2023-aisiais SEL surengs tik vieną pasirodymą Lietuvoje: Kauno stadionas talpins 40 tūkst. gerbėjų

Iš parduodamų bilietų skaičiaus panašu, kad SEL koncertas Kauno Dariaus ir Girėno stadione rugpjūčio 26 d. bus išties rekordinis. Negana to, jau dabar aišku, jog tai bus vienintelis SEL šou Lietuvoje šiais metais, todėl Egidijus Dragūnas laukia gerbėjų iš visos šalies.

„Šiemet vis tik nusprendėme nerengti jau tradiciniais tapusių koncertų Vilniuje, Klaipėdoje ar Šiauliuose, darysime vieną, bet wow. Tai leidžia mums susikoncentruoti į vieną renginį ir visas jėgas skirti tik jam. Ir tai yra dar viena priežastis šio šou nepraleisti. Arenas mes jau rinkome, o tai bus visiškai kitas lygmuo, nes Kauno Dariaus ir Girėno stadionas talpina net tris arenas. Tai bus ir pirmasis koncertas ten, todėl šis momentas – istorinis“, – sako Selas.

Kaip jau buvo pranešta anksčiau, bilietų pardavimai į SEL šou Kaune muša rekordus – vos per porą dienų nuo koncerto paskelbimo, į jį buvo parduota daugiau nei 10 tūkst. bilietų.

Organizatorių nuotr.

Tiesa, tai bus vienintelis SEL koncertas šiais metais Lietuvoje, tačiau E. Dragūnas ketina surengti grupės pasirodymus užsienio lietuviams Čikagoje, Niujorke, Osle, Dubline bei Londone.

Bilietus į šou Kaune platina bilietai.lt: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/sel--kaunas-392209/.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ažuolynas

Ažuolynas portretas
Neskubėkim, palūkėkim. Susirinks minia gerbėjų. Apsiaubs, nusiaubs Kauno stadioną. Vilnius nebepavydės.

kur

kur portretas
O kur KLAIPĖDA liko:) pasidavė?

Bulekas

Bulekas portretas
Įvyks…… neįvyks……įvyks…….neįvyks…..
VISI KOMENTARAI 22

Galerijos

Daugiau straipsnių