„Mistika“ – rašykite nakties istoriją patys

Po gyvybės medžio šakomis likusios paslaptys, stojęs laikas ir pažadas, kad kiekvienas kartas bus nepakartojamas – sveiki atvykę į naktinį klubą „Mistika“.

Paslaptinga kelionė

Naktinio klubo „Mistika“ istorija – su savo priešistore, žymėta rožinėmis sienomis, stiklinėmis pertvaromis ir tarybinių laikų kabinetiniu išplanavimu.

Nors skeptikai abejojo, kauniečiui Lukui su komanda pavyko – per nepilnus du mėnesius Laisvės alėjos 45-uoju numeriu žymėto pastato antrajame aukšte praeities pėdsakų neliko nė kvapo. Dabar čia laukiami rafinuoti miesto naktinėtojai.

„Viskas prasideda šioje vietoje“, – pakilęs laiptais į viršų, klubo šeimininkas Lukas stabtelėjo prie butaforinės spintos-rūbinės. Sunkūs kilimai, tamsios sienos su prabangių sietynų šviesa, nuo lubų krentančia ant pečių, vertė mėgautis kiekviena subtilia detale. Peržengus slenkstį supratau: tai tebuvo desertas prieš pagrindinį patiekalą. Kliaudamasi intuicija pirmiausiai žengiau į kokteilių erdvę, vienu metu leidžiančią jaustis ir nakties įvykių centre, ir kiek atokiau nuo jų. Stabtelėjau prie stalelių, laukiančių virpinančių pasimatymų jaudulio ir senų bičiulių pokalbių.

Eitvydo Kinaičio nuotr.

„Turbūt ne kartą teko patirti jausmą, kai per anksti atėję į naktinį klubą, didelėse jo erdvėse pasijaučiate nejaukiai“, – Lukas pasirūpino, kad „Mistikos“ svečiai išvengtų de javu jausmo. Šokiams klube skirta ne itin didelė salė su sendintomis metalinėmis konstrukcijomis ir raudonų plytų siena. Jos centre su naktinėtojais susilies prie pulto-komodos stovintis didžėjus.

Prabangūs akcentai

Nors visas dekoras akių lygyje, dirstelėti į lubas būtina. Koridoriaus gale, rūkomajame šaknis įleidęs filmo „Avataras“ gyvybės medis savo šakomis išraizgė viso klubo lubas, taip leisdamas pasijausti ir po žeme, ir ant jos.

Iš po vešlios lubų lapijos lendantys šviesos spinduliai aplinką užliejo paslaptimi, pagalvėlės ant palangių suteikė jaukumo, paveikslai ant sienų užminė nebaigtų istorijų mįslę, o stiklinės durys į kelias erdves – intrigą.  Dar vienas išskirtinis klubo akcentas – prabangus baras, primenantis oazę dykumoje. Už jo – paslaugus, bet neįkyrus personalo klausimas: „Ko pageidautumėte šį vakarą? Gal „Cosmopolitan“, apiberto kvapniais rožių žiedlapiais, o gal „Old Fashioned“ tiesiai nuo miško paklotės?“

Eitvydo Kinaičio nuotr.

Ne visoms idėjoms buvo lemta virsti kūnu. Kelios jų – minty ir netolimoje ateity. Tarkim, dušo kabina. Ne maudynėms, o pašėlusioms šlapių suknelių fotosesijoms!

Galios face control

Pasivaikščiojimo po klubą „Mistika“ metu neapleido jausmas, tarsi visą laiką būčiau stebima. Keisti ir nepaaiškinami, tiksliau – mistiniai dalykai čia esą vyko jau nuo pirmųjų dienų. Patalpose dingo daiktai, stojo laikrodžiai. Pastarieji nuo gedimų neapsaugoti ir ateity. Todėl nenustebkite, jei auštant jie teberodys 1.30 val.

„Mūsų darbo laikas nuo 23 val. iki 5–6 ryto, tačiau jei vakarėlis geras, ko nepabūti ilgiau? – Klubo šeimininkas garantavo neužmirštamus penktadienius bei šeštadienius. – Nenorime būti nuobodūs ir nuspėjami. Tegul kiekvienas kartas būna netikėtas.“

R. Alesiūno nuotr.

Muzika?  Elektroninis remiksuotas popsas – nesunkiai atpažįstami ir lengvai išniūniuojami kūriniai, pradedant lietuvių folkloru, baigiant ukrainietiškomis melodijomis. Ateityje čia koncertuos ir gerai žinomi atlikėjai, ir tie, kurių vardo svoris dar nėra didelis, tačiau potencialas įtikinamas.

Prieš paliekant „Mistiką“ pasidomėjau, kam bus atviros klubo durys. Įėjimą tarp dviejų liūtų galės kirsti ne jaunesni nei 20 metų asmenys. Klubo šeimininkai pasilieka teisę neįleisti tų, kurie nepaiso aprangos kodo ir negerbia kitų naktinėtojų, nes čia – kultūringos naktinės kultūros vieta!NAUJAUSI KOMENTARAI

Pensininkas Vydas

Pensininkas Vydas portretas
Dar viena girdykla.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių