Kaune apsilankiusi D. Nausėdienė: norėdami kurti gerovę, turime sujungti širdis

Antradienį Kauno klinikose apsilankiusi prezidento žmona Diana Nausėdienė sako, kad gerovė įmanoma tik puoselėjant atjautą bendruomenėje.

„Prezidentinės kampanijos metu iškelta socialinės gerovės idėja negali būti realizuota vien tik žiniomis. Kad mes sukurtume bendruomenę, kad sukurtume gerovę, mums reikia sujungti širdis, mums reikia atsiremti į atjautos ir didelių ir vertingų darbų pagrindą“, – renginio metu kalbėjo D. Nausėdienė.

„Kiekvienas iš mūsų turime panaudoti ne tik žinias, bet ir širdį. Jei bendruomenėje bus palaikymas, sutarimas, atjauta, mes eisime į priekį. Tokia bendruomenė bus neįveikiama, tokia Lietuva bus didinga“, – sakė ji.

D. Nausėdienė Kauno klinikų Vaikų ligų klinikoje dalyvauja vaikų su negalia piešinių parodos atidaryme.

Šiems vaikams vadovaujantis specialusis pedagogas, fotografas Valdas Kančauskas dėkojo susirinkusiems už dėmesį, skiriamą jo globotiniams.

„Jie – vaikai angelai, jie moka skraidyti, ką mes jau praradome. Galėsime iš jų išmokti skraidyti“, – kalbėjo jis.

Atidarymo proga Kauno klinikose besigydantys vaikai drauge su D. Nausėdiene piešia ant 25 Laimės aitvariukų. Jie vėliau pakelti į dangų šalia klinikų kartu su dideliu Laimės aitvaru.

Tai pirmasis renginys, kuriame D. Nausėdienė oficialiai dalyvauja kaip pirmoji ponia.

Vėliau kalbėdama su žurnalistais ji sakė kol kas nesanti nusprendusi, kokioms temoms skirs didžiausią dėmesį.

„Šis klausimas šiek tiek per ankstyvas, užklupo krūvos einamųjų reikalų, kuomet yra diena tiesiog per trumpa – pasakysiu atvirai, atsakomybių labai daug. Dirbame, planuojame darbus, bet kol kas (negalime – BNS) įvardyti, pasakyti, kas bus daroma toliau“, – žurnalistams po renginio sakė prezidento sutuoktinė.

Jei bendruomenėje bus palaikymas, sutarimas, atjauta, mes eisime į priekį.

„Kad tai bus socialinė veikla – neabejotina, kad aš būsiu šalia žmonių, kuriems reikia atramos ir pagalbos – tikrai taip, o kokie tai projektai bus, kas bus remiama ir kaip tai bus daroma, tai yra ateities klausimas“, – kalbėjo ji.

D. Nausėdienė kol kas nedetalizavo ir kuriuos kadenciją baigusios prezidentės Dalios Grybauskaitės socialinius projektus tęs.

„Norime pirmiausia susikurti strategiją, o kai matysime kelius, tada ir kalbėsime“, – sakė ji.

„Dar truputėlį leiskite apsiprasti ir su pareigomis, ir su padėtimi, ir su iššūkiais. Dar reikia laiko“, – kalbėjo pirmoji ponia.NAUJAUSI KOMENTARAI

kauniete

kauniete portretas
TAI KO SKANUOTI NELEIDŽIAT MATYT ŽMONĖS TIK RAUDONA SPAUDŽIA

Ole

Ole portretas
Ar lietuviška pavardė yra Nepaitė?

Anonimas

Anonimas portretas
O ka veikia ta pikta -dvasia Kurlianskiene,zydu bendruomenes kirsintoja?? AR Nausediene Lietuvos mazumu atstove??
VISI KOMENTARAI 23
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių