Quantcast

Kauną sudrebino N. Bunkės gastrolių „Kosmosas“ finalinis koncertas

Atlikėja Natalija Bunkė griausmingai užbaigė savo turą Kaune.

Kaip skelbia organizatoriai, didžiausias atlikėjos gastroles „Kosmosas“ vainikavo grandiozinis koncertas „Žalgirio“ arenoje Kaune. Anšlaginius pasirodymus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje surengusios N. Bunkės pasveikinti su neseniai praėjusiu gimtadieniu susirinko daugybė žmonių. Kosminę šventę gerbėjams surengusi N. Bunkė didžiausio karjeroje turo baigiamajame koncerte dėkojo už nepaprastą palaikymą – ji jautėsi kaip namie.

Dainininkė žiūrovams paruošė daugybę staigmenų – scenoje pasirodė ir Silvestras Belt, atlikęs „Eurovizijos“ konkursui skirtą dainą „Luktelk“. Koncerte netikėtai pasirodžiusios grupės „Mokinukės“ užkūrė tikrą pirtį – arena tiesiog pašėlo.

Koncerte išskirtinių svečių teisėmis taip pat pasirodė grupė „YVA“, atlikusi populiariosios muzikos hitus „Blondinės“ ir „Berniukams“. Scenoje specialiai šiam koncertų turui skirtus pasirodymus surengė komikas ir aktorius Mantas Stonkus bei elektroninės muzikos atstovas Jonas Nainys-Jovani.

„Vos įžengus į sceną viskas stojo į savo vietas, mėgavausi sklandžiai išpildytu šou. Ypatingai nustebino Klaipėda, į kur vykusį koncertą buvo išpirkti beveik visi bilietai. Be to, uostamiestyje vykusiame koncerte vienas žiūrovas pasipiršo mylimajai, kas mane labai sujaudino“, – prisimena dainininkė.

N. Bunkės gastrolių koncerte Kaune nuskambėjo visos populiariausios dainininkės dainos „Mano širdis – vanduo“, „Laiškas“, „Lašas po lašo“, „Skrendu“, „Maža mergaitė“, „Paukštelis“, „Širdis ant balto sniego“, „Skrendu“ ir daugelis kitų.

Visuose N. Bunkės koncertuose žiūrovus džiugino aktorius M. Stonkus, DJ Jovani, Simona Nainė, Kristupas, grupė „YVA“, „Tina Dance“ kolektyvas ir dainininkės vizitine kortele tapę ispanai šokėjai, kurie iš Ispanijos į Lietuvą atskrido specialiai dėl koncerto Kaune.NAUJAUSI KOMENTARAI

R

R portretas
Bebalsė... Nieko nuostabaus, čia tik visiškoms nemokšoms ir bebalsiams rojus, o klausytojams ant abiejų ausų užlipęs riebus dramblys ir niekaip nenulipa:))) mentalitetas toks:))

Taigi

Taigi portretas
bet ir užtink taip...net akių nesimato!

Aldi

Aldi portretas
Kiek daug pavyduolių, kurie patys nieko nesugeba, išskyrus tai, kad tik gali šmeižti kitus, o Natalija šaunuolė.
VISI KOMENTARAI 72

Galerijos

Daugiau straipsnių