Po „Sukilimo“ daugybė kauniečių pasklido po miestą: medžiojo Kauno Žvėrį

 • Teksto dydis:

Vakar „Žalgirio“ arenos prieigose pasibaigus „Sukilimui“, daugybė kauniečių leidosi į Kauno Žvėries medžioklę.

Minios kauniečių po renginio pasklido po Laisvės alėją ir kitas Kauno vietas su žemėlapiais rankose.

Kaip jau rašyta, tiems, kurie neturėjo virtualių, iškart po „Sukilimo“ renginio pagalbininkai dalijo popierinius žemėlapius. Juose žaidėjai rado taškais sužymėtus „Kaunas 2022“ atidarymo savaitgalio renginius ir raidėmis sužymėtas Žvėries žaidimo detales.

„Kaunas 2022“ skelbė, kad nemokamame žemėlapyje, kurį atsiėmę po „Sukilimo“ ar iš anksto atsisiuntę internetu iš kaunas2022.eu, ar radę „Kaunas 2022“ programėlėje, žaidėjai aptiks taškais sužymėtus „Kaunas 2022“ atidarymo savaitgalio renginius, o štai Žvėries žaidimo detalės bus pažymėtos abėcėlės raidėmis nuo A iki Ž. Tad šis žaidimas ne tik padės atrasti įdomius kultūrinius nutikimus, bet ir užklysti į neregėtas ar primirštas Kauno centro vietas. Gal net palįsti po laiptais ar išsitraukti žiūronus?..

A. Aleksandravičiaus nuotr.

Raidės žymės vietas, kuriose Kauno Žvėris paliko pėdsakus – jose reikės surasti iš rombų sujungtus ženklus, o juos būtinai pasižymėti žemėlapyje prie atitinkamos raidės. Iššifravote žinutę? Kuo skubiau siųskite ją adresu zveris@kaunas2022.lt, pridėdami savo vardą ir pavardę – pirmieji 1000 žaidėjų, susisiekus asmeniškai, bus apdovanoti „Kaunas 2022“ prizais. Beje, žinutė turi dvi versijas – lietuvių ir anglų kalbomis.

„Visgi tiek mėgstantys vaikštinėti lėčiau, tiek šeimos su mažais vaikais, tiek šį savaitgalį negalintys būti Kaune paslapčių mėgėjai gali būti ramūs – Kauno Žvėries pėdsakai mieste išliks keletą mėnesių, tad ir žaidimą sužaisti galima visiems patogiu metu. Tiesa, smagiausia tai daryti tamsesniu paros metu, kuomet Kauno Žvėris pabunda, ir jo simboliai tampa ryškiau matomi“, – rekomendavo artima Kauno Žvėries bičiulė, „Kaunas 2022“ programos „Fluxus Labas!“ koordinatorė Goda Kacilevičiūtė.

A. Aleksandravičiaus nuotr.

Primename, kad atidarymo renginyje „Sukilimas“ sugriovęs nebaigtų miesto pastatų simbolius, Kaunas šeštadienį žengė į Europos kultūros sostinės metus, siekdamas Lietuvai ir pasauliui atskleisti savo kultūrinį potencialą.NAUJAUSI KOMENTARAI

žaidimas

žaidimas portretas
kaip paėmus didelius pinigus iš bezdalų virvę susukti? Kauno savivaldybės lėšos projektui - virš 9 mln., Kauno rajono -4 mln., kultūros ministerijos - 10 mln...

Revoliucija

Revoliucija portretas
Kas sugalvojo žvėriškas nesąmones nakties metu, renginiai sėkmingai gali vykti vakare sutemus, kas gali paaiškinti apie kokį Kauno žvėrį kalbama, " sukilimas", " žvėris", iš kokio išminties bokšto panašios sapalionės traukiamos ir koks jų " kultūrinis potencialas"?

Žvéris

Žvéris portretas
Vakar nuo 20.30 iki 01. Val. Šiandien nuo 18val langai dreba putvinskio-mickevičiaus g. Ryt advokatas kreipsis i teisma del tokios atsiprašant kultūros....idijotai
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių