Quantcast

„Žalgirio“ arenoje bus surengta didžiausia diskoteka Baltijos šalyse

Likus kelioms savaitėms iki didžiausios diskotekos Baltijos šalyse, į metų renginį „Millennium 2000 fest” parduota jau daugiau nei 4000 bilietų.

Renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo, nes tai vienintelis renginys arenoje  Lietuvoje 2000-ųjų tema.

2019-aisiais renginys nepaliko nei vieno abejingo. Šiais metais balandžio 15 dieną „Žalgirio“ arenos diskotekoje išvysime suomių kilmės JAV superžvaigždę Darude, legendinį DJ Sash!, grupę „Groove Coverage“ ir atlikėją Sonique.

2019-ųjų „Millennium 2000 fest” renginio aftermovie:

Balandžio 15 d. „Žalgirio“ arena surengs didžiausią diskoteką Baltijos šalyse. Į „Millennium 2000 fest” pavyko pasikviesti itin gerai žinomas žvaigždes visame pasaulyje, kurių hitai sukasi apie 2000-uosius metus. Šią dieną „Žalgirio“ arenos pagrindinė erdvė pavirs didžiuliu naktiniu klubu. Čia bus sumontuota 8 sunkvežimiai garso aparatūros bei šviesų, o lankytojai pasileis į nepamirštamą kelionę laiku į auksinius 2000-uosius metus.

Pagrindinė vakaro žvaigždė – Darude. Tai Europoje ir JAV žinomas didžėjus, dar vadinamas elektroninės šokių muzikos ikona. 43-ejų atlikėjas, kurio tikrasis vardas – Ville Vartanenas, yra vienas populiariausių Suomijos artistų per pastaruosius du dešimtmečius.

1995-aisiais muziką kurti pradėjęs prodiuseris labiausiai išgarsėjo 1999-aisiais, kai  išleido kūrinį „Sandstorm“. Šis instrumentinis kūrinys pasiekė „topų“ dešimtukus daugelyje Europos šalių, o jo klipas portale „YouTube“, į kurį buvo įkeltas tik 2009-aisiais, jau peržiūrėtas daugiau nei 143 milijonus kartų. Daugybę muzikos apdovanojimų pelnęs atlikėjas yra surengęs pasirodymus šimtuose klubų ir festivalių visame pasaulyje.

Koncerte pasirodys ir atlikėjas DJ Sash! – daugiau nei dvidešim metų populiarumo viršūnėje esantis, 17 milijonų albumų kopijų pardavęs ir daugiau kaip 60 auksinių ir platininių apdovanojimų pelnęs didžėjus.

Pirmasis jo singlas „Its My Life“ buvo išleistas 1995 m. ir iškart tapo Europos klubų hitu. Atlikėjas scenoje su visais dalinsis savo auksiniais hitais: „Equador“, „Encore Une Fois“, „Mysterious Time“, „Adelante“ ir kt.

Grupė „Groove Coverage“ – Vokietijos euro-trance/Hands up stiliaus grupė. Šis stilius išsivystė iš kiek anksčiau paplitusios ir išpopuliarėjusios Europos šokių muzikos. Projektą „Groove Coverage” sudaro Dj Novus ir Axel’is Konrad’as. Melanie Munch (geriau žinoma kaip Mell) yra pagrindinė vokalistė, o jai pritaria dainininkė Verena Rehm. Grupė sukūrė daug dainų, kurios išgarsėjo visame pasaulyje, ypač Vokietijoje. Lietuvoje ir visoje Europoje populiariausios ir „Žalgirio“ arenoje skambėsiančios „Groove Coverage” dainos: „Moonlight shadow”, „Poision”, „God is a girl” ir kt.

Dar viena vakaro žvaigždė, kuri po 4 metų pertraukos sugrįžta į Lietuvą – viena geriausių Britanijos didžėjų ir atlikėjų „Sonique“. Ji su tokiais hitais kaip „It Feels So Good“ ir „Sky“ privers pakelti tūkstančius rankų į viršų.

Lazerių šou, specialiai šiam vakarui sumontuotos 8 metrų skulptūros ir dar 4 didžėjai „Žalgirio“ areną pavers didžiausia šokių muzikos aikštele. Grįšime į spalvinguosius 2000-uosius metus, o organizatoriai žada, kad šis koncertas-festivalis bus aukso raidėmis įrašytas į Lietuvos koncertų istoriją.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ooo

Ooo portretas
Morgensternas bus????? )))))))

įdomu-

įdomu- portretas
o Selą ar pakvietė? :D :D :D

debilams organizatoriams

debilams organizatoriams portretas
Jei didžiausias Baltijos šalyse, tai ir pavadinimą reikėjo trimis kalbomis sugalvoti, lietuviškai, latviškai ir estiškai, o dabar vėl ta pati supista anglų kalba, tarytum savos gimtos neturėtume.
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių