Pažaislio liepų alėjoje nuskambėjo I. Valinskienės koncertas

Šiltą antradienio vakarą pirmąjį kartą „Pažaislio liepų alėjos vakare“ pasirodė aksominio balso savininkė Inga Valinskienė. Atlikėja paruošė išskirtinį pasimatymą žiūrovams su muzika ir poezija.

Scenoje jai akomponavo legendinė grupė „Vairas“.

Tik prasidėjus koncertui, dainininkė dėkojo taip gausiai susirinkusiems klausytojams. Taip pat I. Valinskienė teigė, jog karantino metu be galo pasiilgo koncertų šurmulio bei klausytojų akių ir šypsenų. Atlikėja koncerto metu bendravo su publika, kreipėsi ir privertė nusišypsoti kiekvieną, sėdėjusį rūsčiu veidu. Dainininkė linkėjo greičiau grįžti į įprastą gyvenimo ritmą, į koncertų sales ir klausyti atlikėjų.

Didelis atlikėjos gerbėjas Simas Brundza teigė, jog visuomet labai laukė, kol I. Valinskienė pasirodys „Pažaislio liepų alėjos vakare“. „Klausau Ingos muzikos jau nuo pat vaikystės, tad džiugu ją pagaliau pamatyti būtent ant šios scenos prie Pažaislio vienuolyno“, – dalinosi džiaugsmu pašnekovas.

Klausytoja Violeta prieš koncertą vylėsi, jog išgirs naujų dainų. „Visiškai atsitiktinai sužinojome vakar apie šį renginį ir planuojame apsilankyti dar ir K. Smorigino koncerte“, – sakė ji.

Klausytojai pertraukos metu galėjo įsigyti I. Valinskienės muzikos albumus ir net vardinius dainininkės kvepalus. Grupė „Vairas“ antrąją koncerto dalį atidarė su jausminga daina „Riešutų žydėjimas“.

„Keletas dainų buvo nežinomos, tačiau paskui su draugėmis dainavome. Smagu, kad kartu su jomis galėjome išeiti po karantino ir pasidžiaugti šiuo nuostabiu koncertu“, – įspūdžiais dalinosi pašnekovė Jolita.

„Emocijos puikios, nes jau ilgai nesilankiau koncerte, tai labai smagu pabūti tokiame šiltų emocijų kupiname koncerte. Tai – mano pirmas apsilankymas liepų alėjos koncerte ir tikrai apsilankysiu kitų atlikėjų koncertuose“, – teigė klausytoja Giedrė.

Po kiekvienos atlikėjos I. Valinskienės dainos nestigo aplodismentų, tačiau grojant jos didžiausiam hitui „Žvaigždė“, publika atsistojo, šoko ir visos dainos metu pritarė dainininkei.NAUJAUSI KOMENTARAI

JONAS TO KESTAS

JONAS TO KESTAS portretas
URBUT TAU KESTAI JAU 70 METU KADA VISOS GRAŽIOS

kauniete

kauniete portretas
NAGLA NEMALONI ŠEIMINĖLĖ TEISINGAI ŽMONĖS RAŠO NESAŽININGI BRUDAI PLIKIUS DIDISIS SPAIPERIS IR BUKAS SUNELIS PRAKIŠTAS I SEIMA NAGLI BRUDAŠIAI

Kestas

Kestas portretas
Dar verta grieko
VISI KOMENTARAI 22
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių