V. Budraitytė ir V. Lobačiuvienė atskleidė 2021-ųjų paslaptis

 • Teksto dydis:

Neretai sakoma, kad moterys turi raganiškų galių – vienos numato ateitį pažiūrėjusios žmogui į akis, kitos gi žino, kas bus, pažvelgusios į dangų. Būdų pažinti ateities paslaptis yra daug, tačiau tai gali vienetai. 

Šį sekmadienį 10 val.  TV3 laidos „Pasaulis apie moteris“ žiūrovų lauks intriguojantis pokalbis su ypatingų galių turinčiomis moterimis – vyriausiąja Lietuvos ragana Vilija Lobačiuviene ir žymiąja astrologe bei būrėja Vaiva Budraityte.

Laidos vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovės atskleis, ko tikėtis ateinančiais metais – V. Budraitytė papasakos, kas laukia visų dvylikos zodiako ženklų, o V. Lobačiuvienė patars, kaip sutikti šiuos Naujuosius metus ir ko reikėtų vengti, norint pritraukti sėkmę. 

Vietoj kailinių – nauji puodai

Būrėja Vaiva pradžiugins laidos žiūroves – joms ateinantys metai turėtų būti geresni nei vyrams, tačiau ir jie turės kuo džiaugtis, nes ateinantis Jautis yra labai taupus, todėl moterys neturėtų nustebti, jei dovanų gaus ne naujus kailinius, o... puodų rinkinį.

Žiūrovės sužinos ne tik tai, kodėl kailinius ir deimantus pakeis puodai ir samčiai, bet ir tai, kokių spalvų ir kodėl reikėtų vengti sutinkant Naujuosius metus – būrėja Vaiva atvirai papasakos, ką gi reiškia ateinantys jaučio metai.

Jautis yra labai taupus, todėl moterys neturėtų nustebti, jei dovanų gaus ne naujus kailinius, o... puodų rinkinį.

Astrologė atskleis ir tai, kas laukia kiekvieno Zodiako ženklo – jei manote, kad po Jaučio ženklu gimusieji bus ateinančių metų karaliai – klystate, jiems prireiks įgimto darbštumo ir atkaklumo, kad nugalėtų.

2021-ųjų prognozė kiekvienam Zodiako ženklui

Laidos žiūrovės sužinos, ko tikėtis iš ateinančių metų, kaip elgtis, kad jie būtų sėkmingesni ir palankesni – laidos viešnia Vaiva turi ką pasakyti kiekvienam Zodiako ženklui.

Po Avino ženklu gimusios moterys ateinančiais metais jausis pakylėtos, Dvynių ženklo žmonės pagaliau galės lengviau atsikvėpti – būrėja jiems numato visai neblogus metus, o po Vėžio ženklu gimusiųjų laukia naujų galimybių metas.

Puošniosios Liūtės kitąmet turėtų būti atsargesnės, Mergelėms seksis, nes jos, anot Vaivos, galų gale išmoks svajoti, o tai leis išpildyti joms slapčiausias svajones.

Po trejų metų apribojimų Svarstyklių laukia šviesus metas – vieni didžiausių gyvenimo sunkumų liko už nugaros. Tokia prognoze itin apsidžiaugs pati laidos vedėja K. Rimienė.

Skorpionėms ateinantys metai nebus patys lengviausi, juk jos turės išmokti paklusnumo, Šaulės pasijus sėkmingesnės, o amžinai viskuo nepatenkintos Ožiaragės atsigaus ir mėgausis gyvenimu.

Vandenių laukia permainų metai, o meniškosioms ir jautriosioms Žuvims metai ir toliau bus labai palankūs. 

Druska, burtai ir sėkmė

Jau nuo seniausių laikų žmonės tikėjo, kad burtai gali paveikti žmones, gamtos jėgas bei numatyti ateitį. Apie burtų jėgą ir paslaptis laidos žiūrovams papasakos vyriausioji Lietuvos ragana V. Lobačiuvienė.

„Kokie bebūtume racionalūs, vis tiek išlieka poreikis pažvelgti už tos širmos, kuri vadinasi ateitimi. Smalsauti, pažvelgti, kas laukia ateityje, iš kitos pusės – kaip beneigtumėm, kad tai yra išmislas, vaikų žaidimai, bet kiekvienas nori sužinot, gal aš galiu prisidėti prie to, kad pritraukčiau sėkmę“, – teigia laidos viešnia.

Vyriausioji ragana Vilija atskleis laidos žiūrovėms, ką reikėtų turėti savo rankinėje pasitinkant sidabrinio, metalinio jaučio metus, ką įsidėti į savo stalo stalčių, kad metai būtų kuo geresni ir kokį gėrimą, pritraukiantį sėkmę, gerti Naujųjų metų išvakarėse.

Ji taip pat pasakys laidos žiūrovams paprastą receptą, galintį padėti prisišaukti sėkmę ir atsikratyti nesėkmių. Ateinantys metai, anot Vilijos, netinkami skubotiems sprendimams, ypač liečiantiems santykius.

„Šie metai nėra palankūs jausmams arba emocijoms, tai – santūrumo metai“, – teigia Vilija, duosianti laidos žiūrovams daug vertingų patarimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ką padarė kapitalistai

Ką padarė kapitalistai portretas
Komentaruose matau tik pinigų norą, dėl jų turbūt ir gerklė perkastumet, t.p ir darbe ir visur elgetes. Tokia va mūsų LT. Žiauru žmonės nuzmogejo.

Matau

Matau portretas
Galečiau pasakyti ir apie Matijošaičio gyvenimą, nėra taip gražu ,kaip rodoma žmonėms laidose.Ir Irenos mirtis klastinga. Tegul būna taip kaip nutarta šeimos,nes pakeisti nieko negalima.Nebus džiaugsmo iš tų dvarų ir didelių pinigų, taip.

Aukst.m

Aukst.m portretas
Vilija Lobačioviene, kaip ten pačiai išėjo su tuo jaunu vyrų ir kerai nepadejo prijaukinti ilgam. Pasirodo ne tokia ragana tamsta esate,ne raganysteje esmė.Aš esu ne blogesnė, save neskaitau ragana,išgelbėjau žmogaus gyvybę to, kuris paklausė mane,ne už pinigus as jam patariau skubėti pas gydytojus o tiesiog kad mačiau reikia zmogui pagalbos.Man pinigų nereikia,as galiu pasakyti daug kam,kas lauke,ar turi problemų su sveikata,apie gyvenimo klaidas ir taip toliau.Tik niekada nesakau žmogui kad jaučiu žmogaus gyvenimo baigti,nes padėti niekas jau nepadės. Tačiau žmonės daugiau tiki pasakom o ne teisybę. Geriem žmonėms linkiu, visada sėkmės,sėkmės.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių