Kovo 11-ąją Kauno rajonas kviečia švęsti kartu

 • Teksto dydis:

Kovo 11-ąją švęsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šiandien gyvename laisvoje, nepriklausomoje šalyje, todėl galime kurti savo ir savo vaikų ateitį, kalbėti gimtąja kalba, puoselėti tautos papročius. Kauno rajono savivaldybės seniūnijos kviečia valstybės gimtadienį minėti kartu.

Iškilmingas koncertas vyks kovo 11 d. 12 val. Kauno rajono meno mokykloje, gražiausias dainas dovanos operos solistas Merūnas Vitulskis.

Skambės lietuviškos dainos

Šiai šventei paminėti pakaunėje dirbantys kultūrininkai paruošė visą puokštę įvairių renginių.

Batniavos mokykloje kovo 9 d. vyks viktorina „Lietuva ir mes“, o Linksmakalnio laisvalaikio salėje 18 val. rengiamas smagus koncertas „Mes – Lietuvos vaikai“, kuriame dalyvaus ir Linksmakalnio mokyklos-darželio auklėtiniai.

19 val. senojoje Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje skambės gražiausios lietuviškos dainos. Jas atliks Kauno kultūros centro choras „Gintaras“, Marijampolės kultūros centro modernaus folkloro grupė „Balti vėjai“ ir Ežerėlio kultūros centro Zapyškio laisvalaikio salės sutartinių giedotojų grupė „Devyniaragė“.

Tikrins žinias apie Lietuvą

Kovo 10-osios rytą, 10 val., Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras organizuoja inkilų kėlimo šventę „Gimtinė mano širdyje ir paukščių giesmėje“. Ežerėlio miesto aikštėje nuo pietų iki vakaro vyks pilietinė-kūrybinė akcija „Pražysta pavasaris laisvės žiedais“.

Samylų seniūnijos jaunimas ragins į eitynes „Nešu tautos vėliavą“. Nuo 13 val. Kulautuvos pagrindinės mokyklos salėje prasidės tradicinis dainų konkursas „Dainuoju Lietuvai“, o 16 val. pasilinksminti kvies Liučiūnų laisvalaikio salė: vyks ne tik koncertas, bet ir viktorina „Ką žinau apie Lietuvą“ ir Simonos Juškevičiūtės tapybos darbų parodos „Auksinė energija“ uždarymas.

Trijose seniūnijose vyks protmūšiai, kuriuose dalyviai galės pasitikrinti savo žinias apie Lietuvą, jos istoriją, kultūrą. Nuo 18 val. susigrumti protų kovose kvies Domeikavos ir Čekiškės, o nuo 18.30 val. – Vandžiogalos laisvalaikio salės.

18 val. šventiniai koncertai prasidės Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje ir Mastaičių mokykloje-daugiafunkciame centre, o 19 val. atšvęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną pakvies Saulėtekių laisvalaikio salė.

Kvies į pėsčiųjų žygius

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną 10 val. Vilkijos kultūros centras visus pakvies į orientacinį-pažintinį turą „Atrask Vilkiją iš naujo“. Tą pačią valandą Babtų Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios, po jų Babtų miestelio centre vyks vėliavų pakėlimo ceremonija ir šventinis koncertas.

Dar du pėsčiųjų žygiai bus rengiami Kačerginėje nuo Liepų parko iki Pyplių piliakalnio ir Raudondvaryje. Žygeivių finiše lauks vaišės ir muzikinė programa.

Senojoje Pažėrų Švc. Jėzaus Širdies bažnyčioje 10.45 val. prasidės šventinis koncertas, 14 val. šventinis renginys – Rokų laisvalaikio salėje, 16 val. – A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejuje (Vilkija). Vakare, nuo 18 val., prie senosios Zapyškio bažnyčios bus galima pasigrožėti trispalve šviesų instaliacija.

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kovo 17 d. 17 val. pakvies į renginį „Lietuvos Nepriklausomybės keliui įprasminti: nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
niekas neitų į tas šventes bet kai koncertai už dyką..tai žmonės eina ne dėl šventės, o dėl koncertų ..Juozapaitis tikrai už dyką nekoncertuos taip iškoneveikėjęs kauniečius...tiek triūso įdėjo net Kaune prisiregistrqavo tai nejuokas...patapo kauniečiu..įdomu kuo pataps dabar?

nuomonė

nuomonė portretas
Tik su Orlauskiu,su jo anekdotais apie karvę,dukrą,motiną,su jo daina per šeimamaršinių šou,,Visos mergos mano''.Ačiū Dievui,kad ne jis meras,nors ir taryba tam priedurniui per daug.

Kawenskas

Kawenskas portretas
Kas per apranga pas vaikus ant foto! Kas per xaxoliškos spalvos išryškinimas? Kiek Lansbergkoncervus klanas metė dabar pinigų ant xaxolu reklamas!? Tai LT šventė lietuvems!
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių