Kaune įvyko itališko kino, vintažo ir skonių šventė – „Molto Italiano“

Gegužės 18 d. Kauno Romuvos kino teatras trumpam virto mažąja Italija ir sukvietė visus neabejingus kinui, vintažui ir Italijai.

Ketvirtadienio vakarą kino teatro holas prisipildė išskirtinių patirčių pasiilgusių lankytojų, o juos pasitiko renginio organizatorės – išskirtinių baldų ir aksesuarų studijos „Object Do“ įkūrėja Laura Arbačiauskienė bei el. vintažo ir tvarių namų produktų parduotuvės „Golden Flea“ įkūrėja Eglė Mastauskienė.

„Renginio metu labai norėjome parodyti, kad vintažiniai daiktai ir baldai nėra TIK daiktai ir baldai. Kiekvienas jų turi išskirtinę istoriją, kurią neretai tenka beveik archeologiškai iškapstyti iš mažų detalių: lipduko, autoriaus parašo, gamybos būdo ar pan. Stengėmės renginio dalyviams tas istorijas papasakoti ir taip supažindinti juos su išskirtiniais ir laikui nepavaldžiais namų aksesuarais ir baldais.“ – pasakojo Laura Arbačiauskienė.

Sesės Saulės nuotr.

Dar vienu renginio traukos centru tapo floristikos projekto „Aliūtė Funky Flower“ sukurta Itališko pietų stalo instaliacija, suskirstyta į mažas stoteles, kviečiančias patirti skirtingas Italijos dalis – gamtą, dizainą ir maistą.

Instaliacijoje darniai susiliejo sukurta gėlių, žalumos ir itališkoje virtuvėje naudojamų daržovių kompozija, „Golden Flea“ atrinkti ikoniški itališko dizaino elementai bei knygos ir itališkų produktų parduotuvės „Angolo italiano“ pristatyti antipasto.

Sesės Saulės nuotr.

Po jaukaus susibūrimo kino teatro hole, žiūrovai persikėlė į Didžiąją salę, kurioje klausėsi Rūtos Bužinskaitės iš interjero studijos „Blank Page“ pranešimo apie laikų nepavaldų dizainą ir vintažinių baldų ir aksesuarų svarbą bei vertę.

Vakarą baigė jaukus filmas „Geriausi mūsų metai“ (it. „Gli Anni Piu Belli“), kurio kadruose pasirodantys interjero elementai  bei dizaino akcentai užbūrė ne mažiau nei filmo siužetas.

„Džiaugiamės susidomėjimu išskirtiniais ir vintažiniais baldais ir namų aksesuarais. Bilietai į renginį buvo išparduoti per kelias dienas, tad supratome, kad tokie renginiai yra įdomūs ir reikalingi, ir jau turime ne vieną idėją ateičiai.“ – pasakojo renginio organizatorės.NAUJAUSI KOMENTARAI

tai

tai portretas
gal negadinkit lituvisko zodyno importyniais terminais kuriu mes negirdejom 80m ir jie tik griauna musu tautos lietuviskuma .....

Q

Q portretas
Tragiški ju patiekalai ir aplamai virtuvė , iki šiu laiku gyveno pusbadžiu tai nieko skanaus ir efektingo nesukurė , dauguma ju nacionaliniu valgiu mums tiesiog smirda [kaip ta vikingu silkė]
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių