„Apple“ nepavyko išlaikyti paslapties: viskas, ką žinome apie naujuosius „iPhone“

 • Teksto dydis:

Iki šių metų oficialaus „iPhone“ pristatymo liko mažiau nei savaitė. Tradiciškai „Apple“ nepavyko visiškai išlaikyti paslaptyje informacijos apie 2019 m. „iPhone“ įrenginius. Internete jau nuo seno sklando gandai bei nutekėjusi informacija apie tai, kokie bus šių metų „iPhone“ išmanieji. Varle.lt telefonų specialistai apibendrino tai, kas jau žinoma ateinančių geidžiamiausių šių metų flagmanų tema.

Trys „iPhone“ 2019 versijos

Eilinį kartą „Apple“ savo rudens konferencijos metu pristatys ne vieną, o trys skirtingus telefonus. Prieš du metus prekyboje atsirado „iPhone 8“, kiek vėliau tais pačiais metais iškart pasirodė brangesnis „iPhone X“. 2018 m. „Apple“ pirmiausia į prekybą išleido „iPhone XS“ bei „iPhone XS Max“ ir vėliau pasiūlė trečią, pigesnį ir prastesnių parametrų „iPhone XR“ modelį su LCD ekranu.

Panašu, kad šiais metais taip pat gamintojas pasiūlys iškart tris išmaniuosius, o produktų linija bus artima praeitų metų modeliams. Tiesa, ko gero rimtai pasikeis telefonų pavadinimų taktika. Spėjama, kad „iPhone XR“ įpėdiniu taps paprastas „iPhone XI“. O „iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“ pakeis atitinkamai „iPhone XI Pro“ bei „iPhone XI Pro Max“.

Senas naujas dizainas

Savo telefonų dizaino revoliucijai „Apple“ pasirašo kartą per kelis metus. Paskutinį kartą ši „status quo“ situacija pasikeitė 2017 metais kartu su „iPhone X“ pasirodymu. Būtent tada dingo praktiškai dingo rėmeliai ir atsirado ekrano išpjova.

iPhone XS“, „iPhone XS Max“ ir „iPhone XR“ dizaino prasme labai primena savo pirmtakus. Panašu, kad šiais metais, telefonai atrodys panašiai, ypač žvelgiant į priekinę, ekrano pusę. Manoma, kad ir šį kartą „Apple“ neatsisakys ekrano išpjovos.

Nuo savo pirmtakų „iPhone 11“, „iPhone 11 Pro“ ir „iPhone 11 Pro Max“ skirsis galine korpuso dalimi. Tikėtina, galinės kameros dalis bus dvigubai didesnė, todėl brangesniuose modeliuose atsiras vieta dar vienam kameros objektyvui.

„iPhone XI“, „iPhone XI Pro“ ir „iPhone XI Pro Max“ kameros

Ilgus metus „iPhone“ išmanieji viešpatavo mobilios fotografijos pasaulyje, tačiau dabar „Apple“ konkurentai ne tik jį pasivijo, bet ir pralenkė šioje srityje. Pripažinkime, kad „iPhone XS“ gali tikrai patirti kompleksų, jei bandysime palyginti juo užfiksuotų nuotraukų kokybę su kadrais darytais „Samsung“ ar „Huawei“ išmaniaisiais. Tačiau yra tikimybė, kad šių metų „iPhone“ pakeis šią situaciją. Nutekėjusi informacija apie tai, kad „iPhone 11 Pro“ bei „iPhone 11 Pro Max“ turės trigubą galinės kameros modulį sugestijuoja apie tai, kad „Apple“ dar nusiteikęs rimtai kovai su mobilios fotografijos lyderiais.

Tiesa, panašu, kad bazinis „iPhone XS“ turės du objektyvus: paprastą ir teleobjektyvą. Brangesniuose modeliuose naujasis plačiakampis objektyvas padės kameros programinei įrangai sudėtingomis apšvietimo sąlygomis, o „Smart Frame“ funkcija jungtis vienu metu užfiksuotus tris kadrus į vieną nuotrauką.

„iPhone XI“, „iPhone XI Pro“ ir „iPhone XI Pro Max“ specifikacijos

Naujausių „iPhone“ procesoriai kol kas yra didelė paslaptis, tačiau yra spėjimų, kad naujasis sprendimas turės „Cebu“ kodinį pavadinimą ir turės užtikrinti efektyvesnį „iPhone XI“ modelio veikimą. Nors „Apple“ niekada nenurodo savo telefonų RAM atminties, spėjama, kad šiais metais jos bus 1 GB daugiau. „iPhone XI“ naudotojai ko gero galės rinktis 64, 256 arba 512 GB saugyklos variantus. „iPhone XI Pro“ ir „iPhone XI Pro Max“ bazinės versijos ko gero pasiūlys 128 GB atminties.

Yra gerų naujienų tiems, kurie skundžiasi baterijos veikimo laiku. „iPhone XS“ įpėdinys turės didesnės talpos bateriją: 4000 mAh. Jeigu ši informacija pasitvirtintų, tai būtų beveik perpus daugiau nei turi analogiškas praeitų metų modelis. Kitų išmaniųjų atvejais baterijos talpos padidinimas žada būti mažesnis: apie 5 proc. „iPhone XI“ atveju ir apie 10-15 proc. – „iPhone 11 Pro Max“.

Kas dar yra žinoma apie naujuosius „iPhone“?

Naujieji „iPhone“ išskyrus padidintą kameros blokelį dizaino prasme mažai kuo skirsis nuo praeitų metų modelių. Apskritai, akimis matomų pakeitimų nežada būti daug arba gamintojas dar laiko jos saugioje paslaptyje. Atnaujintas bus Face ID modulis, kuris turėtų efektyviau skenuoti veidą prie tam tikro kampo.

Ekranų revoliucijos ko gero nebus. Pigesnis modelis bus aprūpintas 6,1 col. įstrižainės LCD ekranu, o „iPhone XI Pro“ ir „iPhone XI Pro Max“ turės 5,8 col. ir 6,5 col. OLED matricas. Panašu, kad „Apple“ tikrai praeityje paliks 3D Touch, bet pasiūlys „Apple Pencil“ palaikymą.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių