Dabar tų jogistų - ant kiekvieno kampo. Susigalvoja užsiėmimą, dažniausiai, kai profesijos neturi ar turima profesija nepklausi, ir atidaro jogos studiją - kaip "unikalią erdvę". Esmė - pinigas, tik į mistiškus žodžius visa tai įvyniota. Nereikėtų moteriškėms apsimesti tuo, kuo jos nėra. Nes, kaip sakė vienas klasikas, "maža tauta, kad nenori išnykti, turi, šiukštu, neimti to, kas ne jos genties"...
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių